Dikkat ve profesyonellik gösteren müşteriler için sözler

Müşteri ile doğrudan temasta bulunmak, daha iyi hizmet almak, iyi iş ve kaliteli hizmet ile eş anlamlıdır. Bu etkileşim, var olan müşteri sadakatine ve yönlendirmeler yoluyla yenilerini edinmeye büyük katkı sağlıyor. Bu özel mesajı garanti etmek için şirketinizi için özel olarak seçtiğimiz müşterilerinize verilen ifadeleri inceleyin!

Gönderim  54,537 Görüntüleme Güncelleme 2 yıl önce
Dikkat ve profesyonellik gösteren müşteriler için sözler

Müşteri ve şirket memnuniyeti sözleri

Teşekkürler Müşteriler için İfadeler


Sunulan satın alma veya hizmetin, güven oluşturmak ve gelecekteki satışlarını sağlamak için vazgeçilmez olması durumunda müşteriye teşekkür ederiz.Öyleyse, bu özel tüketicinin dikkatini çekmek için hazırladığımız teşekkür müşterilerimiz için ifade seçiminin tadını çıkarın!


Sizlere teşekkür etmek, iyi şeyler çekme sanatıdır, bu yüzden daima sizin gibi özel müşterilerimiz var.Çok teşekkür ederiz!


Sayın Müşterimiz ve arkadaşımız, her yeni günde büyüyen arkadaşlığımızın yanı sıra tercihinizi ve güveninizi takdir ediyoruz.


İşbirliğiniz için teşekkür ederiz! Biz sadece sevgiyle çalışan bir şirket olduk, çünkü her zaman yanımızda sizin gibi müşterilerimiz var!


Böyle özel bir işin parçası olmaktan gurur duyuyorum! Güveniniz için teşekkürler, sevgili müşteri.


Her zaman müşterimiz olarak size sahip olmanın ayrıcalığını tanımak bizleri gerçekten çok memnun ediyor. Güveniniz için çok teşekkür ederiz!


Sizlere sadece iyi sonuçlar veren bu ortaklık için içten teşekkürlerimizi sunuyoruz! Sizlere bugün ve her zaman güvenebilir miyiz? Çok teşekkür ederiz.


İşimize olan güveniniz için teşekkür ederiz. Siz bizim en büyük odak noktamızsınız, sevgili müşterimiz!


Saygı ve karşılıklı güvene dayanan kalıcı ilişkilerin değerine inanıyoruz. Bu nedenle ekibimize olan güveniniz için teşekkür ederiz!


Profesyonellik ve sempati ile isteklerinizi yerine getirme tercihini takdir ediyoruz. Sizin gibi bir müşteriye bizim için sahip olmak bir zevktir!


Memnun olan müşteriler için sözler


Dikkat edilmesi gereken sadece olumsuz görüşler değil.Durumu tersine çevirmek önemlidir, ancak hizmetten memnun kalanlar da özel bir teşekkürü hak ediyor.Hazırlamış olduğumuz mutlu olan müşteriler için ifadelere bakınız!


Bu zorlukta size yardımcı olabileceğimiz için çok mutluyuz! Bir şeye ihtiyacınız olursa ekibimize güvenebilirsiniz. Teşekkürler.


Memnun bir müşteriye sahip olmak, iletişim, yakınlaşma veya müşteri hizmetleri tekniklerini kullanmanın ötesine geçer. Gerçek anlamda başkalarını sevme hissine bağlıdır.


Sizin memnuniyetiniz bizim en büyük hedefimizdir! Bu yüzden ürünümüzü beğendiğinize sevindik. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!


Sizin gibi müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde kaliteli iş, saygı ve özveri geliştirdiğimizden eminiz.


En iyi sanat eserimiz, gülümseyerek memnun olan bir müşterinin yüzünü görmektir.


Sizin memnuniyetiniz işimizi tanımanın eşsiz bir yoludur. Güveniniz için teşekkürler!


İyi hizmetin yansıması, memnun bir müşterinin sevgisidir.


Hizmetlerimizden memnun olduğunuzu bilmek, bizler için en iyi ödüldür! Geri bildiriminiz için çok teşekkür ederiz.


Memnun müşteri, iyi iş yapılması anlamına gelir!


Memnuniyetiniz ve şefkatiniz, iyi ilişkimizin ve hizmetimizin bir yansımasıdır.


Yılbaşı Günleri Müşterileri için İfadeler


Müşterinize Mutlu Yıllar veya İyi tatiller dilemek herhangi bir iş için vazgeçilmezdir. Bu iletişim sayesinde birçok şirket tüketici sadakatini garanti eder. Bunu akılda tutarak, sizin için seçtiğimiz yeni yıl müşterileri için ifadelere bakın!


Tüm müşterilerimize neşe, barış ve sevgi için en içten dileklerimizle. Bu yılı şaşırtıcı ve tatmin edici bir yıl yaptığınız için teşekkür ederiz. Mutlu Yıllar ve müreffeh Yeni Bir Yıl Dileğiyle!


Siz, her geçen yıl büyümek ve gelişmemizi sağlayan değerli müşterilerimiz sizsiniz. Bu yüzden ekibimiz adına hepinize Mutlu yıllar ve müreffeh bir Yeni Yıl dileriz!


Değerli müşterimiz, bu yıl pek çok hediye alabilir misiniz ve asıl şey, ailenizin sevgisi ve birliğidir. Size mutlu Yıllar diliyoruz!


Şirketimiz olarak, sizlere neşe, sağlık, sevgi ve sükûnet dolu güzel bir tatil diliyoruz.


Müşterilerimize Yeni Yıl için bu güzel inanç ve umut duygusunun gelecek olanlara ilham kaynağı olmasını diliyoruz! Mutlu Yıllar.


Gelecek yıl, zorlukları büyüme fırsatlarına ve başarılara dönüştürmeye devam edeceğiz! Ekibimiz size Mutlu Yıllar ve müreffeh bir Yeni Yıl diler!


Şirketimiz sizlere barış, sağlık ve mutlu bayramlar için en iyi dileklerini sunar. İyi tatiller.


Ekibimiz olarak, siz değerli müşterilerimize bereket, neşe ve ailenizle huzur dolu bir tatil sezonunu her zaman sevginin en büyük anlamı olmayı diliyoruz. Mutlu Yıllar!


Mutlu Yıllar ve müreffeh bir Yeni Yıl ekibimizin tüm müşterilerimize, ortaklarımıza ve arkadaşlarımıza olan istekleridir.


Bu yıl boyunca ortaklık için teşekkür ederiz. Birlikte zorlukların üstesinden gelip ve başarılar elde ederiz. Mutlu Yıllar ve tüm ekibimiz adına müreffeh bir Yeni Yıl dileriz!


Olumlu Kelimeler


İyi bir başlangıç ​​noktası, müşteri hizmetleri iletişimlerinize faydalı bir şekilde dahil edilebilecek bir olumlu kelimeler kelime dağarcığı oluşturmaktır.İşte hepsi pozitifliği ifade eden 40 kelimelik kısa bir liste.
 1. Kesinlikle 2. İnanılmaz 3. Parlak 4. Kesinlikle 5. Tamamen 6. Yaratıcı 7. Kesinlikle 8. Zevk almak 9. Temel 10. Kesinlikle 11. Mükemmel 12. Olağanüstü 13. Heyecan verici 14. Ayrıcalıklı 15. Uzman 16. Nefis 17. Fantastik 18. Büyüleyici 19. Favori 20. Arkadaş canlısı 21. Tamamen 22. Cömert 23. Harika 24. İdeal olarak 25. Etkileyici 26. İlginç 27. Harikulade 28. Unutulmaz 29. Muhteşem 30. Olumlu 31. Hızlı bir şekilde 32. Önermek 33. Tanınmış 34. Sansasyonel 35. Becerikli 36. Görkemli 37. Muhteşem 38. Müthiş 39. Gelişen 40. Yenilmez


Şimdi bu kelimelerin bazılarını, sürecin her aşamasında mükemmel, olumlu müşteri hizmetleri iletişimine nasıl dahil edeceğimize bakalım.


Karşılama Müşterileri


Müşteri hizmetleri etkileşiminin en başında söylenenler hayati derecede önemlidir.


Sonraki tüm iletişimler için zemin hazırlar, bu nedenle selamlamanın sıcak, samimi ve olumlu olması hayati önem taşır.Müşteri hizmetleri temsilcisinin ismiyle tanımlanmasının önemi iyi bilinir, çünkü bu hemen arkadaşlığı ve kişisel bir bağlantıyı ifade eder.İşte geniş çapta denenmiş ve test edilmiş birkaç hoş geldiniz mesajı.
 1. Günaydın / öğleden sonra, [FİRMA ADI] 'nı aradığınız için teşekkür ederiz, [TEMSİLCİNİN İLK ADI] ile konuşuyorsunuz.Nasıl yardımcı olabilirim? 2. Bugün [FİRMA ADI] 'nı aradığınız için teşekkür ederim, benim adım [TEMSİLCİNİN İLK ADI].Size en iyi hizmeti sunmak için buradayım? 3. Merhaba, [FİRMA ADI] 'nı aradığınız için teşekkür ederiz.Adım [TEMSİLCİNİN İLK ADI], bugün size nasıl yardımcı olabilirim? 4. İyi günler.[TEMSİLCİNİN İLK ADI] ile konuşuyorsunuz.Nasıl yardımcı olabilirim? 5. [FİRMA ADI] 'nı aradığınız için teşekkür ederiz.Ben [TEMSİLCİNİN İLK ADI].Size nasıl yardım edebilirim?


Bir Müşteriyi Kabul Etme


Bir müşteriyle sohbet ederken, söylediklerini olumlu bir şekilde kabul etmek önemlidir.Bu, genellikle tek kelimelik yanıtlarla başarılabilir, ancak repertuvarda birkaç yararlı yanıt cümlesine sahip olmak yararlıdır.İşte işe yarayan birkaç onay.
 1. Bu durumun zor olduğunun farkındayım, ama eminim ki sizin için bir çözüm bulacağız. 2. Bu bana olsaydı ben de aynı şeyi hissederdim.Bunu çözeceğiz. 3. Bu sorunları yaşadığınızı duyduğuma üzüldüm.Bu sorunu olabildiğince çabuk çözeceğiz. 4. Kesinlikle


  • Bu tek kelimelik yanıt, müşterinin söyledikleriyle olumlu bir anlaşma sağlar.


  Tabii!

  • Bu kelime güven ve pozitifliği ifade eder. 5. Harika

  • Bir müşterinin eylemlerinin açıklamasına yanıt olarak kullanılan bu basit kelime, sorunu çözme çabalarında kendilerini iyi hissetmelerini sağlayabilir. 6.  

Daha Fazla Bilgi Edinme


Bir müşteri sorunun ayrıntılarını açıklarken, servis temsilcilerinin sorunu teşhis etmek ve bir düzeltme bulmak için genellikle ek bilgi edinmesi gerekir.Müşteriler teknik olarak yetkin veya jargona aşina olmayabilir, bu nedenle ek bilgi edinmek için uygun, ilgi çekici ve olumlu bir dil kullanmak hayati önem taşır.İşte etkili olduğu tespit edilen bazı ifadeler. 1. Böylece [BİR DÜZELTME / SORUNUN NEDENİNİ BELİRLEME, vb.] [MÜŞTERİ TARAFINDAN YAPILMASI GEREKEN İŞLEM] harika olur.

 2. Anladığım kadarıyla [MÜŞTERİNİN SORUNUNU AÇIKLAYIN].[MÜŞTERİ TARAFINDAN GEREKLİ İŞLEM] mükemmel olur.


Bir Müşterinin Güvenini Sağlamak


Bir müşteri problemini anlattıktan sonra, iletişimin havası biraz olumsuz olabilir.Bu aşamada müşteriye güven vermek ve etkileşimi olumlu, daha iyimser bir yöne taşımak önemlidir.İşte diğerleri için işe yarayan bazı öneriler. 1. Kesinlikle, bunun sizin için hızlı bir şekilde çözüleceğinden emin olabilirsiniz.

 2. Teşekkür ederim.Size bu konuda kesinlikle yardımcı olabiliriz.

 3. Bizi bu konuda uyardığınız için teşekkürler, geri bildiriminiz için gerçekten minnettarız.Şimdi işleri nasıl düzeltebileceğimize bakalım.


Rehberlik Sağlama


Birçok müşteri hizmeti çağrısı, rehberlik ve talimat sağlanarak çözülür.Bu talimatların dostane ve gerçekten yardımcı bir şekilde iletilmesi çok önemlidir.Karmaşık, yoruma açık veya belirsiz olmamalı ve müşterinin gerçekleştirmesi kolay olmalıdır.İşte bazı fikirler. 1. İşte [ÇÖZÜLEN SORUNU AÇIKLAYIN] için yapabilecekleriniz.

 2. Bunu yapabiliyorsanız [AÇIKLAMA EYLEMLERİ] sorununuzu çözecektir.

 3. Size [ÖNERİLERİ AÇIKLAYIN] öneririz.


Müşteri İlişkisi Oluşturma


Müşterilerle yakınlık kurmak çok faydalıdır.Müşterinin adını kullanmak, yardımcı olabilecek basit bir tekniktir.Müşterinin konumu gibi kişisel yönlerinin farkında olmak da yararlı olabilir, doğum günlerinin ulusal bayram olması ya da yakın olması olabilir.İşte bazı örnekler. 1. [İLK ADI] veya [Bay X / Bayan X] olarak adlandırılmayı mı tercih edersiniz?

 2. Şimdi sizin için yapacağım şey [SONRAKİ İŞLEMLERİ AÇIKLAYIN].

 3. Bu sorunu hemen araştırıp [Bay X / Bayan X.] hemen size döneceğiz.

 4. Bu sizin için [DOĞRU DEADLINE] efendim / bayan tarafından düzeltilecektir.

 5. Bugün olduğun yerde hava nasıl?


Öfkeli Müşterilerle Başa Çıkmak


Kızgın müşterilerle etkileşim kurmak son derece zor olabilir.Olumlu kalmak kesinlikle hayati önem taşır ve anahtar, müşterinin ruh halini olumlu yönde etkilemektir.Öfkeli müşterilerle etkileşimde kullanılan dil son derece önemlidir.Genel olarak, kızgın veya üzgün müşterilerle uğraşırken çok resmi kalmak faydalıdır.İşte bu durumlarla en iyi nasıl başa çıkılacağını gösteren bazı ifadeler.
 1. Bu şekilde hissettiğinizi duyduğuma üzüldüm [Bay X / Bayan X].

 2. Geri bildiriminiz bizim için son derece değerlidir, bu nedenle [Bay X / Bayan X] 'i aramaya zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

 3. Size bilgi vermek için sizi geri aramak istiyorum, size ulaşmak için en uygun zaman ne zaman?

 4. Nasıl hissettiğinizi tamamen anlıyorum [Bay X / Bayan X].

 5. Bunun size neden olduğu rahatsızlığı tamamen takdir ediyorum [Bay X / Bayan X].

 6. Anladığınız için teşekkür ederiz [Bay X / Bayan X], sorununuzu hızlı bir şekilde çözmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.


Servis Çağrısının Sonlandırılması


Bir servis çağrısının nihayet kapatılma şekli, müşteri ile servis temsilcisi arasındaki nihai etkileşim olacağı için çok önemlidir.Elbette son mesaj, aramanın başarısından etkilenecektir.Başarılı bir servis çağrısından sonra uygun olan birkaç örnek çağrı sonuç cümlesi aşağıda verilmiştir. 1. [Bay X / Bayan X / İLK ADI] aradığınız için teşekkür ederiz, görüşleriniz bizim için son derece değerlidir.Herhangi bir sorunuz olursa lütfen bizi tekrar aramaktan çekinmeyin.

 2. Bugün size yardımcı olabildiğimiz için çok mutluyum [Bay X / Bayan X / İLK ADI], yardıma ihtiyacınız olursa lütfen tekrar arayın.

 3. Bugün sorularınızı yanıtlamış olmamız harika.[ŞİRKET ADI] 'nı aradığınız için teşekkür ederiz.İyi günler.


Tepkiniz?

17
ÇOK KOMİK
4
SEVDİM
6
SADE
3
VAY CANINA
7
KOMİK
3
KÖTÜ!
12
BERBAT
3
MÜKEMMEL!
5
KIZDIM