Bay Feeny Sitcom'dan Alıntılar

Bay George Feeny, 'Boy Meets World' serisinde bir öğretmen ve Matthew'un komşusudur.

'Boy Meets World' bir Amerikan sitcom'udur ve bu süre boyunca gençler arasında bir hit olmuştur. Durum komedisi 1993'ten 2000'e kadar yedi yıl sürdü.

Program, ana karakter Cory Matthew'un yıllar içindeki gelişimini kapsayan bir dizi olaydan oluşuyor ve okuldan, arkadaşlarıyla ve diğer öğrencilerle yaptığı yolculuktan farklı örnekler gösteriyor. Bay Feeny, ana karakterleri Cory ve çete olan liderlerden biridir; Topanga, Shawn, okul öğretmeni Eric Matthews ve öğrencilerin ve meslektaşlarının yaşadığı her türlü sorun hakkında konuşabildiği için sitcom'daki önemli karakterlerden biridir. Bay Feeny, son bölümden oldukça iç ısıtan bir yolculuk olarak alıntı yapıyor ve aşağıda bazı harika bitki alıntılarını bulacaksınız, Bay Feeny ailesinin Bay Feeny bize aşkı öğrettiğinden yaptığı alıntıların yanı sıra bazı ilham verici Bay Feeny alıntıları Bize öğrenmeyi öğrettiğinde mezuniyet ve sitcom'dan hatırlanacak daha çok şey.

Gönderim  612 Görüntüleme Güncelleme 2 yıl önce
Bay Feeny Sitcom'dan Alıntılar

İnsanlar Ve Daha Fazlası Hakkında En İyi Mr. Feeny Hayat Alıntıları

Cory, Topanga ve Eric, konu hayat dersleri olduğunda Bay Feeny'nin en iyi rehber ve gerçek bir kahraman olduğunun farkındadır. Bunun doğru olup olmadığını öğrenmek için aşağıdaki alıntı listesini kontrol edin.


1. "Ne yazık ki, bize belirli bir şekilde bakmamız gerektiğini söyledikleri bir toplumda yaşıyoruz, bu yüzden hepimiz gerçekçi olmayan beklentileri karşılamamız için baskı altındayız."


2. "Eğitiminiz boyunca size her zaman doğru cevabı aramanız öğretildi. Ama şunu da bilmelisiniz ki hayatta bazen doğru cevap yoktur."


3. "Bana göre gerçek bir kahraman, doğru şeyi yapmak kolay olmadığında doğru şeyi yapan kişidir."


4. "Rastgele ve kaotik bir evrende yaşıyoruz."


5. "İnsanların sizin hakkınızdaki algılarının davranışlarınızı belirlemesine izin verirseniz, asla bir insan olarak gelişemezsiniz."


Bay Feeny Popüler 'Çocuk Dünyayla Buluşuyor' Alıntıları


"Hepinizi seviyorum, dersten atıldım", Bay Feeny'nin popüler bir sözüdür. Kendiniz kullanmayı seveceğiniz bazı ünlü alıntı satırları için bu listeye göz atın.


6. "Model hane yoktur. Model ebeveyn yoktur."


7. "İncinmiş duygulardan bağımsız olarak, iletişim hatlarını açık tutmak her zaman tavsiye edilir."


8. "Üzgünüm geciktim. Dostlarımla takılıyordum."


9. "Arkadaşlık gerçek bir hediyedir. Beklenti olmadan verilir ve gerçek arkadaşlar arasında minnet duymaya gerek yoktur."


10. "Hayatlarımızda sevgiye sahip olmaktan daha büyük bir özlem yoktur. Romeo bunu biliyordu ve bunun için öldü."


11. "Eh, şimdi, senin tutkun var. Araba kullanmak zorundasın. Kesinlikle cesaretin var. Açıkçası sana ne olacağını görmek için sabırsızlanıyorum."


Bay Feeny İlham Verici Alıntılar


Hayal etmek, denemek ve iyilik yapmak, herkesi süper kahraman yapabilecek bir mottodur. Bay Feeny'nin inanacağı şey bu ve bu alıntı listesi hemen bir ilham kaynağı yansıtıyor.


12. "Aşkı bulduğunda ona sarıl ve ona değer ver çünkü daha güzel bir şey yoktur ve bir daha asla gelmeyebilir. Ve sana öğretebileceğim en önemli şey bu."


13. "Kalbinizi araştırır ve talimatlarını dinlerseniz, yanılmazsınız."


14. "Aile olmak için kan bağına gerek yok."


15. "Her şeyin bir ilki vardır."


16. "Kendinize inanın. Hayal edin. Deneyin. İyi yapın."


17. "Bazen kesin olan bir şey en iyi şey değildir."


18. "Ah, eski doğaya karşı yetiştirme bilmecesi. Şahsen, bir insanın nereden geldiği önemli değil, kendi yolunu seçtiğine inanıyorum."


Komik sözler


Bay Feeny'nin komik konuşmalarından oluşan bu alıntı listesi, şovu hatırlamak için mükemmeldir.


19. "Feeny: Bu Bay Stechino, gerçek dostluğun testidir. Stechino: Ya Cory ve Shawn bu testi geçemezse? Feeny: Ha, hayatıma hoşgeldin." - 'Oğlan Dünyayla Buluşuyor'.


20. "Feeny: Biri bana Scuba kısaltmasının ne olduğunu söyleyebilir mi? Bay Matthews? Cory: Dooba mı?


Feeny: Scuba Dooba mı? Bay Matthews, sizi pek çok açıdan yüzüstü bıraktım. Kısaltma, harflerin birleşiminden oluşan belirgin bir oluşumdur." - 'Oğlan Dünyayla Buluşuyor'.


21. "Siz yedinci sınıf öğrencilerinin, liseye yeni yeni açan narin ergen çiçekleri olduğunuzun farkındayım. Bu yüzden bunu büyük bir hassasiyetle söylüyorum, bu testi yapın ya da ölün!" - Bay Feeny.


22. "Cory: Bir sonraki dersim Bay Fee - Bay Fe - Fe ile Amerikan Tarihi. Feeny: Geç kaldın."  'Oğlan Dünyayla Buluşuyor'.


23. "Hepinizi seviyorum. Ders bitti." - Bay Feeny.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM