1. Yıldönümü Dilekleri: İlk Yıldönümü Mesajları

İlk Yıldönümü dilekleri ve mesajları güzel, romantik ve havalı kelimelerle karıştırılmalıdır. İlk yıldönümü dileklerini seçerken, mesajların biraz daha titiz olması ve biraz daha çaba gösterilmesi gerekiyor. Onları etkilemek ve mutlu etmek için, kalbinizin ne dediğini tam olarak ifade etmeniz gerekir, ancak normalde yaptığınızdan daha özel bir şekilde ifade etmelisiniz. Eşinize veya kocanıza, kız kardeşize ya da erkek kardeşize, ebeveynlerinize, teyzenize ya da amcalarınıza, sıcak, sevimli, cesaret verici 1. yıldönümü dilek ve mesajlarından birkaç örnek. Bu dilek ve mesajlar , mutlu bir evliliği sürdürdüğü için kendilerine teşekkür sözleridir.

Gönderim  5,231 Görüntüleme Güncelleme 3 yıl önce
1. Yıldönümü Dilekleri: İlk Yıldönümü Mesajları

1. Yıldönümü Dilek Mesajları

Sadece yıllarca değil sonsuza dek mutlu bir evliliğin tadını çıkar. Sonsuza dek beraber kalın. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun!


En tatlı çift için mutlu yıldönümleri. Aşkınızın kokusu sonsuza kadar kalsın!


Aptal meseleler için savaşmış olabiliriz, ama sonunda, paylaştığımız aşk, galip çıkan şey! 1.yıl dönümünüz kutlu olsun!


Mutlu Yıllar Bebeğim! Her yıl, hem iyi hem de kötü zamanlarda geçen güven ve sevgimiz artmaya devam etsin!


Seninle birlikte güzel bir yıldı ve seninle böyle 100 yıl daha geçirmek istiyorum. Mutlu Yıllar Tatlım!


Kalbimin en derin köşesinden, ikinize içinde çok mutlu bir birinci yıldönümünüz olsun. Hayatında sonsuz mutluluktan keyif alabilirsin!


1. evlilik yılınızı kavga etmeden tamamladığınız için tebrikler. İkiniz de barış ve sevgi ile sonsuz birliktelik dilerim.


Evliliğin yaşamın boyunca mutluluk, neşe, sevgi ve arkadaşlık ile huzurlu geçsin! İyi bir yıldönümünü kutla dostum!


Kocanız İçin İlk Yıl Dönümü Dilekleri:


Senin gibi, beni çok seven ve çok mutlu eden bir kocam olduğu için çok şanslıyım. Benim için çok şey ifade ediyorsun. İlk yıldönümün kutlu olsun sevgili kocam!


Sevginle, çekiciliğinle ve dürüstlüğünle beni eksiksiz ve güzel kılıyorsun! Her zaman şimdi olduğu gibi aynı sevgi dolu kocam olarak kal!


Tüm övgüler, bizi daha da yakınlaştırdığımız ve yıl boyunca birleşmiş olduğumuz için Allah'a aittir. Sonsuza dek seninle birlikte olmak istiyorum!


Koşullar ne olursa olsun, elini tutup sonsuza dek yanında olacağım tıpkı evliliğimizin bu ilk yılında olduğu gibi!


Hayat çok güzel çünkü senin birlikte. Henüz yaşanmayacak birçok romantik anın ilk kilometre taşı. 1.yıl dönümüz kutlu olsun canım!


Karınıza İlk Yıldönümü Dilekleri:


Sevgili Eş, Evli hayatımızın ilk dönüm noktasını gerçekleştirdiğin için tebrikler! Tek istediğim seninle yaşlanmak!


Mum ışığında ilk akşam yemeğimizin tatlı hatırası aklımda hala taze. Ve ben sadece bunun birinci yıldönümümüz olduğunu anlamaya geldim! Seni seviyorum!


Bir çok kez birbirimizle tartışık ama yine de birbirimizi sevdiğimiz asla kalp kırmadık. Bu, evliliğimizin ilk yılı! İyi ki girdin hayatıma, iyi ki birlikte bu yılı geçirdik. Seni çok seviyorum. 1. Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım.”


Hayatımda sonsuza dek seninle olacağımı düşündüğüm zaman, şimdiki zamanın umutları ve geleceğimle ilgili hayallerim gerçek oluyor! Harika bir 1 yıl için teşekkürler sevgilim!


Ne kadar yaşlandığının veya yüzünde kaç kırışıklık olduğu önemli değil, seni her zaman evliliğimizin ilk günü gibi seveceğim. Nice güzel yıllara sevgilim.


Erkek kardeş İçin İlk Yıldönümü Mesajları:


Eşinle olduğunda, herkes birbirinizi ne kadar mükemmel tamamladığınızı görebilir. 1. yıldönümü gününüzde, ikiniz için en içten dileklerimi kabul edin!


Sevgili Kardeşim, ikiniz de sonsuza dek evliliğinizin ilk yılı gibi cennetsel aşkla sonsuz mutlu olun!


İlk yıldönümünüzün gününde, ikiniz arasındaki sevgi, güven ve arkadaşlığın hayatınızın gelecek yıllarında gelişmesini diliyorum.


Kardeşim, ilk evlilik yılınızı en romantik şekilde geçirdiğiniz için çok mutluyum. Bunu her zaman devam edin. Nice güzel yıllara.


Hiçbir şey seni ve eşini birleşik ve mutlu görmekten daha güzel olamaz. Aşkınız her zaman düğününüzün ilk yılı olarak orada olsun, Kardeşim!


Ebeveynler İçin İlk Yıldönümü Mesajları:


Annem ve babam, beraberliğinizin bizim için çok önemli olduğunu size söylemek istiyoruz. Hiçbir şey yıldönümünüzden daha önemli değil.


Annem ve babam, ilk yıldönümünüzde, ikinize de, benim için yaptığınız tüm fedakarlıklar için teşekkür etmek istiyorum. Her zaman sevgi ile birlikte olun.


Benim için ikiniz dünyamın en büyük iki parçasısınız. Biri diğeri olmadan hayal bile edemiyorum! Sevgili aileme mutlu yıldönümleri dileğiyle!


Hayatınızın geri kalanı, düğününüzün ilk yılında olduğu gibi sınırsız bir mutlulukla dolu olsun! Mutlu yıl dileğiyle sizleri seviyorum!


Ebeveynlerimizi birlikte görmek; mutlu ve neşeli, dünyadaki en güzel manzara. Bunu deneyimlememize izin verdiğin için teşekkürler. Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun, Anne ve Baba!


Teyze ve Amca İçin İlk Yıldönümü Dilekleri:


Sevgili Teyzem için çok özel bir gün. Evliliğinin ilk yılını başarıyla tamamladın. Sizlere Nice güzel yıllar dileğiyle!


En sevdiğim amcam, birinci evlilik yıldönümünüz için tebrikler, sonsuz mutlu bir evlilik diliyorum!


Kalbimin özünden en güzel teyzeye ve 1. evlilik yıldönümlerinde en yakışıklı kocasına çok selam ve dilek diliyoruz.


Çift İçin İlk Yıldönümü Dilekleri:


Birinci veya ellili yıllar olsa da, her yıldönümü bir çift olarak birlikte yaşamla mücadelede sabrınızın ve sebatınızın bir kanıtıdır. 1.yıl dönümü kutlu olsun.


Güneş parlıyor gibi görünüyor, gökyüzü biraz daha mavili görünüyor ve kuşlar biraz daha cıvıl cıvıl görünüyor. Çünkü bugün diğerlerinden farklı olarak tatlı bir çiftin yıldönümü. 1.yıl dönümüz kutlu olsun.


İlk evlilik yıldönümü, evliliğinizin bir yaşında olduğu anlamına gelmez. Evliliğinizin bir yıl güçlü olduğu anlamına gelir. 1 Yıl dönümünüz kutlu olsun!


Tebrikler, ikiniz de bir yıl boyunca birbirlerini başarılı bir şekilde tolere etmeyi başardınız. İkinize de mutlu bir birinci yıl diliyorum.


Biri bana gerçek aşk olup olmadığını sorduğunda, sadece ikinize de bakmalarını istiyorum. Şimdiye kadar en tatlı şirin çiftin ilk yıl dönümü kutlu olsun.


İkiniz için de ilk yıldönümünüz, hayatınızdaki güzel aşkı kutlamak için başka bir neden. Benim için kıskançlıkla yanmanın başka bir nedeni. Yıl dönümünüz kutlu olsun!


Sizi bir yıl boyunca birlikte görmek, evliliğin aslında iki kalbin, zihinlerin ve ruhların güzel birliği olduğunu anlamamı sağladı. Mutlu ilk evlilik yıldönümü diliyorum sizlere.


Tepkiniz?

1
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
1
KOMİK
2
KÖTÜ!
0
BERBAT
2
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM