Babam İçin Doğum Günü Dilekleri - En İyi Doğum Günü Mesajları

Babalar hayatımızın en önemli insanlarıdır. Onlar bize bilgi ve bilgelik deposudur. Hayatımızdaki hemen hemen her soruna çözümleri var. Yani, babanın doğum günü söz konusu olduğunda, ona mutlu bir doğum günü dilemenizin çok önemli olduğunu biliyorsunuz. Bunlar, sizin için kısa mesajlar olarak gönderebileceğiniz veya babanız için doğum günü kartlarında kullanabileceğiniz bazı kalp eriten doğum günü dilekleri ve mesajlarıdır!

Gönderim  3,718 Görüntüleme Güncelleme 1 yıl önce
Babam İçin Doğum Günü Dilekleri - En İyi Doğum Günü Mesajları

Baba için Doğum Günün Kutlu Olsun Mesajları

Her zaman dünyanın en destekleyici ve arkadaş canlısı babası oldun. Doğum günün kutlu olsun. Sen gerçekten türünün tek örneğisin!


Koşulsuz sevginle her zaman güvende hissetmemi sağlıyorsun. Seninle daha fazla zaman geçirmek istiyorum. Mutlu Yıllar baba!


Hayatının gelecek yılları sınırsız mutluluk ve sevinçle dolu olsun. Seni sonsuzluğa ve ötesine seviyorum. Şimdiye kadarki en şaşırtıcı babaya mutlu yıllar!


Sadece müthiş bir baba olduğun için değil, aynı zamanda mükemmel bir insan olduğun için de minnettarım. Senin bir parçan olmak bir nimettir. İyi ki doğdun!


Hayatımda süpermen olduğun için teşekkürler. Beni her zaman sevgin ve ilginle özel hissettirdin. Doğum günün kutlu olsun!


Sevgili baba, doğum gününde, hepimiz için bir ilham kaynağı, bir arkadaş ve bir öğretmen olduğunuzu bilmeni istiyorum Mutlu Yıllar!


Sevecen ve cesaretlendirici bir babaya sahip olduğum için gerçekten şanslı hissediyorum. Keyifli ve neşeyli anlarla dolu, tamamen huzurlu bir gün diliyorum!


Herkes lisede en iyi arkadaşı bulmakla meşguldü ve daha sonra, sana sahip olduğumu biliyordum; beni böyle hissettirdiğin için teşekkürler! Mutlu Yıllar baba!


Doğduğum günden beri benim için yanımdasın; Son nefesime kadar benim için yanımda olmanı istiyorum! Seni seviyorum baba, bana her zaman inandığın için teşekkürler.


Tüm fedakârlıkları sessizce yaptığın ve sadece daha iyi bir yaşam için tüm gün ve gece çalıştığın için teşekkürler, hayatımın en önemli insanısın! Seni seviyorum, doğum günün kutlu olsun baba!


Senin için asla mükemmel bir çocuk olmadığımı biliyorum, ama benim için her zaman mükemmel bir baba olduğunu bilmelisin! Mutlu Yıllar!


Baba için Doğum Günü Mesajları


Bana hayatta her zaman doğru yolu gösterdiğin için sana ne kadar minnettar olduğumu bildirmen için bundan daha iyi bir fırsat olamaz. Mutlu Yıllar baba!


Hayattaki dileklerimi yerine getirmek için Aladdin'in cinine ihtiyacım yok çünkü babam var. Doğum günün kutlu olsun, baba. Oğlun olmaktan gurur duyuyorum.


Cesaretimin ve neşemin kaynağı sensin. Hayatta hiç umutsuz hissetmiyorum çünkü beni hep ayakta tutacak olduğunu biliyorum. İyi ki doğdun!


Bana hayat, sevgi ve kahkaha verdin. Başka ne isteyebilirim ki. Dünyanın en sevimli babasına doğum günün kutlu olsun!


Benim için her şeysin. Sensiz, ben asla bugün olduğum kişi olamam. Teşekkürler baba! İyi ki doğdun!


Sen benim gerçek kahramanımsın! Bana her zaman ilham verdin ve her zaman böyle olmaya devam edeceksin. Sadece babam olmaktan ziyade arkadaşım için teşekkürler! İyi ki doğdun!


Oradaki en sevecen ve destekleyici babanın doğum günün kutlu olsun, senin için burada olduğum gibi her zaman benim için burada olduğunu biliyorum!


Şimdiye kadar tanıdığım en yakışıklı ve iyi kalpli adamın en mutlu doğum günü kutlu olsun! Senin gibi biri olmak için hep büyümek istedim. Bana bu dünyanın güzel olduğuna inandırdın!


Mutlu Yıllar baba! Umarım her gün senin kadar muhteşem baba olurum! Bana inandığın ve benim için yanımda olduğun için teşekkürler! Umarım harika bir gün geçirirsin!


Baba için Komik Doğum Günü Mesajları


Bana göre, imkansızı yapabilen ama parayı cüzdanından kimin çaldığını anlayamayan bir süper kahramansın. Sen çok tatlısın! İyi ki doğdun baba!


Sevgili baba, arkadaşlarımın yarısının sana aşık olduğunu söylesem annem çok kızardı. Bu yaşta bile çok genç ve yakışıklı görünüyorsun. İyi ki doğdun!


Seni güldürmek için komik bir doğum günü mesajı göndermek istedim, ama sonra benim gibi bir çocuğa sahip olmaktan çok mutlu olduğunu fark ettim. İyi ki doğdun!


Yaşlanmak suç sayılmalıdır. Merak etme, cüzdanına erişebildiğim sürece kimsenin bu suçu öğrenemeyeceği biliyorum. İyi ki doğdun!


Mutlu Yıllar baba! Ve hayır! Tüm beyaz saçlarından sorumlu olan tek kişi ben değilim, sadece yaşlandığını itiraf et! Seni yine de seviyorum baba!


Baba için 50. Doğum Günü Mesajları


Bugün 50 yaşını doldurduğu için ailenin en bilge kişisini tebrik ediyoruz. Elli yıl boyunca elli kez alkış. İyi ki doğdun!


Yaşlanmak senin için zorunluydu ama bilge olmak bir seçimdi. Ve bir şampiyon gibisin. 50 yaşına geldiğin için mutlu yıllar baba!


Sadece yaşlanmakla kalmaz, aynı zamanda daha iyi, daha komik ve dostça oluyorsun. Senin gibi büyük bir babaya sahip olduğum için Allah'a çok minnettarım!


Dünyadaki ilk 50 yılında her şeyi mükemmel bir şekilde yaptın. Şimdi, zamanı ve önümüzdeki 50 yıl içinde iyi işlerinin meyvesinin tadını çıkar. Mutlu Yıllar baba!


50. yaş günün kutlu olsun, çıkar! Yeni bir kilometre taşına dokunmak için 50 kişiyi ne kadar bekliyorsun? Çok heyecanlıyım! Seni seviyorum!


Doğum günün kutlu olsun yaşlı adam! Kişisel süpermenim olduğun için teşekkürler; pelerin takmayan ama beni zor günlerimden kurtaran kahramansın. Seni seviyorum!


Baba için 60. Doğum Günü Mesajları


Sevgili baba, bir an için durma ve bu dünyada yaşadığın harika 60 yılı düşünme zamanı. Gerçekten hepimiz için bir ilham kaynağısın. İyi ki doğdun!


Bizimle paylaştığın tüm harika anılar için minnettarız. 60 yaş günün kutlu olsun. Bu hayatta asla yaşlanmıyorsun.


Yüzündeki kırışıklıklar yaşından çok daha fazlasını anlatıyor. Ailesini mutlu etmek için her şeyi yapan bir adamın hikayesini anlatıyorlar. 60. doğum günün kutlu olsun!


Sen dünyanın en nazik, en mantıklı babasısın. Tüm sorunlarımıza çözümlerin var. Çok kibar ve destekleyici olduğun için teşekkürler, baba. 60. doğum günün kutlu olsun!


60. doğum günün kutlu olsun baba! Sensiz 60 yaşımdayken hayatımı hayal bile edemiyorum ama kimin umurunda? Hala 60 yıl  daha var ömrümde! Seni çok seviyorum.


60. doğum gününde, umarım torunlarınla harika vakit geçiriyorsun. Hayatın daha fazla çocuk oyunu ve daha az kağıt işi ile dolu olsun! Yakışıklı babama doğum günün kutlu olsun!


Baba için 70. Doğum Günü Mesajları


Baba sevgin ve bakımın hayatımızı güzelleştirdi ve bizi sıkıntılardan uzak tuttu. Kalbimizdeki en önemli yeri işgal ediyorsun. 70. doğum günün kutlu olsun!


Allah bizi çok sevdiği için sana bol bol sağlık ve genç bir hayat verdi. Bu yaşta bile, ailenin sorumlusu görünüyorsun. 70. doğum günün kutlu olsun!


Zaman çok hızlı akıyor. Aniden 100 yaşına gelmeden önce göz açıp kapayıncaya kadar göz kırpacak! Bu gün sana bol bol sağlık dileriz. 70. doğum günün kutlu olsun baba!


Hayatın en uzun hayal gücünün ötesinde olsun. Sananeşeli bir 70. doğum günü diliyorum sevgili baba. Hepimiz seni çok seviyoruz!


70 kolay yaş değil, 70. doğum günün kutlu olsun, büyük çocuk! Sen benim için dünyamdaki en güzel ve en hassas ruhsun. Seni seviyorum!


70 yaşında olmak nasıl bir duygu? Sanırım oldukça zor! Yaş sadece bir sayıdır ve eğlenmek için ne kadar aşık olduğunu biliyorum! Şerefe! Mutlu Yıllar baba!


Mutlu Yıllar baba


Baba, koşulsuz sevgin güvende ve sıcak hissetmeme yardımcı oldu. Her şey için teşekkür ederim, Doğum günün kutlu olsun!


Babamı tüm kalbimle sevdiğim için şanslıyım. Beni tüm kalbiyle seven bir babam olduğu için gerçekten şanslıyım. İyi ki doğdun.


Baba, sen en büyüsün. Sadece iyi zamanlar ve kötü zamanlar boyunca benim için yanımda olduğun için değil. İnanılmaz sevgin ve desteğinle kötü zamanlarımı iyi yaptığın için de. İyi ki doğdun!


Baba, bana hayatta çok değerli şeyler verdin ve onlar için her zaman minnettar olacağım. Bu özel gününde hayat sana harika sürprizler getirsin!


Dünyanın en iyi babası bana verildiği için şanslıyım, beni tüm kalbiyle gerçekten seven bir baba. Mutlu Yıllar baba!


Baba, milyonda birsin. Hayır, milyarda bir. Aslında bir trilyonda bir. Başka bir deyişle, bir türsün. En iyi, en sevgi dolu tür. İyi ki doğdun!


Sevgili baba, engin bilgeliğini benimle paylaştığın için teşekkür ederim, bana inandığın ve her zaman en çok ihtiyaç duyduğum zamanlarda yanımda olduğun için teşekkür ederim. Sana keyifli bir gün ve harika bir yıl diliyorum!


Mutlu doğum günü pastasının üzerinde parıldayan yanan mumlardan daha sıcak olan en güzel Baba'ya. Seni seviyorum babacığım!


İlgin ve ilhamın sayesinde hayatı sevmeyi ve kendime gerçekten inanmayı öğrendim. Sen benim öğretmenim ve rehberimsin. Harika kal baba, mutlu yıllar!


Baba, doğum günün kutlu olsun! Her zaman harika bir baba oldun. Şimdi, çok daha şaşırtıcı bir arkadaş olduğunu söylemekten memnunum.


Senin gibi harika bir babaya sahip olduğum için gurur duyuyorum ve bana verdiğin tüm paha biçilmez dersleri her zaman seveceğim! Doğum günün kutlu olsun baba!


Büyüdüğümde senin gibi olmak istiyorum. Yani ne yaptığına ve ne dediğine dikkat etsen iyi olur. İyi ki doğdun.


Sevgili baba, bana dünyanın ne kadar harika olduğunu gösterdiğin için teşekkür ederim. Devam ederken ve hayattaki zorluklarla yüzleşirken senden çok fazla ipucuna ihtiyacım olabilir, bu yüzden şimdiden teşekkür ederim. İyi ki doğdun!


Nazik bir babaya en içten doğum günü tebrikleri! Sen her zaman pusulamdasın, bana hayatta doğru yolu gösterdin. Umarım özel günün neşeyle doludur!


Sevgili babama doğum günün kutlu olsun! Bana güçlü olmayı ve asla vazgeçmemeyi, en beklenmedik şeylerde güzelliği görmeyi, hayatı sevmeyi öğrettin! Özel günün size bolca neşeli anlar yaşatsın!


Senin gibi bir babaya sahip olduğum için şanslı olduğumu söylemek yetersiz kalıyor. Çok memnunum, çok şanslıyım. İyi ki doğdun!


Sevgili baba, hayatta verdiğimiz kararların önüne geçmeden hep bizim için yanımızda olduğun için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun baba!


Tepkiniz?

3
ÇOK KOMİK
2
SEVDİM
2
SADE
3
VAY CANINA
2
KOMİK
3
KÖTÜ!
1
BERBAT
1
MÜKEMMEL!
2
KIZDIM
0 Yorumlar