8 Mart Dünya Kadınlar Günü Sözleri

Aşağıda, çeşitli kaynaklardan yıllar boyunca toplanan ilham verici ve bilge 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Sözleri koleksiyonumuzu bulacaksınız.

Gönderim  2,402 Görüntüleme Güncelleme 3 yıl önce
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Sözleri

EN ANLAMLI KADINLAR GÜNÜ SÖZLERİ

➥ Sevgi, güç, azim, kararlılık, cesaret ve zeka örneği. Sen de kadınsın. Tebrikler.


➥ Yirmi yaşında prenses, otuz yaşında kraliçe, bir ömür boyu kırk ve olağanüstü bir imparatoriçe. Kadınlar, aşk savaşçıları da öyle. Tebrikler.


➥ Ağladıkları zaman bile güzeller. Ve mutlu olduklarında, ağlama noktasına duyarlıdırlar. Utangaç olmalarına rağmen kutlarlar. Aşık olsalar bile, nasıl görmezden gelineceklerini biliyorlar. Tüm kırılganlıklarına rağmen güçlüler. Onlar kadınlar ve kadınlar güzel bir yaşam karışımı ve açıklaması zor. 8 Mart kadınlar günü kutlu olsun!


➥ Kadınlar, size bu dünyanın tüm sevgisidir. Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun!


➥ Bu dünyadaki tüm çiçeklerden en güzel ve kokulu sizsiniz. Varlığımızı aydınlatmaya geldiniz. Hayatı güzelleştiren ve yolu binlerce sevinçle dolduran sizsiniz. 8 Mart kadınlar günü kutlu olsun!


➥ Anne, arkadaş, refakatçi, kız kardeş, teyze, büyükanne. Doğum yapan ve yol gösterendir. O tutan eldir, gittiğiniz her yere giden aşktır. Yol karanlık olduğunda ışık ve sahip olabileceğiniz en büyük güç ve cesaret ilhamıdır. Tanrı'yı ​​dünyayı sevgi ile doldurmak için yaratan kadın da öyle. Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun!


➥ Güçlü, cesur, duyarlı, yetkin, sevgi dolu, çalışkan, rasyonel, duygusal, arkadaşlar, danışmanlar, cesur, narin, canlı, büyüleyici, romantik, zeki, yetenekli olanları tebrik ediyoruz. Kadın olarak güçlerini tanıdıklarından olmak istedikleri herkesi tebrik ediyoruz!


➥ Onlara şeker veya çiçek vermeyin, gerçekten istedikleri şey saygınızdır. Tebrikler kadınlar!


➥ Gerçek bir kadın kavramlarına uymayan kadındır. Olmak istediği şeydir, kendine sahiptir, değerini ve gücünü tanır. Bugün, gurur duyduğunuz kadını kutlayın. Bugün senin günün. Tebrikler kadın!


➥ Kadınlar bir erkeğin yapabileceği tüm iyi şeyleri yapabilir ve bunun da ötesinde, yüksek topuklu ayakkabılarla yapabilirler. Kadınların gücünü kutlayın. Mutlu günler!


➥ Kadın olmak, dünyadaki tüm acılara katlanmak ve acı, kalbinizde asılı kalsa bile bir gülümseme sürdürmektir. Kadın olmak güç, cesaret, kararlılıktır. Gününüzü tebrik ediyoruz!


➥ Kadınlar Günü her gün. Değerini nasıl tanıyacağımızı öğrenelim. Saygı ekicileri olalım. Ona asla değer veremeyiz, bu da hayat verir ve dünyayı hareket ettirir. Tebrikler kadın, her gün senin!


➥ Çiçek istiyoruz, ama aynı zamanda saygı, eşitlik, özgürlük istiyoruz, yargılanmadan görüşümüzü vermek ve seçimlerimizi yapmak istiyoruz. Bugün 8 Mart. Saygı istiyoruz.


➥ Sabrı ve kararlılığıyla dünyayı değiştiren kadınlar. Pençeleriyle her gün devam ediyorlar. İncelikleri ile yolu yumuşatırlar. Hayalleri ile umutlarını yenilerler. Ah! Tatlılar kazanmak, dünyanın sana ihtiyacı var. Kadınlar Günü için tebrikler!


➥ Herhangi bir kadının kaderi istediği her şey olmaktır. Ve bugün, değerinizi ve mücadelenizi tanımak için bir gün. 8 Mart kadınlar günü kutlu olsun!


➥ Kadınlar bir cinsiyetten çok daha fazlası, dünyada eşsiz ve özel bir yol. Yaşasın tüm kadınlar!


➥ Bugün kadınları ve büyük güçlerini kutlamak için bir gün. Çünkü tüm kalbiyle mücadele ediyor. Tebrikler savaşçılar.


➥ Kadın olmak, tüm tatlılıkla nasıl sevileceğini bilmek ve büyük cesaretle savaşmaktır. Acımasız güç gösterebilirken hassastır. Kadın olmanın doğası, bunun gibi bir şey yok.


➥ Hiçbir hayat, bir kadının varlığı olmadan var olamaz, ne güzel ne de yeterince eksiksiz olamaz. Kadınlara değer verin.


➥ O bir aşk örneğidir, yaşam armağanına sahiptir, herkesin sahip olabileceği en büyük ilham kaynağıdır. Kadın! Mutlu günler.


➥ Hakkı ödenemeyecek olan kadınların 8 Mart kadınlar günü kutlu olsun.

➥ Can dostum biricik arkadaşım 8 Mart Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.


Kalbi kırılmış bir kadın öyle bir susar ki tribine hasret kalırsın. Kadın haklarına saygı duyun.


➥ Aşk erkeğe yakışır çünkü kadın zaten aşktır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.


Annen ve bazen de kız kardeşlerin kadın unutma! Kadınlar gününü hatırla! Kadına şiddete hayır!


➥ Dünyada her şey kadının eseridir dünya kadın hakları gününüz kutlu olsun.


Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Seni çok arıyorum. Çok özledim. Kadınlar günün kutlu olsun biricik meleğim.


➥ Her kadın bir çiçektir. Bu özel günlerinde onlara bir çiçek hediye edelim. Kadınlar gününüz kutlu olsun.


8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.


➥ Sen o kadar bir şey söylemeden gidersin ki; üstüne milyonlarca bir şey söylenir. Kadınlar günün kutlu olsun.


Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum burada. Bil ki unutulmadın. Kadınlar günün kutlu olsun!


➥ Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.


Kadınlar olmasaydı dünyadaki hiçbir şeyin önemi kalmazdı. En kıymetli varlık olan kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun.


➥ Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.


Peygamberimizin cennet annelerin ayakları altındadır sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.


➥ Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Günü’nü kutluyorum.


Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.


➥ Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.


Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.


➥ Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum.


Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.


➥ Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslendiğimde ya acım dinmiyor ya da sevgim coşuyor. Kadınlar günün kutlu olsun.


8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemlerini dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.


➥ Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum. Çünkü aslında, senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Kadınlar günün kutlu olsun anneciğim.


Adam olmadan önce insan olabilmenin en temel unsurudur kadın. Çoğu zaman değil, her zaman her gözün nuru, hayatın can damarıdır. 8 Mart dünya kadınlar gününüz kutlu olsun.


➥ Kadınlar İnsanlığın devamı için olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramandır. Dünya Kadınlar Günü’nüz kutlu olsun…


Kadın, doğası gereği zayıftır; ama acıya en çok o dayanır. Kadının direncini kıran tek şey; hayal ettiği kişinin boş çıkmasıdır. Hiçbir kadının hayali boşa çıkmasın. Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun.


➥ 8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.


Tüm dünya, ülkemiz ve üyelerimiz arasında görev yapan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.


➥ Dünyada birçok insan vardır. Kimi mutlu, kimi mutsuz… Kimi gülüyor, kimi ağlıyor. Ama tüm güzelliklere ve mutluluklara layık biri var; O’da şu anda bu mesajı okuyor. Kadınlar Günün Kutlu Olsun!


Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum. Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. Kadınlar gününüz kutlu olsun.


➥ Acıyla yoğrulan sabırla bilenen kadınlarımızın dünya kadınlar günü kutlu olsun.


Tepkiniz?

1
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM