Aşka Elveda Sözleri

Ne yazık ki, iyi olan her şey sonsuzluğa kadar sürmez. İlişkilerle de bu şekilde çalışır. Ayrılıklarla olgun bir şekilde yüzleşin ve aşka elveda deyin!

Gönderim  445 Görüntüleme Güncelleme 1 yıl önce
Aşka Elveda Sözleri

Elveda Sözleri, Elveda Mesajları 2020

Bütün bu aşk hikayemizin bitmesini istemedim! İşe yarayacağını ve sonsuza dek mutlu olacağımızı düşündüm, ama şimdi, sadece bir anlaşmazlık nedeniyle, uzaklara taşınacaksın. Aramızdakilerin nasıl bittiğini görmek beni üzüyor. Seni çok özleyeceğim, ama umarım bir gün, hissettiğim bu korkunç acıyı hissetmeyi bırakmayı unutabilirim.


Aşkımızın sonu buysa, hayallerimi geliştirmeye nasıl devam edebilirim? Bunun olmasını istemedim, seni çok seviyorum, bir gün ayrılmak istediğini hiç düşünmedim. Benimle mutlu olduğunu ve beni sevdiğini sanıyordum, ama görünüşe göre yanılmışım. Seni çok seviyorum ve seninle birlikte olmayı diliyorum, ama hayatını bensiz geçirmek istersen tek yapmam gereken kabul etmek.


Gözlerinin içine bakıp ve senin için hissettiğim aşka hoşça kal demenin ne kadar zor olduğunu biliyorum. Anlamadığını biliyorum, ama sadece benim için değil ikimiz için de yapmalıyım. Artık bu ilişkide kendimi rahat hissetmiyorum ve artık seni bu şekilde tutamıyorum, senden özür diliyorum, ama hoşçakal demek zorundayım.


Ölen bir aşk için ağlamak için hiçbir sebep yok, kalbim yanlışlıktan bıktı. Güle Güle.


Basit bir merhaba ile başladık ama karmaşık bir elveda ile sona erdik.


Sonunda birlikte olamasak bile, hayatımın bir parçası olmana sevindim.


Elveda diyecek kadar cesursun, hayat seni yeni bir merhaba ile ödüllendirecek.


Anılar için teşekkürler.


Ağlayacağım ama asla sesimi duymana izin vermeyeceğim. Üzüleceğim, ama üzüntümü hissetmene asla izin vermeyeceğim. Sensiz mutlu olmayacağım ama bunun mutluluğumu bitirmesine asla izin vermeyeceğim. Güle güle.


Bir gün ayrılığın acısını fark edeceksin, bir gün benim değerimi anlayacaksın, Umarım bir gün pişman olup bana geri gelmek istemezsin! Hoşçakal.


Bebeğim sonsuza dek beraber olacağımızı düşündüm ve hayatımın geri kalanını seninle geçirmeye hazırdım. Ama bunun asla olmayacağı ve şimdi ayrı yollarımıza gitmemiz gerektiğini gördüm. Çok üzgünüm.


Seni terk etmekten alıkoyamayacağımı biliyorum ama kendimi ağlamaktan alıkoyamıyorum. Gözyaşlarımı görmene izin vermeyeceğim, çünkü gülümsemeyi bırakmayı istemiyorum. Güle güle.


Giderken benim için üzülme. Hayatım hep aynı olacak, sonsuza kadar birlikte olabileceğimiz günü hayal edeceğim. Seni seviyorum güle güle.


Giderken, yanından kalbimin bir parçasını, ruhumun bir kısmını, aklımın bir kısmını ve mutluluğumu alıyorsun. Güle güle.


Bağlanmak için çok genciz, bu yüzden seni seni giderken gördüğüme sevindim. Bana giderken bakma, gözlerimdeki yaşları görmeni istemiyorum. Güle güle.


Her neredeysen, umarım mesajımı okuyabilirsin. Gittiğini görmek kalbimi acıtıyor; İçimde ölüyormuşum gibi hissediyorum. Anılarım düşüncelerime geri döndüğünde her zaman acılarımı tutamıyorum ve gözyaşlarımı geri alamıyorsam özür dilerim.


Sen benden ayrılırken bile hayatlarımız ve ilişkimiz devam edecek. Ancak, yolun her bir basamağını keskin cam parçaları üzerinde yürümek gibi hissedeceğim. Tekrar beraber oluncaya kadar ayaklarım kanamasına rağmen yürümeye devam edeceğim. Güle güle.


Hayallerini kovalamak için ayrı yollar seçtin, umarım tüm hayallerini gerçekleştirirsin. Güle güle.


Sonsuza dek elveda. Numaramı ve tüm iletişim bilgilerimi kaybet. Yalnız mutlu olmak senin gibi bir sefil adamla olmaktan iyidir.


Baloncuklarını patladığım için özür dilerim. Duygusal bir korkaksın. Elveda!


Beni ağlatsa bile, elveda deme zamanı geldi. Bunun olacağını düşünmedim, ama bu bizim son öpücüğümüz.


Gitme düşüncesi, seni ne kadar çok sevdiğimi söyleyebileceğim zamanları düşünmeme neden oldu… ama yapamadım. Seni özleyeceğim hoşçakal.


Yakında geri döneceğini biliyorum, ama o an buralardan çoktan gitmiş olacağım. Seni ne kadar özleyeceğim hakkında hiçbir fikrin yok, tüm dünyam hüzünlü bir renk tonunda olacak. Güle güle.


Asıl bana acı veren, bugün beni bir kaybeden gibi hissettirmek değil, daha önce kendimi özel hissetmemin hatıraları.


Yokluğun kalbimi bir hançer gibi delip geçecek. Ama endişelenme, yine de senin için atmaya devam edecek. Güle güle.


İlişkimize, her gün kolayca değiştirebileceğin bir Facebook durum güncellemesi gibi davrandın. Üzgünüm ama bu şekilde davranmanı reddediyorum. Güle güle.


Ayrılmamız gerektiği zaman geldi, Ağır bir kalple sana veda ediyorum, Şimdi ayrı yollara gideceğiz, umarım mutlu olursun. Güle güle.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
1
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM
0 Yorumlar