Erkek Arkadaşınız için Anlamlı Teşekkür Mesajları ve Takdir Edici Sözler

Erkek arkadaşınıza olan minnettarlığınızı ifade etmenin en güzel yolu: Anlamlı teşekkür mesajları ve takdir edici sözler. Onu sevginizle şaşırtın!

Gönderim  9,858 Görüntüleme Güncelleme 1 ay önce
Erkek Arkadaşınız için Anlamlı Teşekkür Mesajları ve Takdir Edici Sözler

Erkek Arkadaşınız İçin Teşekkür Mesajları

Seninle olmak için her şeyi yapabilirim, hiçbir şey beni durduramaz çünkü hayatım sadece senin yanındaysam anlam ifade ediyor. Seni seviyorum prensim , sen benim hayatımın aşkısın. Bana çok fazla sevgi verdiğin için teşekkürler!


Sen benim varlığımın ışığısın, kalbimin kralısın, saatlerimi aydınlattığın için teşekkür ederim aşkım.


Bana hayatımı aydınlatmak için geldin; Senin sayende gerçekten sevginin ne olduğunu anladım. Dünyadaki tüm kelimeler seni ne kadar sevdiğimi söylemek için yeterli değil.


Beni her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya teşvik ettiğin için teşekkür etmek istiyorum. Kendime bile inanamadığım zamanlar bana inandığın için teşekkür etmek istiyorum. Çok şaşırtıcı olduğun için sana teşekkür etmek istiyorum, çünkü sen istediğim her şeysin ve çok daha fazlası.


Sen benim hayatıma geldikten beri gülümsüyorum. Yüzümde kaşlarını çatarak uyuduğum bir gün olmadı ve hepsi senin sayende. Tatlım, hayatıma geldiğin için mutluyum. Bana verdiğin tüm mutluluk için teşekkürler!


Hayatımın sevgisinin her zaman anlayış, sevgi dolu, şefkatli, sadık olmasını ve beni olduğum için kabul edecek birisinin olmasını istedim. Şimdi aradığım kişiyi buldum. Beni tamamladığın için teşekkürler!


Facebook ve Whatsapp için Teşekkür Mesajları


Sevgili, zor günlerim boyunca yanımda olduğun ve hastanede iyileşirken yanımda kaldığın için teşekkür ederim. Senin güzel hareketini takdir ediyorum ve her zaman yardımsever ve sevimli bir insan erkeksin!


Hayatımın aşkı, seni gördüğüm andan itibaren yakışıklığın ve kişiliğinle büyülendim. Seni seviyorum. Günlerini benimle paylaştığın için teşekkürler, bebeğim.


Aşk hikayemizi kıskananlar var, ama aldırış etmiyorum. Sadece seninle mutlu olmak için yaşıyorum ve önemli olan bu, büyük aşk hikayemin bir parçası olduğun için teşekkürler!


Bazen başkalarının yol açtığı zararın tepkisini çeken kişi olduğun için teşekkür ederim. Zor bir gün geçirdiğimi biliyorum; sık sık benim sorunlarımla uğraşmak zorundasın. Bunun için dünyanın en iyi erkek arkadaşısın.


Düşüncelerine ne kadar hayran olduğumu tarif edemem. Her zaman yanımda olduğun ve benim için endişe ettiğin için teşekkürler, sana ne kadar minnettar olduğumu söyleyemem. Sen benim aradığım şeydin ve Cennet sonunda seni gönderdi. Seni seviyorum tatlım.


Sevgili İçin En İyi Teşekkür Mesajları


Sen ve ben birbirimiz için yaratılmışız, biz mükemmel bir uyum içindeyiz. Birbirimizi Dünya'da yeni bulmuş ruh arkadaşları gibiyiz. Seni hiç kimseyi sevemediğim gibi seviyorum. Sonsuza dek benim güneş ışığımsın. Hayatıma geldiğin için teşekkürler!


Seni tüm kalbimle seviyorum. Sana hiç kimseye güvenmediğim kadar güvendim. Bazen kendimden bile şüphe ediyorum, ama biliyorum ki senden asla şüphelenmeyeceğim çünkü sen benim gerçek aşkımsın. İçimde derinden biliyorum ki asla kalbimi kırmayacaksın ya da beni asla yarı yolda bırakmayacaksın. Gücüm olduğu için teşekkürler!


Seni ilk gördüğüm andan hoşlandım. Aşkını ilan ettiğimde aklımda tuttum çünkü hayatımın en mutlu günlerinden biriydi. Bana güzel aşk için teşekkürler.


Ağladığımda beni tuttuğun için teşekkür etmek istiyorum, özellikle de küçük bir şey üzerinde inanılmaz derecede aşırı duyarlı olduğum için. Beni tüm hayatım boyunca olduğundan daha fazla güldürdüğün için teşekkür etmek istiyorum. Yapmak istediğim tek şey bir galon dondurma için ağlamak olduğunda yüzüme bir gülümseme koyduğun için teşekkür etmek istiyorum.


Sana sadık olacağım ve tüm kalbimle seni sonsuza kadar seveceğime söz veriyorum, çünkü sensiz hiçbir şey olmadığımı fark ediyorum. Kollarında yatarken, kendimi evimde hissediyorum. Teşekkür ederim.


Zor zamanlarda beni destekleme konusundaki sevgime gerçekten çok minnettarım. Bu mütevazi eylemini takdir ediyorum ve senin gibi sevgiliyi bana vermiş olduğu için Allah'a şükrediyorum.


Erkek Arkadaşınız İçin Romantik Teşekkür Mesajları


Seninle tanıştığımda içimde güzel bir şey hissettim. Şimdi dünyanın en iyi adamı olduğum için en şanslı kadınım. Beni mutlu ettiğin için teşekkürler!


Beni ve hayallerimi desteklediğin ve beni asla hayatta istediğimden uzak tutmaya çalıştığın için teşekkür ederim.


Sonsuza dek seninle olmak istiyorum, beni çok özel hissettiriyorsun ve bazen üzerimde ürettiğini bilen sevinç yüzünden ağlıyorum. Teşekkür ederim ve seni seviyorum bebeğim.


Beni öptüğümde, vücudumdan akan sıcak bir his gibi, varlığımın her elyafını titretiyorsun. Sana çok aşığım bebeğim, sensiz ölürüm. Hayatımın yakıtı olduğun için teşekkürler!


Daha önce hiç böyle bir sevgi hissetmemiştim. Bana büyümek için yer verdin, benim için kapalı olan dünyayı açtın ve nefes almama izin verdin. Çok iyisin. Gelecekteki kocam olduğun için teşekkür ederim.


Romantik veya duygusal bir şey yapmak için elinden ne gelirse yaptığın için teşekkür ederim, çünkü bunun benim için dünya anlamına geleceğini biliyordun.


Tek taraflı düşüncelerimi oluşturmak istediğimde çok fazla tartışmamanız için teşekkür ederim,  çünkü bazen sadece güçlü bir bağımsız kadın olduğumu iddia etmek istiyorum ve bunu tamamen anlıyorsun ve bunu her zaman özgürlükle yapmama izin veriyorsun.


Benimle olman, dünyayı farklı görmeme yardımcı oluyor, şimdi her şey daha iyi görünüyor. Hayatımı değiştirdiğin için teşekkür ederim.


Tepkiniz?

2
ÇOK KOMİK
1
SEVDİM
1
SADE
0
VAY CANINA
4
KOMİK
3
KÖTÜ!
0
BERBAT
1
MÜKEMMEL!
1
KIZDIM