News
23.02.2020 16:00:16
News
09.12.2019 22:24:45
News
19.09.2021 14:47:04

60'tan Fazla Teşekkür Ederim Annemin Seveceği Alıntılar

Bir anne her çocuğun temel taşıdır.

Anne sevgisi bu dünyadaki hiçbir şeye benzemez. Anne sevgisini kazanmış çocuk ne mutlu.

Annelere saygının bir göstergesi olarak, Anneler Günü her yıl tüm dünyada genellikle Mart ve Mayıs aylarında kutlanır. Bu alıntılar, anneniz için takdir göstermenin harika bir yoludur.

Gönderim  76 Görüntüleme Güncelleme 3 ay önce
60'tan Fazla Teşekkür Ederim Annemin Seveceği Alıntılar

En İyi Teşekkürler Anne Alıntılar

"Anne seni seviyorum" demek yardımcı olsa da, iyi bir teşekkür gerçekten onların gününü güzelleştirecektir. O halde annenizin gününü güzel kılmak için ona biraz özgünlükle teşekkür edin!


1. "Annemi tarif etmek, mükemmel gücüyle bir kasırga hakkında yazmak olurdu. Ya da bir gökkuşağının tırmanan, düşen renkleridir." - Maya Angelou.


2. "Tanrı her yerde olamazdı ve bu nedenle anneleri yarattı." - Rudyard Kipling.


3. "Tüm hikayelerinin arkasında her zaman annenin hikayesi vardır. Çünkü onunki seninkinin başladığı yerdir." - Mitch Albüm.


4. "Sanat dünyasında annemin söylediği şarkılar gibisi yok." -  Billy Pazar .


5. "Bebek önce annesinin göğsünden beslenir, ama bu her zaman kalbinin üzerindedir." -  Henry Ward Beecher .


6. "Mükemmel bir anne olmanın hiçbir yolu ve iyi bir anne olmanın milyonlarca yolu yoktur." - Jill Churchill.


7. "Anne yaslanılacak bir insan değil, yaslanmayı gereksiz kılan bir insandır." -  Dorothy Canfield Fisher.


8. "Gurur, yedi ölümcül günahtan biridir; ancak bir annenin çocuklarındaki gururu olamaz, çünkü bu iki temel erdemin birleşimidir: inanç ve umut." -  Charles Dickens.


9. "Ağır ve ani imtihanlar başımıza geldiğinde, zenginliğin yerini sıkıntı aldığında, anne sahip olduğumuz en gerçek dosttur." - Washington Irving.


10. "Anne nedir ki, günlerimizin güneşi ve gecelerimizin kuzey yıldızıdır." -  Robert Breault.


11. Anne, küçük çocukların dudaklarında ve kalplerinde Tanrı'nın adıdır." - William Makepeace Thackeray.


12. "[A] anne, darda kaldığında acele ettiğin kimsedir." -  Emily Dickinson.


13. "Anneler tutkal gibidir. Onları göremeseniz bile aileyi bir arada tutarlar." - Susan Gale.


14. "Anne, herkesin yerini alabilen ama kimsenin yerini alamayacağı kişidir." - Kardinal Mermillod.


15. "Anne evdeki kalp atışı gibidir ve onsuz kalp atışı da yok gibidir." - Leroy Brownlow.


16. "Doğru yaparsanız çocuklar sizinle kalmaz. Bu, ne kadar iyi olursanız, uzun vadede size o kadar ihtiyaç duyulmayacağından emin olan tek iştir." -  Barbara Kingsolver.


17. "Kaç yaşında olduğun ya da hayatında ne yaptığın önemli değil, annene ihtiyaç duymayı asla bırakmazsın." -  Kate Winslet.


18. "Annem bana herkese iyi davranmayı öğretti. Ve ben evden çıkmadan önce bir şey söyledi. 'Bu dünyada olduğun kişinin benim yaptığım işin bir yansıması olduğunu her zaman hatırlamanı istiyorum. anne." - Jason Segel.


Anne Sevgisi Üzerine En İyi Alıntılar


Bu kategoride teşekkür ederim anne mesajları, seni seviyorum anne sözleri, en iyi arkadaş ve koşulsuz sevgi ile ilgili alıntılar ve her gün en iyi anne alıntıları bulacaksınız. Ayrıca, annenize olan sevginizi nasıl ifade edeceğinize dair teşekkür ederim anne alıntıları ile birlikte sevgi dolu anneniz hakkında alıntılarımız var.


19. "Bir annenin çocuğuna olan sevgisi dünyada hiçbir şeye benzemez. Kanun tanımaz, acıma bilmez, her şeyi tarihlendirir ve önüne çıkan her şeyi acımasızca yerle bir eder." - Agatha Christie.


20. "Bir anne için harika bir oğul ya da kız çocuğu yetiştirme umudundan daha büyük ne istek ve zorluk olabilir?" - Rose Kennedy.


21. "Bir baba çocuğuna sırtını dönebilir, ama bir annenin sevgisi her şeye dayanır." -  Washington Irving.


22. "Bir anne kaç yaşında olursa olsun, orta yaşlı çocuklarını gelişme belirtileri için izler." -  Florida Scott-Maxwell.


23. "Bana sesimi veren annemdi. Bunu, şimdi biliyorum, sözlerimin düşebileceği, büyüyüp sonra başkalarına yol bulabileceği bir boşluğu açarak yaptı." -  Paula Giddings.


24. "Gençlik solar, aşk düşer, dostluk yaprakları düşer; bir annenin gizli umudu hepsinden daha uzun yaşar." -  Oliver Wendell Holmes Sr.


25. "Annenizin gözlerinin içine baktığınızda, bulabileceğiniz en saf sevginin bu olduğunu bilirsiniz." - Mitch Albümü.


26. "Her şeyden önce kalbini dolduran annedir." - Amy Tan .


27. "Eğer bir annen varsa, zaten duanın olmadığı yere gitme ihtimalin yoktur." -  Robert Breault.


28. "Evet Anne... Kusurlu olduğunu görebiliyorum. Saklamamışsın. Bana en büyük hediyen bu." - Alice Walker.


29. "Olduğum veya olmayı umduğum her şeyi melek anneme borçluyum" -  Abraham Lincoln.


30. "Anneler, bizi sebepsiz yere seven insanlardır ve biz anneler, bunun aşkların en güzeli olduğunu bilir." -  Maggie Gallagher.


31. "Anne, beş kişiye sadece dört dilim turta kaldığını görünce, pastayı hiç umursamadığını hemen açıklayan kişidir." -  Tenneva Jordan.


32. "Sizin için annenizinki kadar güçlü bir sevginin kendi izini bıraktığının farkında değildi." - JK Rowling.


33. "Anneler ve çocukları başlı başına bir kategoridir. Tüm dünyada bu kadar güçlü bir bağ yoktur. Hiçbir aşk bu kadar anlık ve bağışlayıcı değildir." -  Gail Tsukiyama.


34. "Anneler ve babalar hakkında komik bir şey. Kendi çocukları hayal edebileceğiniz en iğrenç küçük kabarcık olduğunda bile, yine de onun harika olduğunu düşünüyorlar." - Roald Dahl.


35. "Bunu kimin söylediğini hatırlamıyorum ama gerçekten kalpte bir çocuğu sevene kadar varlığından bile haberdar olmadığınız yerler var." - Anne Lamott.


36. "Annenin sempatik sesi gibi, gözyaşlarına boğulmak istemeni sağlayacak bir şey yok." - Sophie Kinsella.


37. "Annenin kalbi çocuğun okul odasıdır." -  Henry Ward Beecher.


38. "Gerçekten inandığım tek sevgi, bir annenin çocuklarına olan sevgisidir." -  Karl Lagerfeld.


39. "Bir anne iki kez düşünmelidir, bir kez kendisi için ve bir kez de çocuğu için." - Sophia Loren.


40. "Sonsuza kadar orada kalmak istedi, onu sakinleştirmesine izin verdi, sadece bir çocukmuş gibi davrandı ve annesi her şeyi düzeltebilirdi." -  Suzanne Collins.


41. "Anne sevgisi barıştır. Edinilmesi gerekmez, hak edilmesi gerekmez." - Erich Fromm .


42. "Ağaçların suyu ve güneş ışığını sevmesi gibi ben de annemi seviyorum. O benim büyümeme, gelişmeme ve büyük yüksekliklere ulaşmama yardım ediyor." -  Terry Guillemes.


43. "Anne sevgisi, normal bir insanın imkansızı yapmasını sağlayan yakıttır." -  Marion C. Garretty.


44. "Annenin sevgisini hak etmek zorunda değilsin." -  Robert Frost.


45. "Anne-çocuk ilişkisi paradoksal ve bir anlamda trajiktir. Anne tarafında en yoğun sevgiyi gerektirir, ancak bu sevgi çocuğun anneden uzaklaşmasına ve tamamen bağımsız olmasına yardımcı olmalıdır." - Erich Fromm.


En Havalı Anneler Günü Sözleri


Herkese örnek olabilecek annelerimize her zaman minnettar olacağız. İşte anneler günü ile ilgili en iyi alıntılar ve dünyanın en iyi annesi için annelere teşekkür mesajları. Ayrıca koşulsuz sevgi, harika bir anne hakkında ve bugün olduğum kişiyi tasvir eden teşekkür sözleri bulacaksınız.


46. ​​"Bir annenin sevgisinin olmadığı bir dünyanın bu kokuşmuş gübre yığınında başka ne olduğundan emin değil." - James Joyce.


47. "Sen benim evimdin anne. Senden başka evim yoktu." -  Janet Fitch.


48. "Başarılı anneler hiç mücadele etmemiş anneler değildir. Mücadelelerine rağmen asla pes etmeyenlerdir." - Sharon Jaynes.


49. "Anneliğin doğal hali bencil olmamaktır. Anne olduğunuzda artık kendi evreninizin merkezi değilsiniz. Bu konumu çocuklarınıza bırakıyorsunuz." - Jessica Lange.


50. "Annem benim kanatları olmamı istedi, hiç cesaret edemediği gibi uçmamı. Onu bunun için seviyorum. Kendi kanatlarını doğurmak istemesini seviyorum." -  Erica Jong.


51. "Bir anne, çocuklarının artık çocuk olmadığını asla anlamaz." -  James Agee.


52. "Anne olmak büyük bir hazinedir. Anneler, çocuklarına duydukları koşulsuz ve fedakar sevgide bireyciliğin panzehiridir, savaşın en büyük düşmanlarıdır." -  Papa Francis.


53. "Annem... o çok güzel, kenarları yumuşatılmış ve çelikten bir omurgayla tavlanmış. Yaşlanıp onun gibi olmak istiyorum." -  Jodi Picoult.


54. "Tanrı, suçu sonsuza kadar bağışlayan bir anne gibi affeder." -  Henry Ward Beecher.


55. "Bence, bir anne, bir çocuğun doğumunda, bir peri perisinden ona en faydalı hediyeyi vermesini isteyebilseydi, bu hediye merak olmalı." -  Eleanor Roosevelt.


56. "Bir annenin oğluna olan sevgisinde, kalbin diğer tüm duygularını aşan sevimli bir şefkat vardır." -  Washington Irving.


57. "Annen 'nasihat ister misin?' diye sorduğunda Bu sadece bir formalite. Cevabınız evet ya da hayır önemli değil. Nasılsa alacaksınız." -  Erma Bombeck.


58. "O benim ilk, büyük aşkım. Harika, ender bir kadındı, bilemezsiniz; güneş kadar güçlü, kararlı ve cömert." - DH Lawrence.


59. "Bütün kadınlar anneleri gibi olurlar. Bu onların trajedisidir. Hiçbir erkek bunu yapmaz... bu onlara aittir." -  Oscar Wilde.


60. "Anneler her şeyi affedebilir! Bana her şeyi anlatın ve emin olun ki tüm dünya sizden dönse de sizi asla bırakmayacağım." - Louisa May Alcott.


61. "Bir annenin kalbi, dibinde her zaman affedici bulacağınız derin bir uçurumdur." - Honoré de Balzac.


62. "O güçlü anne yavrusuna 'Oğlum zayıf kal ki kurtlar seni alsın' demiyor. 'Güçlü ol, içinde yaşadığımız gerçek bu' diyor." -  Lauryn Tepesi .


63. "Benden daha zengin olamazsın, bana kitap okuyan bir annem vardı." -  Strickland Gillilan.


64. "Annem bana ilhamın ve cesaretin gücünü öğretti ve bunu, şişelenmesini istediğim bir güç ve tutkuyla yaptı." - Carly Fiorina.


65. "Annemden çok zengin. Bana evin, tarihin, ailenin ve geleneğin önemini öğretti." -  Martha Stewart.


66. "Anne, kimsenin alamayacağı yerini alabilendir." -  Gaspard Mermillod.


Annelere Teşekkür Mesajı


Aşağıda en iyi anne tebrik kartı alıntılarından bazıları listelenmiştir.


67. "Her zaman benim için oradaydın anne ve sonsuz sevgin ve desteğin beni güçlü kıldı. Bunu yaptığın için teşekkür ederim."


68. "Anne, doğduğum günden beri bana her zaman inandın ve bana en iyisini verdin. Hayatımda böyle bir hediye olduğun için teşekkür ederim."


69. "Anne, sen bir rock yıldızısın. Benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim. Sensiz hayatımı her zaman köşemde hayal edemezdim."


70. "Benden asla vazgeçmediğin ve beni en iyi olmam için zorladığın için teşekkür ederim anne. Senin rehberliğin ve desteğin olmadan ben olamazdım. Beni ben olarak yetiştirdiğin için teşekkür ederim."


71. "Anne, sen benim can simidimsin, ağladığım omuzum, akıl hocam. Her zaman yanımda olduğun ve her şeyin yoluna gireceğini bilmeme izin verdiğin için teşekkür ederim."


72. "Büyüdükçe benim için her şeyden vazgeçtiğini anlıyorum ve sana teşekkür ediyorum ve senin için de aynısını yapmayı umuyorum."


73. "Karanlıkta otururken bile benim için ışığı açıyorsun. Sağ ol anne. Bunu sana yeterince anlatmıyorum."


74. "Sevgili Anneciğim, hatalarımı öğrendiğim ve yine de bana yardımcı olduğun için sana yaşattığım endişe için özür dilerim. Seni seviyorum ve teşekkür ederim."


75. "Benim için yapmak zorunda olmadığın tüm bu şeyler için, anne, onlar için ve hatta yapmak zorunda hissettiğin şeyler için sana teşekkür ederim."


76. "Anne, sana ve yaptığın her şeye ne kadar minnettar olduğumu söylemek için her zaman vakit ayırmıyorum. Seni seviyorum."


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM