Çalışanlara Veda Mesajları

Çalışana Veda Mesajı : Kurumsal hayatın hayatımız üzerinde önemli bir etkisi vardır. Kariyerimiz boyunca pek çok insanla tanışıyoruz. Doğrudan veya dolaylı olarak hayatımızda önemli bir rol oynarlar. Ancak bazen çeşitli nedenlerle şirketlerimizden ayrılmak zorunda kalıyorlar. Onlara yaptıkları hizmet için teşekkür ederek ve gelecekte şans dileyerek onlara güzel bir veda etmek her zaman önemlidir. Çalışanlarınızdan, personelinizden, astlarınızdan biri ofisinizden ayrılıyorsa ve düşüncelerinizi kelimelere dökmekte zorlanıyorsanız, çalışanlar için bu veda mesajları çalışanlarınıza mükemmel veda mesajları yazmanıza yardımcı olacaktır.

Gönderim  262 Görüntüleme Güncelleme 8 ay önce
Çalışanlara Veda Mesajları

Çalışanlara Veda Mesajları

Tüm bu yıllar boyunca desteğiniz için teşekkür ederim. Gelecekte sana bol şans diliyorum.


Bir yıldızı nereye koyarsanız koyun, her zaman parlamak için dışarı çıkacaktır. Sen aynen böylesin. Bu şirkete her zaman en iyisini verdiğin için teşekkür ederiz.


Şevkli doğanız bana her zaman ilham verdi. Umarım nereye gidersen git parlıyorsın.


Hala bu ofisi terk ettiğine inanamıyorum. Bu şirket için gösterdiğiniz çaba ve hizmet her zaman takdir edilecektir. Geleceğiniz için iyi şanslar.


Elveda her zaman üzücü değildir; Nihayet rüyanızın gerçekleşmesine sevindim. Önümüzdeki günleriniz için çok umutluyum. İyi şanslar!


Hayattaki her şeyin bir zamanı vardır. Şimdi emekli olma ve bu ofise veda etme ve hayatınızda yeni bir sayfa açma zamanınız geldi. Hayatınızın altın yıllarını bu şirkete verdiğiniz için teşekkür ederiz.


Ofisimizde ruh halini belirleyen sendin, sensiz hayatımız sıkıcı olacak. Seni çok özleyeceğiz.


Yeni işin hayırlı olsun. Bu işi ne kadar istediğini biliyordum. Senin gibi çalışkan bir çalışanı kaybetmek bu şirket için büyük bir kayıp. İyi şanslar dilerim.


Bir çalışan olarak size sahip olduğumuz için çok şanslıydık çünkü işinize çok fazla çaba ve özveri gösterdiniz. Tüm bu yıllar boyunca bu şirketin çıkarları için çok çalıştığınız için teşekkür ederiz.


Yaptığın her şeyde her zaman çok tutkuluydun. Artık hayallerinizi gerçekleştirmenin yolunu bulduğunuza göre, size sonsuz desteğimi ve kutsamamı veriyorum. Size başarıdan başka bir şey dilemiyorum.


Bu şirketteki en çalışkan çalışanlardan biriydin. Çalışmaya olan bağlılığınızı her zaman takdir etmişimdir. Mükemmel hizmetiniz için teşekkür ederiz. İyi şanslar.


Bu ofisin ilk çalışanlarından birisiniz. Bu şirketin başarısı için gecenizi ve gecenizi adadınız. Size her zaman minnettar olacağım.


Personele Veda Mesajı


Sizin gibi bir iş arkadaşınızın olması bir lütuftur. Seninle çalışma şansım olduğu için şanslıyım. Güle güle!


Sizin gibi harika bir kişiyle çalışma fırsatım olduğu için çok minnettarım. Fikirlerin ve düşüncelerinle her zaman çok benzersizdin. Bu ofise elinizden geleni yaptığınız için teşekkür ederim.


Sensiz bu ofis asla eskisi gibi olmayacak. Bu ofise ve onun üyelerine kendi aileniz gibi baktınız. Size her zaman minnettar olacağız.


Yeni bir şehre taşındığınız için tebrikler. İlk başta biliyorum, işler senin için zor olacak ama harika yapacağını biliyorum. En iyi dileklerim hep seninle olacak.


Çevrenizdeki insanlara her zaman neşe getirdiniz. Parlak gülüşünüzü ve neşeli yüzünüzü her zaman özleyeceğiz. Bu ofis için bir varlık gibiydin.


İşi atladığınız bir gün asla olmadı. Her gün bu ofise elinden geleni yaptın. Hepimize ilham veriyorsunuz. Geleceğiniz için iyi şanslar.


Bizi terk etmek zorunda olman çok üzücü. Herhangi bir şirket sana sahip olduğu için çok şanslı. Çalışmanıza ve çalışmaya olan bağlılığınıza her zaman hayran kaldım. Burada her zaman hoş geldiniz.


Astlara Veda Mesajı


Sen sadece meslektaşım değilsin; sen de benim için harika bir arkadaşsın, bu yüzden her zaman iletişim halinde olalım. Geleceğin için dua edeceğim.


Son birkaç yılda sende muazzam bir büyüme gördüm. Gururla söyleyebilirim ki, gelecekte ne yaparsan yap, bunda başarılı olacaksın. Bizimle çalıştığınız için teşekkürler.


Senin gibi işine tutkulu biriyle çalışmak bir zevkti. Yeni işinde harika yapacağını biliyorum. Geleceğiniz için iyi şanslar.


Ayrılışınızın haberini aldığımdan beri çok üzüldüm ama sizi durdurmayacağım çünkü bunun sizin için büyük bir fırsat olduğunu biliyorum. Size bu dünyanın tüm başarılarını ve mutluluklarını diliyorum.


Sen harika bir iş arkadaşısın ve her şeyini işine veren harika bir çalışansın. Zamanınız ve özveriniz için teşekkür ederiz. Etrafımızda olmanı özleyeceğiz.


Bana bağlı olmaktan çok daha fazlasıydın. Sen benim güvenebileceğim bir kardeştin. Senin gibi harika biriyle çalışmak bir onurdu. İyi şanslar dostum.


Emekliliğiniz için tebrikler. Bunu bir şeyin sonu olarak düşünmeyin, yeni bir bölümün başlangıcı olarak alın. Size refah ve mutluluklar dilerim.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM
0 Yorumlar