33 Conner McGregor Bir Sonraki Antrenmanınız İçin Canlanmanızı Sağlayacak Alıntılar

Bu hissi biliyorum. Çalışmanız gerekiyor, ancak motivasyonunuz yok. En hafif ağırlıkları yapmak veya o günlük çiğnemek kotasını karşılamak için dürtünüz yok, ancak hedeflerinize ulaşmak istiyorsanız yapmanız gerektiğini biliyorsunuz.

Yani, spor salonunun dışında evde olmayı dileyerek duruyorsunuz. Ardından, yarı düzgün bir antrenman için kendinizi yorgun bir şekilde içeri sürüklüyorsunuz. Bu sadece bir sürükleme değil, genellikle etkisiz bir antrenmana yol açar. Aslında çalışmamaktan beyin gücünü kaybedebilirsin .

Motivasyonunuz olmadığı için kendinizi kısa kesmek yerine, çılgın bir antrenman için kendinizi motive etmek için bu Conner McGregor alıntılarından birkaçını okuyun.

Gönderim  493 Görüntüleme Güncelleme 1 yıl önce
33 Conner McGregor Bir Sonraki Antrenmanınız İçin Canlanmanızı Sağlayacak Alıntılar

Conner McGregor Vazgeçmek İstediğinizde Sözleri


 1. “Bırakma. Zaten acı çekiyorsun. Zaten yaralısın. Ondan bir ödül al.”

 2. “Şüphe ancak eylemle ortadan kaldırılır. Çalışmıyorsanız, şüphe oradan geliyor.”

 3. "Bizi tanımlayan, düştükten sonra nasıl yükseldiğimizdir."

 4. "Buraya kadar gelmek için gelmedim."

 5. "Dün düştüysen bugün kalk."

 6. “O anları arıyorum; birçoğunun vazgeçeceği o yorgunluk anları. O anları bulmalı ve içinden geçmelisiniz.”


 7. Conner McGregor Sizi Motive Edecek Alıntılar 8. “Gerçek sıkı çalışma. Durdurulamaz. İnkar edilemez."

 9. “Biz katılmak için burada değiliz; devralmak için buradayız.”

 10. "Mükemmellik bir yetenek değildir. Mükemmellik bir tavırdır.”

 11. "Herkesin iyi olmasını diliyorum, ama kendinize odaklanmanız gerekiyor. Elinizi uzatmayı bırakmalısınız. Herkes dağıtmak istiyor. Herkes bir şeyleri bedavaya istiyor. İşe koymalısınız. Öğütmek zorundasınız. Mücadeleden geçmelisiniz ve onu almalısınız.”

 12. "Bazen gerçekler acıtır. Acıtıyor çünkü onların bir zayıflıkları var ve ben zayıflıktan faydalanıyorum."

 13. "Burada yetenek yok. Bu zor iş. Bu bir takıntı, hepimiz insan olarak eşitiz. Zamanızı koyarsanız herhangi biri olabilirsin. Zirveye ulaşacaksınız ve o kadar. Bende o kadar yetenekli değilim, sadece takıntılıyım.”

 14. “Bir vizyonunuz olduğunda ve o vizyonun gerçekleştiğini gördüğünüzde, bu size gerçekten sadece her şeyin olabileceğini gösterir. Hepsini yapabilirsiniz.”

 15. "Acıtacak. Zaman alacak. Adanmışlık gerektirecektir. irade gerektirecektir. Sağlıklı kararlar vermeniz gerekecek. fedakarlık gerektirir. Vücudunuzun sınırlarını zorlamanız gerekiyor. imtihan olacak. Ama size şunu vadediyorum; Amacınıza ulaştığında, buna değmiş olacak.”

 16. “Buraya ortalama olmak için gelmedim.”

 17. “Bir şeyin olacağını söylediğimde, olacak.”

 18. “Başarım kibirin sonucu değil. Bu inancın sonucudur.”

 19. "Her şeyi sik*iyordum. Ben bir israfçıydım. Bunu çok aradım. İşler kötüye gittiğinde yapması kolay olmayan şey, iyi şeyleri gözünüzde canlandırmaktır. Yapabildiğim buydu. Gerçek bir işim yoktu. Aslında ne yaptığımı bilmiyordum. Temelde sadece hayal gücümü kullanıyordum. Odaklanmaya başladığımda, bunu gerçekleştireceğimi fark ettim.”

 20. “Oradayken, sadece kendi bölgemdeyim. İnsanların bana baktıklarında ne düşündükleri, bu onların işi. Bundan biraz varsa, benim için sorun yok.”


 21. Connor McGregor Başarıdan Alıntılar 22. "Çalışmadan kaz gibi işe yaramazsınız."

 23. “Başarıdan korkamazsınız ve bence birçok insan korkuyor. Bence birçok insan gerçekten yüksek yüksekliklerden korkar. Ama ben o insanlardan değilim.”

 24. "Sahip olduğun her şeyde minnettar ol, yaptığın her şeyde başarılı olacaksın."

 25. “Canlı başarı hayalleri kurmaya devam ediyorum. O zaman uyku vakti."

 26. “Aslında o kadar da önemli bir şey değil, üzerini silkip geri geliyorsun. Yenilgi, başarının gizli bileşenidir.”

 27. “Herkes benden şüphe etti. Bu kısmı hiç anlamadılar.”

 28. “Başarısızlık benim için bir seçenek değil. Başarı, hayal ettiğim tek şey.”

 29. "Sana kazanamayacağını söyleyebilecek tek kişi sensin ve dinlemek zorunda değilsin."


 30. Connor McGregor Size İlham Verecek Alıntılar 31. "Yeteneğinize inanmaya devam edin. Atışınıza inanın, hareketinize inanın ve spor salonunda görünün. Bu durdurulamayacak bir başarı reçetesidir.”

 32. "Endişelenmekten ya da orada oturup kendin için üzülmekten asla iyi bir şey gelmez. Pozitif olun ve ilerlemeye devam edin, işler iyiye gidecek.”

 33. "Bir şeyin olacağını söylediğimde, dünyada yıkılsa mutlak olmak zorunda."

 34. “Daha geçen hafta sosyal yardım topluyordum. Onlara UFC'ye imza atmış gibi ne olacağını bilmediğimi söylüyordum. Şimdi sanırım onlara defolup gitmelerini söylemem gerekecek!"

 35. "Önemli olan kendini nasıl gördüğündür."

 36. “Her şeye açık bir zihinle, öğrenen bir zihinle yaklaşın. Her şeyin işe yaradığı fikrine sahip olduğunuz sürece öğrenmeyi asla bırakmayacaksınız çünkü her şey işe yarıyor. Her hareketiniz bir yeri ve zamanı vardır. Yeterince çalışırsanız işe yarar.”


Sonuç Olarak;


Conner McGregor, UFC'deki en tanınmış dövüşçülerden biridir. Hiçbir şeyden bir şeye dönüşme hikayeleri, hayallerini gerçekleştirmek için her gün spor salonunda gün geçirme hakkındaki hikayeleri gibi doğrudur.


UFC'nin bir parçası olarak manşetlere çıktığında tüm şüphecilerinin yanlış olduğunu kanıtladı. Rüyasını yaşadı ve soludu ve bu Conner McGregor alıntıları aynı şeyi yapmanıza yardımcı olacak.


Bir dahaki sefere spor salonuna gitmekten vazgeçmek ya da gitmemek gibi hissettiğinizde, sizi kapıdan geçirmek ve kanınızı pompalamak için bu alıntıları unutmayın. Unutmayın, bu yetenek değil; pratik ve kararlılıktır.

"Bizi tanımlayan, düştükten sonra nasıl yükseldiğimizdir." - Conner McGregor

Image

Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM
 • 33 Conner McGregor Bir Sonraki Antrenmanınız İçin Canlanmanızı Sağlayacak Alıntılar
 • Admin