En İyi Kedi Kadın Cat Woman Alıntıları

DC Comics'in herkesin en sevilen kötü adamından en iyi Catwoman alıntılarından oluşan bir koleksiyonla, sizi Catwoman'ın en iyi sözleri ve alıntılarından bazılarıyla yeniden canlandırmak ve eğlendirmek için buradayız.

Gönderim  3,338 Görüntüleme Güncelleme 2 yıl önce
En İyi Kedi Kadın Cat Woman Alıntıları

Kedi Kadından En İyi Halle Berry Alıntıları

Catwoman, cesur ve akıllı sözleri ve alıntıları ile dünya çapında ünlüdür ve en dikkate değer olanlardan biri “Ben Catwoman, kükrememi duy”. Merakla doludur ve elmas ve aile mücevherlerinden adrenalin patlaması yaşar. Batman mitolojisinden ve DC çizgi romanlarından sizi harekete geçirmek için en iyi Halle Berry Catwoman alıntılarından bazılarına göz atalım.


1. “Bu, kuralın bir parçası. Asla bırakma. Korktuğunu görmelerine asla izin verme. Her şeyden önce, incindiğini görmelerine asla izin verme. Seni ağlarken görmelerine asla izin verme. Hiçbir zaman." -  Kedi Kadın.


2. “Hızlı yaşa. Çok sevmek. Genç ölmek. Güzel kokulu bir ceset bırak." -  Kedi Kadın.


3. “Anlamalısın, Holly. Herkesten daha fazla. Bazen bir hayat kurtarmak için bir can almak gerekir." -  Kedi Kadın.


4. "Max Shreck: Bruce Wayne, Batman gibi giyinmiş ne yapıyorsun? Kedi Kadın: O Batman, seni aptal!" -  'Batman Geri Dönüyor' (1992).


5. “Tatlım, ben geldim! Ah, unutmuşum, evli değilim." -  Kedi Kadın, 'Batman Dönüyor' (1992).


6. “Bunu çok kolaylaştırıyorsun, değil mi? Her zaman bir Batman'in seni kurtarmasını bekliyorum. Ben Catwoman'ım. Kükrememi duy!" -  Kedi Kadın.


7. “Özgürlük güçtür. Ehlileştirilmemiş ve korkmadan bir hayat yaşamak bana verilmiş bir hediye ve böylece yolculuğum başlıyor." -  Kedi Kadın, 'Kedi Kadın' (2004).


8. “Lütfen. Seni tırmalamak için sana dokunmazdım." -  Kedi Kadın.


9. “Ben bir kadınım ve hafife alınamam." -  Kedi Kadın.


10. "Kedi Kadın: Bu hafta beni öldüren ikinci adamsın, ama yedi canım kaldı. Batman: Seni kurtarmaya çalıştım.


Kedi Kadın: Görünüşe göre kurtarmaya çalıştığınız her kadın ölü ya da çok kırgın. Belki de emekli olmalısın." -  'Batman Geri Dönüyor' (1992).


Ünlü Batman Ve Kedi Kadın Alıntıları


Catwoman kötü adamı oynadı ve Gotham City'de sorun çıkardığı biliniyor. Kötü olmasına rağmen, bazı özellikleri kesinlikle arzuladığımız ve öğrenmemiz gereken şeyler. Hepinize ilham verecek en ünlü Catwoman alıntılarından bazılarına göz atalım.


11. “Bruce, ben, seninle şatonda yaşamayı çok isterim… sonsuza kadar, tıpkı bir peri masalındaki gibi. Kendimle yaşayamadım, o yüzden bu mutlu sonmuş gibi davranma!" -  Kedi Kadın, 'Batman Dönüyor' (1992).


12. “Kediler canları istediği zaman gelir. Söylendiğinde değil." -  Kedi Kadın, 'Kedi Kadın' (2004).


13. “Uzun zaman önce bu maskeyi takmadan önce her şeyden korkardım." -  Kedi Kadın.


14. “Seni her zaman hayal kırıklığına uğratanlar sözde normal adamlardır. Hastalar beni asla korkutmaz. En azından kararlılar." -  Kedi Kadın.


15. “Kim olduğunuzu, tüm olduğunuzu kabul ederek… özgür olabilirsiniz. Ve özgürlük güçtür." -  Kedi Kadın.


16. “Eski hayatımda birinin bende özel olanı görmesini istiyordum. Öyle yaptın ve bunun için her zaman kalbimde olacaksın. Ama gerçekten ihtiyacım olan şey onu görmemdi. Ve şimdi yapıyorum." -  Kedi Kadın, 'Kedi Kadın' (2004).


17. “Hey Selina, arayan sensin. Sana hatırlatmak için ta ofise geri gelmen ve Bruce Wayne dosyasını eve getirmeyi unutma çünkü Çarşamba günkü toplantılar..." -  Kedi Kadın.


18. “Sadece dürüst olmayan bir hayat kurmanın daha dürüst yolları olduğunu göstermeye gidiyor. Ama ben en çok tarzımı seviyorum." -  Kedi Kadın.


19. “Doğu Yakası. Ruhum artık bu yere bağlı. Çünkü bana çok kana ve gözyaşına mal oldu. Ama burası Catwoman'ın doğduğu yer. Ve eğer öyle olması gerekiyorsa, burada öleceği yer." -  Kedi Kadın.


20. “Sizi bilmiyorum Bayan Kitty, ama ben çok daha lezzetli hissediyorum." -  Kedi Kadın.


Favori Kedi Kadın Sözleri


Batman ve Catwoman'ın kimyasına herkes bayılır; neredeyse evli gibiler. Catwoman kötü adam ve Batman, ikisi arasındaki mükemmel ilişkiyi sergileyen kahraman. En sevilen Michelle Pfeiffer Catwoman alıntılarından bazılarına ve Batman Returns alıntılarına bakalım.


21. “Dünyayı kurtarmak için kahramanlar fedakarlık yapar. Her hikayenin dersi budur. Keşke hayatımı verebilseydim ama yapamam, daha fazlasını vermeliyim. Benim kurbanım aşkımdır. Sensin." -  Kedi Kadın.


22. "Batman: Biliyorsun, ökse otu yersen ölümcül olabilir.


Kedi Kadın: Ama ciddiysen bir öpücük daha ölümcül olabilir." -  'Batman Geri Dönüyor' (1992).


23. “Vay! Batman!... yoksa sadece Batman mi? [Batman Uzaklaşıyor] Elbette seçiminiz!" -  Kedi Kadın.


24. "Laurel Hedare: Kimliğin yoksa neden sır olarak saklıyorsun?


Kedi Kadın: Çünkü beni öldürdün." -  'Kedi Kadın' (2004).


25. "Güvenlik #2: Bize zarar vermeyin hanımefendi. Eve gidişimiz üç yüzden azdır.


Kedi Kadın: Fazla maaş alıyorsun. Yola koyul." -  'Batman Geri Dönüyor' (1992).


26. “Öldüğüm gün, yaşamaya başladığım gündü." -  Kedi Kadın.


27. “Sen iyi bir adamsın. Ama benim gibi birine yer olmayan bir dünyada yaşıyorsun. Görüyorsun, bazen iyiyim. Ama bazen kötüyüm. Ama sadece olmak istediğim kadar kötü." -  Kedi Kadın, 'Kedi Kadın'. (2004).


28. “Benim dünyam grinin tonlarından ibaret Batmandır. Bu yüzden beni asla gerçekten anlamayacaksın." -  Kedi Kadın.


29. “Benden şüphelenebilirler ama beni asla görmeyecekler. Beni kovalayabilirler, ama beni asla yakalayamazlar. Beni asla, asla, asla yakalama." -  Kedi Kadın.


30. "Kedi Kadın: Biri balık mı dedi? Bütün gün yemek yemedim!


Batman: Yeri ye. Yüksek fiber." -  'Batman Geri Dönüyor' (1992).


Kedi Kadın Hakkında Alıntılar


Catwoman, Batman mitolojisinde ve dünya çapında DC çizgi romanlarında tüm zamanların en ikonik karakterlerinden ve en sevilen anti-kahramanlarından biridir. Kedi Kadın ile ilgili bazı alıntılara ve kelimelere bir göz atalım, hatta bir Eartha Kitt alıntımız var.


31. “'Batman' dizisi beyazperdeye taşındığında Amerika'nın en sevilen sevgililerinden biri Kedi Kadın'ın maskesini ve pençelerini takardı.” - Eartha Kitt.


32. "Ben, "Catwoman"a kaydolmak istiyorum diyordum ve sonra Anne Hathaway çoktan kaydolmuştu." -  Tina Fey.


33. “Sen bir Kedi Kadınsın. Her görüş, her koku, her ses inanılmaz derecede yüksekti. Şiddetli bağımsızlık, tam bir güven, insanlık dışı reflekslerdir.” - Ophelia, 'Kedi Kadın'.


Tepkiniz?

1
ÇOK KOMİK
1
SEVDİM
1
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
1
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM