Amanda Marshall'ın Güçlü Sözleri: Müziğin ve Hayatın Sesine Kulak Vermek

Amanda Marshall, Grammy adayı şarkıcı ve söz yazarı, etkileyici sesi ve samimi şarkı sözleriyle milyonları etkiledi. Müzik kariyerine 1990'ların başında başlayan Marshall, güçlü ve duygusal balladlarıyla tanınıyor.

Gönderim  77 Görüntüleme Güncelleme 2 ay önce
Amanda Marshall'ın Güçlü Sözleri: Müziğin ve Hayatın Sesine Kulak Vermek

Amanda Marshall Alıntılar

Gelecek nasıl olacak asla bilemezsin. İnsanların yaptığın işi seveceğini ve bunu gerçekten rahat bir şekilde yapma şansın olacağını umuyorsun.


Doğum günü pastam hiç çikolatalı olmadı, hep keçiboynuzu yedim. Diğer çocukların evlerine gittiğimde ise buzdolaplarında bulduğum Cheez Whiz gibi şeylere çok özendim.


Oldukça akıcı konuşan bir bireyim.


Başıma ilginç şeyler geldi - peki neden kimse sormuyor?


Kariyerlerini tamamen mahveden müthiş derecede kötü yönetimle karşı karşıya kalan birçok grup ve sanatçı var.


Çocukken gerçekten çok heyecanlıydım. Her şeye hazırdım. Müziğe ve tiyatroya çok düşkündüm. Müzikal tiyatroya bayılırdım; okumayı severdim.


Columbia ile anlaşma yaptım aslında, ancak onlarla anlaştıktan sonra ne yapacaklarını bilmedikleri ve ben de onlar için ne yapacağımı bilmediğim giderek netleşti. Bu yüzden ayrı yollara gitmeyi kabul ettik.


"Gelecek nasıl olacak asla bilemezsin. İnsanların yaptığın işi seveceğini ve bunu gerçekten rahat bir şekilde yapma şansın olacağını umuyorsun."


"Doğum günü pastam hiç çikolatalı olmadı, hep keçiboynuzu yedim. Diğer çocukların evlerine gittiğimde ise buzdolaplarında bulduğum Cheez Whiz gibi şeylere çok özendim."


"Oldukça akıcı konuşan bir bireyim."


"Başıma ilginç şeyler geldi - peki neden kimse sormuyor?"


"Kariyerlerini tamamen mahveden müthiş derecede kötü yönetimle karşı karşıya kalan birçok grup ve sanatçı var."


"Çocukken gerçekten çok heyecanlıydım. Her şeye hazırdım. Müziğe ve tiyatroya çok düşkündüm. Müzikal tiyatroya bayılırdım; okumayı severdim."


"Columbia ile anlaşma yaptım aslında, ancak onlarla anlaştıktan sonra ne yapacaklarını bilmedikleri ve ben de onlar için ne yapacağımı bilmediğim giderek netleşti. Bu yüzden ayrı yollara gitmeyi kabul ettik."


"Kendi tarzımı yaratıyorum. Gerçekten modayı takip etmiyorum."


"Kulüp ortamı gerçekten... Benim kız mı yoksa transseksüel mi olduğumdan emin değillerdi. Bunu öğrendiklerinde 'Ssshh! Kimseye söyleme!' yerine kutlandı. Bu gerçekten özgürleştiriciydi."


"Elbiselerim çok dar ve çoğunlukla benim için yapılıyor - haute couture, tatlım."


"Okulda Armand'dım. Erkek çocuklarının giysileri içinde. Ama o kadar küçük ve kadınsıydım ki kendimi bir kız sanıyordum."


"Çocuklar benimle dalga geçti ve beni taciz etti."


"Her zaman Amanda'ydım, farklı bir isimle tanındığımda bile."


"Kendilerini dönüştüren kadınlardan hoşlanıyorum. Ben de bunu yapıyorum."


"Uzun süreli ilişkilerim yok. Ünlüyüm bu yüzden bu işe yarıyor. Ya ışığı ve bir kupa kız arkadaşı olmayı gerçekten seviyorlar ya da bunun için pek çılgın olmayacaklar."


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM