Erkek Arkadaş İçin Elveda Mesajları

Erkek arkadaşı için dokunaklı ve duygusal hoş çakal mesajları: Özel birine veda etmek çok zordur. Erkek arkadaşa veda etmek çok fazla acıya neden olabilir ve elbette bu kadar yakın olanı bırakmayı görmekte. Ancak bazen veda etmek yerine başka bir seçenek olmadığında böyle bir durumla yüzleşmek zorundayız. Benzer bir nedenden dolayı buradaysanız ve erkek arkadaşınıza veda etmek için mükemmel kelimeler arıyorsanız, bu sözleri yararlı bulacaksınız. Bunun için, sevdiğiniz biriyle ayrılmak ya da erkek arkadaşınızın iş için yurt dışına çıkmak ya da sevdiklerinizden uzak bir mesafe bırakmak gibi ne olursa olsun, Erkek arkadaşınız için bu Hoş çakal Mesajları, ne hissettiğinizle ilgili gerçek duygularınızı açıklamanıza yardımcı olacaktır.

Gönderim  2,412 Görüntüleme Güncelleme 1 yıl önce
Erkek Arkadaş İçin Elveda Mesajları

Erkek Arkadaş İçin Elveda Mesajları

Nereye gidersen git, nerede olursan ol, her zaman geri dönmeni ve onu kollarına olmanı bekleyen bu kızın olduğunu unutma. Güle güle.


Ağlayacağım ama acılarımı duymana asla izin vermeyeceğim. Üzgün olacağım ama üzüntümü hissetmene asla izin vermeyeceğim. Sensiz mutlu olmayacağım ama mutluluğumu azaltmasına asla izin vermeyeceğim. Güle güle.


Bir gün uzaklığın acısını fark edeceksin, bir gün beraberliğin değerinin farkına varacaksın, Umarım ileride seçtiğin herhangi bir yolda iyi olursun, bu benim son sözlerim! Hoş çakal.


Bebeğim sonsuza kadar birlikte olacağımızı düşündüm ve hayatımın geri kalanını seninle geçirmeye hazırdım. Ama bunun asla olmayacağını bilmek acı verici ve şimdi ayrı yollarımıza gitmeliyiz. Çok üzgünüm.


Binlerce kilometre uzakta olacağız ama hatırlamanı istediğim tek şey sadece kız arkadaşın değilim. Tek hayali senin mutlu olmanı isteyen bir kızım. Güle güle.


Seni gitmekten alıkoyamayacağımı biliyorum, ama ağlamamı durduramıyorum. Ama gözyaşlarımı görmene izin vermeyeceğim, çünkü gülümsemeni bırakmanı istemiyorum. Güle güle.


Akıllı bir arkadaş bana bir zamanlar insanlara bize nasıl davranacaklarını öğrettiğimizi söyledi. Zararım için her zaman yaptığın acı verici şeyleri mazur görerek beni hor görmeyi öğrettin. Daha fazla dayanamıyorum ve bu yüzden senden ayrılıyorum.


Bu veda, sonsuza dek hayatından ayrılan bir işaret değil, bunun yerine çok özleneceğin ve yakında tekrar görüşmeyi umduğunu söyleyen sessiz bir mesaj. Güle güle!


Ayrılırken benim için üzülme. Hayatım aynı olacak, sonsuza kadar birlikte olabileceğimiz günü hayal edeceğim. Seni seviyorum güle güle.


Keşke nihayet bitene kadar rüyalarımda beni sık sık ziyaret etmeyi isterdim. Benim için çok zordu, her zaman bir gün seni görmek için sabırsızlanıyordum ve beni bekleyeceğini söyledin… Çok yakında gitmene hazır değilim, ama mecbursun.


Erkek Arkadaşınız İçin Üzüntülü Ayrılık Mesajları


Kalbim yırtıldı ama kırılmadım. Ağlamak istiyorum ama ağlayamam, gülmekten başka. Vazgeçmek istiyorum ama başımı dik tutuyorum. Kesinlikle acıyor ama veda etme zamanı.


Sen ayrılırken yanında kalbimin bir parçasını, ruhumun bir parçasını, aklımın bir parçasını ve tüm mutluluğumu alıyorsun. Güle güle.


Bağlanmak için çok genciz, bu yüzden göklere uçtuğunu görmek beni mutlu ediyor. Giderken bana bakma, gözlerimdeki gözyaşlarını görmeni istemiyorum. Güle güle.


Nerede olursan ol, umarım mesajımı okuyorsun. Gitmeni görmek kalbimi acıtıyor; İçimde ölüyormuşum gibi hissediyorum. Anılarım düşüncelerimde her yanıp söndüğünde acılarımı ve gözyaşlarımı tutamıyorum üzgünüm.


Sen ayrılsan bile hayatlarımız ve ilişkimiz devam edecek. Ancak yolun her adımı keskin cam parçaları üzerinde yürümek gibi hissedeceğim. Tekrar bir araya gelene kadar ayaklarım kanayarak bile yürümeye devam edecek. Güle güle.


Hayallerini kovalamak için ayrı yollarına giderken, umarım parçası olduğum tüm hayallerine ulaşırsın. Güle güle.


Kalbim kırık ve ağır. Hayatımın büyük bir parçası olan biri veda etmeden gitmeli ve gerçekten onunla nasıl başa çıkacağımı bilmiyorum. Hayatımda böylesine büyük bir kayıp gibi görünen şeylerle nasıl başa çıkabilirim?


Sonsuza dek elveda. Numaramı ve tüm iletişim bilgilerimi kaybet. Yalnız mutlu olmak senin gibi bir adamla sefil olmaktan daha iyidir.


Sesini duyduğum gün adımı söylediğini bekleyeceğim ve seni kapımda dururken görmeyi umuyorum. O zamana kadar, umarım kalbimin ağladığını duyarsın ve ben umutsuzca seni bekleceğim, seni hayal edip ve kalbimin altından ölüyor olacağım. Güle güle.


Erkek Arkadaşınız İçin Duygusal Güle Güle Mesajları


Kalbimi bir süre uzaklaşacağın için ikna edeceğim. Ama kim kollarımı sarılmamalara ikna edecek? Güle güle.


İhanete olan bağlılığımı aşağıladın ve aşkımı yalanlarla evlendirdin. Memnuniyetime kayıtsız ve kalbimin çığlıklarına ilgisizdin. Bir omurgansız olduğunu sana söyleyeyim, şimdi çıkış yolu yok, ayrılacak tek şey seni bırakmak.


Beni ağlatacak olsan bile, veda etme zamanı geldi. Bunun geleceğini hiç düşünmemiştim, ama bu bizim son öpücüğümüz.


Sarılman, sesin, dokunuşunda… hepsi çok gerçek görünüyor. Beni uyandırıyor ve ağlatıyor. Çok uzaktayken elveda demek çok zor.


Uzaklaşma düşüncesi, seni ne kadar çok sevdiğimi söyleyebileceğim her zaman düşünmemi sağlıyor... Seni özleyeceğim, hoşça kal.


Yakında geri döneceğini biliyorum, ama o an buradan aya kadar kadar görünüyor. Seni ne kadar özleyeceğim hakkında hiçbir fikrin yok, tüm dünyam hüzünlü bir renk tonuna dalmış olacak. Güle güle.


Tekrar tekrar senden saygı ve sevgiyle değişmeni ve bana iyi davranman için yalvardım, ama işler daha da kötüye gitti. Seni sevdiğim kadar bırakmalıyım çünkü bana iyi davranacak bir adamı hak ettiğimi biliyorum, seninle herşey talihsiz bir durum.


Gerçekten acı veren şey, bugün beni bir kaybeden gibi hissettirmek ile ilgili değil, daha önce nasıl özel hissettirdiğinin anılar.


Bunlar sadece iki kelime değil, iki parçaya bölünmüş halde kalbimin durumu. Ağır bir kalple, tatlı bir 'elveda' istiyorum.


Yokluğun kalbimi bir hançer gibi delecek. Ama endişelenme, hala senin için dövmeye devam edecek. Güle güle.


Senden ayrılmak benim seçimim değil ama başka bir seçeneğim yok, tıpkı beni sevmenin nasıl bir seçim olduğu gibi ama başka seçeneğin yokmuş gibi yaptın.


İlişkimize her gün rahatça değiştirebileceğin bir Facebook durum güncellemesi gibi davrandın. Üzgünüm ama bu şekilde davranılmayı reddediyorum. Güle güle.


Ayrılmam gereken zaman geldi, Ağır bir kalple vedalaşarak, Şimdi ayrı yollarımıza devam edeceğiz, Güle Güle


Birlikte geçirdiğimiz her an kalbime yakın tutacağım bir anı olacak. Ama şimdi devam etme ve yeni bir başlangıç yapma zamanı. Ayrılıyoruz ama iki arkadaş gibi olabiliriz. Hep birbirimizi anladık ve umarım dostluğumuz asla bitmez.


Gittiğini düşündüğüm tek şey beni üzüyor nasıl yalnız kalacağımı bilmiyorum, seni özleyeceğim aşkım elveda!


Bir kişinin sana nasıl bu kadar çok zarar verebileceği şaşırtıcı ama yine de onları seviyorsun. En iyi arkadaşın ve hayatının aşkı olduklarında birine veda etmek zor. Seni asla affetmeyeceklerini ve asla affetmeyeceğini bilmek daha da zor. Aşk neden bu kadar zor olmalı?


Aşkım koşulsuz olabilir ama sana kalbimi verdiğimde konuşulmamış bir durum vardı. Sadece sevdiğin sürece senindi. Güle güle.


Kalp kırıklığını sana hiç vermek istemediğim bir şey ama seninle olursam da bana zarar verecek. Ama bunların hiçbirini anlamanı beklemiyorum, ilişkimiz için endişe duyuyorsun.


Tepkiniz?

2
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
1
VAY CANINA
1
KOMİK
1
KÖTÜ!
2
BERBAT
3
MÜKEMMEL!
1
KIZDIM
0 Yorumlar