Duygusal Zenginlik ve Başarıya Giden Yolculuğun İncelikleri: Ünlü Koreli Aktris Song Hye-kyo'nun Derinlik Dolu Sözleriyle Hayata Bakışı

Song Hye-kyo'nun oyunculuk serüveni, başarılarını ve kişisel bakış açısını yansıtan, duygusal zenginliği ve hayatın farklı yönlerine değinen anlamlı sözleri. Aktrisin hayata, işine ve kendine dair derinlikli düşünceleri ve deneyimleri bu sözlerde kendini gösteriyor. Ünlü Koreli yıldızın bakış açısını keşfedin ve yaşamla ilgili ilham verici düşüncelerini bulun.

Gönderim  64 Görüntüleme Güncelleme 4 ay önce
Duygusal Zenginlik ve Başarıya Giden Yolculuğun İncelikleri: Ünlü Koreli Aktris Song Hye-kyo'nun Derinlik Dolu Sözleriyle Hayata Bakışı

Song Hye-kyo Alıntılar

"Güney Koreli bir aktör olarak John Woo ile çalışmış olmak, gerçekten alçaltıcı bir deneyim."


"Çok sayıda insanın beni tanıması ve sevmesi rahatsız edici bulmuyorum. Eğer bu benim için zorsa, bu işi yapmazdım. Aslında, insanlar beni tanımadıkları bir gün daha çok üzülürüm gibi geliyor."


"İşten gelen daha fazla stresle birlikte, bazen gerçekten dayanabileceğim birisine ihtiyaç duymayı umuyorum."


"Bir dizinin veya filmin başarısından bağımsız olarak, izleyicilerin oyunculuğumun ilerlediğini ve daha derinlik kazandığını söylediği takdirde memnun olurum."


"Tek fark, benim bir ünlü olmam ve dünyaya gösterilirim. Bunun dışında, yaşımdaki çoğu kadın gibi olduğumu düşünüyorum."


"İnsanlar benim kız gibi olduğumu varsayar. Ama beni tanıyan insanlar daha erkeksi olduğumu söyler."


"Bir diziye tekrar katılsaydım, gerçekten ölümcül bir melodrama, yaşanamayan bir aşk gibi bir şeyde çalışmak isterim."


"Mo-yeon'u oynamak tatmin ediciydi çünkü sinirli olabiliyordum. Normalde imajım nedeniyle halka açıkta böyle olamıyorum."


"Dürüst olmak gerekirse, yaşımı umursamıyorum."


"Şu anda Kore'de çok yetenekli aktrisler var, ama yeteneklerini gösterebilecekleri roller yok."


"Kişisel olarak, bir adım ileri gitmem ve daha çeşitli ifadeler ve duygularla oyunculuk yapabilirimse kabul edilebilir buluyorum."


"Erkek oyuncuların çeşitli karakterleri oynamalarına izin verildiği gibi, ben de genellikle kadın karakterlerin perde üzerinde normalde görmediği karakterleri oynamak isterim."


"Bazen düşünüyorum, 'Yakında evlenmeliyim.' Diğer günlerde ise 'Neden evleneyim ki?' diye düşünüyorum."


"Çalıştığım diziler başarılıydı, ancak filmler değildi. Hala birçok fırsatım var ve pes etmeyeceğim."


"Yönetmen Woo ile çalışmaktan çok memnunum."


"Çekime başladığımda, işimi iyi yapma baskısı altında olduğum için gergin oluyorum."


"Aşkın sınırları olmadığına inanmıyorum. Eğer Çin'de güzel bir adamla tanışırsam, kesinlikle mümkün olduğunu düşünüyorum."


"Daha gençken, iyi bir kişiliğe ve düzgün bir görünüme sahip olan adamlardan hoşlanırdım."


"Song Joong-ki, samimiyeti ve nezaketi ile tanınır. Benden daha genç ama ondan birçok şey öğrendiğimi düşündüm."


"Yüzmek istediğimde genellikle yüzme havuzuna giderim."


"Bir şey kötü bir şey olduğunda ağlarım. Stres altında olduğumda arkadaşlarla bir içki içerim. Seyahat ederim. Bazı zamanlar en yakın arkadaşlarıma patlayabilirim."


"Benim için yaş önemli değil."


"Yaşlanmayı önleyici ürünlerin kullanılmasının gerçekten faydalı olduğunu düşünüyorum; ne kadar erken kullanılırsa, o kadar iyi biliyorsunuz?"


"Annem bana, özellikle ben bir aktris olduğum için ve sürekli sahne ışıkları altında veya çok fazla güneş ışığına maruz kaldığım için, yaşlanmayı önleyici ürünleri genç yaşta kullanmaya başlamanın daha iyi olduğunu söyledi."


"Duygularımı derinlemesine yatıracağım bir proje bekliyorum."


"Diziler için daha dikkatli hale geldim çünkü artık Song Hye-kyo adını duyduğunuzda aklınıza gelen belirli çalışmalar var."


"Genellikle gelecekte ne yapacağımla ilgili büyük resmi çizmem."


"Seyahat etmeyi çok seviyorum, bu yüzden birçok yere gidiyorum."


"En yorgun anlarımda erkeğe dayanmayı iyi bulurdu. En iyisi, ben yorulduğumda hikayelerimi dinlerse."


"Geç ergenlik ve erken 20'lerimde rollerim üzerinde çok çalıştım, ama dürüst olmak gerekirse, oyunculuğa özel bir bağlılık hissetmedim."


"Çoğu meslekte, ilerledikçe özgüven ve başarı duygusu kazanırsınız, ama oyunculuk için gerçekten öyle değil."


"'Büyük Usta'da yardımcı bir rolüm vardı, ama 'The Crossing' filminde karakterim hikayenin çok daha merkezinde."


"Bazı günler düşünürüm, 'Çok yakında evlenmeliyim,' ama diğer günler keyif alarak hayatımı sürdürürken evlenmenin gerekli olmadığını düşünüyorum."


"Genellikle filmleri çekmek ve röportajlar için yurt dışına uçuyorum, bu yüzden çok zamanımı uçak içinde geçiriyorum ve cildimin çok kuruduğunu hissediyorum."


"Seyahatlerim boyunca cildin nemli kalması için ve sıkı bir program içindeyken nem bakımı gereklidir. Ve cilt yaşlanması kuru ciltten kaynaklanır. Bu yüzden yatmadan önce Laneige Perfect Renew Regenerator'umu kullanıyorum, bazen de Water Bank Essence kullanıyorum."


"Bir proje veya çalışma olmadığında, evde rahat kıyafetlerimle yemek yer ve uyurum."


"Eğer beni diğer kadınlardan ayıran bir şey adlandırmam gerekseydi, restoranlarda ücretsiz şeyler yemek veya indirim alırdım."


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM
  • Duygusal Zenginlik ve Başarıya Giden Yolculuğun İncelikleri: Ünlü Koreli Aktris Song Hye-kyo'nun Derinlik Dolu Sözleriyle Hayata Bakışı
  • Admin