Erkek Arkadaşınız İçin İyi Geceler Mesajları - Onun İçin Romantik Sözler

Erkek Arkadaşınız İçin İyi Geceler Mesajı: Erkek arkadaşına olan bu iyi geceler mesajları, sevgilin için tatlı rüyalar dolu bir gece selamlamak için size yardımcı olacaktır. Yakışıklı erkek arkadaşınız yatmadan önce sizden bu tatlı ve romantik iyi geceler mesajlarını alırsa çok mutlu olacak! Tam bu yazıda onun için çok güzel, sevimli ve sevgi dolu iyi geceler mesajları ve tatlı iyi geceler sözlerini bulacaksınız. Onu gülümsetmek istiyorsanız ona komik iyi geceler mesajları ya da seksi iyi geceler mesajları gönderebilirsiniz.

Gönderim  71,575 Görüntüleme Güncelleme 4 yıl önce
Erkek Arkadaşınız İçin İyi Geceler Mesajları - Onun İçin Romantik Sözler

Erkek Arkadaşınız için İyi Geceler Mesajları

Keşke bir gün sana alnından bir öpücük verip iyi geceler diyebilseydim. Ve sonra beni kollarına alıp gözlerimi kapatıp birlikte uyusaydık. İyi geceler aşkım!


Her gün sevgin ve huzurunla geçirmek harika bir deneyim. Beni her zaman mutlu hissettirdiğin için seni seviyorum. İyi geceler bebeğim!


Seni şimdi düşünüyorum çünkü çok karanlık ve soğuk bir gece. Keşke burada bana sarılmak ve bu gece güvende hissettirmek için burada olsaydın. İyi geceler aşkım!


Dünyadaki en yakışıklı adama iyi geceler diliyorum. Bu gece hayatının en tatlı rüyasını yaşa!


İster iyi vakit geçir, isterse kötü, gece olduğunda seni öpmek ve kucaklamak için her zaman yanında olacağım. İyi geceler aşkım.


Ne kadar uğraşırsan uğraş, hayallerin asla benimkinden daha tatlı olamaz, çünkü SENİ hayal ediyorum. İyi geceler tatlım.


Uyurken çok masum görünüyorsun. Her gece uyuduğumda sana âşık olurum. İyi geceler yakışıklım. Sana sıkı ve huzurlu bir uyku diliyorum!


Hayatta başka bir arzum yok çünkü zaten sana sahibim. Hayatımdaki en tatlı rüyasın. İyi geceler sevgilim!


Burada olduğumu biliyorum ve hep seninle olacağım. El ele ve ruh ruha. Gözlerini kapat ve büyük, kocaman bir gülümsemeyle uyumak için uzaklaş. Ben buradayım aşkım.


Bu mesaj senin hayatımdaki en önemli kişi olduğunu hatırlatmak içindir. Bütün kabuslarını alıp hayallerini sevgi ile doldurmak istiyorum. Çok güzel bir gece geçirmeni dilerim. Tatlı Rüyalar.


Keşke ay olabilseydim. Seni izlemek için her şeyi verirdim. Güzelliğin eşsiz ve Kuzey yıldızını sönük görünmesini sağlıyor. Hayallerin harika olsun ve geri kalanı bol olsun.


Güneş şimdi üzgün, ama ay sevinçle dans ediyor. Her ne kadar güneş gittiğini görmek için üzülse de, ay bütün gece seninle birlikte eğlensin.


Tek istediğim birlikte olduğumuz gecelerin asla bitmeyeceği. Ayrı olduğumuzda dayanamıyorum. İyi geceler aşkım.


Sessiz gece ve hayallerin, Seni hatırladığım gibi sessiz gece, Bir ipucun var mı? Seni çok özledim aşkım, sana güzel bir gece diliyorum, iyi geceler!


Her geçen gün sana olan sevgim büyüyor, nasıl olduğunu anlamıyorum, ama bir şekilde yönetiyorum bebeğim, yarını seni daha çok sevmem için bekleyemem. İyi geceler.


Yıldızların aydınlattığı gökyüzü muhteşem görünüyor ve gecenin havası büyüleyici. Ama seninle olduğum zaman içeriden ne kadar güzel hissettiğim ile karşılaştırıldığında hiçbir şey değil. İyi geceler.


Erkek Arkadaşınıza İyi Geceler Mesajları


Sadece harika bir adam değil, uyurken çok masum görünüyorsun. Yarın o sevimli yüzü görebilmek için sıkı uyu.


İyi bir gece uykusu çek ve kendini mükemmel bir güne hazırla. İyi geceler tatlım.


Sen her zaman en çılgın rüyalarımın adamısın. İyi uykular. İyi geceler.


Bedenin ve zihnin için biraz dinlen. Her gün en iyi versiyonunu istiyorum. İyi geceler aşkım. Senin hayallerimde olduğumdan emin ol.


Sıcak kucakların her zaman gecemi harika kılar. Yarın sıkı uyuduğundan ve kendini yoğun bir güne hazırladığından emin ol. İyi geceler.


Uyurken seni öpmeme karşı koyamıyorum. Biliyor musun, uykulu yüzünü gördüğümde, dünyadaki tüm neşeyi görüyorum. İyi geceler prensim.


Her geceyi seninle geçirme şansına sahip olduğum için gerçekten minnettarım. Parlayan zırhlı şövalyeme iyi geceler.


Uyumadan önce öpücüklere ve sarılmaya ihtiyacım var çünkü günümü tamamlıyorlar. İyi geceler sevgili.


İlişkimiz mükemmel olmayabilir. Ama sonsuza dek benimle kaldığın sürece benim için önemli değil. İyi geceler bebeğim.


Erkek Arkadaşınız İçin Romantik İyi Geceler Mesajları


Şuan biliyorum beni düşünüyorsun ve muhtemelen bir sürü işin var. Ama sanırım bütün meşgul olduğun zaman senin için endişelendim. Bu yüzden kendine iyi bak, tamam mı?


İyi geceler tatlı prens. Hayallerin muhteşem bir şey olsun. Sen benim tek gerçek aşkım ve hayatımın dileğisin. Seni seviyorum, ruh eşim. Kalp kalbe uyuyoruz.


İyi geceler, günlerimi aydınlatan adama. Tatlı rüyalar, sevgisi beni dikişlere sokan adama. Sarılmalar ve öpücükler, hayatımı bir gül yatağına benzeyen adama. Seni seviyorum.


İyi geceler aşkım, iyi geceler canım sadece gece, kucağımın sıcaklığını hissetmekten korkma ve O'nun lütfu için Allah'a şükret.


Her gece, umarım ay büyük ve parlaktır ve mutlu ve haklı olursun. Işığı kapattığında, Seni hayal ettiğimi unutma.


Uykuya dalmaya çalışıyorum, her yıldızı sayarak. Ama hepsi donuk görünüyor çünkü sen benim hayatımdaki en parlak ışıksın. İyi geceler!


Her gün yaptığım tek şey yine seninle olmayı bekliyor. Bütün günüm akşamları tekrar kollarında geçirebileceğim umuduyla dönüyor.


Karanlık gökyüzünde parlayan ay sadece bir şey anlamına gelebilir, bu aşk bizi hayatın tüm karanlık köşelerinden geçirebilir. İyi geceler.


Ne olduğunu biliyorum çünkü ayrıldığımızda kendimi eksik hissediyorum. Asla sensiz olmak istemem. İyi geceler.


Erkek Arkadaşınız için Komik ve Seksi İyi Geceler Mesajları


Geceleri ağzımda ekşi bir tat alıyorum çünkü sensiz olacağımı biliyorum. Ama seni hayal etmeye başladığımda bu tat tatlı oluyor.


Gece esintisi saçlarımdan esiyor ve rüzgarın yumuşak dokunuşu bana öpücüklerini hatırlatıyor. Keşke seni bu kadar özlemem gerekmeseydi.


Benimle çıkarken katı rüya kuralları olduğunu bilmiyor muydun? Kural 1, her zaman beni hayal etmelisin. Kural numarası 2, kural numarası 1'in tek kuraldır. İyi geceler.


İYİ geceler dediğimde, aslında geceleri İYİ bir çocuk olmanı istiyorum. Yani benden başka bir kız düşünme. İyi geceler yakışıklı.


Geceleri uykuya dalmakta çok zorlanıyorum. Neden biliyormusun? Çünkü seni düşünmeyi bırakamıyorum. Çabuk rüyalarıma gir ve beni aşklar diyarına götür.


Keşke yumuşak yastığın olabilseydim. O zaman kavga etsek bile beni her gece görmeyi dört gözle beklersin. İyi geceler tatlım.


Mükemmel bir dünyada her gece seninle kucaklaşır ve her gün senden bir öpücükle başlar. İyi geceler bebeğim.


Başını omzuma yasla ve gözlerini kapat. Dünyaya iyi geceler deme zamanı. Rüya diyarında uyan ve o kadar parlak gülümse ki ay o kadar parlak görünmesin.


Tepkiniz?

59
ÇOK KOMİK
31
SEVDİM
20
SADE
21
VAY CANINA
46
KOMİK
82
KÖTÜ!
35
BERBAT
47
MÜKEMMEL!
42
KIZDIM