Erkek Arkadaşınız İçin Romantik ve Tatlı Mesajlar

Özel kişilerinizin bunun gibi bazı özel mesajlara ihtiyacı var. Hayatınızı her gün daha güzel hale getirdikleri için onlara teşekkür etmeyi unutmayın.

Gönderim  290 Görüntüleme Güncelleme 1 yıl önce
Erkek Arkadaşınız İçin Romantik ve Tatlı Mesajlar

Erkek Arkadaşınız İçin Romantik ve Tatlı Mesajlar

Beni dilediğim her şekilde mutlu ediyorsun. Benim için, aşk ve dokunuş, bu yorucu yaşamda sonsuz hazzın kaynağıdır.


Beni asla kötü hissetme seçeneğiyle bırakmadın. Birlikte olduğumuz bu günlere baktığımda, beni her zaman mutlu hissettirmek için sadece küçük çabalarını hatırlıyorum.


İnsanları mutlu etmek bir sanatsa, o zaman onun Pablo Picasso'sun. Tek fark, çalışmaların kişisel olması, sadece benim için!


Öylesine büyüleyici bir kişisin ki, üzücü anlarımda seni düşünmek beni çok mutlu ediyor.


Sabahlarım hiç bu kadar güzel olmamıştı. Günlerim hiç bu kadar parlak olmamıştı. Ve hiç kimse beni senin kadar mutlu etmedi. Seni seviyorum!


Mutluluk dolu bir hayat hayal ederdim. Ama sonra mutluluğun seni mutlu edebilecek biriyle geldiğini fark ettim. Şimdi seninle dolu bir hayat hayal ediyorum!


Kendimi mutsuz hissettiren şeylerin bir listesini yapmak istedim. Bu boş kağıtla çıktım. Bu mesajla gönderiyorum. Yaptığın bu, beni her şekilde mutlu ettin.


Bugün normal bir kontrol yaptım ve kan örneğimin çok fazla mutluluk içerdiğini öğrendim. Bu senin hatan. Sana beni her zaman çok mutlu etmemeni söyledim.


Neyse ki beni mutlu ettiğin için sana para ödemek zorunda değilim. Olsaydı zaten iflas ederdim!


Erkek veya Kız Arkadaşı için Beni Mutlu Ediyorsun Sözleri


Hayatımda beni her zaman mutlu edecek her şeyi yapabilecek birine sahip olduğum için çok şanslıyım. Sen Allah'ın bana verdiği en iyi armağansın.


Sen her zaman gülüşümün sebebisin. Umarım gözlerimde bana ne kadar özel olduğunu ve hayatımın her anında beni ne kadar mutlu ettiğini görebilirsin.


Seven herkes seni hayatta mutlu edemez. Ama sen her ikisini de eşit olarak yapabilen nadir insanlara mensupsun. Hayatıma geldiğin için teşekkürler canım.


Benim için sahip olduğun sevgi miktarı beni mutlu ediyor, ama bunu gösterme yolların. Beni mutlu etmek için her türlü çabayı görebiliyorum. Gerçekten şanslı biriyim.


Seninle tanıştığımdan beri, üzüntünün ne olduğunu unuttum. Bana çok fazla sevgi verdin, her an benimle ilgilendin ve üzgün olduğumda bile beni mutlu ettin. Seni sadece karşılığında teşekkür etmek için çok sevebilirim.


Muhtemelen hayatımdaki en büyük başarısın. Bunu nasıl söyleyebileceğimi biliyor musun? Çünkü beni bu kadar mutlu etmeden hiçbir şey.


Senin için iyi haber! Beni mutlu etmek için gösterdiğin olağanüstü performans için, erkek arkadaşından kocaya rütbeni yükseltmek istiyorum. Pozisyonu kabul etmeye hazır mısın?


Senin için olmasaydı, gerçek mutluluğun ne olduğunu asla bilemezdim. Bana nasıl sevileceğini ve sevdiğin birine nasıl bakacağını öğrettin. Beni kimsenin yapamayacağı milyonlarca şekilde sadece sen mutlu edebilirsin.


Şükürler olsun ki kız arkadaşımı seçme seçeneğim yoktu. Yoksa yanlış olanı seçerdim. Allah benim için mükemmel bir eşleşme yaptı, çünkü sadece senin sevginin beni sonsuza kadar mutlu edebileceğini biliyordu.


Aşk ve mutluluk hayatımda seninle geldi. Nasıl olduğumdan ve nerede olduğumdan bağımsız olarak beni mutlu eden her şeysin. Böyle bir hediye için Allah'a şükrediyorum. Seni seviyorum!


Bazen kelimeler en sevdiklerimiz için duygularımızı ifade edemez. Bazen gözlerime bakmanı ve beni ne kadar mutlu ettiğini öğrenmeni istiyorum. Sana sahip olduğum için şanslıyım!


Karı koca için beni mutlu ediyorsun Sözleri


Kalbimin istediği her şeye sahipsin. Her gün Allah'a şükrediyorum çünkü seni bana verdi. Beni tam ve mutlu ediyorsun!


Hayatıma girdiğin için her an romantik ve heyecan verici. Bu hayattan asla sıkılmayacağımı biliyorum. Yaptığın her küçük şeyle beni mutlu ediyorsun.


Tüm bu yıllar birlikte benim için bir rüya gibi görünüyor. Hayatım boyunca hiç bu kadar mutlu olmamıştım. Bana koşulsuz sevmeyi gösterdin. Gerçekten canım, beni kimsenin yapmadığı gibi mutlu ediyorsun.


Sen ve mutluluk arasında seçim yapsaydım, seni seçerdim. Çünkü, mutluluğum sensin. Hayatın ne kadar sıkıcı olursa olsun beni sadece sen mutlu ediyorsun.


Sevgilim denemek zorunda bile değilsin. İnsanların yaptığı şeyleri bile yapmak zorunda değilsin. Sadece her sabah seninle uyanmak beni çok mutlu ediyor.


Mutluluğu ölçmek için bir cihaz olsa bile, beni ne kadar mutlu ettiğini ölçecek bir ölçeğe sahip olmazdım. Keşke sana gösterebilseydim!


Bu nasıl göründüğünün veya nasıl konuştuğunla ilgili değildir. Nasıl gülümsediğin ve nasıl baktığınla ilgili değil. Benimle olduğun her an nasıl hissettiğim ile ilgili. Beni her zaman hayrete düşürüyorsun; bana bu dünyadaki en mutlu insanı hissettiriyorsun.


Senin ve benim hikayem, hiç eskimeyen film gibi. Bunu binlerce kez izlesem bile, yine de sıkıcı olmazdı. Her seferinde beni mutlu edecek. Tıpkı beni mutlu etme şeklin gibi.


Seni her seferinde kollarımda tutmak için bu harap dünyada binlerce kez geri dönmek istiyorum. Neden biliyor musun? Çünkü seni kollarımda tutmak, bir andaki tüm acıları unutmamı sağlıyor. Sadece göz açıp kapayıncaya kadar beni mutlu ediyorsun.


Hiçbir şey beni senden daha mutlu etmiyor. Bunu her zaman söylemeyebilirim ama kalbimin derinliklerinde, bana ne kadar özel olduğunu biliyorum. Senin gibi bir mücevheri asla kaybetmek istemiyorum.


Seninle aynı çatı altında yaşamak, mutluluğum için ne kadar önemli olduğunu anlamamı sağladı. Sen benim hayatımda bir zorunluluktan daha fazlası oldun. Seni seviyorum ve sadece beni başka hiç kimse gibi mutlu ettiğini bilmeni istiyorum.


Hangi kelimeleri söylemeyi seçeceğimi bilmiyorum, teşekkür ederim. Sadece mutluluğumun sadece sana ait olduğunu biliyorum. Beni mutlu edebilirdin veya üzebilirdin. Ama her zaman ilkini yaptın.


Tepkiniz?

1
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
1
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
1
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM
0 Yorumlar