Özel Doğum Günü Dilekleri

Arkadaşlarınız, kardeşleriniz, ebeveynleriniz veya sevdiğiniz herhangi birinin doğum günü olduğunda ilk şey nedir? Bir kişinin yaptığı ilk şey, günlerini onlara olan sevginizi göstermek veya takdir etmek için bir doğum günü dilek göndermektir. Bunlardan herhangi birini seçip sevdiklerinizin gününü yapabileceğiniz bu güzel isteklerin bir listesine sahibiz.

Gönderim  1,331 Görüntüleme Güncelleme 3 yıl önce
Özel Doğum Günü Dilekleri

DOĞUM GÜNÜ DILEKLERI

Sana bir başka mutluluk ve sevinç yılı diliyorum. Ne kadar çok mum olursa, dilek o kadar büyük olur. İyi ki doğdun!


Doğum günü kutlama zamanıdır - özel birinin hayatını kutlamanın zamanıdır. İşte sana özel gününde sevgi, sevinç ve çok mutluluk diliyorum. İyi ki doğdun


Doğum gününde sana ömür boyu mutluluklar dilerim, bir sürü büyük hayaller gerçek oluyor. Umarım özel günün zekâ ve hoş sürprizlerle doludur!


Bugün doğum günün, her hayalini veya arzunu gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaştın. Sevgi ve mutluluk hayatını sonsuza dek kuşatabilir. İyi ki doğdun !


Sana öyle güzel ve özel bir gün diliyoruö ki! Sadece her zaman düşüncelerimde olduğunu söylemek için sana en iyi dilekleri ve çok sevgiyi göndermek istedim. Umarım harika bir doğum günün olur!


Umarım harika bir gün geçirirsin ve önümüzdeki yıl çok fazla sevgi, birçok harika sürprizle doludur ve sana önümüzdeki günlerde değer vereceğin kalıcı anılar verir. İyi ki doğdun.


Doğum günü kutlama zamanıdır - özel birinin hayatını kutlamanın zamanıdır. Sana özel gününde sevgi, sevinç ve çok mutluluk diliyorum. İyi ki doğdun !!


Doğum günleri yeni bir başlangıç, yeni bir başlangıç ​​ve yeni hedeflerle yeni çabalar peşinde koşma zamanıdır. Güven ve cesaretle ilerle. Çok özel bir insansın. Bugün ve tüm günlerin muhteşem olabilir


Geçmişte yaydığın sevinç bu gün sana geri gelsin. Sana çok mutlu yıllar dilerim!


Sana çok eğlenceli bir gün ve gerçek mutlulukla dolu bir yıl diliyorum! Bu gün o kadar mutlu olsun ki, gülümseme yüzünde asla kaybolmaz. İyi ki doğdun canım !


Bugün her yere sevinç ve pozitiflik yayan kişinin doğum günü. Doğum günün ve hayatın senin kadar güzel olsun! İyi ki doğdun !!


İyi ki doğdun! Umarım bugün harika bir gün geçirirsi ve gelecek yıl pek çok nimetle doludur. Sana çok mutlu yıllar dilerim! Tüm hayallerin gerçekleşsin.


Bugün anıların harika olsun, hayallerin gerçek olsun ve sevincin ve güzelliğin sonsuza dek sürsün. Muhteşem bir doğum günü geçir.


Doğum gününde sana ömür boyu mutluluklar dilerim, bir sürü büyük hayaller gerçek oluyor. Bütün sevgimle sarılmış bir doğum günü dileği gönderiyorum. Doğum günün kutlu olsun!


Bugün, etrafındaki insanlara bir nimet ve ilham kaynağı olmak için bu dünyaya getirildiğin gün! Sen harika bir insansın! Tüm hayallerin gerçekleştirmek için sana daha fazla doğum günü verilsin!


Doğum gününde bir dilek, ne istersen alabilirsin, aradığın her şeyi bulabilirsin, dilediğin her şey doğum gününde ve her zaman yerine getirilsin. İyi ki doğdun!"


Doğum gününde sana bir ömür boyu mutluluk, daha az sevinç ve büyük hayaller içeren bir tekne yükü dilerim.


Bu özel doğum günü ve her gün güneşin sıcaklığı, sevgi hissi, kahkaha sesleri ve iyi şeylerin paylaşımı ile doldurulabilir. İyi ki doğdun !!


Mutlu Yıllar güzellik! Sana harika bir yıl diliyorum. Bu özel gün ulusal bir tatil olmayı hak ediyor çünkü gerçekten özelsin. İyi ki doğdun canım !!!


Evrendeki en tatlı ve en güzel şeyler seni sonsuza dek kuşatsın. İyi ki doğdun!


Sana öyle güzel ve özel bir gün diliyorum ki! Sadece her zaman düşüncelerimde olduğunu söylemek için sana en iyi dilekleri ve çok sevgiyi göndermek istedim. Umarım harika bir doğum günün olur!


Bütün sevgimle sarılmış bir doğum günü dileği gönderiyorum. Doğum gününz kutlu olsun .. Günün birçok mutlu dönüşü! Allah seni korusun


Seninle özel gününü seninle kutlamayabilirim, ama seni düşündüğümü ve sana harika bir doğum günü dilediğimi bilmeni istiyorum


Sana mutluluk dolu bir gün ve neşe dolu bir yıl diliyorum. İyi ki doğdun!


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM