Dini (İslami) Yıldönümü Dilekleri - Mutlu Yıllar Duaları

Müslüman arkadaşlarınızdan birinin ya da akrabanızın evlilik ya da evlilik yıldönümü geçirmesi durumunda, gelecekte onlara mutlu bir yaşam dilemelisiniz. Aynı zamanda, duaları gönderin ve tebrik edin. Ancak Yıldönümü Dilek Mesajları için doğru kelimeleri seçmek bazen zordur. İslami evlilik ya da evlilik yıldönümü dileklerinde sözler genel yıldönümü dileklerine benzemez, ancak dualar, ve takdirlerle dolu olmalıdır. Bu özel durum için, bazı özel mesajlara ihtiyacınız varsa. İşte Müslüman çiftler için bazı harika İslami yıldönümü mesajlarımız.

Gönderim  11,011 Görüntüleme Güncelleme 2 yıl önce
Dini (İslami) Yıldönümü Dilekleri - Mutlu Yıllar Duaları

İslami Yıldönümü dilekleri Ve Mesajları

Güzel bir çifte, yıldönümünüz için en içten tebrik ve sevgiyi gönderdim. Mutlu Yıllar! Allah sizi ve eşinizi korusun!


Evlilik yıldönümünüz için Mübarek! Her zaman İmanınızı yükseltmeye çalışan kişinin hayatınızdaki en iyi insan olduğunu unutmayın. Duyduğuma göre eşinden Namaz'ı başlamışsın. Sen şanslısın Size en iyi dileklerimle!


Her durumda eşinizle yaşayabileceğiniz bir evlilik başarılı olur. Bazen önemli olmayan iyi veya kötü durumlar olabilir. Fakat, bu her zaman yanınızda Allah vardır. Mutlu yıldönümleri canım!


Yıldönümünü duymak onun nimetiydi. Elhamdülillah ! Hayatın geri kalanında birlikte kalın. Dileklerimiz her zaman yanınızda! Allah mübarek etsin!


Zamanda ve iyi ve kötü bekleme yoktur. Gerçek bu. Düğün törenini hatırladım. Zaman ne kadar hızlı gidiyor! Bugün senin yıldönümün. Subhan Allah! Her zaman birlikte kalın. Size sonsuz bir beraberlik hayatı diliyorum!


Elhamdülillah! Hayatınızın geri kalanında barış içinde birlikte kalabiliyorsanız, bundan sonra Cennette birlikte yaşabilirsiniz! Sevgililer, sonsuza dek beraber mutlu evli bir hayat için size olan sözlerim. İkiniz de mutlu yıllar!


Bir ilişkide her zaman kötü zaman ve iyi zaman vardır. Fakat tüm bu durumlarla birlikte karşılaşmalısınız. Bunu yapabilirseniz, Allah'ın nimeti yanızda demektir! Size ve eşinize tatlı bir evlilik yıldönümünü diliyorum!


Sevgililer, siz şimdiye kadar gördüğüm sevimli çiftsiniz! Maşallah! Görünüşe göre ikiniz sadece birbiriniz için yaratılmışsınız. Her zaman mutlu olub. Allah'ın nimeti ve koruması her zaman yanınızda olsun. Size mutlu bir yıl diliyorum!


Bugün yıldönümünüz ama dün sanki evlilik gününüz gibiydi! Zaman çok hızlı geçiyor. Her zaman olduğu gibi hep birlikte kalın. Allah sizi korusun! İkiniz de mutlu yıllar!


Allah ikinizi de korusun. Allah sizi bir cennette birleştirsin. Allah'ın size dindar, sağlıklı ve güzel bir çocuk verip, İslam'a göre yaşayıp Müslüman Ümmet için mükemmel olmasını diliyorum! Mutlu yıldönümleri canımlarım!


Her zaman birlikte mutlu olmanın, Allah'ın bir nimetti olduğunu unutmayın. Öyleyse, hayatın geri kalanında bir arada kalmak için Allah'a dua edin. Size huzurlu bir mutlu yıldönümleri diliyorum!


Evlilik hayatımızın çok önemli bir parçası. Her insan uygun bir şekilde başa çıkamaz. Siz çocuklar çok güzel yaptınız. Bu yüzden sizi bir kez daha tebrik etmek istiyorum. Allah sizi korusun! Mutlu yıldönümleri ve size mutlu bir hayat diliyorum!


Elhamdülillah ! Birlikte yürüdünüz! Bu Allah'ın nimetidir. Umarım hep birlikte yaşarsın birlikte yürürsün. Her zaman mutlu olun. Mutlu yıl dönümleri dileğiyle!


Sevgililer, yıldönümünüzü bilmek beni çok mutlu etti! Ve hevesle bir yıldönümü partisi için bekliyordum! Bu arada, Allah sizi korusun! Mutlu hayatınız için Allah'a dua ediyorum. Yıldönümünüz Mübarek Olsun!


Allah sizi ve ailenizi mutlu etsin ve varlığınızı mutlulukla doldursun. Maşallah!, şerefinizin bir yılı. Sizi sevimli bir çift olarak gördüğüme çok sevindim. Yıldönümünüz Mübarek Olsun!


Amin Allah'ım! En güzel çifti huzur içinde tut. Sen merhametlisin! Lütfen kalplerine merhamet göster! Evlilik Yıldönümünüz Mübarek olsun ikinizinde de!


Yüce Allah sizi dünyadaki en güzel çift yaptı! Böyle değerli bir hediye için dua etmelisiniz! Siz şanslı bir çiftsinsiniz. Her zaman birlikte huzur içinde yaşayın, Allah'ın rahmeti olduğunu unutmayın! Her zaman mutlu kalın! Yıldönümü Yıldönümünüz Mübarek olsun!


Yaratıcımızdan! Benim bir dileğim var! Bugün en tatlı çiftin yıldönümü. Böylece birbirlerine olan sevgilerini artır ve bağlarını eskisinden daha güçlü hale getir. Evinizde huzur ve mutluluk için Dua ediyorum! Yıldönümünüz Mübarek olsun!


Amin Allahım! Sen tek yaratıcısın. Lütfen, bu çifti tüm Müslüman Ümmetler için sevgi dolu bir çiftin ideal örneği olacak kadar sevgi dolu yap. Onlara dünyada ve cennette sevgi, inanç ve mutluluk ver! Aile barış ve sevgi içinde kalsın! Yıldönümünüz Mübarek olsun!


Sevgili, Müslüman bir çiftin karı koca olarak ilişkilerinin bir tür Sünnet olduğunu biliyor musunuz? Öyleyse, sadece evli bir çift olarak değil, bir Müslüman olarak da her zaman birbirimizin arasında sevgi dolu bu ilişkiyi sürdürmeye çalışın. Mutlu evlilik yıldönümü dileğiyle!


Allah, mübarek kılsın bu sevgi dolu çifte uzun ömür versin, ömür boyu birlikte yaşasınlar! Ve Birbirinizle çok mutlu bir yaşamınız olsun! Her zaman birbirinizi sevin Sevgililer. İkinize de mutlu yıldönümleri dileğiyle!


Bugün her şeyin değiştiğini fark ettim. Hiçbir şey anlayamıyorum. Yumuşak havaya, kuşların tatlı sesine, çiçek kokularına benziyor. Evet, bu sizin Mutlu evlilik Yıldönümünüz. Mübarek olsun!


Yüce Rabbim! Arkadaşlarımın ve eşinin bağını deniz ve nehir kadar güçlü yap! Sanki birbirleri olmadan yaşamazlar! Hayatın geri kalanında birlikte kalın. Yıldönümünüz Mübarek Olsun!


Selamün Aleyküm! Hayatımızda farklı deneyimlerle karşı karşıyayız. Bazıları iyi, bazıları ise kötü. Koşulların iyi ya da kötü olması, her durumda evli çiftin gerçek başarısı bir arada kalmaktadır. Mutlu Evlilik Yıldönümünüz İkiniz için de Dileklerimle!


Sevgili, hayatının her durumunda daima eşinin yanında olmaya çalış! Sünnet! Müslüman bir çift olarak senin görevin. Allah sizi korusun! Yıldönümünüz Mübarek olsun!


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
1
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
3
KÖTÜ!
0
BERBAT
3
MÜKEMMEL!
1
KIZDIM
0 Yorumlar