News
19.04.2023 17:39:54
News
16.04.2023 16:42:27
News
17.10.2021 12:35:18

Emma Watson Sözleri: İlham Verici ve Derin Anlamlı Alıntılar

Emma Watson'un güçlü ve etkileyici sözlerini keşfedin! Bu derin anlamlı alıntılar, özgünlük, cesaret ve kendini gerçekleştirme üzerine ilham verici mesajlar içeriyor. Emma Watson'un benzersiz bakış açısıyla dünyaya dair derin düşünceleri burada. Siz de kendinizi bulacağınız ve ilham alacağınız bu sözleri keşfedin.

Gönderim  66 Görüntüleme Güncelleme 1 ay önce
Emma Watson Sözleri: İlham Verici ve Derin Anlamlı Alıntılar

Emma Watson Alıntılar

Başka insanların kim olduğuma karar vermesini istemiyorum. Kendim için karar vermek istiyorum.


Klişe gibi gelebilir ama gerçekten kendini sevmeden ve nasıl olduğun hakkında iyi hissetmeden doğru kişiye aşık olmayacağını öğrendim.


Yapmak istediğimi yapacağım. Gerçekten kim olduğumu olacağım. Bunun ne olduğunu bulacağım.


Benim seksi bulduğum şey, daha azın daha fazla olduğudur. Daha azını açıklarsan, insanlar daha çok merak edebilir.


Sanırım babamın benimle ne yapacağını gerçekten bilmedi. Beni bir erkek gibi tedavi etti; kardeşimle aynı şekilde davranıyordu. Çocuk şeyleri yapmazdı. Çocuk menüleri yoktu; akşam yemeğinde çocuk menüsünden sipariş veremezdiniz - yetişkin menüsünden bir şey denememiz gerekiyordu.


İlkokuldan hâlâ arkadaşlarım var. Ve en iyi iki kız arkadaşım ortaokuldan. Onlara hiçbir şey açıklamam gerekmiyor. Hiçbir şey için özür dilemem gerekmiyor. Onlar biliyor. Hiçbir şekilde yargı yok.


Başarısızlık korkusunun, gerçekten önemsediğim şeyleri yapmamı engellemesini istemiyorum.


Sadece güzel olmayan, aynı zamanda kendi içlerinde anıları olan kitapları seviyorum. Bir şarkıyı çalmak gibi, anıları olan bir kitabı yeniden elinize almak sizi başka bir yere veya başka bir zamana götürebilir.


Yapabileceğim tek şey içgüdülerimi takip etmek, çünkü herkesi memnun edemem.


Başkalarının kim olduğuma karar vermesini istemiyorum. Kendim için karar vermek istiyorum. Stile çok fazla kaptırmamak, çok 'tamamlanmış' ve çok genel olmamak istiyorum. Kariyerlerinde insanları gördüğünüzde, herkes giderek diğerlerine daha çok benziyor.


Ünlü olmayı görmezden gelmek, komik bir şekilde isyanımdı. Normal olmaya ve normal şeyler yapmaya kararlıydım. Muhtemelen Amerika'da üniversiteye gitmek ve tamamen yabancı biriyle odada kalmak önerilmezdi. Ve muhtemelen karma cinsiyetli bir yurtta sekiz kişiyle bir banyo paylaşmak akıllıca değildi. Geriye dönüp bakınca, bu çılgındı.


Bir Rönesans kadını olmak istiyorum. Resim yapmak istiyorum, yazmak istiyorum, oyunculuk yapmak istiyorum, sadece her şeyi yapmak istiyorum.


Neredeyse ne kadar iyi yaparsam yapayım, yetersizlik hissimin aslında arttığını düşünüyorum, çünkü sadece gidiyorum, 'Her an, birinin benim tam bir sahtekar olduğumu ve elde ettiğim hiçbir şeye layık olmadığımı, herkesin benim hakkında ne düşündüğümü ve herkesin beklentilerinin ne olduğunu karşılayamayacağımı düşündüğüm an' diye, birileri.


Ama bu bir yolculuk ve üzücü olan şey, sadece deneyimlerden öğrenebilmeniz, bu yüzden biri size şeyler anlatabilir, ama hataları yaparak kendi hatalarınızı yapmanız gerekiyor öğrenmek için.


Benim için oyunculuk hiçbir zaman para değildi... Belki 10 yıl sonra, maddi olarak istikrarlı ve bağımsız olduğumu ve kötü seçimler yapmamam gerektiğini takdir edebilirim. Çok seçici olabilirim.


doğum günümü Brown'da verdim ve hiç kimseye Facebook'ta resim koymaması için hiç kimseye söylemem gerekmedi. Hiçbir resim yüklemedi. İşte o zaman sağlam bir arkadaş grubu bulduğumu anladım ve kendimi ait hissettim.


Asla gerçekten bir şeyi yapacağımı hayal edemezdim ve muhtemelen dört veya beş farklı şey yapacağımdan oldukça eminim. Bir Rönesans kadını olmak istiyorum. Resim yapmak istiyorum, yazmak istiyorum, oyunculuk yapmak istiyorum, sadece her şeyi yapmak istiyorum.


Hermione, bütün bu büyük uzun dil bükme kelimelerini kullanıyor. Yarısından fazlası hakkında ne dediğini bilmiyorum!


Mükemmel dişlerim yok, çok ince değilim. Kendimi iyi hisseden ve hiçbir şey değiştirmek istemeyen kişi olmak istiyorum.


Sadece akademikler için okula gitmiyorum - fikirleri paylaşmak, öğrenmeye tutkulu olan insanların etrafında olmak istedim.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM