Arkadaşlar İçin Özledim Mesajları ve Alıntılar

Seni Özledim Arkadaşlara Mesajlar : Arkadaşlar, her ruhun can attığı hayat yoldaşlarıdır. Doğduğumuzda bir aile kurarız ama arkadaş edinerek seçim yaparak bir aile kurarız. Ancak hayatın gidişatı, ister eğitim, ister iş ve hatta ölüm için olsun, siz ve arkadaşlarınız arasındaki mesafeyi sık sık açar. Mesafelerin arkadaşlığınızın sıcaklığını yok etmesine izin veriyorsanız veya yürekten sözlerinizi göndererek arkadaşlarınızı daha da yakınlaştırıyorsanız, bu size kalmış. Sizin için arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz veya onları ne kadar özlediğinizi anlatmak veya uzak mesafe arkadaşlık mesajı göndererek duygularınızı ifade etmek için ithaf edebileceğiniz bir sürü mesaj hazırladık .

Gönderim  5,054 Görüntüleme Güncelleme 2 yıl önce
Arkadaşlar İçin Özledim Mesajları ve Alıntılar

Arkadaşa Özledim Mesajları

Arkadaşlık asla geri ödeme ile ilgili değildir. Ama bazen keşke senin benim için yaptığını ben de yapabilseydim diyorum. canım arkadaşım seni özlüyorum.


Seni özlemek, seni her gün göremediğimde, seninle her gün konuşamadığımda yetersiz kalıyor. Umarım eski güzel günler bir an önce geri gelir.


Zor zamanlarımda verdiğin büyük destek için kalbimde her zaman özel bir yer tutacak arkadaşımsın. Seni özledim iyi arkadaş.


Dostum! Seni Özledim, Şimdi bana yakında sürpriz bir ziyaret yapmaya gel, lütfen. Çünkü sürprizleri ne kadar sevdiğimi bilen tek kişi sensin!


En kötü his, seni her gün görmemek ve seninle hiçbir şey ve her şey hakkında konuşmamak. seni özledim dostum!


Seninle, zamanın uçup gittiğini hissettiriyor. Sensiz bir saniye bile gün gibi geliyor. Seni özledim arkadaşım.


Bu günlerin nasıl geçtiği hakkında bir fikrin var mı? Yanımda sen olmadan gerçekten üzücü ve çok kötü. Yakında geri gel. Seni çok özlüyorum.


Seninleyken zaman çok daha hızlı akıyor gibi görünüyor. Yanımda olmadığın zaman, her bir an, bir yıl gibi büyür. seni çok özlüyorum.


Bir alim, “Bir en iyi kitap, yüz iyi arkadaşa, bir iyi arkadaş ise bir kütüphaneye eşittir” dedi. O zaman benim kitaplığımsın. Seni özlüyorum!


Uzakta kalmayalı uzun zaman oldu. Arkadaşlığını gerçekten çok özlemeye başladım. Lütfen bir an önce geri dön de o aptalca yaramazlıkları birlikte yapabilelim!


Seni özlemek en az sevdiğim eğlence. Ama şu anda uzakta olduğun için başka seçeneğim kalmadı. seni özlüyorum sevgili dostum!


Aynı gökyüzünü paylaştığımız ve aynı havayı soluduğumuz sürece birbirimizin en iyi arkadaşı olmaya devam edeceğiz. Seni özledim!


Çoğu zaman, gerçek bir arkadaşın değerini o gidene kadar fark etmeyiz. Şu anda seni gerçekten özlüyorum çünkü ne kadar önemli olduğunu anladım!


Dostluğun gerçek doğasını anlamamı sağladın. Bana bir ömür boyu saklayacağım çok tatlı hatıralar verdin. seni özlüyorum sevgili dostum!


Sen, dostum, bir zorunluluksun. Arkadaşlığın, hayatımın devam etmesi için ihtiyaç duyduğu yakıt. Sen Tanrı'dan mükemmel bir hediyesin. Seni özledim!


En iyi arkadaşım için seni özledim mesajları


Uzakta olsan da dostluğumuzun hep aynı kalacağını bilmek istiyorum! Seni özledim En İyi Arkadaşım.


Hayatım boyunca edinebileceğim milyonlarca arkadaş var ama sen her zaman özel olacaksın. Çünkü sen benim tek ve en iyi arkadaşımsın. Seni özledim dostum.


Okuldan bugüne suç ortağımsın. Kötülüklerimizi özledim! Bizi özledim! Yakında buluşalım sevgili en iyi arkadaşım.


En iyi arkadaş kavramı harika, onu yaşam nedeniyle özlemek gerçeği! Hiç harika değil. Seni çok özledim canım kankam!


Sen benim herkesin tanıdığı en iyi arkadaşımsın. Bilmedikleri şey, senin de benim ailem olduğun. özledim dostum. Yakında görüşelim.


En iyisi henüz burada değilken onlarca arkadaşın ne faydası var. Bana en iyi davranan ve ilgilenen sana ihtiyacım var. Sana çok sevgiler arkadaşım. Seni çok özledim.


Seninle güldüğümüz, oynadığımız, kavga ettiğimiz, tartıştığımız o günler çok güzeldi. Seni her zaman özlüyorum en iyi arkadaşım. Sensiz, kalbim mavi!


Günler, aylar ve mevsimler değişse de, sana olan aşkım hala aynı. Ne olursa olsun, sonsuza kadar benim en iyi arkadaşım olacaksın. Seni özlüyorum.


Senden tekrar haber almak istiyorum, her küçük şey için benimle savaş, moralim bozuk olduğunda beni neşelendir. Seni burada istiyorum arkadaşım. Seni çok özledim.


Birlikte olduğumuz her bir düşünceyi ve anı hatırlıyorum. Senin gibi en iyi arkadaş kalbinde yaşar. Seni özledim ve yakında görüşmek dileğiyle.


“Ben buradayım, bu yüzden korkma” dedin. Rehberliğin, en savunmasız durumda doğru yolu bulmama yardımcı oldu. Sen benim en iyi arkadaşımsın. Seni özlüyorum.


Uzaktaki Bir Arkadaşıma Seni Özledim Mesajları


Uzaktaki arkadaşlara, seni özlüyorum, bizi özlüyorum! Umarım dostluğumuz bu mesafeyi kazanır ve hep aynı kalır.


"Seni tekrar ne zaman görebilirim?" Sen Olsan Bari, seninle tanışana kadar sana ithaf edeceğim tek şarkı. Çünkü seni çok özledim dostum!


Sevgili uzak arkadaşım, umarım iyisindir ama ben değilim. Çünkü seni sefil bir şekilde özlüyorum!


Kilometreler ve mesafeler arkadaşlığımıza engel olamaz ama kalbim bazen buna karşı çıkıyor ve seni sürekli özlüyor. Yakında buluşalım.


Uzaktasın ve keşke her gün ilk günlerdeki gibi burada olsan da eskisi gibi güzel zamanlar geçirebilsek. Seni özledim dostum.


Arkadaşlıkta mesafenin önemli olmadığını kabul ediyorum. Hiçbir mazeret ve açıklama kabul etmeyen aptal kalbimdir. Seni çok özlüyorum.


Gerçi şu anda benim şehrimden çok uzaktasın. Ama sen hala kalbime çok yakınsın ve hep öyle kalacaksın. Seni çok özledim.


Birbirimizden kilometrelerce uzakta olsak da, bu önemli değil çünkü en iyi arkadaşlar her zaman kalbimizde kalır. seni çok özlüyorum.


Belki benden uzaktasın ama kalbimden asla uzak değilsin. Umarım eski günler tekrar gelir ve en kısa zamanda seninle buluşuruz. Seni özledim.


Gerçek dostluktayken, en uzun mesafenin bile önemi yoktur, çünkü zamanla daha da derinleşmeyi bilir. Seni tekrar görmek ümidiyle yaşamak.


İki kanka arasındaki aşk mesafe tanımaz. Arkadaşlık çok şey ifade ederken, mesafe çok az şey ifade eder. Gülümsemeni görmek ve sana tekrar sımsıkı sarılmak için çok kötü bekliyorum.


Öldükten Sonra Bir Arkadaşıma Gönderilen Seni Özledim Mesajları


Kalbimin bir parçası seninle gitti ve sonsuza kadar boş hissedeceğim. Arkadaşım senin yerini kimse dolduramaz. Seni ve varlığını özlüyorum. Huzur içinde yat.


Umarım diğer dünyada kalbimin parçasıyla iyisindir. Bir gün sana katılacağım ve ilk günlerdeki gibi eğleneceğim. Bu arada seni o kadar özlüyorum ki kalbim acıyor.


Her özel anımda seni orada görmediğimde kalbim fiziksel olarak batıyor, gerçekten sonsuza dek gittiğini fark ettiğimde olduğu gibi. Huzur içinde uyu arkadaşım. Seni özledim.


Hayat devam ediyor ama hatıralar akmıyor. Sen gitmiş olabilirsin ama arkadaşlığımız gitmeyecek. Seni özledim.


Vefatının aramızdaki bağı koparacağını düşünme. Huzur içinde uyu arkadaşım. Seni çok özledim.


Bir hatıra haline geldiğini kabul etmek çok zaman alıyor, ama şimdi her zaman hazine edeceğim güzel bir hatıra olduğunu biliyorum. Seni özlüyorum dostum!


Hayata devam ettim, yeni insanlar geldi ama senin anıların asla yok olmuyor. Bizden çok uzaklaşmış olabilirsin ama yine de seni her gün özlüyorum.


Ayrılığın ne kadar acı verici olduğunu hissettim; sensiz, hayatım karanlığa dalmış gibi görünüyor. Ah dostum son nefesime kadar kalbimde yaşayacaksın.


Öldüğün gün ağladım ve bugün hala kalbim senin için ağlıyor. Aşkım kalmanı sağlayamadı. Altın gibi hatıraların değiştirilemez.


Allah sana son kez kavuşmayı nasip ederse bana sımsıkı sarılmanı ve dostluğumuzun güçlü bağını hissetmeni isterim. Seni çok özledim.


Aklıma gelmediğin bir gün yok. Arkadaşım olduğun için Tanrı'ya çok şükrediyorum. Seni seviyorum ve çok özlüyorum.


Tanrı hayatın en güzel şeyini cennete aldı ve kalbimi kırdı. Bırakmanız hayatımdaki her şeyi kararttı. seni çok özledim arkadaşım.


Dinleniyorsun ama paylaştığımız dostluk hala kalbimde yaşıyor. Ölümümden sonra seninle tekrar buluşacağım günü bekliyorum.


Yapabilseydim, zamanı geri alır ve elimden geldiğince sana sarılırdım. Hala sensiz acının karanlığına daldım. Seni çok özledim.


Özledim Arkadaşlar Alıntılar


"Seni derinden özlüyorum, anlaşılmaz bir şekilde, anlamsızca, korkunç bir şekilde." – Franz Kafka


"Seni her düşündüğümde tek bir çiçeğim olsaydı, bahçemde sonsuza kadar yürüyebilirdim." – Claudia Grandi


"Beni özlediğin zaman gökyüzüne bak ve hatırla, ben bir yıldız gibiyim; Bazen beni göremiyorsun ama ben her zaman oradayım.” - Jayde


“Arkadaşımın onu özlediğim sürece beni özlemesini istiyorum.” – Aziz Augustine


"Bazen sadece bir kişi eksiktir ve tüm dünya nüfussuz görünür." – Alphonse De Lamartine


"Birini özlemek ve onu görememek şimdiye kadarki en kötü duygudur." – Nathanael Richmond


“Seni özlediğimde bazen müzik dinliyorum ya da resimlerine bakıyorum, seni hatırlatmak için değil, seninle olduğumu hissettirmek için. Mesafeyi unutturuyor ve seni yakalamamı sağlıyor.” - Lebron James


“İkinin zıttı nedir? Yalnız bir ben, yalnız bir sen." -Richard Wilbur


"Saniyeler arasındaki boşluklara ne dendiğini bilmiyorum ama hep o aralıklarda seni düşünüyorum." – Salvador Plascencia


"Ve anlayamıyorlar, neyin daha çok acıdığını anlayamıyorlar, diğer kişiyi özlemek mi yoksa yokmuş gibi yapmak mı?" – Hatice Rupa


"Seni özlüyorum, "seni bir süredir görmedim" türünden değil, "keşke şu anda burada olsaydın" tarzında seni özlüyorum. - Bilinmeyen


"Birini özlerseniz veya birine ihtiyaç duyarsanız yapabileceğiniz en kötü şey, bunu ona bildirmektir." - Sarah Dessen


"Hiç kimse, arkadaşlarına onu daha az özlemelerine neden olmayacak kadar mükemmel ve gerekli değildir." – Jean De La Bruyere


“Birini özlemek, onları sevmenin bir parçasıdır. Eğer hiç ayrılmazsan, aşkının ne kadar güçlü olduğunu asla bilemezsin." -Gustave Flaubert


"Birini özlediğimizde, genellikle gerçekten özlediğimiz şey, bu kişinin uyandığı parçamızdır." – Luigina Sgarro


Tepkiniz?

4
ÇOK KOMİK
2
SEVDİM
2
SADE
1
VAY CANINA
2
KOMİK
1
KÖTÜ!
2
BERBAT
1
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM