Eğlence Dünyasının İkonu Conan O'Brien'dan İlham Veren Sözler

Conan O'Brien, komedi dünyasında kendine özgü tarzı ve esprili yaklaşımıyla tanınan bir figürdür. Bu sözlerde, çalışkanlığın, nezaketin ve olumlu yaklaşımın başarıya nasıl yol açtığını vurgularken aynı zamanda hayata dair derin düşünceler de barındırır. O'Brien'ın mizahi bakış açısı ve entelektüel zenginliği, sözlerine derinlik katar ve okuyucuları düşünmeye teşvik eder.

Gönderim  59 Görüntüleme Güncelleme 1 ay önce
Eğlence Dünyasının İkonu Conan O'Brien'dan İlham Veren Sözler

Conan O'Brien Alıntılar

Çalışın, nazik olun ve harika şeyler olacak.


Güzel olan şey, hayal kırıklığıyla netlik kazanabileceğinizdir ve netlikle birlikte inanç ve gerçek özgünlük gelir.


Hayatta hiç kimse tam olarak istediği şeyi elde edemez. Ama gerçekten çok çalışırsanız ve nazik olursanız, harika şeyler olur.


Her şey başarısız olduğunda, her zaman bir aldanma vardır.


Hayat size limon verirse, bir tür meyve suyu yapın.


Michael Jackson, Rock and Roll Şöhretler Karması'na alındı. Bu oldukça tartışma yarattı, çünkü burnu bir on beş yıl daha uygun değil.


En iyi yaptığım şey, 'Gece Geç' şovunu almadan yıllar önce, Los Angeles'a televizyon yazarı olmaya gittiğimde, ilk yaptığım şey, improvisasyon dersleri almaya kaydolmaktı... Ve yıllarca bunu çalıştım ve gerçekten sevdim.


Sakin ol bebeğim.


Bu yaşamda elde edebileceğiniz en özgürleştirici şeylerden biri, en kötü korkunuzun gerçekleşmiş olmasıdır.


Balıklar kötü bir lideri tanır.


Sinizmi sevmem - en az sevdiğim özelliktir ve hiçbir yere gitmez.


İyi rastlantısal var, kötü rastlantısal var. İyi saçma ve kötü saçma var, ve aradaki farkı bilmelisiniz.


Bugünün erken saatlerinde, Arnold Schwarzenegger, Kaliforniya okul sistemini eleştirdi, onu felaket olarak nitelendirdi. Arnold, Kaliforniya'nın okullarının o kadar kötü olduğunu söylüyor ki, mezunlarımız bana oy verecek kadar umutsuzlar.


İnsanlar daha sık 'yorum yok' demeli. Yorum yok! Yorum yok! Yorum yok!


22 yaşında attığınız yol, 32 veya 42 yaşında attığınız yol olmayabilir.


Kâbusunuz geri kalan hayatınızı partilerde eğlenceli geçirip sonra da insanlar size, 'Niye televizyonda bu kadar komik değildin?' demesi.


Yeni bir anket sonuçlarına göre, Meksika'daki yetişkinlerin %40'ı bir şansları olsa ABD'ye taşınacaklarını söylüyor. Bu oran daha yüksek olabilirdi, ama diğer %60 zaten burada yaşıyor.


İlk gösterim için bilet alan bazı sert Star Wars hayranları, film sonunda başladığında ağlamaya başladıklarını söyledi. Çoğunlukla da 22 yıl sonra hala bakire olmadıklarını fark ettikleri için.


Pamela Anderson Lee, göğüs implantlarını çıkardığını doğrulayan bir açıklama yayınladı. Doktorlar, Pamela'nın iyi olduğunu ve eski implantlarının şu anda Charlie Sheen'le çıkışta olduğunu söylüyor.


Ben mutlu olduğumu söylerim kendi işimi yaparken. Artık kimse 'yorum yok' demiyor.


Bu hafta, yeni bir araştırmanın sonuçlarına göre New Jersey ülkedeki en yaşanabilir eyaletlerden biri. Araştırmanın hata payı %100.


Başkan Clinton, 2003'e kadar bir kitap yazmak için 10 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladı. Bu inanılmaz değil mi? Evet, ve bundan daha da iyisi, Başkan Bush, 2003'e kadar bir kitap okumak için 10 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladı.


Dün geceki tartışmada, John Kerry ve John Edwards birbirlerine o kadar dostça davrandılar ki bazı siyasi uzmanlar onların sonunda birlikte yarışabileceklerini düşünüyor. Aslında Kerry ve Edwards o kadar dostça davrandılar ki, Başkan Bush onları eşcinsel evlilik planlamakla suçladı.


Birinin hayali sürekli olarak gelişiyor, yükseliyor ve düşüyor, rotayı değiştiriyor. Bu her meslekte olur, ama ben 25 yıldır komedi sektöründe çalıştığım için, kendi mesleğim hakkında konuşabilirim.


Başkan Bush, kısıtlı federal fonlama için kök hücre araştırmalarını desteklediğini söyledi. Doğru, Başkan şöyle dedi, bu bir alıntı, araştırma Alzheimer, Parkinson gibi beyin hastalıklarını iyileştirebilir, ve sahip olduğum şey neyse.


Başlangıçta, sözleşmemin süresini bir yumurta saatiyle ölçüyorlardı.


Bilim adamları alkolizmin genini bulduklarını açıkladılar. Bilim adamları, onu çok yüksek sesle konuşurken bir partide bulduklarını söylüyorlar.


Başkan Bush bugün Kanada'ya ticaret zirvesine katılmak üzere ayrıldı. Bildirildiğine göre, ticaret zirvesi başkanın beysbol kartlarını çıkardığında garip bir başlangıç yaptı.


Yeni yüksek teknoloji Star Wars oyuncakları her an mağazalarda olacak. Oyuncaklar konuşabilir ve etkileşimli olduğundan Star Wars hayranlarından kolayca ayırt edilebilirler.


Batı Virginia'da bir adam birkaç şişme bebek çalma suçundan tutuklandı. Polisin adamı yakalamasında hiç zorluk yaşamadıkları bildirildi çünkü adam tamamen nefessiz kalmıştı.


New York'ta, belediye başkanlığı için ön seçimler yapıldı. Şanslarını artırmak için beş adayın hepsi de adını Rudy Giuliani olarak değiştirdi.


Cleveland'da düşük beli çok fazla saran pantolon giymeyi yasaklama yönünde ilerleyen bir yasa tasarısı var. Ancak tesisatçılar sendikasından büyük bir muhalefet var.


CBS haber sunucusu Dan Rather, Irak diktatörü Saddam Hüseyin'le röportaj yaptı. Bir deliyle konuşmanın nasıl olduğunu sorduklarında, Saddam, 'Fena değil.' dedi.


Beyaz Saray yetkilileri, Başkan Bush'un savaş başladığından beri programını çok değiştirmediğini söylüyorlar. Farkı şu ki, haberleri izlemeye ve Sponge Bob'u kaydetmeye başlamış.


ABD ordusu, rekabet olmaksızın bir zamanlar Başkan Yardımcısı Dick Cheney tarafından yönetilen şirkete Irak'ta kârlı bir yangın söndürme kontratı verdiğini doğruladı. Cheney'in arkadaşlarının savaştan kazanç sağlaması olarak nitelendirilebileceğini sorduklarında, sözcü 'Evet' dedi.


Dün, Pentagon, ABD'li muhabirleri Bağdat'tan mümkün olan en kısa sürede çıkmaları konusunda uyardı çünkü ABD her an saldırıya geçebilir. Sonra Pentagon, 'Ne olursa olsun, Geraldo'ya söylemeyin.' dedi.


John Travolta, bazen arkadaşlarının uçağını kontrolünü ele almasına izin verdiğini söyledi, hatta onların ne yaptıklarını bilmediklerini. Sonra Travolta, kariyerinde de aynı şeyi yaptığını sıklıkla yaptığını söyledi.


Tom Cruise'un avukatı, onun eşcinsel olduğunu iddia eden herkesi dava edeceğini söyledi. İlgili bir haberde, Ricky Martin'in avukatı yorgunluktan hastaneye kaldırıldı.


Kanada hükümeti hala Irak'a savaşa gitsek yardım etmeyeceklerini söylüyor. Ancak, Kanada'nın hiçbir ordusu olmadığına emin olduğu son zamanlarda Kanada Başbakanı yardım etmek istediğini söyledi.


Cumhuriyetçiler, Ulusal Afrika-Amerikan Müzesi çağrısında bulundular. Plan, mahallelerinde olmayan bir yer bulunması nedeniyle askıya alındı.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM