30 heyecan verici ve sevgi dolu evlilik teklifi mesajları

Aniden, onun olduğunu anlıyorsunuz: her zaman buluşmayı hayal ettiğiniz kişi. Hayatınıza ve günlük hayatınıza kimler uyuyor, sizi kim gülümsetiyor ve deneyiminizi daha anlamlı kılıyor. Önemli soruyu sormanın zamanı geldi. Bu yüzden bu güzel an için evlilik teklifi mesajları seçtik. Kontrol edin ve kendinizi ilan edin!

Gönderim  3,226 Görüntüleme Güncelleme 3 yıl önce
30 heyecan verici ve sevgi dolu evlilik teklifi mesajları

En İyi Evlilik Teklifi Mesajları

Hayatı daha hafif hale getiriyorsun. Sevgin ve ilginle her gün beni büyülüyorsun. Karım olmak ister misin?


Hayat o kadar güzel ki kokusu, dokunuşu, kahkahası ve sevgisiyle sensiz göremiyorum. Sonsuza dek mutlu bir şekilde karım olmak ister misin?


Sen en nadide şekersin. Yaşam için mükemmel bir incelik. Hayatın seninle yanımda olmasını seviyorum. Seni bir eş olarak istiyorum Kabul eder misin?


Zorluklarda ve acılarda birlikte, ama esas olarak gülümsemelerde ve aşklarda. Benimle evlenir misin?


Aşk direniş, empati ve arkadaşlıktan oluşur. Seninle her gün yaşamak istiyorum. Benimle hayatı paylaşmak ister misin?


Seni sevdim. Yüzün. Öpücüğünden. Aşkın gerçek anlamını anlamamı sağladın. Hadi birlikte bir hikaye yaratalım, benimle evlenir misin?


Hayatımı senin yanında yeniden yaratmak istiyorum. Yeni hevesleri keşfet. Her şey senin yanında mümkün. Benimle Evlenir misin?


Seninle evlenmek istiyorum. Hayatımı paylaşmak, aşkın gerçek anlamını keşfetmek, çocuk sahibi olmak, bir ev, bir köpek istiyorum. Benimle bu maceraya katılmayı kabul ediyor musun?


Bir ruh eşine asla inanmadım, ama seni yanımda gördüğümde her şeyin mümkün olduğunu düşünüyorum. Seni tüm varlığımla seviyorum. Benimle Evlenir misin?


Onun varlığı dünyayı güzelleştirir. Sevgisi engellerin ötesine geçer, sözleri iyileşir ve güzelliği sonsuzdur. Seni çok seviyorum. Benimle evlenir misin?


Komik evlilik teklifi Mesajları


Tüm taleplerin ciddi olması gerekmez. Komedi ve mizah hayatın önemli unsurlarıdır ve hayatın güzelliğini artırır. Kendinizi iyi bir ruh halinde ilan etmeniz için komik evlilik mesajları seçtik, bakın!


Her zaman yapışkan olduğunu düşünen iki kişi için kendimizi aştığımızı düşünüyorum. Benimle bu çılgınlıkla yüzleşmek ister misin?


Çirkin olduğumu biliyorum. Büyüleyici bir prens olmadığımı biliyorum. Ama her prensesin bir Shrek'i vardır. Romantik komedimizin bir parçası olmayı kabul ediyor musun?


Evli hayatın kolay olmadığını biliyorsun. Birçok problemden geçeceğiz. Ama birbirini kabul edecek tek deli biziz. Benimle Evlenir misin?


İlişkimizi bitirmemiz gerekecek. Çünkü şimdi sadece seninle evleniyorum. Kabul ediyorsun?


Tüm arkadaşlarımın önünde sarhoş olmak ve aşkımızı kutlamak istiyorum. Hiçbir yolu olmayacak. Evlenmemiz gerekecek. Kabul ediyorsun?


Her zaman gelinlik giyip mutlu olmayı hayal eden tamamen çılgın birini seçmeni kim söyledi? Bu maceraya benimle katılmayı kabul ediyor musun?


Annem bekar öleceğimi sanıyordu. Benim gibi deli birini bulacağımı kim bilebilirdi?  Benimle evlenir misin?


Son derece sevimsiz iki ihtiyar olana kadar hayatımızın geri kalanında benimle çılgın bir hayatla yüzleşmeyi kabul ediyor musun?


Seninle evlenmek ölüm olur. Harika bir kocanın doğumu için bilgisiz bir bekarın ölümü. Bu macerayı kabul ediyor musun?


Yaşlı ve kırışık görünmeden evlenmeyi hayal edebileceğim tek kişi sensin. Kabul ediyorsun?


Evlilik Teşekkür Mesajları


Tepkinin zamanlaması her zaman bir gerilimdir. Ancak bir evlilik teklifini kabul etmek ve hatta reddetmek çok fazla şefkat ve sevgi gerektirir. Evlenme teklifi için teşekkür mesajlarımıza göz atın.


Her şey için teşekkürler. Şimdiye kadar yaşadıklarımız güzeldi ve yaşayacaklarımız daha da güzel olacak. Seni seviyorum!


Bu ricada beni düşündüğün için minnettarım, bunca yıldan sonra zamanı gelmişti. Kabul ettiğim çok açık. Seni çok seviyorum!


Sen hayatımın aşkısın, elbette seninle evlenmeyi kabul ediyorum! Seni çok seviyorum, sen hep hayalini kurduğum her şeysin!


Mümkün olsaydı seninle bin kez evlenirdim. Seni çok seviyorum.


Senin yanında uzun ve mutlu bir hayat yaşamak istiyorum. Kusurlarına rağmen benim için mükemmel olan adamsın. Seni seviyorum!


Evlenelim. Yüksek sesle söylemek hâlâ büyülü görünüyor, ama her duyduğumda sana olan aşkımdan daha emin oluyorum.


Teşekkür ederim!  Bu kadar harika, komik biri olduğunuz ve bu sevgiyi benimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Kabul ediyorum.


Aşkımız hafif. Bu güzel. Bu bizim. Seninle evlenmeyi kabul etmek, gökyüzünün mavi olduğu kadar emin. Bu çılgın hayatı birlikte yaşayalım.


Bizi bir araya getirdiği için evrene minnettarım. Senin yanında daha mutlu ve daha eksiksiz olduğumu biliyorum. Her şey için teşekkür ederim aşkım. Gerekirse her gün seninle evlenmeyi kabul ederim! Seni çok seviyorum.


Aşkı düşündüğümde beni görüyorsun  Düğünümüz güzel olacak, çok mutluyum!


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM