64 Mutlu Evlilik Yıldönümü Mesajları ve Kocadan Karısına Mesajlar

Düğününüz, eşinizle harika bir yolculuğun sadece başlangıcıydı. Gelen her yıldönümü, ikinizin bir olduğunuz o neşeli ve yürekten anın güzel bir hatırlatıcısıdır.

Ancak çoğu koca, duygularını ve diğer yarısına olan sonsuz sevgisini ifade etmek için doğru kelimeleri bir araya getiremez . Şanslısınız ki, güzel eşinize söylenecek en romantik evlilik yıldönümü dileklerini ve alıntılarını derledik .

Yıldönümünüzü romantik bir atmosferle kutlayın ve ikinizin Rab'bin önünde karşılıklı yemin ettiği o harika anı birlikte hatırlayın.

Gönderim  873 Görüntüleme Güncelleme 12 ay önce
64 Mutlu Evlilik Yıldönümü Mesajları ve Kocadan Karısına Mesajlar

Karınız İçin 60 Mutlu Evlilik Yıldönümü Mesajları ve Sözleri

1. “Güzel karım olan ve bana güzel bir hayat veren güzel bir kadın için güzel bir gül. Mutlu yıl dönümleri."


2. “Hayatın anlamını bulmak için bütün sözlükleri aradım ama hiçbir şey bulamadım. Ama evlendiğimizde ve gözlerine baktığımda her şeyi buldum. Mutlu yıl dönümleri."


3. “Dünyadaki tüm kelimeler, seni ilk gördüğüm andan bana verdiğin hiç bitmeyen kalp atışına kadar sana ne kadar derinden aşık olduğumu anlatmaya bile başlayamaz. Sen sadece benim aşkım değilsin, sen benim ruhumsun."


4. “Sana evlenme teklif ettiğimde yüzük verdim. Evet dediğinde hayatıma kanatlar verdin. Mutlu yıl dönümleri."


5. “#Mutluluk, #aşk ve #romantizm evli yaşamlarımızda kalıcı olarak trend olan tek şeydir. Mutlu yıl dönümleri."


6. “Harika bir kadına sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum, hayatımı tamamlayan bir kadın, işten eve gelene kadar uyandığımda günümü güzelleştiren bir kadın. Seni çok seviyorum. Mutlu yıl dönümleri!"


7. “Anahtarı olmayan bir kilit gibi, yanında olmazsam hayat bir işe yaramaz. Mutlu yıl dönümleri."


8. “Birbirimizle ilk tanıştığımızdan bu yana çok yol kat ettik. Mutlu anlar, üzücü zamanlar, kötü kavgalar ve çılgın yanlış anlamalar, hepsini yaşadık. Pişman değilim ve hepsini tekrar yapma şansım olsa bile, aynı şekilde ve senden başka kimse olmadan yapardım. Mutlu yıl dönümleri."


9. “Bir cin gelip bana birkaç dilek hakkı verse, tam bir israf olur. Çünkü sen yanımdayken, isteyebileceğim her şeye zaten sahibim. Mutlu yıl dönümleri."


10. “Bu gün hayatımın en iyi kararının bir hatırlatıcısı: dünyanın en güzel kadınına evlenme teklif etmek ve onunla evlenmek. Mutlu yıl dönümleri."


11. “Yıldönümümüz, geçmişte yaptığımız hataların, bugün yaptığımız hatıraların ve gelecekte bizi bekleyen tüm mutlulukların bir kutlamasıdır. Mutlu yıl dönümleri."


12. “Hayatımdaki soruların cevabısın, hayatımın yolculuğunun hedefi sensin. Sen hayatımın sorunlarının çözümüsün, sen hayatımın kaderinin püf noktasısın. Mutlu yıl dönümleri."


13. “Bu gün bana Tanrı'nın beni gerçekten sevdiğini hatırlatıyor, çünkü O bana en harika insanı verdi ve onu ömür boyu partnerim olarak seçti. Her zaman minnettar olacağım. Mutlu yıl dönümleri!"


14. “Bunca yıldır senin kocan olmak bir onurdu. Yeni bir yılın başlangıcını birlikte kutladığımız için çok mutluyum.”


15. “Seninle olmak bana her gün yıldönümümüzmüş gibi hissettiriyor. Yanımda seninle mutluyum ve sana değer veriyorum. Seni seviyorum. Mutlu yıl dönümleri."


16. “Sonsuza kadar yaşamanın en iyi yanı sensin. Ebediyiz. Birlikte, her zaman istikrar, dostluk, kahkaha ve neşe yaşayacağız. Seni seviyorum."


17. “Sensiz bir hayat yaşamayı hayal edemiyorum. Muhtemelen bulaşıkları, çamaşırları ve yemek pişirmeyi kendim yapıyor olurdum. Teşekkürler! Mutlu yıl dönümleri!"


18. “Bu dünyadaki hiçbir şey bana verdiğin sevgi kadar harika olamaz. Aşkınız günlerimi çok parlak kılıyor, hayatımı tamamen zenginleştiriyor. Mutlu evlilik yıldönümü!"


19. “Umduğum her şeysin, hayal edebileceğimden daha fazlasısın, hayalim gerçek oldu. Seni bütün kalbimle seviyorum."


20. “Sen kalbimin şarkısısın. Sen başından beri istediğim kadınsın. Senin için canımı veririm, ölüm bizi ayırana kadar."


21. “Dudakların, gözlerin, saçların, kalçaların, cildin, aklın doyamıyorum. sen mükemmelsin. Mutlu yıl dönümleri!"


22. “Sen benim aşkımsın, ortağım, kraliçemsin. Sen benim ruh eşimsin. Karımın yıl dönümü kutlu olsun!”


23. “Seni sevmek şimdiye kadar hissettiğim en büyülü duygulardan biri. Hayatımın geri kalanında bu sihri hissetmek istiyorum. Mutlu yıllar karıcığım!”


24. "Bunca yıl umarım senin gibi harika bir kadının gerçekten hak ettiği türden bir adam olmuşumdur. Mutlu yıllar tatlım."


25. “Evli hayatımızın mutlu anılarına geri dönmek ve geri dönmek, ileri sarmak ve önümdeki muhteşem geleceği hayal etmek için bana ilham veriyor. Mutlu yıl dönümleri."


26. “Evlendiğimiz günden beri zaman durdu. Güneşli tonlar, gülümsemeler ve sonsuz aşktan oluşan bir sarmalda sıkışıp kaldım. Mutlu yıl dönümleri."


27. “Aşkın güneş gibi, tüm dünyamı parlıyor, yağmurdan sonraki gökkuşağı gibi ve bir elmas gibi parlıyor ve parlıyor. Mutlu yıllar karım!”


28. “Muhteşem gelinim, beni tamamlıyorsun ve beni bütünleştiriyorsun. Dünyamın merkezi olan eşimin yıl dönümü kutlu olsun.”


29. “Yol boyunca mücadelelerimiz ve tümseklerimiz olabilir ama şimdi önemli olan, önümüze çıkabilecek her şeyle yüzleşmek için yanımda olman. Birlikte daha güçlüyüz, birlikte her şeyi başaracağız ve birlikte biriz. Mutlu yıllar sevgili karım!”


30. “Ben seninim, sen benimsin, tüm zamanların en şanslı damadıyım. Güzel eşimin yıl dönümü kutlu olsun!”


31. “Her saniye, her dakika, her günün her saati seninle asla sıkıcı bir an değil. Seninle her şey eğlenceli, seninle mutluyum."


32. “Sen dünyanın en seksi kadınıydın, öyleydin ve her zaman öyle kalacaksın. Karımın yıl dönümü kutlu olsun!”


33. “Hayatım boyunca senin gibi birinin gelmesi için bekledim ve dua ettim. Seninle tanıştığımda ve seninle evlendiğimde dualarım kabul oldu. Mutlu yıl dönümleri!"


34. “Bana her dokunduğunda hala kelebekler veriyorsun. Beni her öptüğünde omurgamı soğutuyorsun. Gülüşün beni gülümsetiyor. Dünyamın bu kadar güzel olmasının sebebi sensin. Mutlu yıllar benim güzel gelinim!”


35. “Yüzünü kırışıklar kapladığında bile seni seveceğim, saçların bembeyaz olduğunda bile seni seveceğim, artık adımı hatırlamasan da seveceğim. Seni sonsuza kadar seveceğim benim mükemmel karım."


36. “Sana karım demekten gurur duyuyorum. Çatılardan bağırmak ve tüm dünyanın beni sevdiğini bilmesini istiyorum. Bu kadar harika birinin karım olduğuna hâlâ zar zor inanabiliyorum. Mutlu yıl dönümleri!"


37. “Hayatımı değiştirdin. Kaşlarım çatıldığında bana gülümsedin. Düştüğümde beni kaldırdın. Hayatımın gülmesinin ve günlerimin daha parlak olmasının sebebi sensin. Seni seviyorum!"


38. "Arkadaşımın, kahvemin şekerinin, zaafımın gücü, en iyi arkadaşımın, eşimin yıl dönümü kutlu olsun!”


39. “Seninle tanışmadan önce bu hayatta yolumu bulmaya çalışmak çok zordu. Sonra geldin ve aniden bana amaç ve yön verdin. Bana bu çılgın dünyadan güvenle geçmemi sağlayan sevgiyi gösterdiğin için teşekkür ederim.”


40. “Yolun her adımında elini tutacağıma ve sana rehberlik edeceğime söz veriyorum. Seni koruyacağıma söz veriyorum. Sonsuza kadar seninle olacağıma söz veriyorum. Seni hayatımızın her günü seveceğim. Mutlu yıl dönümleri!"


41. “Aşkım sadece senin için. Yaşlansak bile hiçbir şey değişmeyecek. Seninle ilgileneceğime ve sonuna kadar seninle kalacağıma söz veriyorum. Mutlu yıllar benim güzel karım!”


42. “İnişlerimiz ve çıkışlarımız var ama savaşlarımızı her zaman kazanırız. Sen ve ben bir ekibiz; sen benim en büyük destekçim ve ponpon kızımsın."


43. “Birlikte geçirdiğimiz değerli zamanları hep hatırlayacağım. Maceralar, tartışmalar ve kahkahalar bizi daha güçlü ve ayrılmaz kıldı. Mutlu yıllar tatlım."


44. “Bu dünyada yanımda olmasını tercih edeceğim kimse yok. Hayatımızın her günü için birlikte uyandığımız ve geceleri birlikte yattığımız sürece dünyam mükemmel olacak. Mutlu yıllar aşkım."


45. “Güzel karımla birlikteyken zaman uçup gidiyor. Birkaç gün önce tanışmışız gibi geliyor. Seninle vakit geçirmeyi seviyorum bebeğim. Mutlu evlilik yıldönümü."


46. ​​“Hayatın günlük koşuşturmacasında bazen seni hafife alıyorum. Bugün hayatımızın teknesini ayakta tutmak için yaptığınız tüm fedakarlıklar için Teşekkür etmek için mükemmel bir an. Mutlu yıl dönümleri."


47. “Bazı kocalar evlilik yıldönümlerinde şarkılar, bazıları Facebook sayfası ve bazıları da karılarına hediyeler ayırır. Basit tuttum ve tüm hayatımı sana adadım tatlım. Mutlu yıl dönümleri."


48. “Sanırım hayatın tüm sorunlarına karşı körüm çünkü sen gözlerimi hayatın tüm güzelliğine açtın. Mutlu yıl dönümleri."


49. “Sen evlilik ve uyumla ilgili kendi kendine yardım kitaplarını utandıran türden bir eşsin. Mutlu yıl dönümleri."


50. “Mutlulukta ya da sıkıntıda, altın ya da moloz bulsam, her zaman yanımda olacağını biliyorum… ve mutlu balonumuzu asla patlatmayacaksın. Mutlu yıl dönümleri."


Ona Söylenecek 14 Romantik Evlilik Yıldönümü Alıntısı


1. “Sana en az 8.285 kez 'Seni seviyorum' dedim. Ve gezegendeki yaklaşık 3,96 milyar kadından hayatımın geri kalanını birlikte geçirmek istediğim sadece 1 tanesi var.” - Will Smith


2. “Mutlu Yıllar, sevgilim. İkimizin birleştiğimizi sevinçle hatırladığımız, eğlence dolu bir güne merhaba.” -John Walter Bratton


3. “Bunca zamandan sonra bile, sana aşık olmanın yeni yollarını buluyorum.” — anonim


4. “Gittiğimiz tüm yerler burada. Ve gideceğimiz tüm yerler. Ve işte bana, tekrar tekrar ve tekrar fısıldıyor: Seni seviyorum. - Yeşil John


5. "Bize göre, tüm günlerimiz aşkın yıldönümleridir, her biri sırayla mutluluğumuzdan bir şeyler olgunlaştırmıştır." — Robert Köprüler


6. “Yapacağımı söylediğimde, 'tüm zamanların sonuna kadar yapacağım' demek istedim - Clint Black


7. "Sen tanıdığım en iyi, en sevimli, en hassas ve en güzel insansın ve bu bile yetersiz kalıyor." — F. Scott Fitzgerald


8. "Hayatımda olman harika ama tüm güzel şeyler, iddiaya göre sona eriyor, kalbim, diyor ki, senin için, şüphesiz, sonsuza dek benim sevgilim ve en iyi arkadaşım olacağım." -John Walter Bratton


9. “Sen benim bugünüm ve tüm yarınlarımsın.” — Leo Christopher


10. “Arkadaşlığın, sevginin, eğlencenin ve kahkahanın tüm güzellikleriyle özel günümüzün daha da 'mutlu' olması dileğiyle.” -John Walter Bratton


11. “Seni ilk gördüğümde, seni öpmemek her bir parçamı aldı. Seni gülerken gördüğümde, aşık olmamak için her bir parçamı aldı. Ve ruhunu gördüğümde, her bir zerremi aldı." - Atticus


12. “Seni ilk gördüğüm andan bana verdiğin hiç bitmeyen kalp atışına kadar, dünyadaki tüm kelimeler sana ne kadar derinden aşık olduğumu anlatmaya bile başlayamaz. Sen sadece benim aşkım değilsin, sen benim ruhumsun." — anonim


13. “Seni sevmek, seni önemsemek, sana saygı duymak, seni her gün yıldızlar kadar yüksek tuttuğumu göstermek için bir sonsuzluk geçireceğim.” — Steve Maraboli


14. "Yemin ederim seni şu an sevdiğimden daha fazla sevemem ama yarın seveceğimi biliyorum." — Leo Christopher


Sonuç Olarak;


Evlilik yıldönümü yılda yalnızca bir kez gelir ve eşinizle paylaşılan çok kutsal bir günü işaret eder.


Güneşin etrafında bir yılı nasıl birlikte kutlarsanız kutlayın, evlilik yıldönümü dileğinizin ve mesajınızın içten olduğundan emin olmak isteyeceksiniz ve ona kelebekleri hissettirecek ve kalbini tekrar kazanacaksınız. Sonuçta, kalpte en büyük izleri bırakan en küçük jestler ve küçük kelimelerdir.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
1
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM