Erkek Arkadaşınız İçin Özür ve Üzgünüm Mesajları

Erkek Arkadaşınız İçin Özür ve Üzgünüm Mesajları: Birini incitmek kolaydır; bilmeden onları incitene kadar onları incittiğimizin farkında bile değiliz ve o anı geri almak ve incitmek için yapabileceğimiz hiçbir şey yok. Ama yapabileceğimiz şey özür dilemek ve af dilemek ama anlamlı bir özür dilemek için uygun kelimeleri bulmak asla kolay değil. Erkek arkadaşınız veya kocanız için içten özür mesajlarını arıyorsanız, sizin için harika bir derlememiz var. Onun için en içten özür dileme mesajlarını seçin ve eşinize özür dileyen bir mesaj gönderin.

Gönderim  64 Görüntüleme Güncelleme 2 ay önce
Erkek Arkadaşınız İçin Özür ve Üzgünüm Mesajları

Erkek Arkadaşınız İçin Üzgünüm Mesajları

Seninle kavga ettiğim için özür dilerim. Daha sabırlı ve anlayışlı olmalıydım. Bu kadar çabuk sinirlenip seni dinlememek benim hatam. Gerçekten üzgünüm. Lütfen özrümü kabul et sevgilim.


Sen hayatımın aşkısın. Seni incitmektense kendimi incitmeyi tercih ederim ama sana acı çektirdiysem lütfen beni affet. Kalbimin derinliklerinden özür dilerim ve seni ölene kadar seveceğim.


Aşkım, canım aşkım. Beni son bir kez affedeceğine söz verirsen, aynı hatayı bir daha yapmayacağıma söz veririm. Bu hatayı tekrarlamamayı her zaman hatırlayacağım; Başka hatalar da yapabilirim ama bu değil. Gerçekten söz veriyorum, serçe sözü. Beni affet Lütfen.


Sen benim hayatımdaki en önemli insansın ve ben asla seni incitecek bir şey yapmam biliyor musun? Seni incitecek bir şey yapacağıma inanıyor musun? Seni incittiğim bir şey varsa lütfen beni affet bebeğim. Beni affetmen için her şeyi yapacağım; sadece ne yapabileceğimi bilmeme izin ver.


Bana bak, ben çok tatlı bir insanım. Böyle birine nasıl üzülebilirsin? Bana kızmayı bırak ve sarıl bana. Hemen, çabuk! Şu anda! Ayrıca seni kızdırdığım için özür dilerim. Gerçekten üzgünüm.


Sevgilim, inan bana, sana bu konuda asla yalan söylememeliydim ama senin iyiliğin için yaptım ve yalanlar gitgide büyüdü. Yalan söylediğimi gizlemek için yalan söyledim ve bunu yaptığım için çok kötüyüm. Lütfen özrümü kabul et.


Özür dilerim. Seni incitmek istemedim. Sana asla isteyerek zarar veremem. Seni acı içinde görmek beni daha çok öldürüyor. Her şey için pişmanım. Lütfen özrümü kabul et aşkım. 


Dünya ile senin arasında bir seçim yapmak zorunda kalsaydım seni seçerdim biliyor musun? Çünkü sen benim evrenimin merkezisin. Peki, seni üzdükten sonra nasıl yaşayabilirim? Üzgünüm Aşkım. Lütfen özrümü kabul et.


Üzgünüm. Ben berbat bir ortağım. Beni affettiğin zaman, tartışmanın senin tarafını dinleyeceğime ve kendi tarafımı sana doğru bir şekilde açıklayacağıma söz veriyorum. Bir ilişkide olması gerektiği gibi birlikte bir çözüm bulacağız. Lütfen özrümü kabul et aşkım.


Kalbi Dokunaklı Erkek Arkadaşınız İçin Üzgünüm Mesajları


Gerçekten üzgünüm tatlım. Beni cezalandırabilirsin ama benden nefret etme. Benimle istediğin kadar konuşmamana dayanabilirim ama benden nefret etmene dayanamam. Sen benim her şeyimsin.


Lütfen beni affet ve beni bir kez daha kabul et. Benim için gerçekten önemlisin. Gitmene izin veremem Sensiz ben bir hiçim. Sensiz hayatımın hiçbir amacı, hiçbir anlamı yok. Kalbimin derinliklerinden gerçekten üzgünüm.


Kendimi kaybetmekle yaşayabilirdim ama seni kaybetmek dayanılmaz. Lütfen beni affet ve seni bir kez daha sevmeme izin ver. Denedim ama senden başkasını sevebileceğime inanmıyorum. Seni aldatmamalıydım. Lütfen beni affet ve beni bir kez daha kabul et.


Senin için her şeyi yapacağım. Beni affetmeni sağladığı sürece senin için her şeyi ve her şeyi yapmaya hazırım. Sen benim herşeyimsin. Lütfen özrümü kabul et. Seni özledim. Üzgünüm.


Seni kaybettikten sonra, senin sayende kim olduğumu anladım. Seni özledim; sensiz kendimi boş ve yalnız hissediyorum. Lütfen beni affedip tekrar kabul eder misin? Seni seviyorum. Seni gerçekten seviyorum Herşey için özür dilerim.


Üzgünüm bebeğim. Sen beni affetmezsen ben kendimi asla affedemeyeceğim. Sana bu kadar haksızlık ettiğim için uyuyamıyorum, yemek yiyemiyorum veya nefes alamıyorum. Lütfen beni son bir kez affet. Bir daha asla seni incitecek bir şey yapmayacağım.


Seni mümkün olan en korkunç şekilde incittim. Beni kayıtsız şartsız sevdin, bencilce ve benim tek yaptığım seni incitmek ve karşılığında seni üzmekti. Ama son bir kez beni affedip kabul eder misin? Yemin ederim sana bir daha asla yalan söylemeyeceğim ve seni incitmeyeceğim. Lütfen. Seni seviyorum.


Sen hayatımın aşkı, hayallerimin adamı ve hayatımın geri kalanını birlikte geçirmek isteyeceğim tek erkeksin. Lütfen kavga etmeyi bırakıp sarılıp her şeyi unutabilir miyiz? Seni özledim ve seni seviyorum. Üzgünüm.


Sözlerimde ve eylemlerimde daha dikkatli olmalıydım; Çok geç olana kadar seni ne kadar incittiğimi bilmiyordum. Lütfen içten özürlerimi kabul et. Düzeltmeme izin ver. Lütfen, her şeyi yoluna sokmak, senin daha iyi hissetmeni sağlamak için her şeyi yapmaya hazırım.


Seninle tartıştığım için özür dilerim. Söylediklerine daha fazla dikkat etmeli ve tartışmanın senin tarafını anlamaya çalışmalıydım. Üzgünüm. Daha şefkatli olmalıydım. Lütfen özrümü kabul et aşkım.


Üzgünüm. Sana yalan söylememem gerektiğini biliyorum. Yalan söylemek benim hatam. Lütfen beni affet, lütfen senden özür dilememe izin ver. Yemin ederim sana bir daha asla yalan söylemeyeceğim. Sen benim için çok önemlisin; Sana karşı dürüst olmak istiyorum.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM