Özür Dileme Sözleri

Sizler için Özür Dileme Sözleri derledik. Bu güzel ve anlamli Özür Dileme Sözleri kisa mesajla yollayin ya da sosyal medyada paylasin tercih sizin ne yapmak isterseniz onu yapin.

Gönderim  10,580 Görüntüleme Güncelleme 3 yıl önce
Özür Dileme Sözleri

Özür Dileme Sözleri

Affetmek geçmişi değiştirmez ama geleceğin önünü açar. Ne olur beni affet…


Bir daha şakamı asla, rahat ol bundan sonra, moralin bozuksa, gülmen için senden özür diliyorum.


Affetmek büyüklüktür sen de büyük bir insansın ben de eşeğim. Beni ne olur affet.


Ağladıysan ağlamak istiyorsan ve buna sebep bensem. Akan her damla gözyaşın için senden özür diliyorum.


Beni içimi ısıtan güneşten, geceme doğan yıldızdan mahrum bırakma. Beni affet seni üzdüğüm için.


Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum. Affet lütfen beni.


Ne varsa bilmeden yaşanan, yorgun argın soluklanan elde olmadan yaşlanan, yaşamdan özür dilerim.


Neden hüzünlüsün söyle güzelim, sen iste yeter canımı veririm sana yalanım yok yemin ederim bilme den kırdıysam özür dilerim.


Güzel yüzünü soldurmaya neden oduysam lütfen beni affet. Sen benim her şeyimsin. Sana nasıl kıyarım biriciğim.


İnsanın özünde vardır hata yapmak bir erdemdir özrünün farkına varmak daha büyük erdem de özür dilemek aslolan hatasını kabul etmek.


Sen günüme doğan güneş gecemi aydınlatan yıldızsın. Seni çok seviyorum ve seni kırdığım için çok özür diliyorum.


Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum özür diler im! Seni sevdiğimi düşün ve beni affet.


Tartışmalar aslında hayatta verdiğimiz bir sınav. Aşkımızın sınavı. Bu sınavı kazanalım olmaz mı? Beni affet özür dilerim.


Bugün ilk defa üzmüştüm seni bugün ilk defa silmiştim gözlerini, hatalıydım elbet biliyorum kendimi, çocukluğuma bağladım ne olur affet beni.


Bu çok ciddi bir mesajdır içeriği kalbimin en derin köşesinden geliyor? Özür dilerim! Seni çok seviyorum ne olur beni affet.


Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala sızın içimde ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi. Beni affet.


Seni ben bilerek ezer miyim hiç sevdiğim o kalbi kırar mıyım hiç taptığım mıhrabı yıkar mıyım hiç özür dilerim özür dilerim.


Yaptığım hatadan dolayı özür diler bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?


Gel bu yaşananı, kaldırıp rafa, üç günlük dünyada, sürelim sefa, insan sevdiğine, eder mi cefa, seni seven kalbim, seni istiyor.


Gözlerinden okunuyor bana kırgın olduğun. Özür dilerim aşkım. Lütfen daha fazla uzatmayalım. Aşk ımız bu engelleri aşacak güçte. Beni affet bir tanem.


Özür dilerim geçerken ezdiğim çiçek bilmeden öldürdüğüm böcek selamsız geçtiğim Güneş sev diğim kadın hepinizden özür dilerim.


Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et!


Nedense gözlerin dargın bakıyor sitemin bana mı söyle bileyim. O gülen gözlerden yaşlar akıyor bil meden kırdıysam özür dilerim.


Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için sensiz bir hayat düşünemiyorum.


Sevgilim ne olur darılma bana. Seni üzgün görmek beni yıkıyor. İnsan hata yapar sözüm yok sana bir site min bile yürek yakıyor.


Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle kırdım seni ama inan çok üzgünüm. Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.


Söyle güzel kalbin affetsin beni bir sayfa açalım tertemiz yeni. Çok özür dilerim kırdıysam seni şuan çektiğimi Allah biliyor.


Ben seni bilirim dayanamazsın gülüşüme sen de beni bilirsin hasretim gözlerine, bırak hadi inadı uzat elini elime gözlerime bir baksan diyeceğim tek kelime. Seni seviyorum.


Aşkım bir tanem seni kırdığım için çok özür dilerim söylediklerim için çok pişmanım ne olur beni affet seni çok seviyorum her şeyim.


Ne kötülük gördün benden, ölürüm geçemem senden, affet beni sen sevgilim, özür diliyorum senden. Artık suçumu anladım, senden ayrı çok ağladım, affet beni sen sevgilim, özür diliyorum senden.


Sen benim canımsın düşmesin yüzün öyle hüzün dolu bakmasın gözün bizle ilgisi yok ettiğim sözün inan bana aşkım içim sızlıyor.


Seni seviyorum sen ne kadar terslesen de seninle hayaller kuruyorum. Sen beni affetmesen de ben yine seviyorum seni sen benden nefret etsen de sonunda ben yine af dileyeceğim sen istemesen de.


Bilirsin bir karıncayı bile incitmem. Seni de incitmek istemedim inan ki istemeden oldu. Çoook ama çoooook özür diliyorum senden.


Güzel hayatımı kışa çevirme sözlerinle ne olur affettim de hadi gel de, bırakıp gitme beni soğuk buz tutmuş hayatımla baş başa bırakma beni sensiz bırakma beni geleceksiz.


Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye.


Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor. Yok, nafile uyku tutmuyor. Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda. Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim. Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!


Biliyorum bugün seni istemeden kırdım ve sonra pişmanlıklar denizinde kulaç atıp durdum çare sizce. Biliyorum gözlerinden okudum kırgınlığını. Affet beni ne olur sevdiğim. Özürlerimi kabul et. Seni seviyorum!


Sadece özür dilemek istemiştim ama yapamadım saçma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sebepsizce çekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi. Beni affet olur mu? Çok üzgünüm. Geçmişte yaşadığımız tüm kırgınlıklar için özür diliyorum senden.


İnatlaşıp kırmak da nereden çıktı bir sözün bütün hayaller imi yıktı, sevmek ne anlama gelir bilir misin? Kalbini kırsa da onu sever misin? Bir gül düşün ki dalından koparılmış, uğradığı hakaretten çok yıpranmış, gülü yeniden canlandırmak gerekir özür dilemesini de bilmelidir.


Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum. Lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum. Özür dilerim tüm olanlar için. Gerçekten çok üzgünüm. Haydi, artık daha fazla bekletme beni ve affet! İnan ki bir daha böyle şeyler yaşamayacağız.


Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluş mak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Bir taneciğim seni çok seviyorum?


Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum.


Özür dilemek her zaman yanıldığınız ve diğer kişinin haklı olduğu anlamına gelmez. Bu sadece ilişkinize egonuzdan daha fazla değer vermeniz anlamına gelir.     


Özür dilemek izin istemekten daha kolaydır.     


Bir özür hayatın süper maddesidir. Hemen hemen her şeyi onarabilir. - Lynn Johnston


Daha fazla insan özür dilemeli ve daha fazla insan içtenlikle yapıldığında özür kabul etmelidir. - Greg LeMond    


Hayatını özür dileyerek geçiremezsin. - Jude Law   


Bir insanın kefaret etme yeteneği her zaman insan özelliklerinin en dikkat çekici yanı olmuştur. - Leon Uris


Son söze sahip olmanın en iyi yolu özür dilemektir. - Joyce Meyer   


Bir hata yaptığınızı fark ettiğinizde hemen değişiklik yapın. Hala sıcakken karga yemek daha kolaydır. - Dan Heist     


Özür dilemede yanlış bir şey yok, ama özür dilerim demek aynı hataları yapmaya devam ettiğinizde hiçbir şey yapmaz.


Özür dilemek kibar, ama özür isteyen hiçbir şey yapmamak daha kibardır. - Vikrant Parsai


Bir özür zamanı geldiğinde, özgürce verin, ardından özürünüzü harekete geçin. - Judy Ford


Özür dileme çok çaresiz bir alışkanlıktır nadiren iyileşir. - Oliver Wendell Holmes   


Hayatta asla özür dilemek iyi bir kuraldır. Doğru insan özür istemez ve yanlış insan onlardan ortalama bir avantaj sağlar. - PG Wodehous    


Hissettiğiniz için asla özür dileyin. Bunu yaptığınızda gerçek için özür dileriz. - Benjamin Disraeli


Özür dilemek gelecekteki bir suçun temelini atmaktır. - Ambrose Bierce


Özür dilemek anlamsız, pişmanlıklar çok geç geliyor. Önemli olan devam edebilirsin, büyüyebilirsin, gelecekte daha iyisini yapabilirsin. - Kelsey Grammer


En çok yapmak istediğiniz şey için özür dilemek, iğrenç, sıkıcı, 'kaba ve güvensiz' olduğunu kabul etmektir. Bu en kötü şeydir. - Alan Hollinghurst


Kişi temel bir şey için özür dileyemez ve bir çocuk bunu hissediyor ve biliyor ve bildiği kadar bilgedir. - Hermann Hesse     


Özür dilemek asla acıtmaz, özellikle de bunu demek istemiyorsanız. - Jim Bouton     


Birini yanlış yaptığınızda hızlı bir şekilde özür dileyin, çünkü üzgünüm mezarda bir değeri yoktur. - Lakesha Ruise


Özür dile! Yanlış yaptığınız bir şeyi doğru yapmak için yapabileceğiniz en az şey budur. - Sanhita Baruah


Asla özür dileme ve asla açıklama bu bir zayıflık belirtisidir. - John wayne


Birisi özür dilemek için çok geç olduğunu söylediğinde, yine de bunu yapmak zorundasınız çünkü bu sizin görevinizdir. - P_teris Bit_ns


Özür dilediğim için özür dilerim. - Rick riordan    


İlk özür dileyen cesur. İlk bağışlayan en güçlüsüdür. İlk ilerleyen en mutlu olandır.


Bir özürü asla bahane ile mahvetmeyin. - Benjamin Franklin


Karınıza gelmediği sürece haklı olduğunuz zaman asla özür dilemeyin. - Byron Pulsifer


Acı çekmektense kalpten hızlı bir şekilde özür dilemek büyük bir karakter gücü gerektirir. Bir kişi, gerçekten özür dilemek için kendine sahip olmalı ve temel ilke ve değerlerde derin bir güvenlik duygusuna sahip olmalıdır. - Walt Whitman    


Sadece birinin vicdanını rahatlatmak için verilen bir özür kendi kendine hizmet etmek ve daha iyi konuşulmadan bırakılmaktır! - Evinda Lepins


Suçlanana kadar asla savunma veya özür dilemeyin. - Kral I. Charles


Özür dilemek, bencilliği en yüksek davranıştır, değeri ancak attıktan sonra görür. - Douglas Horton    


Özür sadece değiştirmedikleri şeyi açıklar. - Benjamin Disraeli


Kurban tövbenin merkezinde yer alır. Tapu olmadan özürünüz değersizdir. - Bryan Davis    


Bu hayatta, birisine özür inkar ettiğinde, affettiğiniz zaman hatırlayacaksınız. - Toba Beta   


Bir kişi sonsuza dek özür dileyebilir ve onları affetseniz bile, bazen size neden oldukları acıyı unutamazsınız. - Nishan Panwar  


'Üzgünüm' demek, bir yandan yaralı bir kalple, diğer yandan da boğulmuş gururunla 'seni seviyorum' demektir. - Richelle E. Goodrich


Her zaman üzgün diyebilirsiniz, ancak asıl özür, seslerindeki hüznü duyduğunuzda ve gözlerindeki görünümü gördüğünüzde olur. Ve onların da kendilerine olduğu kadar zarar verdiğinin farkındasınız. Kids Cudi    


Gerçekten mütevazı bir özür, fırtına bulutlarını parçalamak, kaba denizleri sakinleştirmek ve şafak yumuşak ışıklarını yakmak için çalışır; bir insanın dünyasını değiştirme gücüne sahiptir. - Richelle E. Goodrich


Özür dileriz, ama hiçbir şeyi değiştirmezler. Ne yaptığını biliyor musun? Aksiyon. - Stella Young


Hiç üzgün olmadığım için özür dilerim. Ve gerçekten yapabileceğim en az şey budur. - Nisan Winchell     


Bazen "özür dilerim" in yeterli olmadığını öğrendim. Bazen değişmelisin. - Claire Londra


'Üzgünüm' herhangi bir fark yaratır mı? Hiç oldu mu? Bu sadece bir kelime. Bin eyleme karşı tek kelimedir. - Sarah Ockler


Bir özür yardımcı olabilir, ancak hayatınızı bir tane olmadan değiştirebilirsiniz. - Robin Quivers


Gelecekte doğru eylemler, geçmişteki kötü eylemler için en iyi özürdür. - Tryon Edwards


Bir özür, sesin kelimelerle nadiren eşleştiği pişmanlık ifadesidir. - Vikrant Parsai    


Bir özür yanlış şeyi yaptıktan sonra doğru olanı söylüyor. - Vikrant Parsai


Eylemler sözlerden daha yüksek sesle konuşur. Tekrar tekrar özür dileyebiliriz, ancak eylemlerimiz değişmezse kelimeler anlamsızlaşır. - Anonim


Tepkiniz?

3
ÇOK KOMİK
2
SEVDİM
2
SADE
2
VAY CANINA
2
KOMİK
2
KÖTÜ!
4
BERBAT
3
MÜKEMMEL!
2
KIZDIM