En Adrenalinli Sporla İlgili En İyi Namlu Yarışı Alıntıları

Namlu yarışı, adrenalin dolu bir rodeo etkinliğidir.

Varil yarışı sırasında, binicisi olan bir at, mümkün olan en hızlı sürede ayarlanmış varillerin etrafında bir yonca yaprağı deseni çalıştırmaya çalışır. Varil yarışçılarının çoğu öncelikle genç kadınlardır, ancak herkes spora katılabilir.

Açıklandığı gibi, bir at ve binicinin mümkün olan en kısa sürede önceden belirlenmiş varillerin etrafında değişen bir desen çalıştırması durumundadır. At ne kadar yetenekli olursa olsun veya binici ne kadar yetenekli olursa olsun, yarışmadan ödülle ayrılıp ayrılmamaları konusunda tek bir küçük hata belirleyici faktör olabilir. Bir varil yarışçısı olayı ve kurallarını anlamalı ve sağlam bir eğitim programına sahip olmalıdır. Yaptıkları her hareket atı ve vücudunu etkiler. Binicinin kazanım becerileri, atın zihinsel durumu ve atın atletikliği, iyi bir zaman sağlamak için çok önemlidir.

Bir varil yarışı etkinliği için, üçgen bir düzende üç namlu yerleştirilir ve namlu yarışçıları her üç namlunun etrafından dolaşmalıdır. En az zaman alan kazanır. Bir binici bir namluyu devirirse, sürelerine beş saniyelik bir ceza eklenir. Sürücü bir namluya dokunursa veya namlu basitçe devrilirse ancak yere düşmezse, ceza uygulanmaz. Değişim modelinden herhangi bir sapma da puansızlıkla sonuçlanabilir. Ortalama süreler arenanın büyüklüğüne bağlıdır, ancak genellikle on beş ila otuz saniye arasında değişir.

Gönderim  137 Görüntüleme Güncelleme 10 ay önce
En Adrenalinli Sporla İlgili En İyi Namlu Yarışı Alıntıları

Rodeo Namlu Yarışı Alıntıları ve Atasözleri

Fıçı at yarışı, tozu tekmelemek ve parkuru olabildiğince çabuk temizlemek için yeterince hızlı gitmekle ilgilidir. Bir varil binicisi, yarışmadaki hızdan asla korkmaz. İşte spordan at namlu yarışı alıntılarından bazıları.


1. "Bir kız efsane olmak istiyorsa, devam etmeli ve efsane olmalı." -  Felaket Jane.


2. "Bazen size verecek en çok şeyi olan en zor atlardır..." -  Hailey Arms.


3. "Dünyanın en üzücü dizelerinden biri, 'Ah hadi ama gerçekçi olun.' Bu dünyanın en güzel yerleri gerçekçi olanlar tarafından değil, onların isteklerine dikkatle bakmaya cesaret edenler ve onlara binmeleri için atlar verenler tarafından biçimlendirildi." - Richard Nelson Bolles.


4. "At. İşte kibirsiz asalet, hasetsiz dostluk, kibirsiz güzelliktir. İstekli bir kul, ama asla köle değil." - Ronald Duncan.


İlham Verici Varil Yarışı Alıntıları


Zevk almanız için topladığımız birçok güçlü ve ilham verici varil binicilik alıntısı var.


5. "Cesaret, ölümüne korkmak ama yine de eyerlenmektir." -  John wayne.


6. "Agresif sürün, kendinize güvenin çünkü ya hep ya hiçtir ve bir numaralı şey de ürkek binemezsiniz!" -  Charmayne James.


7. "Her şeyden önce kalbi olan bir at istiyorum. Büyükannesinin ne kadar kazandığı ya da kükreyen, palomino ya da dun olup olmadığı umurumda değil. Ama bana biraz kum ve biraz at ver. dene, biraz yürek ve biraz cesaret ve satın alacağım şey bu." -  Monte Baker.


8. "Zihinsel olarak kendine hakim ol ve o anın seni kontrol etmesine izin verme. Milyonlarca kez yaptığın şeyi yap. Git üç varil al." -  Sherry Cervi.


Havalı Namlu Yarışı Alıntıları


İşte okuyucular için bazı kısa namlu yarışı alıntıları.


9. "Bir 1200 poundluk bir kas makinesini tam hızda sürdüğünü ve varilleri bir kuruşta çevirdiğini ve hala dengeni koruduğunu görelim." -  Jennifer Demektir.


10. "Arkamızda kalanlar ve önümüzde yatanlar, içimizde olanlara kıyasla küçük meselelerdir." -  Brianna Dixon.


11. "Hayallerinize doğru koşun. Bırakın rüzgar saçlarınızı savursun, altınızda özgürlük dolaşsın ve hayatınızın sürüşü için en iyi arkadaşınıza güvenin." -  Ami Sharp.


12. "Nasıl kovboy kızlar, çocuklar, toparlanmıyorlar mı? Elbette bazı gururlu kızlar var ve onlara hiçbir şey söyleyemezsin." -  Kayla Baez.


İlham Verici Varil Yarışı Alıntıları


İşte size kesinlikle ilham verecek bazı motivasyonel varil yarışları alıntıları.


13. "Bekleyenlere bir şeyler gelebilir, ama sadece koşuşturanlardan kalanlar." -  Abraham Lincoln.


14. "Hızdan korkmuyorsanız, yeterince hızlı gitmiyorsunuz demektir!" - Ralph Lauren.


15. "Bu her şeyi değiştiriyor ama atım hakkındaki düşüncemi değiştirmiyor. Tanrı iyidir, atım harikadır" - Hailey Kinsel.


16. "Neden endişeleniyorsun? Elinden gelenin en iyisini yaptıysan, endişelenmek onu daha iyi yapmaz." -  Walt Disney.


Kazan veya Kaybet Varil Yarışı Alıntılar


Başarısızlığın sizi kontrol etmesine asla izin vermeyin. Gerçek bir varil yarışçısı her zaman daha iyi bir binici olmak için gelişmeye çalışır. Aşağıdaki bazı profesyonel varil yarış tekliflerini ve kovboy kız varil yarış tekliflerini okuyun.


17. "Bazen tek ihtiyacınız olan 15 saniyelik cesarettir." -  Benjamin Mee.


18. "Kaçmaya karar veren kızdan korkma, eğlencenin yarısıdır." -  Emily Zirvesi.


19. "Üç dönüş, iki kalp, bir ruh." -  Kovboy Kız Hayatı.


20. "İnan bana asla kaybetmem, ya kazanırım ya da öğrenirim." -  Tupac Shakur.


21. "Atlarımın toynakları gök gürültüsü gibi hızlı! Beni tüm korkularımdan uzaklaştırıyor... Ve dünya parçalanmakla tehdit ettiğinde... Yelesi gözyaşlarımı silmek için yanımdadır!" -  Bonnie Lewis.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM