Darth Maul 'Yıldız Savaşları' Kötü Sith Lordundan 61 Alıntı

Darth Maul, 'Yıldız Savaşları'nda 'The Phantom Menace'de görünen ünlü bir karakterdir.

Darth Maul tehditkar bir karakter olsa da, filmdeki rolünün kısaltılması nedeniyle, yaklaşık 31 kelimelik iki satır söyleyebiliyor. İntikam alıntısı ünlü olanlardan biridir.

Darth Maul İngiliz aksanıyla konuşuyor. Burada Darth Maul'dan en iyi alıntılardan bazılarına sahibiz

Gönderim  318 Görüntüleme Güncelleme 9 ay önce
Darth Maul 'Yıldız Savaşları' Kötü Sith Lordundan 61 Alıntı

Darth Maul Nefret Alıntıları

Darth Maul alıntıları, nefretin bir insanı nasıl şekillendirebileceğini gösterebilir.


1. "Hayatım ancak öfkem dışarı çıktığında... intikam alma ihtiyacım karşılandığında sona erer. Uzun bir ömür olacak. Ve oh çok soğuk." -  Darth Maul, 'Darth Maul - Marvel', 2017.


2. "İntikam. İntikam almalıyım." -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: Klon Savaşları'.


3. "Sith gölgelerde çalışır. Benim varlığım bir sır olarak kalmalı. Ama vahiyde kendinden geçme var." -  Darth Maul, 'Darth Maul - Marvel', 2017.


4. "Tek bir görev için eğitildim. Öfkem tek bir amaca hizmet eden bir silaha dönüştü. Jedi'ı öldürmek." -  Darth Maul, 'Darth Maul - Marvel', 2017.


5. "Savaşta olan bir galakside Savage, Jedi'ların dikkatini çekmenin tek bir yolu vardır. Masumları katletme. Acımasızca ve ödün vermeden." -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: Klon Savaşları'.


6. "Bu sadece bir imtihan... getireceğim yıkımın bir gölgesidir." -  Darth Maul, 'Darth Maul - Marvel', 2017.


7. "Beni unutmuş olabilirsin, ama ben seni asla unutmayacağım. Sana karşı duyduğum eşsiz nefretin körüklediği hayatta kalmak için ne kadar derine ineceğimi hayal bile edemezsin." - Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: Klon Savaşları'.


8. "Sonunda kendimizi Jedi'lara göstereceğiz. Sonunda intikamımızı alacağız." - Darth Maul, 'Yıldız Savaşları Bölüm I: The Phantom Menace'.


9. "Tekrar buluşuyoruz Kenobi. Hoşgeldin... benim dünyama." - Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: Klon Savaşları'.


10. "Seni öldürmeyi asla planlamadım ama acımı paylaşmanı sağlayacağım Obi Wan Kenobi." - Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: Klon Savaşları'.


11. "Merhamet efendim... merhamet yalandır. Zayıfların kendilerini güçlü kılmak için kurdukları bir kuruntudur. Merhamet istemiyorum." - Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: Klon Savaşları'.


12. "Jedi'ların Sith'e yaptıklarının bedelini ödediğini göreceğim. Ama bu duygular beni yönlendirmiyor." -  Darth Maul, 'Darth Maul - Marvel', 2017.


13. "Korku. Korku, korkak olanı, güçlüyü, zayıfı, masumu, yozlaşmışı cezbeder. Korku. Korku benim müttefikimdir." - Darth Maul, 'Yıldız Savaşları Bölüm I: The Phantom Menace'.


14. "Hayatınız boyunca savaşmak için beklediğiniz savaş üzerimizde, kardeşlerim! Zafer ya da Ölüm!" -  Darth Maul, 'Darth Maul: Dathomir'in Oğlu'.


15. "Darth Sidious beni oyunculuk için eğitti. Beni doğamı inkar ederek bana ihanet ediyor." -  Darth Maul, 'Darth Maul - Marvel', 2017.


Darth Maul Aksiyon Sözleri


Bunlar, eylemleriyle ilgili bazı Darth Maul alıntıları.


16. "Efendin Qui-Gon Jinn. Sen çaresiz durup izlerken ben onun içini boşalttım. Bu sana nasıl hissettirdi, Obi-Wan? Öfken dengeni bozdu. Jedi tarzı bu değil, değil mi?" - Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: Klon Savaşları'.


17. "Tatooine seyrek nüfuslu. İz doğruysa, onları çabucak bulacağım Usta." -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları Bölüm I: The Phantom Menace'.


18. "Yıllar, yıllar ve yıllar... zincirlerim kırıldı, zincirler... zincirler kolay kısım. Burada olan şey zor..." -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: Klon Savaşları'.


19. "Her bir yarayı hissedecek kadar uzun süre uyanık kalmanı sağlayacağım, ölümün dayanılmaz olacak. Benim çektiğim gibi sen de acı çekeceksin." -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: Klon Savaşları'.


20. "Nefretim ruhumu sağlam tuttu bedenim olmasa da. Kaybolup kuduz bir hayvan olunca da sen beni böyle buldun kardeşim. Atıldım, unutuldım... Çok özledim. Güç hissediyorum... dengesizim." - Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: Klon Savaşları'.


21. "Hmm, bir varlık seziyorum... o zamandan beri hissetmediğim bir varlık... Usta!" -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: Klon Savaşları'.


22. "Qi'ra, sen ve ben bundan sonra çok daha yakın çalışacağız." -  Darth Maul, 'Solo: Bir Yıldız Savaşları Hikayesi'.


23. "Karanlık tarafı seçmeliydin, usta Jedi. Duyguların sana ihanet ediyor. Korkun ve evet... öfken! Öfken nefretini derinleştirsin!" -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: Klon Savaşları'.


24. "Sonunda. Büyük aldatıcı piyonunu kurtarmaya geliyor." -  Darth Maul, 'Darth Maul: Dathomir'in Oğlu'.


25. "Bir zamanlar galaksideki en güçlü varlığın çırağıydım. Benim kaderim... çok daha fazlasıydı. Ama bu kaderi Jedi, Obi-Wan Kenobi tarafından elimden alındı." - Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: Klon Savaşları'.


26. "Bak ne hale geldin. Çölde bir fare." -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: İsyancılar'.


27. "Efendinizi öldürdükten sonra beni bu kadar kolay unutabilmenize ve beni Naboo'da ölüme terk etmenize şaşırdım!" -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: Klon Savaşları'.


28. "Sen Jedi haini Dooku'sun? Yeniden doğduğumdan beri seni çok duydum. Daha fazlasını bekliyordum." -  Darth Maul, 'Darth Maul: Dathomir'in Oğlu'.


29. "Kötü olduğumu düşünebilirsiniz. Değilim. Verimliyim." -  Darth Maul.


30. "Asil kusurunuz, paylaştığınız bir zayıflıktır." -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: Klon Savaşları'.


Darth Maul Power Alıntılar


Bunlar Darth Maul'un bazı güçlü alıntıları.


31. "Sith. Sith her şeyimi aldı. Annemin kollarından beni kopardı. Kardeşimi öldürdü. Beni bir silah olarak kullandı ve sonra bir kenara attı. Beni terk etti! Bir zamanlar gücüm vardı, şimdi hiçbir şeyim yok. Hiçbir şeyim yok. " -  Darth Maul, ' Yıldız Savaşları : İsyancılar'.


32. "Burada bitecek mi? Böyle mi? Hayır. Hayır! Kenobi'yi dışarı çıkarmalıyım! Onun asil kalbini ayartın. Ama nasıl?" -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: İsyancılar'.


33. "Bir savaş geliyor kardeşlerim... Sith'ler ile onların en çok korktukları şey, bizler arasındaki bir savaş." -  Darth Maul, 'Darth Maul: Dathomir'in Oğlu'.


34. "Planların alt üst oluyor Sidious. Generallerin olmadan orduların ezilecek, 'planların' gibi." -  Darth Maul, 'Darth Maul: Dathomir'in Oğlu'.


35. "Düşmanımız Jedi'ı çevreliyoruz ve onlar bunu bilmiyorlar. Güçleri olarak düşündüklerine gülüyoruz. Aptallar ve yalancılar, Jedi'lar Güç'ün gücüne dokunduklarını düşünüyorlar. Yine de karanlığı görmezden geliyorlar. Bu onların en derin hatasıdır, düzenlerinin en derin aptallığıdır." -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları Bölüm I Günlüğü: Darth Maul'.


36. "Eğitimini kullandım Üstat. Ve tüm bunları senin tarafına geri dönme umuduyla inşa ettim." -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: Klon Savaşları'.


37. "Her zaman korku olduğumu hatırla, her zaman avcı olduğumu hatırla, her zaman pis olduğumu hatırla... Her zaman hatırla... Ben bir hiçim!" -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: Klon Savaşları'.


38. "Seni öldürmeye geldim, ama belki de seni burada bırakmak daha kötü, sefaletinde iltihap." -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: İsyancılar'.


39. "Kayboldum... Kayboldum. Yine de varlığını hissedebiliyorum. Çok yakın. Çok yakın! Onu görebiliyorum... Aklımın gözünde. Kenobi. Kenobi!" -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: İsyancılar'.


40. "Gölge Kolektifinin gücünü üzerlerine sal." -  Darth Maul, 'Darth Maul: Dathomir'in Oğlu'.


41. "Şimdi başarısızlıklarını görüyorsun ve yine de onlar için kurduğum tuzağı öngöremedin." -  Darth Maul, 'Darth Maul: Dathomir'in Oğlu'.


42. "Tutkuların sana güç verir ve güçle güç kazanırsın. Gördün, hissettin. Zincirlerini kırmalısın." -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: İsyancılar'.


43. "Öfkenin bir pınardır, onu kullanmalısın." -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: İsyancılar'.


44. "Bir daha böyle tereddüt ettiğinde, bu senin hayatına veya arkadaşlarının hayatına mal olabilir." -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: İsyancılar'.


45. "Risk almazsan, yapılması gerekeni yap, yeteneklerinin her zaman bir sınırı olacaktır." -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: İsyancılar'.


Unutulmaz Darth Maul Alıntılar


Bunlar bazı harika Darth Maul alıntıları.


46. ​​"Belki de eylemlerim kelimelerden daha yüksek sesle konuşur." -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: İsyancılar'.


47. "Galaksideki her şeyin bir amacı var... ve onu yok etmenin bir yolu." -  Darth Maul, 'Darth Maul: Dathomir'in Oğlu'.


48. "Evet intikamla başlayacağız..." -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: Klon Savaşları'.


49. "Sith'in güç kazandığını anladığında Jedi'ları terk ettin. Şimdi Sidious'u terk edip bana hizmet etmeni öneririm." -  Darth Maul, 'Darth Maul: Dathomir'in Oğlu'.


50. "Ne olacak Kont? Müttefikler mi... yoksa ölüm mü?" -  Darth Maul, 'Darth Maul: Dathomir'in Oğlu'.


51. "Darth Sidious öldüğünde, galaksi bizim olacak." -  Darth Maul, 'Darth Maul: Dathomir'in Oğlu'.


52. "Bir Sith olarak aldatmayı anlıyorsunuz." -  Darth Maul, 'Darth Maul: Dathomir'in Oğlu'.


53. "Geç kaldınız General. Planlarımız devam ediyor ve durdurulamazlar." -  Darth Maul, 'Darth Maul: Dathomir'in Oğlu'.


54. "İkimiz de daha büyük güçlerin araçlarıydık." -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: Klon Savaşları'.


55. "Acıya kayıtsız kaldım." -  Darth Maul, 'Darth Maul: Dathomir'in Oğlu'.


56. "Adalet, yalnızca mevcut güç tabanının inşasıdır. Hesaplarıma göre değişmek üzere olan bir temeldir." -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: Klon Savaşları'.


57. "Ne için çok geç? Cumhuriyette düşmek için mi?! O zaten var ve sen onu göremiyorsun! Adalet yok! Kanun yok! Düzen yok! Yerine geçecek olan hariç!" -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: Klon Savaşları'.


58. "Yaptığın her seçim... seni bu ana getirdi." -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: Klon Savaşları'.


59. "Hepiniz yanacaksınız! Hepimiz öleceğiz! Ne yaptığınızı bilmiyorsunuz!" -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: Klon Savaşları'.


60. "Çok uzun zaman oldu ve yolum çok karanlıktı. Olabileceğini hayal ettiğimden daha karanlık." -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: Klon Savaşları'.


61. "O... ...intikamımızı alacak." -  Darth Maul, 'Yıldız Savaşları: İsyancılar'.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM