Arkadaşlar ve Yakınlar İçin Komik İş Mesajları

En iyi arkadaşlarınızdan biri yeni bir iş bulduğunda kutlama şansınız olur. En iyi arkadaşlar her zaman eğlence ile kutlamaya yapmayı sever. En iyi arkadaşlarınız için komik yeni iş mesajlarıyla birlikte yeni işlerinde iyi şanslar deyin.

Gönderim  8,422 Görüntüleme Güncelleme 1 yıl önce
Arkadaşlar ve Yakınlar İçin Komik İş Mesajları

Komik Yeni İş Mesajları

Seni işe alan adama üzülüyorum. Senin gibi birini işe alan salak bir aptal ya da kör olmalı. Ama yine de tebrikler!


İş bulmak için her zaman beyne ihtiyacın olmadığı bir kez daha kanıtlanmıştır. Bir at sana bir yarış kazandırabilir, ancak yüklerini taşımak için bir eşek daha tercih edilir!


Bazen insanlar hak etmedikleri kötü bir iş bulur. Ve bazen aptal bir insan harika bir iş bulur. Ama aptal kişi benim arkadaşım olduktan sonra kimin umurunda. Tebrikler!


Çalışan bir arkadaşa sahip olmanın en iyi yanı, resturant hesapları hakkında endişelenmenize gerek olmamasıdır. Yeni bir işe sahip olmanın da bazı sorumlulukları var!


Bize yakın birisinin yeni bir iş bulması her zaman harika bir haberdir. Senin için gerçekten gurur duyuyorum ama şükürler olsun ki her sabah senin gibi 8'de uyanmak zorunda değilim!


İyi şanslar tahta ördek diyor, iyi şanslar. Çok sınırlı hayal gücü olan bir ördek. Yeni işinde iyi şanslar!


Kendin için ne kadar çok kazanırsan, benim gibi arkadaşlara o kadar çok harcayabilirsin. Yeni işin hayırlı olsun.


Artık bir işin olduğuna göre, şimdi kendi faturalarımı ödeyebilir misin? Tebrikler ve senin için çok mutluyum sevgili arkadaşım!


Yeni bir iş boş bir kitap gibidir ve sen de yazarsın. Tebrikler.


Takım elbiseler, kravatlar ve sorumluluklar dünyasına hoş geldin. Tebrikler!


Yeni işinin beni ziyaret etmediğin için yeni bir bahane olmasına izin verme. Tebrikler.


Senin için ne kadar mutlu olduğumu sana bildirmek için bu mesajla birlikte sana tebrik pastası pişirdim, sarılmalar ve öpücükler gönderirdim. Yeni işin hayırlı olsun!


Allah'a şükür ki birileri nihayet senin gibi müthiş çalışanların daha iyi bir ücrete ihtiyacı olduğunu fark etti. Tebrikler.


Yeni için sana masraflar halinde parti yapabilmemiz için seni milyarder yapsın. Tebrikler.


Yeni bir iş bir kız arkadaş ya da erkek arkadaş gibidir. Eğer kabul edersen, seninle ayrılır. Size iyi şanslar diliyorum.


Yeni işin hayırlı olsun! Parti zamanı! Herkesi arayayım mı? Hayatının bu yeni bölümü için tebrikler.


Patronunun aptal olduğunu düşünüyorsan, unutma: eğer daha akıllı olsaydı bir işin olmazdı. Şaka yapıyorum! Yeni işin için iyi şanslar dilerim!


Artık bir işin olduğuna göre, bana olan tüm borçlarını geri ödeyebilirsin. Ama sadece nakit kabul ediyorum. Yeni işin için tebrikler kardeşim!


Sık sık söylemediğimi biliyorum ama en iyi arkadaşım olduğun için gurur duyuyorum, özellikle de bana bir Playstation 4 alabileceğin için bir işin var! Seni seviyorum dostum. Tebrikler!


Gurur verici yeni işin için tebrikler ile birlikte, yaptığın her şeyde iyi olduğunu bilmeyi hak ediyorsun. Aferin dostum.


Yeni bir işin var, bu yüzden şans rolünü oynadı ve şimdi tamamen sana bağlı!


Önceki işverenin kaybı, yeni işverenin kazancıdır. Yeni işin için tebrikler.


Eğer yeni işin bir insan olsaydı, sana sahip olduğu için şanslı olurdu. Tebrikler.


Tebrikler! Yeni işe açılış ve başarı sınırına bir tüy daha ekleyerek büyük bir şölen elde edebilirsin.


Şimdiye kadar zamanın vardı, dedikodu; ama parasızdın, ama bundan sonra paran var, ama harcayacak vaktin yok, başarın var, ama bunu kutlayacak vaktin yok. İş hayatına hoş geldin. Tebrikler.


Yeni şirketininin seni işe alarak bir piyango kazandığını bilmiyor. Yeni işin için tebrikler.


Başarının söylenemeyen sırrı, çalışmayı devretme sanatında ustalaşmak ve meşgul görünüyormuş gibi davranmaktır. Yeni işin hayırlı olsun.


Bir minyon aksiyon figürü, yeni bir iPad şarj cihazı ve kapüşon istiyorum. Hata! Sana benim için satın almanı sağlayacak şeyi yazdığımı sanıyordum. Tebrikler, sevgi dolu arkadaşım!


Yeni bir iş sünger gibidir. Başarısızlıkları emmesine izin verebilir veya başarının son damlasına kadar sıkabilirsin.


Hey canım hem evde hem de ofiste hayatın tadını çıkar; evde değil, işte profesyonel olmaya çalış; yoksa asla mutlu olmayacaksın. Bu tavsiye sadece senin için ücretsizdir. Tebrikler.


İş bir ilişki gibidir. Eski işvereninizden ağır bir kalple ayrılırsınız, ancak yeni vaatleriniz ve yeni beklentilerle yeni işvereninizle yeni bir ilişkiye başlarsınız. Siz ve yeni işvereninizin sonsuza dek mutlu bir çift olacağını ve asla parçalanmayacağını umuyoruz.


Kim haber akışını kaydırmaktan başka bir şey bilmeyen çocuğun şimdi bir ortak olduğunu düşünürdü. Şaka yapıyorum kardeşim! Yeni işin hayırlı olsun!


İş, bir işverenin ödemeyi vaat ettiği ve çalışanın ödeme almak için gerekenleri yapmaya söz verdiği bir sözleşmedir. Sözlerinde iyi şanslar.


Yeni işini, kıskanacağım şeyler listesine bir ek daha. Tebrikler.


Tüm öğrenci indirimlerine veda et ve üniversite borçlarına merhaba de! Gerçek dünyaya hoş geldin! Berbat, ama heyecan verici ve eğlenceli. Bundan zevk alacaksın. Tebrikler!


Kurumsal dünyada velet için yer yok. Olgunlaşmayı bırak! Hayatının bu yeni bölümünde en iyi dileklerimle! İyi eğlenceler! Tebrikler!


Çalışmak, işsiz olmaktan daha iyidir, ancak daha fazla para için çalışmak daha da iyidir. Daha fazla ödeyen bir işi tebrik ediyoruz.


İlk olarak, hayalinizdeki üniversiteye girdin. İkincisi, iyi notlarla bitirdin ve şimdi başkaları için işe alındın… :)… Yeni işiniz için tebrikler!


Yeni işin bana bir muamele borçlu olduğunu anlamına gelmiyor mu? Dört gözle bekliyorum. Tebrikler dostum.


Harikasın! %1 zammı için tebrikler… ha..ha..ha… İyi eğlenceler! Seni seviyorum dostum. En iyi, sevgi dolu sevgili arkadaşım


Ofis politikalarından patronun evcil hayvanına kadar terfi ettirmek için birçok neden olabilir. Ama kafa karıştırmanın sadece bir nedeni var ve bu haklıdır. Yeni işin için seçilmiş olduğun için tebrikler.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
2
SADE
3
VAY CANINA
0
KOMİK
5
KÖTÜ!
1
BERBAT
1
MÜKEMMEL!
1
KIZDIM
0 Yorumlar