Babaya Kurban Bayramı Mesajları

Aşağıda, çeşitli kaynaklardan yıllar boyunca toplanan ilham verici ve bilge Babaya Özel Bayram Mesajları koleksiyonumuzu bulacaksınız.

Gönderim  647 Görüntüleme Güncelleme 3 yıl önce
Babaya Kurban Bayramı Mesajları

Babaya Özel Bayram Mesajları

Şuan seni çok ama çok özledim babacığım. Yavrum deyip boynuma sarılmanı, senin yanında yürümeyi, sana bakıp gülümseyerek sana sarılmayı çok özledim Babam.


Yine sensiz geçecek bir bayram, elin öpülmeyecek ama babacığım yine her bayramda olduğu gibi mezarın başında sana dualar edilecek.


Yokluğun çok ağır babam, sensiz bayram bayram olmadı benim için hiçbir zaman. Bayramın kutlu olsun babam.


Yokluğunda kor alevlere döndü yüreğim, son bir kez yüzünü görseydim, karlı dağım aslan babam. Bayramını kutlarım babam.


Yüreğimin sıcak güneşi, gözlerimin derin okyanusu, sonsuzluğun gerçek adı; babam!


Allah’ım biz evlatları olarak babamızdan razıydık. Sen de ondan razı ol. Bayramın mübarek olsun Canım babacığım.


Baba bayramın kutlu olsun elini öpemiyorum ama bak sana mezarının başında dua ediyor kuran okuyorum.


Baba candır, baba canandır. Baba her zaman sevilecek en güzel sevdadır.


Baba çınar gibidir. Meyvesi olmasa da gölgesi yeter. Allah üzerimizdeki gölgeni hiç eksik etmesin. Bayramın kutlu olsun canım babam!


Baba demek koca çınar demektir. Sen de bizim çınarımız oldun baba. Senin çevrende toplanır, hep birlikte mutlu oluruz. Senin masanda yemek, yediğimiz emeklerin hep en lezzetlisidir. Sen bizim ailemizin direği, mutluluğumuz, huzurumuzsun. İyi ki varsın canım babam…


Baba, fani hayatın terbiye vereni ise ebedi hayatın sebebidir. Hz. Ebubekir


Babacığım bayramın mübarek olsun. Senin öğrettiklerinle yaşamaya devam edeceğim ve sana söz veriyorum senin gibi iyi birisi olacağım.


Babalar oğullarının ilk kahramanı, kızların ise ilk aşkıdır. Sonsuza kadar benim aşkım olarak kalacaksın canım babam! Bayramın kutlu olsun.


Babalar soğuk görünür ama sıcaklığı öldükten sonra bile hissedilir.


Babam senin yanına geldim uzat eline öpeyim boynuna sarılayım, kokunu ciğerlerimin derinliklerine çekeyim. Seni çok özledim canım babam Bayramın mübarek olsun.


Babam… Sen olmayınca hep bir şeyler eksik. Allah seni başımızdan hiç eksik etmesin! Bayramın kutlu olsun… Mübarek ellerinden öperim.


Babanın faziletleri, çocukların servetidir. Bize her zaman mükemmel bir baba oldun! Hakkını helal et canım babam! Kurban bayramını sevgi ve saygıyla kutluyorum.


Babasız kalmak çölün ortasında yolunu kaybetmiş nereye gideceğini bilmemek gibiymiş. Gel baba elimden tut beni kurtar bu çölün ortasından. Seni çok ama çok seviyorum… Kurban bayramını canı gönülden kutluyorum.


Bak baba ben geldim yanına sana söz verdiğim gibi okulumu bitirdim işime başladım. Sen bana güveniyordun ben bu güvenini boşa çıkarmadım. Ama sensiz içimde buruk bir sevgi var. Bayramın mübarek olsun güzel babam.


Bak bir bayram daha geldi ama yine sen yoksun, herkes gülüp eğlenirken ben sensiz gülemiyorum be güzel babam. Kurban bayramımız kutlu olsun babacığım.


Bana hakkını helal et baba. Ellerinden yüzünden doya doya öpmeyi çok ama çok isterdim. Bayramın mübarek olsun.


Bana hep başımı dik tutmam gerektiğini söyleyip dururken çok haklıydın babacığım. Bu hayatta başını eğdiğin an seni birisi gelip arkandan vuruyor. Ama sen beni asla yarı yolda bırakmadın, bunun için sana yüzlerce teşekkürler benim canım babam…


Bayram gelmiş gülemiyorum, yüzüm gülse de babam aklıma geldikçe içim kan ağlıyor. Sensiz bayram olmuyor be babam.


Bazıları babasının kıymetini bilmez, bazıları kıymet bilecek bir baba bulamaz. İyi ki bizim kıymetli babamızsın. Seni çok seviyoruz. Evlatların olarak bayramını kutluyoruz.


Benim için öyle güzel bir örneksin ki babam, seninle birlikte dünyanın tüm güzelliklerini keşfediyorum. Sen benim en vazgeçilmezimsin, seni çok seviyorum benim bir tanecik babam…


Biliyor musun baba üzüldüğüm zaman senin gülüşlerin aklıma geliyor ve üzüntüm hemen geçiveriyor. Gülüşün beni mutlu etmeye yetiyor, seni çok özledim ce seni çok seviyorum canım babam. Kurban bayramın kutlu olsun.


Bir adam sevdim, adam gibi adam! Hiç bırakmayan ve son zerresine kadar seven adam! Uzatmaya gerek yok o adam benim babam.


Bir baba evladına soğuk ve mesafeli gibi görünebilir ama bir babanın yüreği sıcacıktır, evladına uzak görünüp en yakın olandır. Babam seni çok seviyorum.


Bir babanın kızına sadece sesiyle bile verdiği huzur ömre bedel. Benim için huzur kapısı sensin canım babam! Seni sonsuza kadar seveceğim. Bayramın kutlu olsun. Kızın…


Bir kız için çok zormuş babasız kalmak, bir kız için babasız kalmak güvendiği koca dağların yok olup gitmesi demekmiş. Yanımda olmasan da, sen hep kalbimdesin biricik Babam! Bayramın mübarek olsun canım babam.


Birlikte uyansaydık bu bayram sabahına, sen camiden gelsen ben senin yollarını gözleseydim, elini öpüp beni affet canım babam diye boynuna sarılsaydım. Ama yoksun… Seni hiçbir zaman unutmayacağım biricik babam. Cennetteki biricik babamın mübarek ellerinden öpüyor ve bayramını kutluyorum.


Bu bayramda yoksun sen babacığım, söyle sensiz ben şimdi nasıl güleyim, nasıl kalkıp mutlu bir bayram yapayım ki? Özledim seni canım babacığım. Uzakta da olsan sesimi duyacağını biliyorum! Bayramın kutlu olsun benim biricik babacığım.


Bu hayatın iki yüzünün olduğunu ama bizim hep iyilerin tarafında olmamız gerektiğini anlattığında henüz yedi yaşındaydım. Şimdi hala o gün söylediğin sözün gölgesinden çıkmadım canım babam. Benim hayatımın kanatsız meleği, seni çok ama çok seviyorum.


Bugün hayatımdaki her şeyde senin imzan var canım babam. Allah mekânını cennet eylesin. Bayramın mübarek olsun.


Canım babacığım sensiz geçirdiğimiz ilk bayram. Sen her zaman canımda, kalbimdesin. Seni çok seviyorum. Kurban Bayramın Mübarek olsun.


Canım babacığım, Kurban bayramını en içten dileklerimle kutlarım. En güzel bayramlarda bulaşmak dileğiyle.


Canım babam Allah seni başımızdan eksik etmesin. Her zaman bizimle ol ve her zaman seni sevgimizle ısıtalım. Mübarek kurban bayramın kutlu olsun.


Cennet mekânın olsun, Peygamberimiz (SAV) komşun cennet ehli yoldaşın, dualarım seninle olsun. Canım babam. Bayramın mübarek olsun babacığım.


Dünyaya yeniden gelsem, yine senin evladın olmak isterim Canım Babam… Mübarek Kurban bayramını tüm kalbimle kutluyorum. OĞLUN!


Her insanın babası böyle senin gibi iyidir diyorum ama başkalarının babalarının yaptıklarını duyunca benim babam bir taneymiş diyorum. Seni çok seviyorum babam. Bayramın kutlu olsun benim biricik babacığım.


Her zaman en güzel cümleleri seçerek konuşur ve her zaman benim ne istediğimi hep bilirdin benim canım babam. Seninle birlikteyken kelimeler anlamını yitirirdi sanki çünkü sen daha ben konuşmadan anlardın ne istediğimi. Seni çok seviyorum canım babam benim…


Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim biricik canım babam. Bayramın kutlu olsun. Daha nice bayramlar görelim…


Herkes baban öldü diyorlar ama bilmiyorlar ki sen benimle yaşıyor benimle konuşuyorsun. Ama elini tutmak boynuna sarılmayı özledim babacığım. Uzakta da olsan sesimi duyacağını biliyorum! Bayramın kutlu olsun benim biricik babacığım.


Hiç durmadan özlüyorum ve hiç durmadan bekliyorum seni, belki bir gün gelirsin diye. Eğer gelirsen, bu sefer sana doymak, ellerini hiç bırakmamak istiyorum canım babam. Ne olur sesimi duy ve gel bul beni. Seni çok özledim bir tanecik babam.


Hiçbir dil senin özlemini anlatacak kadar güçlü değil. Hiçbir yürek bu acıyı kaldırabilecek kadar güçlü değil. Bu bayramı sensiz kutluyoruz bir kez daha baba.


Huzur, mutluluk, sevgi kapımızdan eksik olmasın. En güzel bayramların en mutlu günlerini yaşamak dileğiyle. Bayramımız kutlu olsun babacığım.


İlk adımımı attığım günden beri ellerimi hiç bırakmayan babam. En kötü ve en güzel anımda hep yanımda olduğun için sana binlerce kere teşekkürler. Sen benim en büyük kahramanımsın…


İyi ki varsın ve iyi ki benim babamsın. Seni çok seviyorum canım babacığım. Nice güzel bayramlarımız olması dileğiyle.


Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek. Canım babam seni çok seviyorum.


Kalbimin en büyük sızısı, hayatımın en büyük eksikliği canım babam! Bayramın mübarek olsun. Seni çok sevdiğimi bilmeni istiyorum…


Ne seni unutacak kadar zaman geçecek, ne de geçen zaman seni bana unutturmaya yetecek. Bildiğim bir şey varsa seni hiçbir zaman unutmayacağım babacığım.


Ömrüm boyunca ellerimi asla bırakmayacağına emin olduğum tek insan sensin babam. Ne olursa olsun beni asla yalnız bırakmayacağına öyle eminim ki… Sen benim bir tanemsin, seni çok seviyorum.


Prenses olmak için prense ihtiyacım yok. Ben zaten kralın kızıyım. Babitom bayramın kutlu olsun…


Sana sarılıp elini öpemeden, kokunu ciğerlerimde hissedemeden bir bayram daha geçiyor babam, yokluğun çok acı, yokluğun çok soğuk.


Sen benim ay kadar parlak ışığımdın, şimdi ben karanlıklarda kaldım. Sen öldükten sonra yaşamaktan zevk almaz oldum, her an hayalinle yaşar oldum. Seni çok özledim babacığım bayramın mübarek olsun.


Sen benim derdimi, neşemi, hüznümü paylaşabildiğim tek insandın. Söyle baba ben şimdi kime gideyim. Bayramın mübarek olsun babam.


Sen bize sadece babalık değil aynı zamanda iyi bir arkadaş oldun. Hayatın zorlukları karşısında güçlü durmayı öğrettin.


Sen bizim sarsılmaz dayanağımız, sen bizim merhamet yürekli canım babamızsın.


Sen dünyanın en iyi babasısın. Seni çok seviyorum canım babam.


Sen hiç gitmedin mi Baba… Gözlerimden kalbime taşındın, önceden bir yerdeyken şimdi baktığım her yerdesin.


Sen uzağımda olsan bile, ben seni yüreğimde hissederim babam. Uzakta da olsan haykırışımı ve sana olan özlemimi duyacağını biliyorum! Bayramın kutlu olsun biricik babacığım.


Senden ayrı yaşamak ölümmüş babam, senin yanındayken bunu bilemedim ama senden ayrıldıktan sonra ben sensiz nefes alamdım.


Sendin benim ilk kahramanım ve hayatımı neşelendiren en uzun ve en güçlü adam. Seninle birlikte neler öğrendim neler… Dizlerim her kanadığında pansuman yapan, her ateşim çıktığında sabaha kadar başımda bekleyen muhteşem adam…


Senin yerin bende her zaman kalbim olacak, seni her özlediğimde kalbim sızlayacak canım babam. Bayramın kutlu olsun.


Seninle doluyor içim; neşenle ve sevginle. Öyle güzel yansıtıyorsun ki içindeki sevgiyi bana. Sen beni sevdikçe dünya benim için daha bir güzel dönüyor canım babam…


Sensiz bayram bana bayram değildir, benim bayramım seninle olan bayramdı canım babam.


Sevgili babacımın, virüsten dolayı belki sana gelemiyoruz. Gelecek günlerde daha güzel bir bayram geçirmemiz dileğiyle. Kurban bayramın kutlu olsun.


Solumun en rahat köşesinde bağdaş kuran adam! Varlığına Elhamdülillah canım babam.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM