Arianna Huffington Sözleri ve alıntılar

Arianna Stassinopoulos Huffington, Yunan-Amerikalı bir yazar, sendika yazarı ve iş kadınıdır. The Huffington Post'un kurucu ortağı, Thrive Global'in kurucusu ve CEO'su ve on beş kitabın yazarıdır. Time Magazine'in dünyanın en etkili 100 kişisi listesine ve Forbes En Güçlü Kadınlar listesine seçildi.

Gönderim  565 Görüntüleme Güncelleme 1 yıl önce
Arianna Huffington Sözleri ve alıntılar

Arianna Huffington Sözleri ve alıntılar

Çocuklarımıza duyduğumuz sevgiden daha yoğun bir sevgi yoktur ve yoğun sevginin olduğu yerde, yüzeyin altında yatan yoğun bir korku da vardır.     


Her zaman doğru kararları vermeyeceğimizi, bazen asil bir şekilde batıracağımızı kabul etmeliyiz, başarısızlığın başarının tersi olmadığını, başarının bir parçası olduğunu anlamaktır.     


Her zaman doğru kararları vermeyeceğimizi, asil bir şekilde çuvallayacağımızı, bazen başarısızlığın başarının tersi olmadığını, başarının bir parçası olduğunu anlamamız gerektiğini kabul etmeliyiz.     


Ama korkarken bile yapmayı hayal ettiğin şeyi yapmalısın.     


Mevcut yaratıcılık takıntımız, çoğu insanın artık bir ölüm sonrası hayata inanmadığı bir çağda ölümsüzlük için sürdürdüğümüz çabanın bir sonucudur.     


Bir partnere sahip olmak kesinlikle daha fazla risk almanıza izin verir.     


Yanlışlıkla başarının, harcadığımız zamanın kalitesi yerine işe koyduğumuz zamanın sonucu olduğunu düşünüyoruz.     Bugün kendimizi hapsetmek için sık sık, gerçek ve hayali, son tarihler kullanıyoruz.     


Kurtuluş, vaatlerini asla yerine getiremeyen, sürekli değişen bir ufuk, tam bir ideolojidir. Nefretle duygusal olarak yüklü dayanışma ritüelleri sağlama terapötik özelliğine sahiptir, inananlarının amfetamindir.     


Muhaliflerin üzerimizde çok az gücü var. Onlara biz vermedikçe.     


Herhangi bir gerçek direncin amacı, sadece açığa çıkmak değil, sonuçları etkilemektir. Ve sonuçları etkilemenin ve hayatlarımızda gelişmenin tek yolu kasırgada gözü bulmak ve o içsel güçten hareket etmektir.    


Kalıcı sosyal değişim, içten dışa doğru ortaya çıkar: içten dışa, içten dışa gerçekliğe.     


Başarısızlık, başarıya giden bir basamaktır.     


Genellikle başarısız olursunuz. Ama annemin de bana öğrettiği gibi, başarısızlık başarının tersi değildir. Başarıya giden bir basamaktır.     


Kadınları erkeksi bir tutum, beceri ve yetenekler modeline uydurmaya çalışmak boşunadır.     


Sanırım tüm anneler suçluluk duygusuyla uğraşırken, çalışan anneler steroidlere karşı suçluluk duyuyor! 


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM
0 Yorumlar