Erkek Arkadaşınız İçin Özlem Mesajları - Seni Özlüyorum

Erkek arkadaşınız sizden uzağa gitmesi ve birkaç gün ayrı kalması gerçekten acı verici bir özlemdir. Kendinizi yalnız hissedebilirsiniz ve kalbiniz onu özlediğini söyleyerek daha yüksek sesle bağırır! İkiniz de bu küçük dönem için uzun mesafeli bir sevgiyi sürdürmek zorunda kalabilirsiniz. Sakin ve sabır olun, çünkü bu modern teknolojilerin bir çağıdır ve derin duygularınızı Facebook, Pinterest, Google Plus, Twitter, E-posta veya SMS ile özel mesajlar aracılığıyla ona gönderebilirsiniz.

Gönderim  29,986 Görüntüleme Güncelleme 4 yıl önce
Erkek Arkadaşınız İçin Özlem Mesajları - Seni Özlüyorum

Seni Özlüyorum Mesajları

Sadece seni özlemiyorum nefesindeki sıcaklığı, gözlerindeki derinliği, parmaklarına dokunmayı ve ellerini belimde hissetmeyi özlüyorum. Seni gerçekten ve derinden özlüyorum.


Yalanları görmeye başladığım zaman geldi: Tüm erkeklerin aynı olduğu sanıyordum! Etrafa baktım ve sen bir istisnasın! Bütün insanlar yalan olabilir, ama sen benim kalıcı gerçeğimsin. Seni seviyorum ve seni özlüyorum.


Sevgili kocam, sen benim için kılık değiştirmiş bir nimetsin. Ama sen etrafta olmadığında, kendimi reddedilmiş gibi hissediyorum. Sen sadece bana aitsin. Seni özledim.


Hayatın acılarını unutmak için sarıldığımız anları özlüyorum. Gülüştüğümüz ve kaygısız yaşadığımız zamanları özlüyorum. Güneş doğana kadar sarıldığımız zamanları özlüyorum. Birlikte olduğumuz tüm anları özlüyorum, lütfen bana geri dön.


Lütfen bana veda etme. Sensiz bir an ölmek istiyormuşum gibi hissettiriyor. İhtiyacım olan tek şey sensin yalan söylemiyorum seni özlüyorum ve düşünüyorum, iç çekiyorum.


Bir saniyeliğine bile yanında olmak, bir ömür boyu mutlu olmak gibi hissettiriyor. Tek bir saniye bile senden uzak olmak, sefalet içinde bir ömür boyu kafesli hissetmek gibidir.


Tek ihtiyacım olan nefes aldığım hava ve seni sevmek. Seni özledim bebeğim. Eve geldiğinde seni görmek için sabırsızlanıyorum. Seni düşünüyorum!


Seni deli gibi özlüyorum, seni vahşi gibi özlüyorum ne zaman geri döneceksin canım ne zaman tezahüratımı geri alacağım? Lütfen yakında geri dön çünkü seni çok özlüyorum!


Sana güveniyorum bebeğim. Ve biliyor musun? Bu seni sevdiğimden daha iyi bir iltifat. Nedenini bilmek ister misin? Çünkü sevdiğin birine her zaman güvenemesin, ancak güvendiğin kişiyi daima sevebilirsin. Seni özlüyorum!


Pencerenin dışında, seni hatırlıyorum, Etrafıma baktığımda, seni hatırlıyorum, Etrafımda yürürken seni hatırlıyorum. Her şey bana seni hatırlatıyor ve seni özlememe neden oluyor!


Uyandığımda kalbimdeki boşluğu hissediyorum, Uzakta olduğunu ve seni çok özlediğimin farkındayım.


Kalbim seni düşündüğünde kıkırdar ve sen uzaktayken ağrır. Burada olduğun zaman mutluluk beni yuttu ama sen olmadığında üzüntü avlanırım. Seni özledim.


Ne zaman ayrı olsan aşk birisini özlüyor, ama bir şekilde içeride sıcak hissediyor çünkü kalbime yakınsın.


Mesafe bizi birbirinden ayırabilir, ama sadece aklımda olduğunu bilmen için mutlu anlarımıza hep değer vereceğime söz veriyorum. Seni özlüyorum!


Seni çok özledim aşkım, sensiz çok kaybolmuş hissediyorum, lütfen geri dön ve gülümse, seni gerçekten özlüyorum!


Seninle birlikteyken kabusların en kötüsü bile tatlı görünüyor… ama sen burada olmadığında en tatlı rüyalar bile karanlık görünüyor. Seni özledim.


Sebep ya da mevsim yok, ama her an seni özlüyorum, Zaman yine aynı değil canım, lütfen bana geri dön, seni özledim!


Sevgiyle ilgili sorun her zaman çok az veya çok fazla olmasıdır. Öğrenmeye geldiğim şey, sadece yaşamak istediğim biriyle değil, her zaman onsuz yaşayamayacağım biriyle birlikte olmam gerektiğidir. Ve bu sensin, seni çok özlüyorum!


Sabah vedalaştığımızda, akşam tekrar eve dönene kadar dünyam tek renk oluyor. Seni özledim.


Erkek Arkadaşınıza Duygusal Seni Özlüyorum Mesajları


Acı çekiyorum çünkü paylaşmak için benimle değilsin, gülüşüm bir yerde kayboluyor çünkü onu bulmak için burada değilsin. Seni çok özledim ve sadece sarılman beni mutlu edebilir. Lütfen yakında geri dön.


Gülüşünü özledim, öpücüklerini özledim, yalnızlık beni öldürüyor. Bana geri dönerek beni hayata döndür! Seni özlüyorum bebeğim!


Aşkın kalbime rahatlık veriyor ve hayatta, gördüğüm en iyisisin. Sen benim dünyamsın, sevincimin nedeni, sen hayatımda olmasaydın nerede olurdum bilmezdim! Seni seviyorum ve seni özlüyorum.


Seni biraz özledim, sanırım söyleyebilirim, biraz fazla, biraz fazla sık ve her gün biraz daha fazla.


Google'da arama yaptım. Neden kocamı bu kadar çok özlüyorum diye? Google yanıtladı - Çünkü o da seni özlüyor.


Seni düşünerek mutluluğu anlıyorum, güzelliğini, görüşünü anlıyorum, sevgiyi sen  olarak anlıyorum. Ben olmaktan gurur duyuyorum çünkü ben seninim. Seni seviyorum ve seni çok özledim.


Seni güneşin çiçekleri kışın derinliklerinde özlediği gibi özlüyorum, ışığı yönlendirmek için güzellik yerine, kalbin yokluğunun beni yasakladığı donmuş dünya gibi sertleşiyor.


Seni özlüyorum, seni öpüyorum, sana sarılıyorum, seni istiyorum, seni seviyorum. Tek ihtiyacım sensin, sen ve sadece sen!


Senin hakkında düşünmek şimdiye kadarki en romantik ve tatlı duygu. Ama eve gelmeni beklemek bana çok fazla gözyaşı dökmeye sebep oluyor. Seni özledim.


Senden uzak olmak çok zor, çünkü kalbimi kendinle aldın. Geri getir ve beni mutlu et, Gözyaşlarımı sil ve yalnız olmamı engelle.


Kederliyken ağlıyordum ve rahat edemedim İhtiyacım olan bir arkadaş olmadığında tüm hayatım boyunca ağladım. Ama sen benim hayatıma girdiğinde, tüm acılarım son oldu. Sonsuza dek benim olacaksın diyebilirim. Seni seviyorum ve seni çok özledim.


Birlikte olmadığımızda, ruhum boş hissediyor. Kalbim uyuşmuş, duygularım sığlaşıyor. Renksiz bir gökkuşağı gibi, kafiyeli olmayan şiir gibi… senden uzakta olmak hayatımın en karanlık zamanları. Seni özledim.


İşin seni uzun yolculuklara götürdüğünde, ailen seni özlüyor, çocukların babalarını özlüyor ve ruh eşimi ve sevgilimi özlüyorum. Seni özledim tatlım.


Gümüş ve altın istemiyorum Tek istediğim senin varlığın, seni gerçekten özlüyorum aşkım. Lütfen bana geri dön.


Kelimeler sana olan özlemimi ifade etmek için yeterli değil, her gün ve gece, seni düşünüyorum, geri dön aşkım, çünkü seni çok özledim!


Birini özlemek her geçen gün daha kolay olur. Çünkü birbirinizi son gördüğünüzden bir gün daha uzak olsa da, bir dahaki sefere bir gün daha yakın olur.


Erkek Arkadaşınız İçin Özledim Mesajları


Bunu söylediğimde seni özlüyorum. Bunu bir yetersizlik olarak düşünmelisin. Şu an nasıl hissettiğimi ve seni ne kadar özlediğim hakkında hiçbir fikrin yok.


Bazen keşke sen ay olsaydın ve ben yıldızın, böylece seni özlemem artık sorun olmayacaktı. Ama şu anda seni tamamen özlüyorum.


Bana sorduğun gün, her gün en az bir kez benimle tanışmanı zorunlu kılacak bir Erkek Arkadaşlık Sözleşmesi hazırlamalıydım. Seni özledim oğlum.


Aşkında ölmek sensiz yaşamaktan daha iyidir. Seni çok özledim canım; Seni seviyorum. Bana geri dön!


Seni kalbimin her vuruşunda özlüyorum, seni gözlerimin her yanıp sönmesiyle özlüyorum, lütfen geri dön, yoksa hep üzüleceğim, seni çok seviyorum!


Umarım birini özlemek için bir ilaç vardır, çünkü şimdi ihtiyacım var. Sanırım tek ilacım sensin. Sana şimdi ihtiyacım var tatlım.


Bilirsin, kalbimde kocaman bir delik var ve bu sadece bana her gün verdiğin sevgi ile doldurulabilir. Bu yüzden acil bir durum olarak düşün ve bana gel. Aşkına ihtiyacım var. Seni çok özledim.


Burada olmadığında eksik parçaları olan bir bulmaca gibiyim. Beni tamamla ve boşluğu doldur. Seni özledim bebeğim.


Gözyaşlarım kurudu, duygularım uyuştu. Gülüşüm kayboldu. Yakında buluşalım, üzüntülerimi sil. Bana sıkıca sarıl bebeğim, beni bu sıkıntılardan çek al. Seni özledim.


Günün içimde boşluk hissettiğim bir zaman var, Böyle bir anda yemek teklif edildiğinde, yemek yemem İnsanlar beni neşelendirmeye çalıştığında, üzülüyorum. Böyle zamanlarda görmek istediğim tek şey senin yüzün. Seni çok özledim.


Ellerimi tutarken senin yanında oturma anını özlüyorum. Beni sonsuza kadar seveceğini söylediğin anı da özledim. Kısacası, seninle geçirdiğim her anı özledim. Lütfen yakında dönün.


Beni her gördüğünde bana verdiğin tatlı sarılmayı özlüyorum. Şu an seninle olmak istiyorum. Seni çok özledim.


Yastığım artık omzunun başımı dinlendirmesini ve etrafımda sıkıca sarılmış kollarını telafi edemez. Seni özledim.


Sahip olduğum bu “seni özledim” hastalığı için doktora gittim. Bana günde üç kez iki kucaklama ve bir öpücük reçetesi veri. Şimdi bana ilacımı vermelisin. Seni özledim!


Arkadaşlarımla olmama rağmen, sevdiğim kişiyle olmadığımda hala boş hissediyorum. Keşke burada olsaydın aşkım. Seni çok özlüyorum!


Acıdan daha fazla bir duyguya sahip olabileceğimi hiç düşünmemiştim, bu aksamı acıdan daha fazla alabileceğimi hiç düşünmemiştim, Burada olmadığını düşünerek, kendimi kaybediyorum. Kendimi kaybediyorum, çünkü seni özlüyorum.


Beni göz ardı ettiğinden daha acı verici bir şey yoktur. Lütfen bana gel ve bana sıkıca sarıl. Seni çok özledim.


Etrafta olmadığında tüm dünyevi sorunlara, zorluklara ve talihsizliklere maruz kaldığımı hissediyorum. Seni özledim bebeğim. Seni çok özledim.


Facebook, Twitter, WhatsApp, Snapchat ve instagramın ortak yönlerini biliyor musun? Hepsinden nefret ediyorum çünkü seninle sanal olarak konuşmaktan bıktım. Geri dön bebeğim, seni özledim.


Aşk olmadan hayat eksiktir. Tıpkı bizim gibi, hayatım sensiz ve senin aşkın olmadan tamamlanmadı. Geri dönüp hayatımı tekrar başlatmanı bekleyeceğim. Seni seviyorum ve seni özledim.


Seni beni sevdiğimden daha çok seviyorum, Kelimeler ve eylemlerde bile, aşkım bana inan, Dünyamda, sonsuza dek sen ve ben. Seni seviyorum, hâlâ seni özlüyorum.


Seni Sevdiğim Kelimeler, Seni ne kadar özlediğimi hatırlatıyor, Sensiz ne kadar yalnız olduğumu, Seninle olmak için ne kadar şey vereceğim bilmiyorsun. Ama sensizim seni özlüyorum seni!


Kanatsız bir balık, kanatsız bir kuş. Pençesiz bir yengeç, pençesiz bir kedi. Sensiz ben, sensiz ben hiçim. Seni özledim.


Yüzündeki rüzgarı hissediyorsan, sana bin öpücük gönderdiğimden emin ol, çünkü her gün seni özlüyorum, lütfen bana geri dön!


Her gün gülümsememin sebebiydin. Tek sebebim burada yanımda değilse nasıl gülümseyebilirim? Nasıl tekrar gülümsemek isterdim. Seni özledim.


Seni özlemek en zor duygulardan biri, çalışamıyorum, yiyemiyorum, eski benliğimi yaşayamıyorum. Mutluluğu geri getir ve geri gel seni çok özledim!


İlişkimizin her detayı kalbime kazınmıştı .. ve şimdi her aşındırma bir diken gibi içeri giriyor çünkü seni özlüyorum.


Günümün en tatlı kısmı seni düşünmek. Ama en zor kısmı seni özlemek. Seninle nasıl tekrar olabilirim?


Dokunuşun hayatımda bir teselli oldu. Sebeplerin gayet iyiydi. Benimle bir şeylerde durma şeklin. Baktığın şekilde öyleydi. tüm bu kayıp bir yolda seni çok özlüyorum!


Sevdiğimi özlüyorum, yukarıdaki Yüce Allah'tan hediyemi özlüyorum, aşkımı özlüyorum, Kalbime kimseyi koymadım, yukarıda ay olmayan bir gece gibi ve bulutsuz berrak bir gökyüzü gibi seni özlüyorum. Ben özledim seni aşkım!


Elini tutmak, seni yakın tutmak, sıkıca sarılmak, yumuşakça öpmek ve kafanı göğsüme koyup dinlenmeni istiyorum, böylece kalbimin atışını duyabilirsin ... sadece senin için. Seni özledim.


Sen sadece anın olayı değilsin. Artık sen sonsuza dek olan olaysın. Seni görmek için başka bir anı bekleyemem. Seni özlüyorum ve bunu kısaltmak benim yeteneğimden daha fazla.


Orada milyonlarca insan olabilir ama senin aşkın ruhum için mükemmel. Sonsuza dek seninle kalmaya geldim ve ne olursa olsun, hiçbir yere gitmem! Seni seviyorum ama yine de seni özlüyorum.


En kısa zamanda seninle olmayı umuyorum, çünkü hissettiğim yalnızlık zaten dayanılmaz. Seni çok fena özlüyorum.


Gözlerimi kapattığımda, sadece bir yüz görebiliyorum, Düşüncelerimde kaybolduğumda, Sadece sen, seni çok özlüyorum canım, Lütfen geri dön yakında!


Paylaştığımız anlar hayatım boyunca devam ediyor ama eğer söylenecek doğruluk varsa, yalnızlık beni yiyorsa, bununla ne kadar dayanabileceğimden emin değilim. Seni çok özledim canım!


Sana sarılmayı seviyorum ama gitmekten nefret ediyorum. Merhaba demeyi seviyorum ama hoşçakal demekten nefret ediyorum. Bana doğru gelmeni izlemeyi seviyorum ama giderken seni sevmiyorum. Seni özledim.


Sensiz yanımda olmadığım için eksikmişim gibi geliyor, yokluğum beni bir kenara bırakıyor, yardım edemem ama yanında olmak istiyorum, Yanımda durduğun için teşekkür ederim, Seni seviyorum ve seni çok özledim!


Tepkiniz?

12
ÇOK KOMİK
3
SEVDİM
1
SADE
2
VAY CANINA
2
KOMİK
3
KÖTÜ!
2
BERBAT
4
MÜKEMMEL!
4
KIZDIM