Annem İçin Doğum Günü Dilekleri - En İyi Doğum Günü Mesajları

Doğum gününde annenizle paylaşmak için en iyi doğum günü dileklerini ve mesajlarını bulacağınızı ve yüzünde milyon dolardan daha değerli olan bir gülümseme getirme şansını elde etmenizi umuyoruz.

Gönderim  9,701 Görüntüleme Güncelleme 3 yıl önce
Annem İçin Doğum Günü Dilekleri - En İyi Doğum Günü Mesajları

Mutlu yıllar anne için dilekler

Dünyanın en sevimli annesine mutlu yıllar. Allah hayatını sınırsız sevinçle doldursun canım annem!


İçimdeki meleğimi görüyorum; sen benim süper kahramanımsın, sen benim her şeyim ve hayatımda iyi şansımsın. Bu özel günde sana teşekkür etmek ve doğum günün kutlu olsun annem.


Sıcak dileklerimi ve sevgimi kalbimin en derin ilikinden al. Doğum günün kutlu olsun anne!


Bu gün cennetteki en iyi melek bu dünyada doğdu ve daha sonra benim sevimli annem oldu. Sana çok minnettarım. İyi ki doğdun anne.


En zor anlarda bile yüzünde bir gülümseme tutmak ne kadar şaşırtıcı! Bu ruh hep orada olsun! İyi ki doğdun anne.


Her gün uyanıyorum, hep teşekkür etmen gerekiyor. Rehberliğiniz, sıcaklığınız, sevginiz ve kalbiniz var: beni koşulsuz seven. Doğru ya da yanlış, her zaman annemsin.


Anne, kimse kalbimdeki yerini alamaz. Ben sonsuza dek seni seviyorum. Nereye gidersem ya da kimle tanışsam da, daima benim için bir numara olacaksın.


İyi ki doğdun ve bize ilham veren tüm sarılmalar, öpücükler, rehberlik ve desteğin için teşekkürler anne!


Bana hep ağlamak için bir omuz, gülmek için bir şaka ve kaşlarını çatmak için bir tavsiye veren tek kişi sensin! Şimdi bunu sana verecek kadar yaşlıyım! Mutlu Yıllar anne!


Çocukluğumu özel yapan sensin ve her dakikasını hatırlıyorum. Teşekkürler anne. Sana çok sıcak ve mutlu bir doğum günü diliyorum. Allah sana uzun ömürler versin.


Her yıl bu günü bekliyorum. Benim için o kadar özelsin ki, hayatımdaki varlığın her şeyden daha büyük. Mutlu Yıllar anne.


Oğuldan Anneye doğum günü mesajları


Yaşın ne olursa olsun, gözlerimdeki her zaman aynı güzel bayan olacaksın. Mutlu Yıllar güzellik!


Bana en iyi hayatı verdin ve Allah'ın en iyi armağanı sensin. Sensiz yaşam benim için imkansız. Allah seni hayatta sağlıklı ve mutlu etsin!


Desteğin ve bana sahip çıkman benim için çok değerlidir ve sayısız fedakarlığın için size minnettarım. Büyük bayan için sıcak ve en iyi dileklerimle!


Sana zarar versem bile beni her zaman destekleyen bir annesi olan dünyanın en şanslı oğluyum! Neden bu kadar cömertsin Anne? Seni çok seviyorum!


Kızından Anneye Doğum Günü Mesajları


Sen sadece annem değil, filozofum, rehberim ve en iyi dostumsun. Her şey için teşekkürler ve sana mutlu yıllar dilerim anne!


Sana ihtiyaç duyduğum her zaman yanımdaydım, elimi sıkıca tuttun ve beni destekledin! Annem olman inanılmaz bir nimettir!


Eğer benim annem olmasaydın, o zaman kızının kim olduğunu kesinlikle kıskanırdım. Harikasın anne. İyi ki doğdun!


Çocukluğumun harika anıları gölgem oldu. Nereye gidersem beni takip ediyorlar ve umarım hiç böyle durmaz. Mutlu Yıllar anne.


Annem için komik doğum günü mesajları


Aynı soruyu on kez sormak, yüzünde yanlış öfke gördüğümde bir zevk getiriyor! Dünyanın en şirin Annesine mutlu yıllar!


Sana olan aşkımı al ve umarım bu gece son kez yaptığım gibi en sevdiğim pastayı yapacaksın! Doğum günün için harika bir kutlama diliyorum!


Doğum günleri çikolata gibidir. Kaç tane olduğunu saymamak ve bunun yerine tadını çıkarmak en iyisidir. Doğum günün kutlu olsun tatlı anne.


Senin yaptığın yiyecekler olmadan doğum günün eksiktir. Bu yüzden güzel yemeklerinle güzel bir doğum günü kutlaması yapalım.


Davranışım yıl boyunca çok iğrenç ve yuvada devam edebilir gibi güzel bir doğum günü kartı almak gerekir! İyi ki doğdun anne.


Sevgili Anne, kardeşimle aynı gerçekten dağınık, şımarık ve aptal bir çocuğu sevdiğin için teşekkürler!


Pastandaki mum sayısına göre bunalmış hissetme. Henüz yangın alarmını tetiklemez. Gelecek yıl, belki! Doğum günün kutlu olsun tatlı anne!


Sana güzel bir doğum günü diliyorum ve benim gibi bir efsane doğurduğun için bu özel günde teşekkür etmek istiyorum!


Anne için Derin Doğum Günü Mesajları


Dünyadaki her şeye sahip olduğunu biliyorum, bu yüzden senin için dilediğim bir şey varsa, çocukların ve torunlarınla sağlıklı ve daha uzun geçirmen dileğiyle. Mutlu Yıllar anne!


Mutlu Yıllar anne! Sensiz hiçbir şey olmadığımı bilmeni istiyorum, ama senin yanında her şey olabilirim. Seni seviyorum!


Kalplerim mağazam senin sevginle ​​dolu. Doğum gününde bir hediye olarak yeterli olabilecek böyle bir hediye yok. İyi ki doğdun anne.


Doğum gününde sana huzurlu ve sevimli bir hayat diliyorum. Her zaman sağlıklı ve mutlu ol. Sana harika bir yıl ve çok mutlu yıllar dilerim. Seni seviyorum anne.


Anne, sevgin ve kahkaha, kalbimi milyonlarca neşe anıyla dolduruyor. Sen dünyanın en iyi annesin. İyi ki doğdun.


İşte en sevdiğin çocuktan büyük bir kucaklama. Sana sürprizler, hediyeler, sevinçler ve kahkahalarla dolu bir yıl diliyorum. Mutlu Yıllar anne!


Ne kadar uğraşsam da, ne yaparsam yapayım, benim için yaptığın her şeyi ne kadar takdir ettiğimi asla gösteremezdim. Sen benim kahramanımsın, benim gücümsün. Sana çok mutlu yıllar dilerim anne!


Anne için sevimli doğum günü mesajları


Hayatım sen yanımda olmadan tamamlanmış olmazdı. Tüm iyi ve kötü zamanlarda benimlesin. Doğum günün kutlu olsun anne!


Ben dahil hiç kimse senin bir anne olarak ne kadar şaşırtıcı olduğunu asla söylemez. Sen annem olduğun için en şanslı piyango kazananından daha şanslıyım. İyi ki doğdun!


Bana yıllar boyunca çok büyük tavsiyelerde bulundun, anne. Bu özel gününde yaptığın her şey için size teşekkür etmek için bir fırsat olarak kullanmak istiyorum.


Tepkiniz?

9
ÇOK KOMİK
10
SEVDİM
4
SADE
5
VAY CANINA
9
KOMİK
3
KÖTÜ!
8
BERBAT
8
MÜKEMMEL!
6
KIZDIM