Erkek Arkadaşınız İçin Ay Dönümü Mesajları - Romantik Mesajları

Romantik anın boşuna akmasına izin vermeyin. Erkek arkadaşınıza en şanslı adamı hissettirin ve ona bağlı olan sevginizi gösterin ve ilişkinizi her zaman yeşil tutun.

Gönderim  44,511 Görüntüleme Güncelleme 3 yıl önce
Erkek Arkadaşınız İçin Ay Dönümü Mesajları - Romantik Mesajları

Erkek Arkadaşınız İçin Ay Dönümü Mesajları

Tüm ay boyunca bana korkunç haksızlık yapmaya devam ettin. Gözlerimden uykuyu çaldın ve hayal kurmamı değiştirdin. Bir sonraki buluşmamızda bunun bedelini ödemek zorundasın. Mutlu aylar sevgilim!


Günümüzde koşulsuz sevmeyi bilen birini bulmak nadirdir. Kendimi şanslı hissetmelisin çünkü benim gibi birini buldun. Bu ayda sana bir öpücük gönderiyorum!


Sana karşı dava açacağım çünkü kalbimi çaldın ve bir ay daha seninle birlikte sakladın. Bu suçun tazminatının ne olduğunu biliyor musun? Bütün hayatını benimle geçirmek zorundasın.


Bu dünyanın en aptal ve romantik olmayan erkek arkadaşıyla bir ay daha geçtiği için çok mutluyum. Ama aynı derecede üzgünüm, çünkü seninle bin ay daha geçirmek zorundayım. Sevgilim!


Her zaman benim olacağını bildiğim sürece, asla ağlamam için bir sebep olmayacak, Aşkımız bizi mutlu ediyor. Mutlu Aylar!


Mutlu Aylar! Daha fazla hiçbir şey bu an için hissettiğim mutluluğu hayatımda senin gibi biri ile karşılaştırmaz. Allah'a şükürler olsun! Evet, dedim, çünkü senin türünden birini, sevindim ve senin hayatımda olduğun için her zaman mutlu hissedeceğim.


Bugün, hayatımda olmanın ne kadar harika olduğunu kabul etmek için harika bir gün. Ay dönümümüzü kutlarım bebeğim.


Sadece seni sevmekten asla bıkmayacağımı bilmeni istiyorum. Ay dönümümüz kutlu olsun canım.


Dakikalar saatlere, saatler günlere, günler aylara dönüşür. Ve bunların her anı gerçekten çok özel. Ve bugün aşkımızın başka bir ayını kutlarken, kendimi çok şanslı hissediyorum. Sana mutlu Aylar sevgilim.


Benimle olmak o kadar kolay değil ama her gün yapıyorsun, bu yüzden çok havalı olduğun için teşekkür ederim ve işte sana çok mutlu bir ay diliyorum, tatlı pasta seni seviyorum.


Seninle olduğumda özel bir çekicilik hissediyorum, seninle olmayı seviyorum çünkü ortaya çıkan zorluklarla başa çıkmam ve onları aşmak için motive ediyorsun, bana hayatla yüzleşmem için gereken gücü veriyorsun.


Allah'ın bizim için bu kadar buluşup gelmemiz için kendi nedenleri var. Ama umarım aşkımız şu anda olanın ötesinde gelişir.


Her otuz günde bir hayatımın pili senin yüzünden yeniden bir şarj oluyor. Ay dönümümüz kutlu olsun sevgilim.


Uzaktaki Erkek Arkadaşınız İçin Aylık Aşk Mesajları


Uzaklık bizi artık birbirimizden uzak tutamaz çünkü kalplerimiz cennetsel bir ilişkiye bağlıdır. Uzun aylarca böyle olacak ama aşkımız her geçen gün daha güçlü olacak!


Hiçbir şey, benimle olmadığını, benden çok uzakta olduğunu fark edemez. Çünkü ne zaman gözlerimi kapatsam, seni yanımda hissedebiliyorum. Mutlu Aylar Aşkım!


Zaman uçacak, insanlar değişecek ve yaşamın renkleri kaybolacak. Ancak bir şey sabit kalacaktır. Bu sana olan aşkım! Mutlu aylar canım! Yakında geri dön ve bana sarıl!


Sensiz bir ay daha geçirdim. Benim kadar üzgün hissettiğini biliyorum. Sadece bilmeni isterim ki, bu ikimiz için birlikte inanılmaz bir gelecek için yaptığımız bir fedakarlıktır. Seni seviyorum ve çok özlüyorum!


Günlerim renkli değil çünkü burada benimle değilsin. Ama hayallerim daima renkli çünkü her zaman rüyamdasın. Mutlu aylar canım! Geri gelmeni bekliyorum!


Kilometreler, bizi uzaklara kadar ayırabilir, ancak kalbimizde duygular aynıdır. Seni kalbimde hazine olarak saklıyorum ve seni asla milyon tl veya milyon kilometre karşılığında takas etmeyeceğim. Seni seviyorum yakışıklım.


Seviyoruz, önemsiyoruz ve kilometreler bizi ayırmasına rağmen birbirimizi hissediyoruz ama kalbimiz asla ayrılmayacak. Sonsuza kadar en iyi aşk çift olacağız. Mutlu Aylar Canım!


Mesafeyi metre veya km uzunluğuyla değil, kalbimizle ölçülim. Çok uzak ama ezbere değil. Sen ve ben hep birbirimiz için en iyi çiftiz. Seni seviyorum!


Sensiz, bazen sıkılmış hissediyorum ve yokluğun kalbime acı veriyor. Ve ondan sonra, senin gibi özel birini özlediğim için çok şanslı hissediyorum. Seni bir an olsun bile aklımdan çıkaramıyorum!


Aramızda kilometreler veya okyanuslar olsun bizi sadece kilometreler ayırır. Ama sevgimizi ayıramayacak ve birbirimize olan ilgimizi azaltamayacakl. Sadece seni çok özlüyorum! Seni seviyorum!


Erkek Arkadaşınız İçin 1. Aylık Ay Dönümü Mesajları


Keşke zaman akışını durdurabilseydim, seninle her gün bir yıl gibi olacaktı. İlk ayımızı birlikte geçirdiğimize inanamıyorum. Gerçekten, mutlu olduğumuzda zaman çok hızlı uçar.


Sevgili erkek arkadaşım, benim kadar mutlu olduğunu biliyorum. İlk ayımızı güzel geçirdik. Seninle bin ay daha geçirmek istiyorum!


Bana bu kadar mutluluk veren bir ay daha hatırlamıyorum. Hayatıma geldiğin için teşekkürler. Mutlu ilk ay yıldönümü canım. Seni çok seviyorum!


Hayatımızın en romantik ayı bize veda ederken, bunun sonsuza dek süren bağımızın sadece başlangıcı olduğunu söylemek istiyorum. Önümüzdeki aylarda çok daha muhteşem anlar geliyor!


Gün, birlikte yolculuğumuza başladığımız kadar parlak. Doğanın bu harika renkleri bana birlikte ilk ayımızda paylaştığımız tatlı anıları hatırlatıyor! Seni seviyorum!


Çok özel bir hazine bulduğumu bildiğim 30 gün geçti. Seninle geçirdiğim her anı ve günü seviyorum aşkım. Sana mutlu aylar sevgilim.


Beni dünyanın en mutlu kızı yapıyorsun ve her ne yaparsan yap beni her zaman güldürebilir ya da gülümsetebilirsin. Muhtemelen beni de ağlatabilirsin, ama umarım olmaz.


En büyük anlarımı seninle geçirdiğim anlar ve en iyi günlerimiz henüz gelmedi. Sevgi yolculuğumuzda bir dönüm noktasını kutlarken, birbirimiz için yaratılığını gerçekten söyleyebiliriz. Ay Dönümümüz Kutlu Olsun AŞK.


Düşlerin gerçek olmadığını düşündüm ama sonra seninle tanıştım ve sana aşık oldum. Bu kadar şanslı olduğumdan beri bir ay oldu. Mutlu Aylar Canım.


Sen, parlak zırhtaki şövalyemsin, her ayrıntıyı yakalamayı başaran ve benimle olmandan başka bir şey istemeyen adam, seni tüm kalbimle seviyorum.


Güller gibi aşkımız çiçek açar ve üzüntü ve kasvet yoktur, akan bir nehir gibi aşkımız sonsuzdur ve birlikte olduğumu ilk ayımızı kutlayalım. Seni seviyorum.


Erkek Arkadaşınız İçin Tatlı Ay Dönümü Mesajları


Bir zamanlar başıma bir şey geldi, olabilecek en tatlı şeydi. Bir fantezi, bir rüya gerçek oldu… Seninle tanıştığım gündü! Seni seviyorum ve sana mutlu aylar!


Bir ağaç diktik ve her gün onu sulamalıyız ve otuz günde bir budaması için güzelleşmesi gerekiyor. Sevgi ağacımız güçlü ve sağlamlaşsın ve önümüzdeki aylarda bize neşe versin. Ay Dönümümüz Kutlu Olsun.


Sana ilk ay beraberliğimizi tamamladığımız için ne kadar mutlu olduğumu söyleme fırsatına dayanamadım. Mutlu aylar.


Sen benim hayatımın aşkısın ve yaşadığımız zorluklara rağmen tek istediğim sonsuza dek seninle kalmak. Öpücüğünü hissetmek, üzerime gelen tatlı bir sihri hissetmemi sağlıyor. Şimdi aşık olmanın ne hissettirdiğini biliyorum.


Senin için veya başkalarının gözünde mükemmel olmayabilirim ama sana olan sevgim bu kusurları dolduracak. Beni sevdiğin ve benimle kaldığın için teşekkürler!


Kız arkadaşın olduğum için çok mutluyum, senin gibi neredeyse hiç bir erkek yok, bana verdiğin her şey için teşekkürler, her hareketin bana sevginin gerçek olduğunu söylüyor. Asla bitmeyecek olan ilişkimizi koruyacağım.


O kadar iniş ve çıkışlar oldu ama sen beni asla terk etmedin. Özüne seni seviyorum. Mutlu aylar.


Bana her zaman verdiğin Mutluluk ve düşüncelerimizi her zaman paylaştığımız anlar ve zamanlar için teşekkür ederim. Her şey için teşekkürler.


Son yirmi dokuz gündür aşkımız için içiniz yanan. Bugün onu alevlere boğma günü. Mutlu Monthsary aşkım.


Hayatımda her zaman hatırlayacağım o anlar var. Önemli oldukları için değil, benimle orada olduğunuz için. Ay dönümümüz Kutlu Olsun Paşam!


Dünya ne olursa olsun daima senin olacağım. Kalbim her zaman sonsuza dek sevgini ve ilgini özleyecek. Seni her zaman seveceğim.


Her saniye seninleyken kendimi tam hissediyorum ve beni kucakladığında ruhlarımızın bir olduğunu hissediyorum. Seni sevmeyi asla bırakmayacağım çünkü sen hep hayalini kurduğum adamsın.


Hayatımı değiştirdin ve bana gerçek sevgi ve ilginin gerçek anlamını öğrettin. Sen benim dünyamsın. Sana mutlu aylar.


Tepkiniz?

29
ÇOK KOMİK
10
SEVDİM
12
SADE
17
VAY CANINA
30
KOMİK
40
KÖTÜ!
12
BERBAT
31
MÜKEMMEL!
21
KIZDIM