Erkek Arkadaşınız için Doğum Günü Dilekleri ve Romantik Doğum Günü Mesajları

Özel günlerinizin doğum günleri, en özel yollarla kutlanmalıdır. Doğum günü mesajları onun için duygularınızı ifade etmenizi sağlar ve ayrıca sevginizin sıcaklığını hissettirmenize yardımcı olur. Bu doğum günü, mesajların aradığınız şey olmasını diliyoruz.

Gönderim  5,377 Görüntüleme Güncelleme 1 yıl önce
Erkek Arkadaşınız için Doğum Günü Dilekleri ve Romantik Doğum Günü Mesajları

Erkek Arkadaşınız için Doğum Günü Dilekleri ve Romantik Doğum Günü Mesajları

Hayatımdaki varlığın bir nimetten daha fazlası. Beni her zaman tam ve mutlu hissettiriyorsun. Mutlu yıllar sana aşkım!


Doğum gününde, dilediğin her şeyi almanı dilerim. Nereye gidersen git başarılı olmanı diliyorum. İyiki doğdun sevgilim!


Sana özel gününde sevgi okyanusu gönderiyorum tatlım! Günün senin kadar havalı ve neşeli olsun!


Sevgili erkek arkadaşım, sana mümkün olan en mutlu doğum gününü diliyorum. Ruh eşimi doğurduğu ve beni şanslı hissettirdiği için annene asla yeterince teşekkür edemem. Doğum günün kutlu olsun aşkım!


Sen benim herşeyimsin. Hayatım sensiz eksik olurdu. Doğum Gününde, sadece seni sevdiğim ciğerlerimin tepesinde bağırmak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun bebeğim, Allah seni korusun.


Allah seni yarattığında, beni aklımda tuttu. Seninle ilgili her şeyi seviyorum ve umarım doğum günün senin kadar muhteşem geçer, mükemmel adamım.


Her gün çok özel ikimiz için güzel bir gün, ama bugün çok özel çünkü doğum günün, sevgilim. Sana tüm kalbim ve ruhumla güzel bir doğum günü diliyorum, Doğum Günün Kutlu Olsun!


Paylaştığımız sevgiyi tanımlamak için kullanabileceğim bir kelime yok. Sana çok müteşekkirim. Aşkımın doğum günü kutlu olsun!


Doğum günün kutlu olsun, erkek arkadaş. Kaç tane engel gelirse gelsin her zaman birlikte olur ve cesurca her şeyle başa çıkabiliriz. Umarım harika bir gün geçirirsin.


Erkek arkadaşınız için romantik doğum günü mesajları


Bu gün her zaman parlak ve güzel olmalı, çünkü hayatımın aşkı bu gün doğdu. Sana çok mutlu yıllar diliyorum canım!


Bu gezegendeki en sevimli kişisin. Bu gün doğmayı seçerek bu günü sonsuza dek özel kıldın. İyi ki doğdun aşkım!


Gülümsemen her zaman kalbime neşe getiriyor. Tanıştığımız günden beri sana aşığım ve hala aşkının okyanusunda boğuluyorum. İyi ki doğdun prensim!


Kalbimde senin için olan aşk alevi sonsuz. Bu şekilde yanmaya devam etmekten çok mutluyum. Doğum günün kutlu olsun aşkım!


Keşke çok özel bir kişinin doğum gününün bugün olduğunu duyurmak için sesimle tüm dünyaya çığlık atabilseydim. Mutlu yıllar, yakışıklım. Allah seni hep korusun.


Doğum günün kutlu olsun aşkım. Tüm hayatımı seninle geçirmek istiyorum. Umarım bu yıl sana umut edebileceğin her şeyi getirir. Seni çok seviyorum.


Beni nasıl güldürdüğünü seviyorum ve seninle olduğum her gün bir sevinç belirtisinden başka bir şey değil. Umarım bugün harika bir gün geçirirsin. Mutlu Yıllar tatlım.


Hayatıma girdiğin için, her şey daha parlak ve daha mutlu görünüyor. Sen benim sevdiğim adamsın ve sensiz olmayı hayal edemem. Doğum günün kutlu olsun, tatlı aşkım.


Sabah rüzgarı diğer günlerden daha tatlı ve kuşlar yılın en güzel günü gibi şarkı söylüyor. Bu gün neden doğduğuna şaşmamalı.


Bu dünyada benim için tatlı gülümsemenden daha değerli bir şey yok. Bugün, yüzünde gülümsemelerini daha da büyütmek istiyorum. İyi ki doğdun aşkım!


Sen hayatımda tanıştığım tüm insanların en tatlısısın. Bu özel günün en melodik doğum günü şarkısını hak ediyorsun. İyi ki doğdun!


Erkek Arkadaşınız için Duygusal Doğum Günü Mesajları


Hayatımın en büyük başarılarından biri olduğunu bildirmek istiyorum. Tüm sevgi ve destek için teşekkür ederim. İyi ki doğdun aşkım!


Eğer hayatımda olmasaydın, sevgi ve şefkatin gerçek anlamını asla bilemezdim. Beni mutlu ettiğin için seni seviyorum. İyi ki doğdun!


​​Mutsuz ve üzgün hissettiğimde bile beni özel hissettiren sensin. Erkek arkadaşım olduğun için şanslıyım. İyi ki doğdun!


Hayatımdaki en büyük sevinç seni gülümsemektir. Bugün, olabildiğince gülümsemen günün. Doğum günün kutlu olsun aşkım!


Duygularımı her zaman ifade etmeyebilirim, ama sadece gözlerime bakarsanız, sizi her zaman ne kadar sevdiğimi bileceksiniz. İyi ki doğdun!


Sana olan hislerim okyanuslardan daha derin. Kelimeler sana olan aşkımı tarif etmeyebilir, ancak eylemlerim seni ne kadar sevdiğimi her zaman sana bildirir. İyi ki doğdun!


Erkek arkadaşınız için komik doğum günü mesajları


Keşke her gün doğum günün olsaydı. Keşke her günü kek ve tatlılarla kutlayabilseydim. Çünkü onları seviyorum ve ben de seni seviyorum!


Bu özel gününde yaşlanmanın hala bir tedavisi olmadığını bilmeni isterim. Ama senin için iyi haber, güzel yaşlanıyorsun. İyi ki doğdun!


Umarım yaşlandıkça bana olan sevgin de artar. Çünkü durum böyle değilse, belki de uzun yaşayacaksın. İyi ki doğdun!


Doğum günün kutlu olsun aşkım. Sadece izin verdiğim kadar tatlı yiyebileceğini unutma. İyi günler!


Güzel yaşlanıyorsun ama olması gerektiği gibi daha akıllı olmuyorsun. Ama sanırım bununla başa çıkmak zorundayım. İyi ki doğdun!


Daha olgun ve yakışıklı oluyorsun. Umarım bir gün sen de sevimli olabilirsin. İyi ki doğdun canım!


Doğum günün kutlu olsun aşkım. Umarım doğum günleri sümük gibidir. Ne kadar çok sahip olursan nefes almak o kadar zorlaşır! Tüm hayallerini gerçekleşsin ve kabusun yıkansın.


Üzgünüm, doğum günü pastanı yedim, çünkü şekersiz bir yıl geçirmeni istedim. Doğum günün kutlu olsun canım ve endişelenme, bugün doğum günü olduğun için kimse sana gülmeyecek.


Boşa giden bir yıl daha var. İnsanlar iyinin genç öldüğünü söylüyor, bu yüzden sanırım bu seni yaşlı bir kötü kıç yapıyor! Sadece seni kötü kıçım olarak görmek iyi hissettiriyor. Mutlu Yıllar Aşkım.


Uzaktaki Erkek Arkadaşınız İçin Doğum Günü Mesajları


Seni her zaman gözlerimin önünde görmeyebilirim ama varlığını her zaman kalbimde hissedebiliyorum. Bu aşkımın gücü. İyi ki doğdun!


Bana yakın ya da benden uzak olsan da aşkımın sıcaklığını her zaman hissedebilirsin. Aşkımı her zaman havada hissedebilirsin. İyi ki doğdun!


Keşke senin bu özel gününde seninle olsaydım. Ama yapamadığım için aşkımı rüzgarla gönderiyorum. Bunu hissettiğinde bana haber ver. İyi ki doğdun canım!


Gözlerimi kapattığımda seni her zaman görebiliyorum. Seni her düşündüğümde tatlı sesini duyabiliyorum. Doğum günün kutlu olsun aşkım!


Kilometrelerle ayrılsak da kalplerimizde hep birlikteyiz. Sen benim her hayalimde varsın. Doğum günün kutlu olsun!


Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Keşke özel gününü kutlamak için seninle orada olabilseydim, ama bir sonraki birlikteyken ekstra özel kutlamalarla telafi etmek zorundayız! Günün birçok mutlu dönüşü.


İyi ki doğdun canım. Özel gününde senden uzakta olmaktan gerçekten nefret ediyorum. Bizi kaç kilometre ayırdığına bakılmaksızın seni tekrar tekrar düşmeye devam edeceğime söz veriyorum.


Erkek arkadaşınız için uzun doğum günü mesajları


Kalbimde çok özel bir yer var. Gerçekten ve deli gibi sevdiğim tek kişi sensin. Sensiz, hayatım boş ve anlamsız olurdu. Beni sevilmek istediğim gibi sevdiğin için seni seviyorum. İyi ki doğdun!


Her kızın hayalini kurduğu türden bir erkek arkadaşsın. Allah'a sadece bana böyle harika bir sevgi armağanı verdiği için teşekkür edebilirim. Bilmeni istiyorum ki bu dünyada yaşadığım sürece seni seveceğim. İyi ki doğdun!


Seni ne kadar çok sevdiğimi söyleyecek kelimeler bulmaya çalıştım ama sana olan sevgimin kelimelerle ifade edilemeyecek kadar derin olduğunu fark ettim. Sana karşı sonsuz bir tür aşkım var. Doğum günün kutlu olsun aşkım!


Bu gün, Allah en güzel yaratığımı bu dünyaya gönderdi. Gerçekten o kadar özel hissediyorum ki hayatının bir parçası oldum. Bunun için bugün Allah'a şükrediyorum. İyi ki doğdun!


Doğum gününde en güzel kutlamaları hak ediyorsun bitanem. Dükkandaki tüm tatlıları ve bahçedeki tüm çiçekleri senin için almak istiyorum. Bugün sana harika bir gün diliyorum. İyi ki doğdun!


Doğum günün kutlu olsun, milyonda bir tane. Sevgilim, sen özelsin ve aklına koyduğun her şeyi başarabilirsin. Önümüzdeki yıllarda ve her zaman başarı öykülerinin çoğunu dinlemek istiyorum. Doğum günün kutlu olsun, dünyanın en iyi erkek arkadaşı.


Hayatımın aşkı için mutlu yıllar çığlık atarak, daha iyi bir erkek arkadaş isteyemezdim! En savunmasız günlerimde bile beni güldürdüğün için teşekkürler. Hayatıma getirildiğin için çok mutluyum! Seni her zaman ve sonsuza kadar seveceğim.


Tepkiniz?

8
ÇOK KOMİK
1
SEVDİM
1
SADE
0
VAY CANINA
1
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
1
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM
0 Yorumlar