Benimle Evlenir misin Mesajları: Kızdan Erkeğe Evlenme Teklif Mesajları

Erkek arkadaşınıza nasıl evlenme teklifi edileceğini merak etmeyi ediyor musunuz? Yoksa sizden onunla evlenmenizi istemesini bekleyip beklememenizi mi düşünüyorsunuz? Bu kişisel bir seçim, ama ona evlenme teklifi etmenin iyi olduğunu unutmayın. Bu onu daha az erkek yapmaz, ne de seni daha az hanım yapar. Allah aşkına 1980 değil! El yazısı notlar, romantik mesajlar ve kalbinizi çıplak bırakmak için söylenecek sevimli şeyler - okumaya devam edin ve hayatınızın en özel gününü işaretlemek için kendinize ait bir şey yaratmak için ilham alın! Gergin veya utangaç hissediyorsanız sorun değil. Gerçeğinizi koruyun, ona ne hissettiğinizi söyle ve hayatınızda yaşanmış en iyi şey olduğunu yüksek ve net bir şekilde söyleyin…

Gönderim  1,798 Görüntüleme Güncelleme 1 yıl önce
Benimle Evlenir misin Mesajları: Kızdan Erkeğe Evlenme Teklif Mesajları

Kızdan erkeğe evlenme teklifi sözleri

Geceleri parıldayan yıldızsın, şeyleri doğru hissettiren esinti. Sen mavileri uzaklaştıran güneş ışığısın, kalbimi her gün attıran atımsın. Benimle evlenir misin?


Hayatımda yaptığım her hata yapmaya değerdi… sırf hepsi sana götürdüğü için. Seni seviyorum bebeğim, benimle evlen, olur mu?


Sarılmanın dünyada olmayı tercih ettiğim tek yer haline geldiğini biliyordum. Benimle evlenir misin?


Öpücükler, sarılmalar ve kucaklamalar uzun, kavgalar, tartışmalar ve küsmeler kısa olacak. Sana vaat ettiğim uzun ve kısa süredir… benimle evlenir misin?


Yüzündeki tek bir gülümsemenin kalbime bin koyduğu kişi olduğunu biliyordum. Benimle evlen, olur mu?


Geriye bakmak yok, hayatta pişmanlık yok ... çünkü en sonunda yaptığım her şey sana yol açtı. Seni seviyorum bebeğim benimle evlenir misin?


Gülümsemeler olacak, güzel günler olacak. İnişler olacak, çıkışlar olacak. Cevaplar olacak, sorular olacak. Çok olacak, hiç olmayacak. Hayat bir gün için bile mükemmel olmayacak. Ama bu yolculukta hep birlikte olacağız. Hiçbir şey yapmak istemediğim sözler, sen hayatımda tek kişimsin. Benimle evlenir misin?


Benim için, seni içermiyorsa sonsuza dek hiçbir anlam ifade etmez. Benimle evlenir misin?


Paylaşmak istediğimiz tüm gülümsemeler yüzümüzde değil, döktüğümüz gözyaşlarına rağmen yaptığımız için biliyorum. Benimle evlenir misin?


Seni kim olduğun, ne olduğun ve olacağın her şey için seviyorum ... Benimle evlenir misin?


Ben sadece önünde duran, masalını tamamlamak isteyip istemediğini soran sıradan bir kızım ... benimle evlenir misin?


Keşke sözler, beni kollarından her seçtiğinde, nasıl sinirli küçük bir kız gibi hissettiğimi söylemek için yeterliydi. Keşke bugün bile seninle olmanın bana nasıl iç huzur verdiğini açıklayabilseydim. Keşke ifade etmenin bir yolu olsaydı, sadece beni nasıl tam hissettirmekle kalmaz, aynı zamanda içimdeki en iyiyi ortaya çıkarırsın ... bebeğim, benimle evlenir misin?


Bugün bile seni öpmeyi düşündüğümde aptal gibi kıkırdadığımı itiraf etmekten utanmam. Her seferinde ilk kez ve sonsuza dek böyle olacak. Benimle evlenir misin?


Bana hak etmediğim her şeyi verdin, şimdi hayatımın geri kalanını sana her zaman sahip olduğun her şeyi verdiğimden emin olmak için harcamak istiyorum. Benimle evlenir misin?


 Hayat nedir? Benim için, S ile başlayıp seninle biten iki harfli bir kelime… benimle evlenir misin?


İyi ve kötü, mutlu ve hüzünlü, inişli ve çıkışlı, gülümsemeler ve üzüntüler aracılığıyla… Hayatımı seninle geçirmek istiyorum ve umarım bu şekilde de hissedersin! Benimle evlenir misin?


Dünya büyük bir yer ama mutluluğum omzundaki minik köşede yatıyor, burada başımı dinleyebileceğim en şanslı kız gibi hissediyorum… benimle evlenir misin?


Hayatımın her gününü bir insanın ne kadar şaşırtıcı olduğunu hatırlatarak geçirmek istiyorum. Karşılığında da aynısını yapabilirsin. Benimle evlenir misin bebeğim?


Benim için, Sonsuza dek mutluluk sadece tek harfle özetlenebilir… SEN! Sonsuza dek benim ol, benimle evlenir misin?


Sana karşı dürüst olacağım. Hayatım çizilmedi. Büyük planlarım yok. Her ţeyi çözemedim. Ve bu şekilde bile istemiyorum. Hayatın mağazadaki her sürprizini keşfetmek istiyorum ve bunu seninle yapmak istiyorum… şimdi ve sonsuza dek! Benimle evlenir misin?


Hayatta sadece bir pişmanlığım var… Keşke daha erken tanışsaydık! Benimle evlenir misin?


Sana bağımlı olduğumu kabul etmekten utanmam! Sensiz hayatımın bir gününü hayal edemeyeceğim ve düşünmeyeceğim! Benimle evlen, olur mu?


Her şarkı bizim hakkımızda olduğunda sen tekin olduğunu biliyordum. Benimle evlen, olur mu?


Beni içeriden mutlu eden tek gülümseme, seni gördüğümde yüzüme sıvalı olan gülümsemedir. Benimle evlenir misin?


Tüm bu yıllar boyunca bir hayat yaşıyordum, ama ilk kez öpüştüğümüz ana kadar kendimi hiç canlı hissetmedim. O zamandan beri sana düştüm, asla kalkmak istemiyorum. Benimle evlenir misin?


Ben sadece basit bir kızım, ruhumun en derin köşesinden gelen bir şey söyleyerek ... Seni seviyorum, kendimi sevdiğimden daha fazla ve hayatta istediğim tek şey zamanın sonuna kadar seninle olmak! Benimle evlenir misin?


Bugün bile, sarılmadan sonra gitmek istemiyorum. Bugün bile, bir öpücükten sonra durmadan gülümsüyorum. Bugün bile, birlikte yaşlanmayı düşündüğümde omurgamdan bir titreme alıyorum. Benimle evlenir misin?


Her ne olursa olsun, nerede olursak olalım, hep birlikte olacağız ve işleri her zaman iyi işler hale getireceğiz. Bu sadece bir söz değil, hayatımı dayandığım basit bir gerçek… ve bunu başka bir şekilde istemiyorum. Benimle evlenir misin?


Çünkü günün sonunda, ne kadar zengin ya da fakir, ne kadar mutlu ya da üzgün olursa olsun… hayatımın tek bir gününü sensiz  geçirmek istememin başka yolu yok. Benimle evlenir misin?


Hayatta ihtiyaç duyduğum her şeyin elimde senin ve benimkinde olduğunu fark ettiğimde benim için sen olduğunu biliyordum. Benimle evlenir misin bebeğim


Resmi yapmak ve sözlüklerimizden bir kelime çıkarmak istiyorum… güle güle, çünkü benim olmanı ve ben senin olmanı istiyorum… edebiyen ve sonsuza dek. Benimle evlenir misin?


Hayatın birçok anlamı olabilir, ama benim için önemli olan tek şey üç kelimedir… Sen ve Sonsuz! Benimle evlenir misin?


Hayatın mükemmel olacağını söylemiyorum… ama hayat bize verdiği her ne olursa olsun, savaşçılar gibi savaşacağız ve sevenler gibi kutlama yapacağımıza söz veriyorum. Şimdi ve sonsuza dek senin yanında olmak istiyorum. Seni seviyorum bebeğim , benimle evlenir misin?


Hayır, bizimki mükemmel bir evlilik olmayacak, çünkü sadece bir tane yok. Kıskançlık, tartışmalar, kavgalar… bunlara karşı bağışık olmayacağız, ama onlara güven, sabır ve en önemlisi sevgi ile aşacağımıza söz veriyorum! Benimle evlenir misin?


Tepkiniz?

1
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
1
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM
0 Yorumlar