Bu Özel Bağları Anlatan Ruh Eşi Alıntıları

Ruh bağlantıları her zaman özeldir.

Ortak ilgi alanları, ortak sosyal çevreler veya kan bağı nedeniyle büyük ilişkiler geliştirebileceğimiz insanlarla hayatımızda tanışırız. Ancak bu yaygın nedenlerin ötesinde, daha manevi ve samimi bir bağlantının ürünü olan ilişkiler vardır, iki kişi bir ruhtan ruha bağlandığında, bir ruh bağlantısına sahip oldukları söylenir.

Böyle bir bağlantı, ister platonik ister romantik olsun, diğer ilişkileri bir arada tutan pratik ayrıntıları aşar. Bu tür ilişkiler bulmak oldukça nadirdir, ancak bu onu özel kılar.
Ruh bağlantıları, fiziksel çekiciliğin veya birinin cazibesinin ötesinde derindir. Böyle bir bağlantının ne olduğu anlatılamaz, gerçekten anlaşılması için deneyimlenmesi gerekir.

Gönderim  557 Görüntüleme Güncelleme 12 ay önce
Bu Özel Bağları Anlatan Ruh Eşi Alıntıları

İnanılmaz Ruh Bağlantısı Alıntıları

Aşağıdaki ruh bağlantısı aşk alıntıları, kalbinizin sevgi ve neşeyle ışıldamasını sağlayacaktır.


1. "Ruhlar kendini evinde hisseden kişiye dönme eğilimindedir." - NR Hart.


2. “Belki de bu, birini ne kadar süredir tanıdığınızla ilgili değildir; belki bilinçsiz bir düzeyde anında tanıma ile ilgilidir. Ruhlarımız birbirini tanıyor." -  SE Salonu.


3. “Önemli karşılaşmalar, bedenler birbirini görmeden çok önce ruhlar tarafından planlanır." -  Paulo Coelho.


4. “Ruh eşinizi bulmadan önce ruhunuzu keşfetmeniz gerekir." -  Charles F. Glassman.


5. “Gözlerinin içine bakıyorum ve eminim ki ilahi bir sanatçı fırçasını aynı ruha daldırıp ikimizi de boyamak için kullanmıştır." -  Cristen Rodgers.


6. “Ruh bağlantıları çoğu zaman bulunmaz ve korumak için içinizde kalan her mücadeleye değer." -  Shannon Kızılağaç.


7. “Her şeyin başlangıcından beri ruhumun bir parçası seni seviyormuş gibi hissediyorum. Belki de aynı yıldızdan geliyoruz." -  Zımpara Allen.


8. “Mükemmel insanı bularak değil, kusurlu bir insanı mükemmel görerek aşık olursunuz." -  Sam Keen.


9. “Ruhlarımız, insan anlayışının ötesinde bir dil konuşur. Evrenin ayrılmamıza izin vermeyeceği çok ender bir bağlantı." -  Nikki Rowe.


10.  “İki boğaz ve bir gözdük ve fiyatımız yoktu." -  Toni Morrison.


11. “Tam olarak ilk görüşte aşk değildi ama bundan daha derindi. İstediğimi hiç bilmediğim ama bir şekilde her zaman ihtiyaç duyduğum bir yere ait olma duygusu. Kalp atışını taşıyan bir evdi." -  Nikki Rowe.


12. “Hiç birine gerçekten yakın hissettiniz mi? O kadar yakın ki, sen ve diğer insanın neden iki ayrı bedene, iki ayrı cilde sahip olduğunu anlayamazsınız." -  Nancy Bahçesi.


13. “Hediyelerimizin yarısı sende, diğeri ise bende. Birlikte bir bütün oluşturuyoruz. Birlikte çok daha güçlüyüz." -  Joss Stirling.


14. “Ruh eşimiz, hayata hayat verendir." - Richard Bach.


15. “Ruhlarımız neyle yapılmışsa, onunki ve benimki aynı." -  Emily Bronte.


16. “Kaza yok." -  Usta Oogway.


17. “Birine ruhunun bir parçasını vermek, kalbinin bir parçasını vermekten daha iyidir. Çünkü ruhlar sonsuzdur." - Helen Boswell.


18. "Burada hangi yıldızlardan düştük buluşalım?" - Friedrich Nietzsche.


19. “Eskiden tek bir gerçek ruh eşime inanırdım, ama artık inanmıyorum. Sanırım birkaç tane alabilirsin." - Paul Walker.


20. “ İkiz alevinizi bulduğunuzda, özgürlüğünüzü de bulursunuz, çünkü mutlak ruh sevgisinden daha canlandırıcı, vahşi ve özgür bir şey yoktur." - Melodi Lee.


21. “Bütün dünyada seninki gibi benim için bir kalp yok. Bütün dünyada sana benimki kadar sevgi yok." - Maya Angelou.


22. "İki insan ruhu için, ömür boyu birleştiklerini hissetmekten daha büyük ne olabilir ki ... birbirlerini güçlendirmek için ... sessiz, konuşulmaz anılarda birbirleriyle bir arada olmak." -  George Eliot.


23. “İlk aşk hikayemi duyduğum an, ne kadar kör olduğunu bilmeden seni aramaya başladım. Aşıklar sonunda bir yerde buluşmazlar. Baştan sona birbirlerinin içindeler." -  Mevlana.


24. "Aşık olduğunuzda, her şeyi öğrenebilir ve düşünmeye bile cesaret edemediğiniz şeyleri bilebilirsiniz çünkü aşk tüm gizemleri anlamanın anahtarıdır." -  Paulo Coelho.


25. “Artık ona sadece yakın olmadığını, nerede bittiğini ve nerede başladığını bilmediğini hissetti." -  Leo Tolstoy.


26. “Aşk asla talep etmez, verir." -  Mahatma Gandi.


27. “Biz sadece birbirimizi düzeltmeye çalışan iki kırık ruhtuk… Bir şekilde senden bir parça buldum ve sen ve ben." - Eva Michaels.


28. “Hayatlarımız uyum sağlamamış olabilir ama ahhh ruhlarımız dans etmeyi biliyor muydu?" -  K. Towne Jr.


29. "En büyük aşk hikayeleri, sadece aşkın konuşulduğu değil, üzerinde oynandığı hikayelerdir." -  Steve Maraboli.


30. “Ruhların uyum içinde olduğuna, birbirini yansıtan ruhlara inanıyorum." - Richelle Mead.


31. "Gözleri ona sonsuz bir sevgi besliyordu." - Karen Kingsbury.


32. “Kalplerimiz aynı dili konuşur ama daha da önemlisi ruhlarımız aynı sesi paylaşır." -  Nikki Rowe.


33. “Hiç tanışmamış olsaydık, sanırım hayatımın tamamlanmadığını bilirdim. Ve kimi aradığımı bilmesem bile seni aramak için dünyayı dolaşırdım." -  Nicholas Kıvılcımlar


34. “Seninki, ruhumun doğduğu ışıktır: sen benim güneşim, ayım ve tüm yıldızlarımsın." -  EE Cummings.


35. “Seni sadece sen olduğun için değil, seninle birlikteyken olduğum şey için seviyorum. Seni sadece kendine yaptıkların için değil, bana yaptıkların için de seviyorum. Seni, ortaya çıkardığın parçam için seviyorum." -  Elizabeth Barrett Browning.


36. “En güzel yanım her zaman sen olacaksın." -  Emmanuelle Soni-Dessaigne.


37. “Gizliğimizi mükemmelleştirdikten sonra, hayatımızı kandırmayacağımız birini arayarak geçiriyoruz." - Robert Brault.


38. “Geçici şeylerle dolu bir dünyada, sen sürekli bir duygusun." -  Sanober Khan.


39. “Güzellik, ruhun en saf duygusudur. Güzellik, ruh tatmin olduğunda ortaya çıkar." - Amit Ray.


40. “Hayatımızdaki hangi kişinin bizim için en önemli olduğunu kendimize dürüstçe sorduğumuzda, çoğu zaman tavsiye, çözüm veya tedavi vermek yerine acımızı paylaşmayı ve yaralarımıza dokunmayı tercih edenlerin olduğunu görürüz." - Henri Nouwen .


41. “Başkalarıyla kalp bağı kurarak yaşamlarımızda doyum ararız. Bu, içimizde kendiliğinden titreşen, kendini bir başkasıyla paylaşma özlemi çeken ruhumuzun neşe özüdür." -  John Arkadaş.


42. "Bir ruh bağlantısı bize sadece genişlememiz için ilham vermekle kalmaz, aynı zamanda bizi bu genişlemenin önünde duran her şeyle yüzleşmeye zorlar." - John Welwood.


43. “Uyuyamadığınızda aşık olduğunuzu bilirsiniz çünkü gerçeklik sonunda hayallerinizden daha iyidir." -  Doktor Seuss.


44. “Birlikte acı çeken insanların, en mutlu olanlardan daha güçlü bağlantılara sahip olması garip." - Bob Dylan.


45. "Biriyle sahip olabileceğiniz en büyük bağlantılardan ve çekiciliklerden birinin, birini anlamak olduğunu düşünüyorum." - John Mayer.


46. ​​“Ruhunuz zenginleşmiyorsa, diğer tüm refah biçimleri anlamsız hale gelir." -  Kingsley Opuwari Manuel.


47. “Ayrılmanın bu kadar acı vermesinin nedeni, ruhlarımızın birbirine bağlı olmasıdır." -  Nicholas Kıvılcımlar.


48. "Bazen ruh, dilediği ama hiç görmediği şeylerin fotoğraflarını çeker." -  Anne Sexton.


49. “Hayat bir yolculuksa, bırak ruhum seyahat etsin ve acını paylaşsın." -  Santosh Kalwar.


50. "Sevmek çok pahalıya mal olabilir ama sevmemek her zaman daha pahalıya mal olur ve sevmekten korkanlar genellikle aşk eksikliğinin yaşam sevincini çalan bir boşluk olduğunu görürler." -  Merle Shine.


51. “Ruh bağlantısı, birbirlerinin bireysel doğalarının temel güzelliğine, dış görünüşlerinin arkasından yanıt veren ve daha derin bir düzeyde bağlanan iki insan arasındaki rezonanstır." - John Welwood.


52. “Ruh eşini 'ruh besleyen eş' olarak tanımlıyorum. Ruhunuzu besleyen, böylece içgörü ve büyümeyi teşvik eden biri." - Karen Salmansohn.


53. “Her birimizin hayatında, ne kadar sevgili ve sevgili olursa olsun, ayrı bir insan gibi görünmeyen, kişinin benliğinin genişlemesi, yorumu, kişinin ruhunun anlamı gibi görünen bir arkadaş vardır." -  Edith Wharton.


54. “Gerçek olan aşk, ruhunuzu saklandığı yerden sürünerek çıkmak isteyecektir." -  Clyde Lee Dennis.


55. “Bir bedene aşık olmazsın, bir ruha aşık olursun. Ve bir kez bir ruha aşık olunduğunda, o bedendeki her şey güzelleşir." -  Bilinmeyen.*


56.“Bizi mutlu eden insanlara minnettar olalım; onlar ruhlarımızı çiçeklendiren sevimli bahçıvanlardır." - Marcel Proust


57 "'Ruh eşi' aşırı kullanılan bir terimdir, ancak gerçek bir ruh bağlantısı çok nadirdir ve çok gerçektir." - Hillary Duff.


Ruh Eşi Alıntılar


İşte bazı derin ruh bağlantısı alıntıları.


58. “Ruh eşimiz, özlediğimiz ve kendimiz hakkında anlamak istediğimiz şeydir, mükemmellik, saflık ve sonsuz sevgi olarak gördüğümüz şeydir." -  Sorin Cerin.


59. “Sonunda ruh eşleri buluşuyor, çünkü aynı saklanma yerine sahipler." - Robert Brault.


60. “Ruh eşi olmak. Artık bir şeylerin eksik olduğunu hissetmediğinizdedir. -NR Hart.


61. “Ruh yolumuza çıktığımızda ruh eşlerimizle tanışırız." -  Karen M. Siyah.


62. "Ruh eşimiz, aramızda gerçekleşen iletişim ve iletişimin kasıtlı çabaların ürünü değil de ilahi bir lütufmuş gibi, derinden bağlı hissettiğimiz kişidir." -  Thomas More.


63. “Birlikte yetişmek için geri kalan hayatınız var. Ne de olsa ruh eşleri her zaman birlikte olurlar." -  Cecelia Ahern.


64. "Varlığınızın derinliklerinde, ruh eşinizin var olduğuna inandığınızda, onun hayatınıza girme yollarının sınırı yoktur." -  Arielle Ford.


65. "İki ruh bir araya geldiğinde gerçek sihir başlar." -  Aindrila Bagish.


66. “Ruh eşi, bizim anahtarlarımıza uyan kilitlere ve kilitlerimize uyan anahtarlara sahip olan kişidir." - Richard Bach.


67. “Ruh eşi, tanıştığınız zaman, düşünmeden, neokorteksinizin karara müdahale etmesine izin vermeden; anında bir aşinalık, bir bağ duygusu, bir özlem hissedersiniz." - Karen Salmansohn.


68. "Ruh eşleri, birçok yaşamlar boyunca tanıdığımız, birçok karmik sözleşmeye sahip olduğumuz ve çatışmaları çözdüğümüz kişilerdir." -  Karen M. Siyah.


69.“Ruh eşinin romantik bir ilişki olması gerekmez. Bazen hayatta ihtiyaç duyduğunuzda insanlarla tanışırsınız ve anında bir bağlantı oluşur." -  Alison G. Bailey, 'Mükemmel Şimdi'.


70.“Gerçek bir ruh eşi bir aynadır, sizi engelleyen her şeyi size gösteren, hayatınızı değiştirebilmeniz için sizi kendi dikkatinize çeken kişidir." - Elizabeth Gilbert.


71. “Aşk, kendimizi bir başkasında keşfetmemiz ve tanımanın verdiği hazdır." - Alexander Smith.


72. “Ruh eşleri seni aramasalar da seni bulacaklar." - Kevin Ansbro.


73.“Gizem yok, işin güzelliği bu. Birbirimize tamamen açıklanabiliriz, ama yine de kalıyoruz. Bu nasıl bir mucizedir." -  Kamila Shamsie


74. “Kader ya da sahtecilikle danslarımız sonsuza kadar iç içe geçmiş durumdadır." - Natalya Marx.


75. "Ruh eşi, çözdüğümüz karmik bir ilişkiyi temsil eder: çözülmüş derin bir çatışma, yerine getirilmiş bir yükümlülük ve korku ve öfkenin yerini alan sevgidir." - Linda Brady.


76. “Ruh eşi, sevgisi sizi ruhunuzla tanışmaya, kendini keşfetmenin, uyanmanın duygusal çalışmasını yapmaya motive edecek kadar güçlü olan kişidir." -  Kenny Loggins.


77. “Ruh eşi, hayata bakış tarzı mutlaka sizinkiyle aynı olmayan ama sizinkini tamamlayan kişidir. Uzlaşma yok, iltifat var." -  Paul Robear.


Ebedi Ruh Bağlantısı Alıntıları


İşte sizin için bazı ilişki-ruh bağlantısı alıntıları.


78.“Ona olan aşkım, şimdiye kadar tanımladığım tüm aşkların ötesinde. Aşkın ötesinde bir aşktır; hiçbir dikişin görünmediği bir ruh bağlantısıdır." -  Steve Maraboli.


79. “İki ruh bazen daha doğmadan birlikte ve aşık olarak yaratılır." -  F. Scott Fitzgerald.


80.“Seni ne kalbimle ne de aklımla seviyorum. Kalbin durması durumunda akıl unutabilir. Onları ruhumla seviyorum. Ruh asla durmaz veya unutmaz." - Rumi.


81. “Tanımadığım birini neden özlüyorum?” dediklerini duyuyorum. En başından beri seninleymiş gibi hissettiğin için birini özlememeye ne dersin?" -  Nicola An, 'Kalp Atışındaki Evren'.


82.“Seni anında tanıdım. Tüm hayatımız bir saniyede aklımdan geçti. Sana karşı o kadar güçlü bir çekim hissettim ki neredeyse durduramadım." -  J. Sterling


83. “Ve onlardan biri diğer yarısıyla, kendisinin gerçek yarısıyla, gençliğin aşığı ya da başka türden bir aşıkla karşılaştığında, çift aşk, dostluk ve yakınlığın şaşkınlığında kaybolur ve biri olmaz. Bir an için bile olsa diğerinin görüş alanından uzak dur." - Tabak.


84. “Ve o anda, birbirlerini mükemmel bir şekilde anladıklarını biliyordu ve ona şimdi ne yapacağını söylediğinde, 'dikkatli ol' veya 'yapma' demezdi, ama yapardı. kararını kabul et çünkü ondan daha azını beklemezdi." -  JK Rowling.


85.“Çok tanıdık geliyorsun...Seni birden fazla yaşamda sevmiş olmalıyım." - NR Hart.


86. “Benim için sen olduğunu hemen anladım. Hiçbir çekince veya ikinci bir düşünce yoktu. Seni gördüm ve bir anda kemiklerimde anladım, ruhum senin ruhunu ömürler önce tanımıştı." -  Yakışıklı Taplin.


87. “Seni sayısız biçimde, sayısız kez sevmiş gibiyim… Hayattan sonraki yaşamda, çağlar boyu, sonsuza kadar." -  Rabindranath Tagore.


88. “Daha önce tanıştığımızı ve tekrar görüşeceğimizi bil. Ahirette ve ondan sonraki her hayatta sana giden yolu bulacağım." -  Mia Hollow.


89. “Seni sevmek, uzun zaman önce sonsuzluğa olan bağlılığım gibi geliyor." - Nicola A.


90. "Evrenimiz her ruha bir ikiz, kendilerinin bir yansıması, akraba ruh bahşeder. Ve nerede olurlarsa olsunlar veya birbirlerinden ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar, farklı boyutlarda olsalar bile, her zaman birbirlerini bulacaklardır. Bu kader, bu aşktır." - Julie Dillon.


91. “O birkaç kısa anda, sayıları aşan bir mesafe kat ettik." -  Dave Cenker, 'İkinci Şans'.


92.“Okyanus toprakları ayırır, ruhları değil." -  Munia Khan.


93.. “Yüreğimize öyle derinden dokunan, kalp atışlarımız dans etmeye başlayan ve bize bir kez daha yaşamayı hatırlatanları hepimiz hatırlıyoruz." -  Mimi Novic.


 94. “Sen benim için bir gizemsin, ama çok tanıdıksın. Daha önce hiç duymadığım bir şarkı ve hayatım boyunca bildiğim bir melodi gibi." - Pavana.


Ruhun En İyi Arkadaşı Üzerine Güzel Alıntılar


İkiz ruh bağlantısı alıntıları arıyorsanız , bunlar harika bir keşif olabilir:


95. “Ruhun benimkini uzun zamandır kayıp bir arkadaş gibi karşıladı ve biz hiç bir şey bilmiyormuşuz gibi sevdik.” -Alicia N Green.


96. "Dostluk, iki bedende yaşayan tek bir ruhtur." - Aristo.


97. "Gerçek aşk, ruh eşini en iyi arkadaşında bulmaktır." -  Faye.


98.“İyi bir arkadaş, hayatla bir bağlantıdır, geçmişe bir bağ, geleceğe giden bir yol, tamamen çılgın bir dünyada akıl sağlığının anahtarıdır.” - Lois Wise.


99.“Aşk, alev almış bir dostluk gibidir. Başlangıçta çok güzel, genellikle sıcak ve şiddetli, ama yine de sadece hafif ve titreyen bir alev. Aşk yaşlandıkça, kalplerimiz olgunlaşır ve aşkımız kömür gibi, derinden yanan ve söndürülemez hale gelir.” - Bruce Lee.


100. "Ruhlar arasındaki bağ kadimdir, gezegenden daha eskidir." -  Diana Hardy.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM