Eşinize, kız ve erkek arkadaşınıza uzun ve güzel aşk sözlerini adamak

Eşinize aşıksanız, onun için neler hissettiğini göstermeyi sürekli olarak düşünmeniz normaldir. Aslında, bunu yapmazsanız, illüzyonun yavaş yavaş kaybolması muhtemeldir, güzel aşk hikayenizle bitecek olan kıvılcım kaybolur.

Gönderim  1,419 Görüntüleme Güncelleme 3 yıl önce
Eşinize, kız ve erkek arkadaşınıza uzun ve güzel aşk sözlerini adamak

Eşe Söylenecek En Güzel, Anlamlı Sözler

Yollarımız kesiştiğinden beri çok yağmur yağdı, ama yine de şaşırdım, çünkü zaman hala geçiyor ve geçen her saniyenin sana nasıl daha da âşık olduğumu anlayamıyorum.


Midem, o harika günde tanışmamış olsaydık, hayatımın nasıl olacağını düşünerek çalkalanıyor olacaktı. Sanırım sensiz mutlu olmazdım.


Abarttığımı düşünebilirsin, ama gerçek şu ki, sana olan tüm sevgimi ifade ederken yalan söylememem. Benimle her konuştuğunda beni eritiyorsun ve kendimi önemli ve şanslı hissediyorum, bana böyle iyi davrandığın için teşekkürler, burada olmasaydın bu mümkün olmazdı.


Ne zaman sana sarılsam, içimde yeni bir gülümseme doğar, senin için hissettiklerimin doğru olduğunu ve seni tüm hayatım boyunca seveceğimi doğrulayan bir histir.


Şu andan itibaren, benim olan her şey senin, sana ruhumu veriyorum, beni gözlerinle şaşırttın ve yalnız seni sevip kalbimi verebiliyorum.Kız arkadaşınız için uzun ifadeler:


Güzelliğin yanı sıra, neşeli, arkadaş canlısı, yakın, sevecen, özenli ve sevimli gülümsüyorsun. Sana hayatımda ne demek istediğimi ne kadar önemli olduğunu ve seni ne kadar sevdiğimi hatırlatmaktan yorulduğum gün asla gelmeyecek. Çok şanslı bir aptalım.


Böyle mükemmel senin gibi bir kızın var olabileceğini asla düşünmezdim, sen benim her şeyimsin prenses.


Sana yalan söylemeyeceğim, bir çift olarak başladığımız gün, birkaç haftadan fazla sürmeyeceğini ilişkimizi kısa süreli olarak görüyordum, ama seni tanımaya başladıktan sonra, senin güzel bir insan olduğunu ve her şeyi hakkettiğini fark ettim.Erkek arkadaşınız için uzun ifadeler:


Kötü çizgiler oldu ama geriye dönüp baktığımda, yaşadığımız hikâyenin değerli olduğuna ve yanında bir gün daha uyanabilirsem mutlu kalacağımdan eminim.


Bizi tanıştırdıklarında bana nasıl olduğunu zaten anlatmışlardı, senin hakkında pratikte her şeyi biliyordum ve buna rağmen, gitmemi istemediğinde hiç şüphem yoktu. Bugün bu karardan gurur duyuyorum, ben senin kız arkadaşınım ve tüm sonuçları ile senin karın olacağım.


Sen benim daha iyi yanımsın, başıma gelen en iyi şeysin, ruh arkadaşım, diğer kendim, diğer yarım, aşkımsın.


Ayaklarımı yere basmadan önce sınırlamalara inanıyor ve kendimi gerçekçi bir insan olarak görüyordum. İlk görüşte sevginin bir seraptan başka bir şey olmadığını düşündüm, ama hayatımda olduktan beri her şeyi tersine çevirdin, şimdi masallara inanıyorum ve hayallerini sürdürürsen, yapmaya karar verdiğin şeyi alacaksın. .


Sadece hayatımın geri kalanını seninle geçirmek istediğimi söylemek istedim.Uzun aşk mesajları:


Yemin ederim, sen benim hayatımın aşkısın, benim için yaptığın her şey için, bana katlandığın ve beni her şeye rağmen bırakmadığın için teşekkür ederim.


Bana ne olacağı umurumda değil, ne kadar acı çektiğimin önemi yok, her zaman birlikte olacağımıza söz verirsen hiç kimse bizi ayıramayacak.


Bazen neden seni seçtiğimi soruyorsun, ama benim hiç birşey seçmediğimi anlamıyorsun, bu kader seni bana getirdi ve o zamandan beri bakışlarına ve çekiciliğine bağlı kaldım. Yerin değişmez, seni seviyorum, senden asla ayrılmayacağım ve bu yüzden sana bu mesajı adadım.


Mesafemiz bizi ayırsa da, ya da tartıştığımız kadarıyla, seni sevmediğime inanmakla asla hata yapma, çünkü her şeye rağmen, sahip olduğum en iyisisin ve hiçbir şey ve hiç kimse seni kalbimde değiştiremez.


Her ne kadar birçok hata yapsam ve en iyi rol model olmasam da her gün seni daha mutlu etmek için biraz daha iyi olmaya çalışıyorum. Bütün bunlar senin işin ve bunun için sonsuza dek teşekkür edeceğim.Adamak için ifadeler seviyorum:


Belki bir filmim ama umurumda değil, gün geçtikçe sana ne kadar değer verdiğimi, güzel olduğunu ve seni sevdiğim kadar kimseyi sevmeyeceğimi hatırlatmaya devam edeceğim.


Seninle tanışmadan önce hayatımda hangi yönü izleyeceğimi bilemiyordum. Eğer tanışmasaydık, her şey çok farklı olurdu. Ama Allah'a şükürler olsun ki, gün geçtikçe daha iyi bir insan olmam için bana rehberlik eden senin gibi bir meleğim var.


Bugün hala rüyamda olduğumu düşünerek uyandım, çünkü beni nasıl bu kadar çok tamamlayabileceğini asla açıklayamayacaktım ve bu şekilde asla gülümsemeyecektim.


Ruhum olduğumu biliyorum çünkü birbirimizi diğer çiftler gibi tamamlıyoruz. Beni kendimden daha iyi tanıyorsun ve seni düşündüğüm her seferinde tüylerim diken diken oluyor.


Sevginin hissettiğim gibi hisleri uyandıracağını hiç düşünmedim, şimdi beni endişelendiren tek şey sensin, sadece gülümsemeni görmek istiyorum, mutluluğun bile kendimden daha önemli.


Tepkiniz?

1
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM