Angelina Jolie Sözleri ve Alıntıları

Aşağıda, çeşitli kaynaklardan yıllar boyunca toplanan ilham verici ve bilge "Angelina Jolie Sözleri ve Alıntıları" koleksiyonumuzu bulacaksınız.

Gönderim  2,960 Görüntüleme Güncelleme 3 yıl önce
Angelina Jolie Sözleri ve Alıntıları

Angelina Jolie Sözleri

Bazı insanlar, bu sadece kendi yolunuz olduğunda yanlış yola gittiğinizi söyler.     


Acı olmadan acı olmazdı, acı çekmeden asla hatalarımızdan ders alamazdık. Bunu düzeltmek için, acı ve ıstırap tüm pencerelerin anahtarıdır, onsuz hayatın bir yolu yoktur.     


'Ya bugün bir hata yaparsam pişman olurum' diye düşünürsünüz. Pişmanlığa inanmıyorum, her şeyin bizi olduğumuz yere götürdüğünü hissediyorum ve sadece ileriye atlamalı, iyi niyetli, kararlı olmalı ve ne olacağını görmeliyiz.     


Ve yalınayak ya da sabah ilk iş olarak kendimi güzel hissediyorum. Çünkü kendim gibi hissediyorum. Her zaman böyle hissetmedim, ama şimdi böyle hissediyorum. Biri sizi sadece sevdiğinde ve birisini mutlu ettiğinizde, varlığınız onları mutlu ettiğinde, birdenbire dünyanın en güzel insanı gibi hissedersiniz.     


Hamile kalmanın harika bir yanı, işemek ya da yemek yemek için bahanelere ihtiyacınız yok.     


Bir çocuğu kaybetmek benim en büyük kabusumdur.     


Geçmişten bir sürü bagajı taşırken kim olduğun konusunda net olmak zor. Bırakmayı ve bir sonraki yere daha hızlı geçmeyi öğrendim.     


Benim hakkımda böyle düşünmekte haklılar çünkü kadın hayranlarımla yatma ihtimali en yüksek olan kişi benim. Diğer kadınları gerçekten seviyorum. Ve bunu bildiklerini düşünüyorum.     


Kendimi önce bir anne olarak görüyorum. Hayatta bu role sahip olduğum için çok şanslıyım. Dünya benden hoşlanabilir, benden nefret edebilir veya etrafımda dağılabilir ve en azından çocuklarımla uyanıyorum ve mutluyum.     


Suçluluğa inanmıyorum, kasıtlı olarak başka bir insanı asla incitmediğiniz ve hayatınızdaki insanları yargılamadığınız sürece dürtüyle yaşamaya inanıyorum. Bence tamamen özgür yaşamalısınız.     


Pencereyi kaldırdım çünkü tüm zamanımı dışarıda olmayı dileyerek pencerelerden dışarı bakarak geçirirken, şimdi her zaman orada yaşıyorum.     


Pek çok farklı seviyede şey olduğunu anlamak için açık fikirli olmalıyız ve yargılamak için bu kadar hızlı olmamalıyız ve kesinlikle bütün bir ırkı, bütün bir dini veya bütün bir insanı ve birçoğunu yargılamamalıyız. .     


Üçte bir tasarruf edin, üçte bir oranında yaşayın ve üçte birini verin.     


Acı olmadan acı olmazdı, acı çekmeden asla hatalarımızdan ders alamazdık. Bunu düzeltmek için, acı ve ıstırap tüm pencerelerin anahtarıdır, onsuz hayatın bir yolu yoktur.     


Güneş bulutlarla kaplandığında güzelliğini kaybetmez. Aynı şekilde başörtüsü ile örtüldüğünde güzelliğiniz solmaz.     


Çeşitliliğimiz bizim gücümüzdür. Herkes aynı olsaydı ne kadar sıkıcı ve anlamsız bir hayat olurdu.     


Eğer etrafta oturup harika olduğunu söyleyen yeterince insan varsa, o zaman muhteşem olduğuna inanmaya başlarsın, sonra biri sana pis kokduğunu söyler ve sen de buna inanıyorsun!     


Pervasızdım ama sebepsiz bir asi değilim.     


Suriye'ye ve kararsızlığın küllerinden doğan kötülüğe bakamayız ve bunun dünyanın masumları koruyup savunmadaki en düşük noktası olmadığını düşünürüz.     


Suriye ihtilafının yarattığı insan ızdırap dalgasının felaket sonuçları var.     


Yaptığınız her seçim dürüst bir yerden geliyorsa, sağlamsınız ve kimsenin hakkınızda söyleyebileceği hiçbir şey sizi sallayamaz veya fikrinizi değiştiremez.     


Ne zaman kaybolduğumu hissetsem, bir harita çıkarıp bakıyorum. Hayatın dev bir macera olduğunu hatırlatana kadar bakıyorum, yapılacak çok şey var.     


Cesur seçimler yapın ve hatalar yapın. Bütün bunlar, olduğunuz kişiye katkıda bulunan şeylerdir.     


Kaşımın üstünde bir kırışıklık oluyorum çünkü onu kaldırmadan duramıyorum ve bilmeni seviyorum.     


Terlemiştim ve saçım her yerde keçeleşmişti. Mutlu ve ateşliydim ve çok şey başarıyordum ve etrafta koşuyordum, kalbimin attığını hissedebiliyordum ve güzel hissettim.     


Ben bir kucaklayıcı değilim. İnsanlar benimle dalga geçiyor. Zor zamanlar geçirdiğim bir şey. Biri bana sarılırsa nefesimi tutarım. Sarılmak, sarılmak, sarılmak, ağlamak tüm bunlar beni çok rahatsız ediyor.      


Diğer küçük kızlar bale dansçısı olmak istediğinde, bir nevi vampir olmak istedim.      


Biraz çılgın ama iyi bir yerden gelen birini severim. Bence yaralar seksi çünkü bu, karmaşaya neden olan bir hata yaptığın anlamına geliyor.


Tepkiniz?

1
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
1
SADE
0
VAY CANINA
1
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM