Erkek Arkadaşına Yıldönümü Dilekleri Ve Mesajları

Uzun süreli başarılı bir ilişkiden sonra sevgilerini ve ilişki yıldönümlerini kutlamak üzere milyonlarca sevgili var. Bu iki sevgi dolu kalbin ilk buluşma anlarını besleyeceği harika bir zamandır. Ayrıca, erkek arkadaşınız için yürekli bazı yıldönümü mesajları da arıyorsunuz veya onu bu mutlu anda şaşırtmak istiyorsunuz. Burada sevgili erkek arkadaşınızla aşk yıldönümünü kutlamak için harika bir yol olacak özel bir şey var. Sevginin derin bir sevgisiyle onu eritebilecek romantik, tatlı ve eğlenceli yıldönümü dileklerini bulacağınız mutlu yıldönümü mesajları derlememize bakın.

Gönderim  8,413 Görüntüleme Güncelleme 2 yıl önce
Erkek Arkadaşına Yıldönümü Dilekleri Ve Mesajları

Erkek arkadaşına romantik yıldönümü dilekleri

Bugün, kalplerimize âşık olduğumuz gün. Birbirimizi asla terk etmeyeceğimize söz verdik & işte buradayız! Mutlu yıldönümleri, aşkım.


Bugün, ilişkimiz yıldönümü hem bizi eşleştirmek hem de yenilmez bir bağ kurmak için bize çarptığı gün. Bugün yıldönümümüzü en iyi şekilde değerlendirelim aşkım.


Birlikte olmamızın bir yıl boyunca bitmesini bekliyordum. Ve bugün nihayet geldi! Yıldönümünüz kutlu olsun, bebeğim!


Aşkımız nihayet bir beraberlik yılını başarıyla gerçekleştirerek hedefine ulaştı. Özel anlarımızı canlandırırken yıldönümümüzü sevinçle kutlayalım prensim.


Her öpücüğün ve sarılman, bana bugün verdiğin sözü tuttuğunu söylüyor! Mutlu yıl dönümleri aşkım! Asla birbirimizi bırakmayacağız!


Sen benim bugün bulduğum gerçek aşkımsın, ilişkimizin bu mutlu yıldönümünde sana özel bir şeyler vermek için sabırsızlanıyorum, seni çok seviyorum tatlım!


Ben gerçekten şanslı bir kız arkadaşınım! Dünyanın seni ne kadar sevdiğimi bilmesini sağlamak için yapmam gereken bir not. Aşkımız her gün sağlam büyüsün. Mutlu Yıllar.


Âşık olduğumuz anı hep hatırlayacağım. O zamandan beri sensiz hayatımı hayal edemiyorum. Sevgi ve ilgin için teşekkürler. Seni seviyorum!


Kalbimi çalan adam için, Kalbimi çırpıtan adam, Beni mutluluktan havalara uçuran ve bana aşkın neler yapabileceğini gösteren adam, Mutlu Yıllar tatlım!


Gülüşünün arkasındaki neden olduğumu ve gözlerindeki ışıltıyı fark etmek beni daha da zorlaştırıyor. Mutlu Yıldönümleri, Aşk.


Başka bir beraberlik yılını tamamladığımızda, Yüce Allah'a her zaman böyle bağlı kalmamızı ve sevgimizi güçlenmemesi için dua ediyorum.


Bugün yıldönümümüzde, beni her zaman kollarına alarak aşkının kalkanı ile korumamı sağlamanı istiyorum.


Sarılmalarının sıcaklığı ve sevginin gücü her zaman bu dünyanın tüm olumsuzluklarıyla yüzleşmem için bana güç verdi. Mutlu Yıllar Yakışıklı!


Hayatımdaki varlığın bana ne kadar şanslı olduğumu söylüyor. Hayatımı aşkınla tamamladım. Hayatıma geldiğin için teşekkürler aşkım.


Erkek arkadaşın için tatlı yıldönümü metinleri:


Diyelim ki aşkım gülümsemenizi en parlak kılıyor. Mutlu yıldönümleri, aşkım.


Asla elimi bırakma, daima sonsuza dek sıkıca tutmaya devam et. Yıldönümünüz kutlu olsun, bebeğim.


Bu yıldönümünde senden hiçbir şey istemiyorum, her zaman birlikte çalışmamız için gereken her çabayı gösterme sözü dışında.


İyi günler veya kötü günler aramızda fark yaratmaz. Sonsuza kadar birlikte kalmak için gereken her şeyi yapacağım.


Birlikte olduğumuz bir yıl boyunca tanıklık ettiğim her zaman, bütün fedakarlıklar buna değer görünüyor.


Erkek Arkadaşın için 1. Yıldönümü Mesajları:


Benden daha iyi birini bulmak için vazgeçtiğin günü kutlayalım. 1.yıl dönümüz kutlu olsun!


Seni tüm kalbimle seviyorum ve bu konuda, birinci yıldönümümüzün günü, beni dünyadaki en mutlu kadın yaptığını söylemek istiyorum.


Bu birlikte ilk yılımız olabilir, Ama bir ömür boyu harika anılar ve sevgi tonu başlangıcıdır. Mutlu yıl dönümleri aşkım!


Bugün ilk yıl dönümümüzle tanışıyoruz ve birlikte geçirdiğimiz her gün, sevgimizin gittikçe büyüdüğünü gördük ve gönüllerimizi mutlulukla doldurdu, mutlu yıllar sevgilerimle.


Şimdiye kadarki en sıcak, en şirin ve en tatlı erkek arkadaşımsın ilk yıl dönümümüz kutlu olsun. Sen benim dünyamı salladın seni seviyorum!


Aşık olduğumuz anı hep hatırlayacağım. O zamandan beri sensiz hayatımı hayal edemiyorum. Sevgi ve ilgin için teşekkürler. Seni seviyorum! 1.yıl dönümü kutlu olsun.


Yıldönümümüzde yapılması gerekenler beni heyecanlandıran bir düşüncedir, ama her şeyin en baştan nasıl başladığını merakla hatırlamak kadar değil. 1. yıldönümün kutlu olsun aşkım!


Bir yıl geçti, ve farkında bile değildim. Hayatımızın geri kalanı birlikte sorunsuz çalışacak mı? Umarım. Sana mutlu bir yıl diliyorum sevgilim.


Aşkımızın ilk yılında, hayatım boyunca özlediğim tüm iyi şeyleri bana gösterdin. İkimizin de mutlu bir birinci yıl dönümü dileğiyle!


Zaman uçar, ama birlikte geçirdiğimiz anlar yalnız bizimdir. Hayatımda olduğun için teşekkürler. 1.yıl dönümü kutlu olsun!


Erkek Arkadaşının İçin 2. Yıldönümü Dilekleri:


2. beraberlik yılımızı tamamladık. Bir sürü iniş ve çıkışla karşılaştık ama hepsini birlikte fethettiğimiz için mutluyum. Yıldönümünüz kutlu olsun bebeğim.


Her geçen yıl, aşkımızın daha da derinleşmesi için dua ediyorum. Bugün sevgi ile dolu bir yıl daha geçti.


Bir göz açıp kapayıncaya kadar yıllar geçebilir, ancak aslında sevgi, özen ve destekle dolu bir başka bir yılı beraber geçirdik. Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim!


Gözlerine her baktığımda, bana olan sevginin hiç değişmediği ve aynı kaldığı için şaşırdım. Nice Mutlu Yıllara, Aşkım.


İlişkimizin, bağı daha da güçlenecek. Ve her yıl birbirimize daha çok aşık olmak için daha fazla neden getirecek. Yıllar Prensim seni seviyorum!


Erkek Arkadaşına 3. Yıldönümü Dilekleri:


Beni sevmen, hayattan aldığım en değerli hediye. Beni arkadaşın olarak seçtiğin için teşekkür ederim. Mutlu Yıldönümleri, Aşk.


Bizi sevgi ile bağdaştıran bağ, her yıl geçtikçe güçleniyor. Keşke bu yıldönümümüz, bağımızı her zamankinden daha güçlü yapsa.


Sadece beni kollarına sıkıca tut, böylece hiçbir olumsuzluk bana dokunamaz. Bu yıldönümünde senden tek istediğim bu.


Geçmişte birlikte gördüğümüz hayalleri gerçekleştirdik. Tüm hedeflerinize ulaşmanız için her zaman orada olacağım. Mutlu Yıldönümleri, Aşk.


Hayallerimizin çoğunu sadece üç yıl içinde başarabilirsek, yaşam boyu neler başarabileceğimizi hayal et! Mutlu Yıldönümleri, Aşk.


Hayatımın anlarını seninle paylaşma fırsatını elde etmek, insan denizinde en şanslı hissetmemi sağlıyor. İlişkimizin ve hayatımızın önemini korumak için söz veriyorum.


Erkek Arkadaşın İçin Komik Yıldönümü Mesajları:


Yıldönümümüzde seni sinirlendirmeye devam edeceğime söz veriyorum, çünkü sinirlendiğinde çok tatlı görünüyorsun! Seni seviyorum. Nice yıllara canım!


Senin gücünden ve aşkından şaşırdım; Bunca yıldır deliliğime tahammül ettiğim için! Sana harika bir yıldönümü diliyorum.


Her köşede aşkı bulacağımızı söylüyorlar. Sanırım çemberde yürüyorum, çünkü seninle tanıştığımdan beri her yerde aşk var. Mutlu yıldönümleri sevgili aşkım!


Mutlu Yıl Dönümünü bana tam olarak ne olduğunu hatırlayamayacak kadar yaşlı olduğumda bile her zaman isteyeceğim ve ihtiyacım olacak.


Sen bir hırsızsın, kalbimi çaldın. Sen bir hava korsanısın hislerimi kaçırdın. Polis yakında orada olacak. Yakında görüşürüz!


Seni her zaman sinirlendirdiğimi biliyorum, ama senden aldığım duygular hayattan daha pahalı biliyor musun? Bana seni gönderen Allah'a şükretmeliyim, ömür boyu seni rahatsız edebilirim. Sen benim için mükemmel aşksın seni seviyorum.


İlişki Yıldönümü Ekstra Mesajlar:


Benimle yaşlan, en iyisi henüz olmadı.


Keşke senin için hissettiğim şeyi iletmek için 'aşkın' kendisinden daha fazla bir kelime olsaydı.


Hayatımın geri kalanında rahatsız etmek istediğim özel bir kişiyi bulmak çok güzel.


Aşkımız bizim gizemimizdir; bizi keşfe götürür, İyi bir hikâye gibi izleyelim; Bir yıldönümü gibi kutlayalım.


Seni sevmek, seni önemsemek, sana saygı göstermek, seni her gün yıldızlar kadar yüksek tuttuğumu göstermek için sonsuza dek çalışacağım.


Sonsuza kadar sıradan bir sevgiyi paylaşan insanlar tarafından kullanılan zamanın bir ölçüsüdür. Olağanüstü aşkımız ölçülemez… bizim için, sonsuza dek sürecektir.


Birlikte yaşlandıkça, yaşla birlikte değişmeye devam ettikçe, asla değişmeyecek bir şey var. . . Sana daima aşık olmaya devam edeceğim.


Seni ilk gördüğüm an seni sevip sevmediğimi ya da ikinci ya da üçüncü ya da dördüncü olup olmadığını söyleyemem. Ama sana baktığım ilk anı bana doğru yürüdüğünü hatırladım ve bir şekilde seninle beraberken dünyanın geri kalanının kaybolmuş gibi göründüğünü anladım.


Annem ve üvey babam 50 yıl evli kaldılar, bu yüzden uzun bir evlilik izledim. Bunun için çok iyi bir rol modelim olduğunu hissediyorum. Ve biliyorsun, bu sadece bir sayı.


Sevgili, Yıldönümünüz için tebrikler, tüm bu mutlu yıldönümü mesajlarını ve erkek arkadaşınız için dileklerimizle birlikte evlilik yıldönümü tekliflerini aldığınızı umarız. Hergün mutlu olmanın ve sevgiyle dolu bir yaşamın dileğiyle!


Kız Arkadaşına Yıldönümü Dilekleri Ve Mesajları


Tepkiniz?

5
ÇOK KOMİK
4
SEVDİM
1
SADE
2
VAY CANINA
2
KOMİK
4
KÖTÜ!
2
BERBAT
3
MÜKEMMEL!
3
KIZDIM
0 Yorumlar