Erkek Arkadaşınız İçin Kendine İyi Bak Mesajları

Sabah, öğleden sonra, akşam veya gece bu tür sevecen tatlı ve romantik mesajlar gönderebilirsiniz. Bu gerçekten zor zamanlar geçiren erkek arkadaşınız için yardımcı olacaktır, çünkü sevgilinize ona çok fazla önem verdiğinizi kanıtlamanın iyi bir yoludur.

Gönderim  3,175 Görüntüleme Güncelleme 1 yıl önce
Erkek Arkadaşınız İçin Kendine İyi Bak Mesajları

Erkek Arkadaşınız İçin Kendine İyi Bak Mesajları

Erkek arkadaşım olarak seni hayatımda bulduğum için çok şanslıyım. Bana çok sevgi dolu günler hediye ettin. Kendine iyi bak ve tekrar görüşmek üzere seni seviyorum.


Sevgilim, burada sana selam gönderiyorum ve iyi günler dilerim. Kendine daha iyi bak. Seni seviyorum <3!


Sevgilim, seni çok seviyorum. Gülüşün mutluluğumun sebebidir. Sevgilinin tatlı gülümsemesinden memnun kal. Bu yüzden, kendine iyi bak ve gülümsemeye devam edin.


Ah benim yakışıklı, senden uzakta yaşıyorum! Eğer seninle olsaydım sanan daha iyi bakabilirdim. Ancak, kendine iyi bak ve huzur içinde kal. Seni seviyorum!


Seni korumak için birkaç halk varsa, ben onlardan biriyim. Ve eğer bakacak kimse yoksa, o zaman sana bakacak tek kişi ben olurum.


Erkek arkadaş İçin Romantik Kendine İyi Bak Mesajları


Aşkım sen benim hayatımın bir parçasısın. Yani, senin için bir görev vardır ve bu kendine dikkat etmektir. Kendine iyi bak ve iyi kal.


Sevgilim! her gün birkaç kez, “seni seviyorum” dedim. Bu sadece sevgi değil, aynı zamanda seni ne kadar özlediğimi bilmeni istiyorum. Kendine iyi bak ve daima mutlu ol.


Prensim, hayatımın en iyi başarısın. Beni ne kadar çok sevdiğini biliyorum! Sevgi dolu günlerimizin uzun ömürlü olmasını diliyorum. Kendine iyi bak ve sonsuza dek benimle ol!


Sen ve ben birlikte tam bir varlık oluşturduk. Bu yüzden, senin, sağlığın ve her şey hakkında daha dikkatli ol, bu bana vereceğin en güzel hediyedir.


Yüce Allah'a minnettarım. Bana ne kadar önem verdiğini düşünerek beni şaşırtıyorsun! Prensim, kendine dikkat etmelisin.


Sen hayatımda huzur ve mutluluk getirdin. Umarım bu mutluluk hayatımın son gününe kadar devam eder. Her zaman kendine daha iyi bak.


Erkek Arkadaşınız İçin Komik Kendine İyi Bak Mesajları


Sen kralsın ve ben tek kraliçeyim. Ve şimdi Kraliçe kraldan sağlığına özen göstermesini istiyor. Kendine iyi bak ve kraliçenle mutlu ol.


Erkek arkadaşımı süper kahraman gibi görmek istiyorum. Yani aşkım, daha güçlü ve sağlıklı olmalısın. :D! Kendine iyi bakın benim yakışıklım. Seni seviyorum.


1 + 1 = 1 olarak, benzer şekilde, sen ve ben bir ilişkide, şimdi bire dönüşen birkaç varlık değiliz. Yani, kendine iyi bak ve beni mutlu etme hakkına sahipsin.


Kahramanım, her durumda, beni korumalısın. Ve iyi bir sağlık sürdürmesen başarısız olacaksın. Bu yüzden kendinize iyi bakın ve sağlığın konusunda ciddi ol.


Bir atasözü var “Sağlık servettir”. Yakışıklım, sen benim servetimsin, bu yüzden lütfen sağlığın için en iyi şekilde kendine bak. Seni seviyorum.


Ben ya da Sigara'nın yaşamında daha önemli olup olmadığını düşündüğünde endişelendiğin bir şey mi? Kaç kez sigarayı bırakmanı istedim! Aşkım, lütfen sağlığına dikkat edin.


Erkek Arkadaşınız İçin İlham Verici Kendine İyi Bak Mesajları


Endişelenme canım. Sana olan aşkımı biliyorsun, sana ne olursa olsun hep yanında olacağım, her şey yoluna girecek. Kendine iyi bak ve sonsuza dek senin için burada olduğumu her zaman hatırla.


Sevgilin her zaman yanındadır ve her zaman sana destek olur. Yalnız değilsin. Sadece kendine iyi bak ve güzel günler seni bekliyor.


Sevgilim, sağlıklı bir beslenme alışkanlığına sahip olmanı tavsiye ediyorum. Ve kendine iyi bakarsan çok mutlu olurum.


Sana tüm sevgimi gönderiyorum ve gününü daha mutlu etmek dileğiyle. Sağlıklı yaşam tarzını korumanız tavsiye etmek istiyorum. Kendine iyi bak ve daima iyi kal.


Üzülme. Uygun bir dinlenme yap. Ve bir süre sonra her şey yoluna girecek. Sağlığına dikkat etme zamanı. Kendine iyi bak aşkım.


Seninle bir hayalim var. Ve bir gün sen ve ben birlikte bunu gerçekleştireceğimize inandık. Bana yardım edebilecek tek kişi sensin. Prensime iyi bak.


Tepkiniz?

1
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
1
KOMİK
2
KÖTÜ!
0
BERBAT
3
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM
0 Yorumlar