Anneler Gününe Dair Sevgi Dolu Mesajlar

Anneler Günü, annelerimizi onurlandırmak ve onlara olan sevgimizi göstermek için özel bir gün. Bu mesajlar, annelerimize olan sevgi ve saygımızı ifade etmenin yanı sıra, bazı anne-çocuk ilişkilerinde yaşanan sitem ve kırgınlık duygularını da dile getiriyor.

Gönderim  106 Görüntüleme Güncelleme 19 gün önce
Anneler Gününe Dair Sevgi Dolu Mesajlar

Anneler Günü Mesajları

Sevgili Anne


Anneler Günün kutlu olsun! Dünyanın en sevgi dolu, en şefkatli annesi olduğun için sana ne kadar teşekkür etsem az. Sen benim ışığım, yol göstericimsin. Seni her zaman çok seviyorum.


Hayattaki en büyük şansım sensin anne. Varlığınla beni besledin, sevginle büyüttün. Her zaman yanımda olduğun için sana minnettarım. Anneler Günün kutlu olsun!


Sen benim en yakın arkadaşımsın, sırdaşımsın, her derdime derman olanım. Seni çok seviyorum anne. Anneler Günün kutlu olsun!


Dünyanın bütün güzellikleri senin yanında sönük kalıyor anne. Senin sevgin paha biçilemez. Sana ne kadar teşekkür etsem az. Anneler Günün kutlu olsun!


Sen benim için bir melek gibisin anne. Her zaman yanımda olduğun için sana minnettarım. Anneler Günün kutlu olsun!


Anne Sevgisinin Önemi


Anne sevgisi dünyadaki en saf ve en kutsal sevgidir. Bu özel günde annelerimiz için ne kadar sevgi ve saygı göstersek azdır. Anneler Günün kutlu olsun!


Annelerimiz bize hayat veren, bizi büyüten, bize sevgiyi aşılayan kişilerdir. Onlara ne kadar teşekkür etsek azdır. Anneler Günün kutlu olsun!


Anne sevgisi bir çocuğun hayatındaki en önemli unsurdur. Bu sevgisiz bir çocuk yetişmesi zordur. Anneler Günün kutlu olsun!


Annelerimiz her zaman yanımızdadırlar, bizi her zaman desteklerler. Onlara minnettar olmalıyız. Anneler Günün kutlu olsun!


Anne sevgisi tarifsizdir. Bu özel günde annelerimize olan sevgimizi en güzel şekilde ifade edelim. Anneler Günün kutlu olsun!


Annelerimize Teşekkür Mesajları


Annelerimiz bize hayat verdiler, bizi büyüttüler, bize sevgiyi aşıladılar. Onlara ne kadar teşekkür etsek azdır. Anneler Günün kutlu olsun!


Annelerimiz her zaman yanımızdadırlar, bizi her zaman desteklerler. Onlara minnettar olmalıyız. Anneler Günün kutlu olsun!


Anne sevgisi tarifsizdir. Bu özel günde annelerimize olan sevgimizi en güzel şekilde ifade edelim. Anneler Günün kutlu olsun!


Annelerimiz bizim için en değerli varlıklarımızdır. Onlara her zaman sevgi ve saygı göstermeliyiz. Anneler Günün kutlu olsun!


Annelerimiz bizim en yakın dostlarımızdır, sırdaşlarımızdır. Her zaman yanımızda oldukları için onlara minnettarım. Anneler Günün kutlu olsun!


Annelerimize Dilekler


Annelerimiz her zaman mutlu ve sağlıklı olsunlar. Anneler Günün kutlu olsun!


Annelerimiz her zaman yanımızda olsunlar. Onları çok seviyoruz. Anneler Günün kutlu olsun!


Annelerimiz hayatımızdaki ışığı hiç kaybetmesinler. Anneler Günün kutlu olsun!


Annelerimiz her zaman sevgi ve saygı görsünler. Anneler Günün kutlu olsun!


Annelerimiz her zaman bizimle gurur duysunlar. Anneler Günün kutlu olsun!


Anneler Gününe Dair Özel Mesajlar


Anneler Günün kutlu olsun canım annem! Sen benim için dünyanın en değerli varlığısın. Seni çok seviyorum.


Anneler Günün kutlu olsun sevgili anneciğim! Sen benim her şeyimsin. Her zaman yanımda olduğun için sana minnettarım.


Anneler Günün kutlu olsun canım annem! Sen benim en büyük kahramanımsın. Seni çok seviyorum.


Anneler Günün kutlu olsun sevgili anneciğim! Sen benim en yakın arkadaşımsın, sırdaşımsın. Her zaman yanımda olduğun için sana minnettarım.


Anneler Günün kutlu olsun canım annem! Sen benim ışığım, yol göstericimsin. Seni her zaman çok seviyorum.


**Anneler Gününe Dair Şiir


Gözlerinde sevgi okyanusu, Ellerinde şefkat dokunuşu, Kalbinde merhamet yuvası, Sen benim canım annem, nur topu.


Yıllar geçti, mevsimler değişti, Sen her zaman yanımda oldun, bitmedin. Neşelerimde güldün, kederlerimde ağladın, Her zaman bana destek oldun, beni asla yargılamadın.


Sen benim ilk öğretmenim, ilk arkadaşım, Sen benim sırdaşım, can yoldaşım. Varlığınla bana güç verdin, bana umut verdin, Sen benim canım annem, her şeyimsin.


Anneler Gününde sana ne desem az, Sana olan sevgimi ne kadar dile getirsem az. Sen benim her şeyimsin, canım annem, Seni sonsuza kadar seveceğim, asla unutmayacağım.


Anneler Gününe Dair Mizahı Şiir


Anneciğim, canım annem, Bazen sinirlenirsin, bağırırsın da aman aman. Ama ben bilirim, beni çok seviyorsun, Her zaman yanımda olduğunu biliyorum, asla beni yormuyorsun.


Yemeklerin her zaman lezzetli, Evimiz her zaman tertemiz ve düzenli. Benimle her zaman oynarsın, Benimle her zaman eğlenirsin.


Sen benim en iyi annemsin, Senin gibi bir anneye sahip olduğum için çok şanslıyım. Anneler Gününde sana kocaman bir öpücük gönderiyorum, Seni çok seviyorum canım annem, her zaman kalbimdesin.


Anneler Gününe Dair Kısa Şiir


Anneciğim, canım annem, Sen benim güneşimsin, ışığımsın. Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim, Seni çok seviyorum.


Anneler Gününe Dair Mesajlı Şiir


Anneler Gününde sana ne desem az, Sana olan sevgimi ne kadar dile getirsem az. Sen benim canım annemsin, her şeyimsin, Seni sonsuza kadar seveceğim, asla unutmayacağım.


Umarım bu şiirler Anneler Gününde annenize duygularınızı ifade etmenize yardımcı olur.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM