Erkek Arkadaşınız için Yeni Yıl Mesajları - Onun için Romantik Mesajlar

Yeni Yılda, erkek arkadaşınız sayesinde hayatınızın nasıl daha iyi ve mutlu olduğunu anlamaya çalışın. Erkek arkadaşınız için hayatında her zamankinden daha fazla değer katacak güzel yeni yıl mesajları gönderin. Harika bir yıla veda etmek ve yenisini kabul etmek çok önemlidir ve bu vesileyle sevdiklerinize olan sevginizi ve minnettarlığınızı itiraf ettiğinizde, kesinlikle her zamankinden daha özel hale gelecektir.

Gönderim  1,690 Görüntüleme Güncelleme 3 ay önce
Erkek Arkadaşınız için Yeni Yıl Mesajları - Onun için Romantik Mesajlar

Erkek Arkadaşınız için Romantik Yeni Yıl Mesajları

Hayatını, hayatıma gösterdiğin yeni yılın mutluluk ve zevkle dolu olsun. Seni seviyorum. Yeni Yılın mutlu olsun!


Hayatımızın bir harika yılına daha elveda diyoruz. Ama yaptığımız anılar daima sonsuza dek bizimle olacak. Yeni yılın kutlu olsun aşkım!


Hayat bizi nereye götürürse götürsün birbirimizden asla ayrılmamaya söz verelim. Aşkımız hayattaki tüm olasılıkları zafere ulaştırsın. Yeni Yılın mutlu olsun canım!


Bu yeni yılı benim için senin kadar özel yapmak istiyorum. Seni çok çok seviyorum ve seni böyle sevmeyi asla bırakmayacağım. Yeni Yılın kutlu olsun!


Yıllar gelecek ve gidecek, ama sana olan sevgim hep aynı olacak. Yarın olduğu sürece sana olan aşkımın büyümesi asla durmayacak. Yeni Yılın mutlu olsun Aşkım!


Seninle yaşlanmak şimdiye kadar tattığım en iyi duygu. Birlikte çok güzel yıllar geçirdik ve yine de önümüzde daha çok uzun yıllar var! Yeni Yılımız mutlu olsun!


Kimse beni senden daha iyi anlamıyor. Seninle, tek bir kelime bile etmeden binlerce duygu ifade edebilirim. Sevgilim ve ruh eşim için mutlu yıllar!


Bir yıl daha sona erdi ama biz hala birlikteyiz. Beni asla bırakmadığın ve gitmeme izin vermediğin için teşekkürler. Yeni Yılımız mutlu olsun!


Sen benim arzu ettiğim her şeysin. Hayatımı söyleyebileceğimden daha fazla şekilde yerine getirdin. Son nefesime kadar seni seveceğim. Mutlu yıllar tatlım!


Sensiz bir yılı asla hayal edemiyorum. Hayatımda olduğun için teşekkür ederim. Sana sadece bu yeni yılı sunmayı seviyorum. Mutlu yıllar!


Hayattaki tüm zorluklara dayanma cesaretimsin. Yarın daha iyi olma umudumsun. Benim hayatımın güneş ışığısın. Yeni Yılımız mutlu olsun!


Seni düşündüğümde, kalbim neşeyle ve zevkle doluyor. Her yıl sana daha derin âşık oldum. Bu yeni yıl bir istisna olmayacak. Yeni Yılınız mutlu olsun!


Hayatıma nasıl geldiğini ve boşluğu pozitif enerjiyle nasıl doldurduğunu seviyorum. Allah seni korusun. Seni seviyorum Mutlu Yıllar.


Seni hayal ederek geçirdiğim geceler sana olan sevgimin ve hayranlığımın şahitleri. Umarım iyi bir yıl geçirirsin. Yeni Yılınız mutlu olsun.


Bana yeni umutlar ve isteklerle dolu yeni bir hayat verdin. Bütün kalbimle sevdiğim sensin. Yeni yılda hayatın mutlulukla dolu olsun!


Hiç bu kadar saf ve sadık birini tanımadım. Gerçek aşkın var olduğunu kanıtladın. Dünyanın en şaşırtıcı erkek arkadaşına mutlu yıllar!


Güzel aşk hikayemize bir bölüm daha ekleme zamanı. Bu aşk kalbimizde sonsuza dek yaşayabilir ve her yıl güçlensin!


Birbirimize sevgi, şefkat ve merhamet dolu bir yıl daha hoş geldi. Birlikte yeni yılda birçok yeni anı yapacağız!


Benim için yeni yıl, seni sevmenin yeni yollarını ve yeni nedenlerini bulmakla ilgili. Ve bunu yapmaktan asla yorulmam. Yeni Yılımız mutlu olsun!


Sen başıma gelen en iyi şeysin. Ve sen benimle gelecek yıla aldığım en iyi şeysin. Yeni Yılımız mutlu olsun!


Gerçekleştirmek için çok fazla hayalim vardı ama sen onların en büyüğüydün. Artık hayatımda sana sahip olduğum için, başka bir şey istemiyorum. Yeni Yılımız mutlu olsun aşkım!


Erkek Arkadaşınız için Yeni Yıl Aşk Mesajları


Seni mutlu etmek için her şeyi yaparım. Her santimini seviyorum ve asla gitmene izin vermeyeceğim. Yeni Yılımız mutlu olsun!


Allah seni bana verdi, daha fazla müteşekkir olamam. Bu yıl bize başarı ve sağlık getirsin. Seni seviyorum.


Bu yılın bize ne getirebileceği önemli değil, birbirimize destek vermemizi diliyorum. Herhangi bir engelden daha güçlüyüz. Seni seviyorum ve mutlu yıllar!


Sevgili aşkım, sadece sen beni böyle mutlu hissettirebilirsin. Önümüzdeki 365 gün içinde seninle olacağım için mutluyum! Yeni Yılımız mutlu olsun!


Yeni yılda almak zorunda olduğum daha büyük dileğim, seni güçlü bir şekilde kucaklamak ve sevgimizin sonsuza dek olacağını hissetmek. Hayatım için mutlu yıllar.


Seninle tanıştığımdan beri en iyi erkek arkadaş oldun. Bu yıl senin için en iyi kız arkadaş olmak için elimden geleni yapacağım. Mutlu Yıllar aşkım!


Allah yollarımızı birleştirdi ve sen ve ben sevgimizi sonsuza dek sürmesini sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Bu yıl ikimiz için çok güzel ve mutlu olacak.


Bu yaşam boyunca birbirimizi bulabildiğimiz için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Senin varlığın olmadan hayatımı düşünemiyorum. Sonsuza dek ve her zaman mutlu yıllar için teşekkür ederiz.


Karanlıkla dolu hayatıma ışık getirdin ve sonsuza dek beni senin huzurunla mutlu için müteşekkirim. Kesinlikle milyonda birsin bebeğim. Yeni Yılımız mutlu olsun.


Kısa bir süre içinde günlük hayatımın bir parçası oldun ve seni ne kadar çok sevdiğimi kelimelerle açıklayamam. Yeni yılın kutlu olsun ve her şeyi yoluna koyduğun için teşekkür ederiz.


Saat bu gece 12'ye geldiğinde, seni daha önce hiç olmadığı kadar öpmek istiyorum, böylece yılımın sonu inanılmaz ve yeni olanın başlangıcı her zamankinden daha iyi olacak! Yeni Yılımız mutlu olsun bebeğim.


Şimdiye kadarki en iyi erkek arkadaş için çok özel bir yeni yıl dileği. Umarım sana aşık olduğumu zaten biliyorsundur. Bu yeni yılımızda sağlık ve huzur diliyorum; bir öncekinden daha çok eğlenelim. Seni çok seviyorum.


Bu yeni yıl, istediğin tüm hedeflerine ulaşmanı ve kendini daha iyi bir versiyonunu yapmanı diliyorum. Allah seni korusun. Yeni Yılımız mutlu olsun.


Erkek arkadaşınız için mutlu yeni yıl mesajları


Kendimi nasıl eksiksiz hissettiğimi ve her şeyi nasıl daha iyi hale getirdiğini seviyorum. Mutlu Yıllar aşkım. Umarım harika bir tatil sezonun olur. Seni çok seviyorum tatlım.


Yanımda olmanın bir yıl daha hoş karşılanması, Yüce Olan'ın saf bir nimetinden başka bir şey değildir. Mutlu Yıllar sevgilim. Önünde harika bir yıl geçirmen dileğiyle.


Yılın mutlu ve hüzünlü dönemlerinde benimle hep olduğun için teşekkür ederim. Önümüzdeki yıl ve bundan çok daha sonra da aynısını istiyorum. Mutlu Yıllar aşkım.


Beni gerçekten sevginle değiştirdin, hayat gerçekten harika; Sonsuza dek her şey için sana minnettarım. Umarım sevgimizi sonsuza dek böyle paylaşırız. Yeni Yılımız mutlu olsun.


Bu yeni yıl için çok tebrikler aşkım, umarım önümüzdeki yıl çok özel anlar yaşayabiliriz ve önümüzdeki yıl içinde sana en iyisini diliyorum. Yeni Yılımız mutlu olsun.


Kollarında uzan ve kalp atışlarını dinle, bu dünyada kalbim sadece benim için atılan biri olduğunu hissettiriyor, seni sevmeyi bırakamıyorum, sana çok mutlu yıllar dilerim!


Bu Yeni Yılda bilmenizi isterim ki, hayatınız için varlığınızın hayatımın getirdiği mutluluk ve zevkle dolu olması için dua ettim.


Bu Yeni Yıl, hayallerimizi paylaşmamıza ve hayatlarımızı mutlu etmemize izin ver, çünkü yıla rüyalarımın yanındayken başladığımda bundan kısa bir şey olamaz.


Her yıl aşkımızın büyüdüğünü fark ettim. Keşke sevgimizi yaşamak için mutlu bir yıl geçirebilseydik.


Yeni Yıl, paylaşmamız için bir milyon milyon öpücük daha demek! Çok heyecanlıyım! Yeni Yılımız mutlu olsun!


Bana sevgi ve destekten başka bir şey vermedin ve keşke sana da verebilsem. Bu benim yeni yıl kararım. Yeni Yılımız mutlu olsun!


Keşke içimizdeki tutku ateşi, Yeni Yılı sallanan bir hale getirmek için en dolu hale getirilseydi. Mutlu yıllar tatlım!


Bu Yeni Yılda tek dileğim, sevgimizin büyük bir hızla büyüyebileceği ve hiçbir engelle karşılaşmayacağı.


Her zaman Yeni Yıl gelirken sevdiğim adamı öpmeyi hayal ettim. Rüyalarımı gerçekleştirdiğin için teşekkür ederim.


Aşkın olmadan asla hayatımı tamamlanmayacağım, bana daha yakın olmak beni sevdiğini hissettiriyor. Bana böyle yakışıklı bir hediye verdiğini için Allah'a şükrediyorum. Sevgimden dolayı mutlu ve sağlıklıyım, mutlu yıllar sevgili.


Aşkım, tüm kalbimle, mutlulukla dolu yeni bir yıl geçirmeni dilerim, tüm planlarımızın gerçekleşeceğini göreceksin. Seni seviyorum ve sana her gün aşkımı göstereceğim.


Görüşün yaralarımı iyileştiriyor, gülüşün rahatsızlıklarımı iyileştiriyor, dokunuşun ruhumu gençleştiriyor ve bu da Yeni Yıla yüzleşmek için ihtiyacım olan tek şey.


Şimdiye kadarki en iyi yeni yıla hazır ol. Dünyanın tepesindeki partiye gidiyoruz. En azından seninle böyle hissedeceğim.


Beni olduğum için kabul eden ve içimdeki en iyiyi ortaya çıkarmak için çok çalışan kişiye Mutlu Yıllar. İlham için teşekkürler. Her zaman sadece bu Yeni Yıl değil, gelecek yıllar için benim aşkım olacaksın.


Aşkımızı daha güçlü kılmak ve ilişkimizi tamamen yaşamak için yeni bir yılımız var. Seni seviyorum ve başlayan yeni yılda en iyisini diliyorum.


Gülümsemeye devam et, gözyaşını bırak. Gülmeyi tut, acıyı bırak. Sevinç düşün, korkuyu unut. Keyifli ol çünkü yeni bir yıl mutluluk demektir seni seviyorum seni yılın kutlu olsun!


Mevsim değişimi; yıllar gelip gidiyor ama sana olan sevgim büyümeyi asla bırakmıyor. Çünkü aşkın hayatımı parlaklaştırdı ve Adamım yanında yeni Yılı kutlamayı seviyorum.


Yeni Yıl dileklerimin hepsini yerine getirdin! Bu yıl tek dileğim, yolumuza gelebilecek tüm engellerin üstesinden gelebilmemiz. Yeni Yılımız mutlu olsun!


Bu yeni yılda Allah'tan isteyebileceğim çok az şey var, çünkü bana şimdiden mümkün olan en iyi hediyeyi gönderecek kadar nazikti - SEN!


12 ay daha mutluluk, zenginlik, sağlık, umut, fırsatlar, aşk, neşe ve tüm sıcak yaşam dilekleri, mutlu yıllar dileğiyle!


Yeni Yıl bize birbirimize olan sevgimizi yenileme şansı veriyor. Geçtiğimiz yıl boyunca çok şey yaşamış olabiliriz, ama yine de birlikte kaldık. Umarım bu yıl her günü daha az endişeyle çok mutlu yaşayacağız. Yeni Yılımız mutlu olsun bebeğim!


Yanımdayken herşeyi başarabileceğimi biliyorum. Bana sevgini verdiğin için teşekkürler ve yeni yılda birlikte çok mutlu olacağımızı biliyorum.


Erkek arkadaşınız için komik mutlu yeni yıl mesajları


Yeni yıl, erkek arkadaşımı yeni numaralarla rahatsız etmek için yeni fırsatlar anlamına geliyor. Ha-ha. Seni rahatsız etmek için yeni numaralar uygulamak için sabırsızlanıyorum. Mutlu Yıllar aşkım.


Hey bebeğim, Yeni Yıl için tüm kötü alışkanlıklarımdan vazgeçecektim, ama sonra kimsenin bir titreyi sevmediğini hatırladım. Ben en iyisiyim, değil mi? Yeni Yılımız mutlu olsun.


Bu Yeni Yıl sana gerçek bir değişim getirsin; eski alışkanlıkların yeni bir paketle tekrarlanması değil. Söz veriyorum bu yıl daha anlayışlı ve daha az can sıkıcı olmaya çalışacağım. Yeni Yılımız mutlu olsun!


Yeni Yılımız kutlu olsun! Spoiler uyarısı; aynı olacak. Ama bana sahip olduğun için, kendini bazı cehennem heyecanlarına hazırlasan iyi olur.


Bu yıl abur cubur ve tatlılarla mücadelemde bana yardım edeceğini biliyorum. Sen en iyi destekleyici kocasın. Şimdi, yeni yıl pastam ve çikolatalarım nerede?


Bu yıl, fitness bakım merkezini haftada en az 5 gün ziyaret ettiğinden emin olmak istiyorum. Evet, oyuncak ayıları seviyorum ama kesinlikle bir oyuncak ayı sevgili istemiyorum. Yeni Yılımız mutlu olsun!


Bu yıl geçen yıla göre daha fazla para kazanmanı diliyorum, böylece daha fazlasını güzellik ürünleri satın almak için harcayabilirim. Mutlu yıllar sevgili kocam!


Bu yıl, tüm problemlerin saçın kadar hızlı dökülmesi oldu. Önümüzdeki yılda mutlu, sağlıklı ve unutulmaz bir yıl geçir. Mutlu yıllar canım!


2021'de günlerin kel kafan kadar parlak olsun. Kel kocamın yeni yılı kutlu olsun!


2021'de büyük şişman göbeğinden başka hiçbir şey bizi ayıramaz. Sevgili kocam, spor salonuna gitmenin zamanı geldi. Yeni Yılımız mutlu olsun!


Tüm bu yıllar boyunca daha az can sıkıcı olmaya çalıştım ama boşuna. Bu yıl, kendim olmaya çalışacağım! Yeni Yılımız mutlu olsun!


Tepkiniz?

2
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
1
SADE
0
VAY CANINA
1
KOMİK
3
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM
0 Yorumlar