Ajith Kumar Sözleri: Hindistan'ın En Sevdiği Oyuncusundan İlham Verici Alıntılar

Ajith Kumar, Hindistan sinemasının en popüler ve saygın aktörlerinden biridir. Sadece oyunculuğuyla değil, aynı zamanda alçakgönüllülüğü ve gerçekçiliğiyle de tanınmaktadır. Bu yazıda, Ajith Kumar'ın en ilham verici ve motive edici sözlerinden bazılarını sizlerle paylaşacağız.

Gönderim  52 Görüntüleme Güncelleme 29 gün önce
Ajith Kumar Sözleri: Hindistan'ın En Sevdiği Oyuncusundan İlham Verici Alıntılar

Ajith Kumar Alıntılar

Kimseyle rekabet halinde değilim; sadece üretken olmak istiyorum.


Çocukken hep yarış arabası pilotu olmak istedim.


Hayatta bir kaderci oldum, bu yüzden hedef koymaya çalışmıyorum.


Hepimiz hayalperest değil miyiz? Sadece insan uçmayı hayal ettiği için uçaklarda seyahat ediyoruz. Tüm keşiflerin arkasında insanların hayallerini görüyoruz.


Başarı, vahşi bir at gibidir. Nasıl kullanacağını bilmiyorsanız, sizi atar ve onu iyi kullanabilecek başka bir binici arar.


Kesinlikle hiçbir siyasi hırsım yok.


Bir taraftar bir kriket maçı veya film için bilet aldığında, yanındaki kişinin ten rengisi, inancı veya dini konusunda endişelenmez. Hindistan'da herhangi bir aktörün hayran kitlesine bakarsanız, farklı bölgelerden olduklarını göreceksiniz.


İnsanlığın genelde hayalperest olması beni sevindiriyor.


Duygularımı oldukça açıkça ifade ederim. Bir şey düşünüp başka bir şey söylemiyorum. Bunun gurur duyulacak bir şey mi yoksa dikkat edilmesi gereken bir şey mi bilmiyorum. Belki de politik olarak doğru değilim. Bunun bir suç olup olmadığını bilmiyorum.


Başarı çok keyiflidir. Tüm şöhret ve övgüyü idare etmek çok zor. Seni bozar. Etrafınızdaki herkesin sizden korktuğuna, herkesin sizi istediğine ve herkesin sürekli sizi düşündüğüne inanmaya başlarsınız.


Hayata bir hediye olduğuna inanıyorum ve onu verimli yaşamak istiyorum. Bu sayı oyununa girmiyorum.


Ne kadar büyük olursanız olun, eve döndüğünüzde aileniz size normal bir insan gibi davranır.


Onuncu sınıftan sonra okuldan ayrıldım. Ama hem ağabeyim hem de küçük kardeşim yüksek öğrenimli.


Filmleri tutkuyla yaptıkları için değil, film satıp para kazanmak istedikleri için insanlarla çalışmayı sevmiyorum. En çok satan aktörü sonra en çok satan yönetmeni alıp filmi satan insanları tutmuyorum.


Aslında filmlerde para için yer alıyorum ve açıkçası oyunculuk aşkı için oynadıklarını söyleyenlere inanmakta güçlük çekiyorum!


Yakından bakarsanız, 'Mankatha' politik olarak doğru olmayan bir filmdir. İnsan zihninin karanlık taraflarını keşfeder ve bence insanlar bunu izlerken, bir anlamda kendi suçluluklarından kurtuluyorlar.


İnsanlara çok saygı duyuyorum ve birini taklit etmek veya taklit etmekten çok daha mantıklı ve sorumlu olduklarını düşünüyorum.


İçimdeki çocuğun ölmesini istemiyorum. Neyse ki, mesleğim çocukluk fantezilerimi bir yetişkin olarak bile takip etmemi sağlıyor.


Film yapımcılığının, sık sık söylemekten hoşlandığım gibi, Rus ruleti gibi olduğunu söylüyorum. Ne elde edeceğinizi asla bilemezsiniz. Yapabileceğiniz tek şey, filmin tepkisi ne olursa olsun, kazandığınız parayı kazanmak için çok çalıştığınız gerçeğinde teselli bulmaktır.


Film sektörüne ilk giren ailemden bendim. Yani hayranlar ve fan kulüpleri dahil filmlerle ilgili her şey benim için yeniydi.


Profesyonel bir motor yarışçısı olmak istedim. Bunu ancak sponsor eksikliği nedeniyle yapamadım.


Kötü Adam' başarılı oldu çünkü hepimiz gerçekten iyi bir film yapmak için çalışıyorduk. Çok çalıştık ve büyük bir inançla çalıştık.


Balayılar harikadır ama uzun sürmezler. Ve bence perdedeki başarıyla da aynı şey geçerli - bugün her yerdeyim; yarın gitmiş olabilirim - başka birine yer açmam gerekebilir. Peki neden bu kadar uğraşalım?


Stünt yapmayı seviyorum, ama dikkatli olmam gereken bir nokta sırtım. Danslara gelince, bir şekilde onları yapmaktan rahatsızım. Zarafetten yoksunum.


Oyunculuk bir öğrenme sürecidir. Ve ilk filmlerinizde yaptığınız şey esasen nüansları, ticaretinizin püf noktalarını öğrenmektir. Ve bir yerlerde analitik hale gelirsiniz ve yaptığınız şeyden zevk almayı öğrenirsiniz.


Sinema bir ulus için harika bir bağlayıcı unsurdur.


Yıldızların devlete veya ülkeye bağlılık meselesi yapmadan desteklemek istedikleri davaları seçmelerine izin verin.


Ben bir Tamilly olarak büyüdüm.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM