Billy Crystal Sözleri: Eğlenceli ve Düşündürücü Alıntılarla Dolu Bir Derleme

Ünlü komedyen ve aktör Billy Crystal'ın ilham verici, komik ve düşündürücü sözlerini keşfedin! Bu derlemede, Crystal'ın yaşam, sanat ve insan ilişkileri üzerine değerli gözlemlerini bulacaksınız. Eğlenceli ve samimi bir dille kaleme alınmış bu sözler, size gülerken aynı zamanda düşündürecek. Crystal'ın mizah anlayışını ve derin düşünce yapısını keşfetmek için bu liste sizleri bekliyor.

Gönderim  82 Görüntüleme Güncelleme 2 ay önce
Billy Crystal Sözleri: Eğlenceli ve Düşündürücü Alıntılarla Dolu Bir Derleme

Billy Crystal Alıntılar

Kadınların cinsel ilişkiye girmek için bir nedenleri olmalı. Erkekler sadece bir yer ararlar.


Büyük abim Joel bir sanat öğretmeni oldu; abim Rip sonunda televizyon yapımcısı, şarkıcı ve kendisi de bir aktör oldu.


Hayatta harika olan ve aynı zamanda ilginç ve sinir bozucu olan şey, sürekli olarak her zaman baştan başlamak zorunda olmanızdır, ve ben bunu seviyorum.


Bin yılda bir kez ya da daha az sıklıkla bir Mozart dinleme, bir Picasso gözlemleme veya bir Shakespeare okuma şansına sahibiz. Ali onlardan biriydi, ama kalbinde hala Louisville'den tanrılarla koşan ve sakatlarla yürüyen bir çocuktu ve hepsinin saçmalığına gülümsüyordu.


İnsanlar seks yapmayı sever, seks yapmaya ihtiyaç duyar, bu şekilde bağlanırız, bize hayatta olduğumuzu hatırlatır, bu yiyecek ve iyi film patlamış mısırından sonra üçüncü en temel insan ihtiyacıdır.


Ben bir bebek gibiyim. Bebek gibi uyurum - her iki saatte bir uyanırım. Ve çok düşünürüm. Çok endişelenirim. Fikirlerin geldiği, uykusuz geçirdiğim harika gecelerim olur.


Değişim çok zor bir iş.


Zor ekonomik zamanların acısını çıkaran şey, milyonerlerin birbirlerine altın heykeller vermesini izlemektir.


Sinemaya girdiğimden beri, 'Korkusuz Kaçış' 40 milyon dolar kazandı. 'Prenses Gelin', Miracle Max karakteri için iyi eleştiriler aldım. 'Benim Hatıralarım' iyi gitmedi. 'Annemi Tren İstasyonundan At' 70 milyon dolar kazandı. 'Harry ve Sally' 95 veya 96 kazandı. 'Şehir Kowboyleri' 120 milyon dolar kazandı.


Instagram, Facebook ve Snapchat çağında, sporcular hakkında çok şey biliyoruz - ve bunun suçu onların.


Bir gülme, tuhaf bir sestir, ve birkaç bin kişi bir araya gelip aynı anda gülerse, gerçekten garip olur. Ama onu sebep olduğum için gurur duyduğumda, harikadır.


Teyzem Sheila korkunçtu! Ağzına bir peçete koyar ve derdi ki, 'Yüzünde bir şey var, sevgilim. İzin ver de onu yüzünden silelim. Yanağını zımparalayayım.'


Annem bize çocuklar olarak çok komik ve sevgi doluydu. İlk izleyiciydik. Babam öldüğünde, birdenbire evde onunla yalnız kaldım çünkü iki büyük abim kolejdeydi. Ben evin adamıydım ve o yas tutan kadındı.


Sahnenin önünde dünya önünde olmak için gerçekten biraz güçlü olmalısınız.


65 yaşında olduğunuzda, sizi neyin heyecanlandırdığı sizi şaşırtır.


Asla bir doğum gününü kaçırmadım. Asla bir okul oyununu kaçırmadım. Araba paylaşırdık. Ve benimle ilgili en büyük iltifatın kariyerimle veya performansımla ilgili bir şey olmadığı, insanların 'Biliyorsun, kızların harika' dediği zamandır. Benim için gerçek olan budur.


Evinde Oscar'ları izlerdik.


Ben çocukken Kareem'i tanıyordum. Manhattan'da yaşıyordu, ama en iyi arkadaşım onunla aynı liseye gidiyordu ve o, 1965'te liseden mezun olduğum gün benim evimdeydi.


Babamın bir müzik dükkanı vardı ve genellikle dinleyeceğim komedi albümleri getirirdi. Bob Newhart'ı ve Bill Cosby'i dinlemeye başladım ve bir tarz geliştirmeye başladım. Gerçekten benim komedi tarzımı etkilediler.


Broadway gösterimim '700 Pazar'ı yapmak, bir izleyicinin önünde çalışmayı ne kadar sevdiğimi hatırlattı.


Ben iyi bir beyzbol oyuncusuydum. Hala haftada birkaç kez oynamak, günlük egzersizimin bir parçası olarak. Sadece top atmak, etrafta koşmak, yerden top almalar, bilirsiniz. Benim için bir koşu bandından veya herhangi bir Zumba sınıfından daha iyi.


Çocukların çocuklarıyla ne yaptıklarını ve onları nasıl yetiştirdiklerini gerçekten takdir etmelisiniz. Söylememeniz gereken yerlere kendinizi zorlamamalısınız. Her zaman hatırlamalısınız ki onlar sizin kendi çocuklarınız değil. Onlarla oynayın, sevin, onları mahvetmeye kadar - sonra geri verin.


Ali bizi kendimize bakmaya zorladı. Bizi heyecanlandıran, sinirlendiren, kafamızı karıştıran ve bizi sınayan cesur genç adam, sonunda bize insanlar arasında köprüler kurmanın, duvarlar örmekten daha iyi olduğunu öğreten bir barışın sessiz bir habercisi haline geldi.


Hala en büyük yüksek, 2,000 kişinin kontrolümde olduğu hissi, en iyisi. Ben ve onlar, ve bu oranı seviyorum. Sadece komik olan değil. '700 Pazar'ın sessiz anlarında, gerçekten onların duygulanmasını seviyorum.


Torunumun doğumu, onun seveceği şeyler yaratmak istememi sağladı.


Caz hakkında şu var: özgür akışlı, ruhundan geliyor.


60 yaşında, 30 yaşındayken yapabildiğim şeyleri yapabilirim, sadece o şeylerin ne olduğunu hatırlayabilsem.


Çarşamba günü Sid Caesar'ın ölümü, yakında 66 yaşında olacak aklımda bir zincir reaksiyon yarattı. Elbette üzüldüm, ama yaşlanmanın aşağılama hissinden sonunda özgür olduğu düşüncesinde bir rahatlama hissettim.


Spor kapsamı dediğimiz şey, korkunç derecede yaltaklanandır.


Zafer Takı, Eyfel Kulesi. Onlar anıtsal. Okul tarih kitabınızdaki 52. sayfadan çıkmış gibi.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM