'Benim için dünyalara bedelsin' alıntıları

Bazı insanlar bizim için dünyayı ifade eder; hayatımızı onlarsız düşünemeyiz.

Bu 'benim için dünyalara bedelsin' alıntıları, onlara sahip olduğunuz için ne kadar şanslı olduğunuzu söylemenize yardımcı olacaktır. Tatlı jestinizi takdir edecekler.

Bazen başkaları için hissettiklerimizi ifade etmek zordur. Karşımızdaki kişiye onu ne kadar sevdiğimizi ve takdir ettiğimizi söylerken bazen doğru kelimeleri bulamıyoruz. Endişelenmeyin; arkandayız. Burada sizin için dünyalar kadar önemli olan o kişiye sevgimizi, ilgimizi, düşkünlüğümüzü, minnetimizi ve şefkatimizi göstermek için bir alıntı listesi hazırladık.

Gönderim  168 Görüntüleme Güncelleme 3 ay önce
'Benim için dünyalara bedelsin' alıntıları

Benim İçin her şey demeksin Kısa Alıntılar

Bu alıntılarla, özel birine sizin için dünyalar ifade ettiğini gösterebilirsiniz. Bu 'benim için dünyayı kastediyorsun' alıntılarına göz atın.


1. "Sen özelsin. Sen benim için dünyadaki en özel insansın." - RK Lilley.


2. "Seni kollarıma aldığımda, zamanın donduğunu ve hiçbir şeyin bizi ayıramayacağını hissediyorum." - Richard M. Rayan.


3. "Daha önce nasıl yaşadığımı bilmiyorum. Sen benim hayatımsın, kaderimsin. Ah canım, seni çok seviyorum. Benim için her şey demeksin." -  Neil Sedaka.


4. "Su sadece güneşle parlar. Ve sen benim güneşimsin." - Charles de Leusse.


5. "Sensiz burada uyanmaktan daha büyük bir korku düşünemiyorum... Bütün dünyam yok olurdu." - Sara Evans.


6. "Sen benim kalbim, hayatım, tek ve tek düşüncemsin." -  Arthur Conan Doyle.


7. "Çünkü sen benim için dünyalara bedelsin, sen benim her şeyimsin, yemin ederim önemli olan tek şey benim için önemlidir." -  Toni Braxton, 'Benim İçin Dünyayı Anlıyorsun'.


8. "Seni seviyorum. Sana sonuna kadar inanıyorum. Sen benim en değerlimsin. Yaşam sebebim." - Ian McEwan.


9. "Benim için sadece dünyayı kastetmiyorsun; sen benim dünyamsın ." -  Dedrick DL Pitter.


10. "Yani, seni seviyorum çünkü tüm evren seni bulmama yardım etmek için komplo kurdu." – Paulo Coelho, 'Simyacı.'


11. "Aşkın ne olduğunu biliyorsam, senin sayendedir." -  Herman Hesse.


Benim İçin Ne Demek İstediğini Asla Bilemeyeceksin Alıntıları


Bazen diğer kişinin bizim için ne kadar önemli olduğunu ifade edemeyiz. Bu alıntılar duygularınızı güzel bir şekilde sergileyecek. İşte 'benim için her şey demeksin' alıntılarının bir listesi.


12. "O hem isteyebileceğim her şeydi hem de sahip olabileceğim hiçbir şey değildi..." -  Ranata Suzuki.


13. "Bazı aşk hikayeleri epik romanlar değildir. Bazıları kısa hikayelerdir. Ama bu onları daha az sevgi dolu yapmaz." -  Candace Bushnell.


14. "Her şey benim tarafımda aşktı ve onun tarafında tüm iyi dostluk ve dostluk vardı." - Arthur Conan Doyle.


15. "Bir zamanlar her gün bir anlam ifade eden biri vardı. Ve şimdi…. Kayboldum…. Ve artık hiçbir şey bir anlam ifade etmiyor." -  Ranata Suzuki.


16. "Birini uzaktan sevmek acı vericidir. Onları dışarıdan izlemek daha da acı vericidir." -  Ranata Suzuki.


Sözler Bana Ne Dediğini Anlatamaz Alıntılar


Bu 'benim için dünyalara bedelsin' sözleri, ne olursa olsun sevdiklerinize olan sevginizi gösterecek. İşte benim için her zaman dünya demek olduğunu söyleyen alıntıların bir listesi.


17. "Mutluluğunun bir parçası olmasanız bile, tek istediğiniz o kişinin mutlu olması olduğunda bunun aşk olduğunu bilirsiniz." -  Julia Roberts.


18. "Yemin ederim seni şu an sevdiğimden daha fazla sevemezdim ama yine de yarın seveceğimi biliyorum." -  Leo Christopher.


19. "Sensiz hayatın nasıl olacağını hayal bile edemiyorum. Dünyayı sen tamamlıyorsun. Benim için dünya demeksin. Sensiz yaşayamam." -  Bilinmeyen*.


20. "Eğer yüz yaşına kadar yaşarsan, bir gün eksi yüz olarak yaşamak istiyorum, bu yüzden asla sensiz yaşamak zorunda kalmam." -  A. A Milne.


21. "Sadece çok özel olduğunu bilmeni istiyorum... ve sana söylememin tek nedeni, başka birinin olup olmadığını bilmiyorum." -  Stephen Chbosky.


22. "Seni, gölge ve ruh arasında, gizlice sevilecek bazı karanlık şeyler gibi seviyorum." - Pablo Neruda.


23. "Sana olan aşkım zihnimin ötesinde, kalbimin ötesinde ve ruhumdadır." - Boris Kodjoe.


24. "Hayatımın pişmanlığı, 'Seni seviyorum'u yeterince sık söylememiş olmamdır." - -Yoko Ono.


Alıntı ve Sözler Benim İçin Ne Demektir?


Bu alıntılar, onlara ne kadar değer verdiğinizi, onların sevgisi ve mutluluğu için tüm dünyayı terk edeceğinizi anlatacaktır. İşte bazı 'benim için dünyalara bedelsin' alıntıları.


25. "Gülüşün kilometrelerce devam ediyor. Gözlerin gece gökyüzündeki en parlak yıldız gibi parlıyor." -  Richard M. Rayan.


26. "Benim için dünyalara bedelsin ve sensiz hayatımda ne yapardım bilmiyorum. Seni gerçekten seviyorum!" -  Richard M. Rayan.


27. "Bütün dünyada seninki gibi benim için bir kalp yok. / Bütün dünyada benimki gibi sana sevgi yok." - Maya Angelou.


28. "Kendin olduğun için... sevgini benimle paylaştığın için... kendimi kabul etmem için bana ilham verdiğin için... kusurların içindeki eşsiz güzelliği görmeme yardım ettiğin için teşekkür ederim......" -  Steve Maraboli.


29. "Sen benim olan yapbozun eksik parçasısın. Tüm hayatım boyunca seni aradım. Şimdi seni buldum, seni çok seviyorum. Kendimi tamamlanmış hissediyorum." -  Bilinmeyen*.


30. "Seni asla şu an sevdiğimden daha fazla sevmedim. Ve seni asla sevdiğimden daha az sevmeyeceğim, tam şu anda." -  Biz Garcia'yız.


31. "Beni bedenim ve ruhumla büyüledin ve seviyorum... seviyorum... seni seviyorum. Bu günden sonra senden asla ayrılmak istemiyorum." –Deborah Moggach


Benim İçin Ne İfade Ettiğin Hakkında Güzel Alıntılar


Partnerinizin onu ne kadar sevdiğinizi bilmesini istiyorsanız, bu alıntıları tebrik kartlarına yazabilir ve sizin için çok önemli olduklarını söyleyebilirsiniz. Sizin için dünyaları ifade eden bir kişiye söylemek için bu büyüleyici alıntılara göz atın.


32. "Seni gördüğümde dünya duruyor. O duruyor ve benim için var olan tek şey sensin ve sana bakan gözlerim." — James Frey, 'Bir Milyon Küçük Parça.'


33. "Nereye gidersen git, ne yaparsan yap, tam burada seni bekliyor olacağım." - Richard Marx.


34. "Seni o kadar çok seviyorum ki nefes alamıyorum ve her şeyi nasıl halledeceğiz bilmiyorum ama istiyorum." - Cindi Madsen.


35. "Bu asla hafife almayacağım bir şey çünkü onsuz olmanın nasıl bir his olduğunu biliyorum." - Leisa Rayven.


36. "İlk aşkım bir kuş gibi ayağıma geldiğinden beri peşinden koştuğum sensin." - James Barrie.


37. "Seni seviyorum ve seni ölene kadar seveceğim ve ondan sonra bir hayat varsa, seni o zaman seveceğim." – Cassandra Clare, 'Cam Şehri'


38. "Su hareket ettikçe seni döndüren ve tadına bakan bir su çarkı oluyorum." – Rumi.


Benim İçin Ne Demeksin Dostluk Sözleri


Arkadaşlarla ilgili bu güzel alıntılar, onlara olan sevginizi ifade etmek istediğinizde işinize yarayacak. İşte bazılarınız benim için her şey demek olan arkadaşlar için en iyi arkadaşınıza gününü güzelleştirmesi için söyleyebileceğiniz alıntılar.


39. "Arkadaş olduğun, bir yoldan aşağı inip tekrar geri döndüğün için teşekkür ederim." - Andrew Gold.


40. "Gözyaşlarımı, sırlarımı veya en derin korkularımı saklamaya çalışmıyorum; tüm bunlara rağmen kimse beni senin kadar anlamıyor ve sen benim hakkımda her şeyi biliyorsun." -  Taylor Swift


41. "Eski dostum, hatırlıyorum, duvarımda asılı kaldığımız zamanları altınla takas etmezdim." - Tim McGraw.


42. "Umutsuzca aşık olduğun arkadaş olmak istiyorum." - Tahereh Mafi.


43. "Söylediğiniz şeyleri ve bunları söylerken dudaklarınızın şeklini ezberleyecek türden bir arkadaş olmak ister misiniz?" - Tahereh Mafi.


Aşk Sözleri


Bazen sevdiğine bu kadar çok şey ifade ettiğini, onlar için dünyalar kadar önemli olduğunu ve senin onları ne kadar sevdiğini asla bilemediğini ifade etmekte zorlanabilir. Benim için çok şey ifade ediyorsun bu alıntılar, aşk partnerinize olan sonsuz sevginizi ifade etmek ve onların gününü daha özel kılmak için mükemmeldir. Bu çarpıcı aşk alıntılarına göz atın.


44. "Sözlerin benim yemeğim, nefesin, şarabım. Sen benim her şeyimsin." - Sarah Bernhardt.


45. "Kalbim için müzik bu sensin, devam eden bir şarkısın." -  Selena Gomez & The Scene


46. ​​"Seni nasıl, ne zaman, nereden bilmeden seviyorum. Seni basit, sorunsuz ve gurursuz seviyorum: Seni bu şekilde seviyorum çünkü başka bir sevme şekli bilmiyorum..." -  Pablo Neruda, '100 Aşk Sonesi', 1958.


47. "Umarım sana eve sağ salim gitmeni, sıcak kalmanı, iyi bir gün geçirmeni ya da iyi uyumanı söylediğimde aslında seni seviyorum dediğimi biliyorsundur." -  Bilinmeyen*.


48. "Seni ruhumun ulaşabileceği derinlikte, genişlikte ve yükseklikte seviyorum." - Elizabeth Barrett Browning.


49. "Seni o kadar çok seviyorum ki, itiraz edecek kimse kalmadı." -  William Shakespeare


50. "Seni seviyorum. Seninle tanıştığım anda biliyordum." -  Bradley Cooper.


51. "Sizi sayısız biçimde, sayısız kez, yaşamdan sonraki yaşamda, çağlar boyu sonsuza dek sevmişim gibi görünüyor." -  Rabindranath Tagore.


Benim İçin Ne İfade Ediyorsun Onun İçin Alıntılar


Hayatının aşkı bu 'benim için her şey demek' sözlerine kesinlikle bayılacak. İşte benim için çok şey ifade ettiğinizi ifade etmek için bazı alıntılar.


52. "Benim için dünyalara bedelsin ve seni sevmekten asla vazgeçmeyeceğim çünkü bana verdiklerini asla geri ödeyemem. Ve bir şekilde tekrar karşılaşırsak, seni şimdi olduğu gibi seveceğim çünkü sen dünyayı kastediyorsun." - Leon Russel.


53. "Geniş dünya seni kuşatamaz. Çünkü sen benim için bütün geniş dünyasın." — RW Gilder.


54. "Seni ilk gördüğümde aşkı gördüm ve bana ilk dokunduğunda aşkı hissettim ve bunca zamandan sonra hala sevdiğim sensin." -  Shaina Twain.


55. "Seninle olmak için her dağa tırmanır ve her okyanusu yüzerdim..." -  Calum Scott.


56. "Sen benim gün ışığımsın, tek gün ışığım. Gökyüzü gri olduğunda beni mutlu ediyorsun." -  Jimmie Davis


57. "Seni sevdim. Seni hala seviyorum. Senden nefret ettiğimde bile seni seviyorum. Her zaman seveceğim." - Alessandra Torre.


58. "Hiçbir şey söylemedim çünkü nasıl hissettiğimi hak ettiğiniz kadar mükemmel bir şekilde anlatacak söyleyebileceğim hiçbir şey yok." - Kyle Schmidt.


59. "Beni başka hiçbir şey için değil, benim iyiliğim için sevdiğine inandığım için seni daha çok seviyorum." - John Keats.


Benim İçin Ne Demeksin Erkek Arkadaşınız İçin Alıntılar


Partneriniz için duygularınızı bu 'benim için çok şey ifade ediyorsun' sözleriyle ifade edin. Benim için dünyayı kastettiğini söyleyen bu alıntılara bir bakın.


60. "Çünkü ben sen seviyorum. Kıvrımlarını ve tüm kenarlarını, tüm mükemmel kusurlarınıseviyorum." -  John Legend, 'Hepsi Benim'.


61. "Dünyamı nasıl değiştirdin Asla bilemeyeceksin, şimdi farklıyım, Büyümeme yardım ettin." -  Monica Denise Brown.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM