Erkek Arkadaşınız için Tatlı ve Romantik Aşk Mesajları

Belki de erkek arkadaşın hakkında çok fazla duygu hissedersin ama ona olan sevgiyi hissettiğin gibi ifade edemezsin. Genellikle, erkekler doğası gereği en duygusal olanlar olmayabilir. Yani, kalbinizin onun için nasıl attığını göstermek için, sevgilinize biraz tatlı ve romantik aşk mesajları gönderebilirsiniz

Gönderim  96,273 Görüntüleme Güncelleme 4 yıl önce
Erkek Arkadaşınız için Tatlı ve Romantik Aşk Mesajları

Erkek Arkadaşınız için Tatlı ve Romantik Aşk Mesajları

Bin güneş bile gülümsemenden daha parlak parlayamaz. Hayatımı mümkün olan her şekilde aydınlatıyorsun. Bunu yapmayı asla bırakma!


Hiç bitmeyen bir aşk hikayesinin en tatlı başlangıcısın. Sen sevimli prensimsin ve hikayedeki prenses benim.


Her zaman kalbimi senden uzak tutmaya çalıştığımda isyan eder ve kaçar. Kalbim seni bulur ve sonsuza dek sana kilitlenmek ister!


Seninle tanıştığımdan beri seni düşünmeden bir an bile geçirmedim. Sen her zaman düşüncelerimde, kalbimde ve zihnimdesin.


Kollarında, benim için mükemmel bir saklanma yeri buldum. Dünyanın geri kalanından kaçınabilirim ve hala burada, kollarında herşeye sahip olduğumu hissediyorum.


Erkek Arkadaşınız için Duygusal Aşk Mesajları


Bulutları görmeye o kadar alışkındım ki masmavi bir gökyüzünün nasıl görüneceğini unuttum. hayatıma masmavi gökyüzü olduğun için seni seviyorum.


Ben hiçbir yere gitmeyen biriydim. Ama sen beni dünyanın en şanslı kızı gibi hissettirdin. Aşkın ihtiyacım olan şey ve hayatımın geri kalanında istediğim şey.


Beni hayatında tutmak için hayal edilemez bir şey yaptın. Şimdi içerideyim, seni hayatımda tutmak için her şeyi yapacağıma söz veriyorum!


Dün hayatımın geri kalanında seninle olmayı hayal ediyordum. Şimdi her gün hayatımın bir parçası olduğunu bilerek uyanıyorum.


Ne zaman elimi tutsan, içimdeki bir şey, bize ne olursa olsun birbirimizi asla bırakmayacağımızı söylüyor.


Şaşırtıcı şeyler gördüm, harika insanlar tanıyordum ama bu kadar derinden ve gerçekten sevebilecek daha güzel bir ruh hiç tanımadım.


Erkek Arkadaşınız İçin Tatlı Aşk Mesajları


Sen her lokma ile tatlılaşan çikolatasın. Sen her nefeste güçlenen tatlı kokusun!


Çünkü sen benim hayatımdasın, benim için her sabah uyanmak ve Allah'a şükretmek için tatlı bir sabah daha. Allah naziktir çünkü seni benim kaderim yaptı!


Mükemmel bir kız arkadaş olmayabilirim, ama seni hiç kimsenin yapmadığı gibi sevmeyi biliyorum ve kimse asla yapmayacak. Çünkü seni kendimden daha çok seviyorum.


Hayatım bir bahçe ve sende sahip olduğum en renkli çiçeksin. Hayatımda sana sahip olduğum için şanslıyım. Sonsuza kadar benimle kal!


Sana olan aşkım okyanustan daha derin. Eğer doğrudan gözlerimin içine bakarsan görebilirsin. Sana ne kadar delice aşık olduğumu bileceksin!


Sen sihirbaz değilsin. Ama seninle tanıştığım andan itibaren gözlerin beni büyüledi. Bana bir aşk değil, aşkını söyle!


Erkek Arkadaşınız için Dokunaklı Aşk Mesajları


Sonsuza dek seninle olmak için bir milyon kez ölmek zorunda kalsam bile, anlaşmayı memnuniyetle kabul ederdim çünkü çok sevdim.


Sana olan aşkım hiç bitmiyor. Hayat benim için ne kadar zor olursa olsun, hayattaki hiç kimseye razı olmazdım!


Benim için koşulsuz sevgine karşılık sana ne verdiğimi bilmiyorum. Ama şunu bil, bütün kalbimi ve ruhumu işgal eden tek kişi sensin.


Beni o kadar çok mutlu ettin ki, üzücü anılarımı toprak altına gömebiliyorum.


Hayatıma geldiğinizden beri, tamamen farklı bir dünyada farklı bir hayat yaşıyorum. Burada seninle benim aramda var olan tek şey mutluluk!


Bu dünyada hiçbir şey bizi birbirimizden ayrı tutamaz. Bazen birbirimizle kavga edebiliriz, ancak birbirimizle nasıl barışacağımızı da biliyoruz.


Erkek Arkadaşınız için Aşk Sözleri


Gerçek aşkın hayatımızda sadece bir kez gerçekleştiğini söylüyorlar. Ama benim için her gün ve seni gördüğüm her an aşk olur.


Seni görmek isteyen sadece gözlerim değil. Seni ve her zaman sana ait olmak isteyen kalbimi düşünmeyi asla bırakmayan aklım!


Seni her gördüğümde, bu dünyada doğru kişiye ait olduğumu biliyorum. Ve bu doğru insanın kalbimin asla kanamasına asla izin vermeyeceğini de biliyorum.


Sana olan aşkım her zaman doğru ve saftır. Ve biliyorum ki gerçek aşk sevgilileri asla hayal kırıklığına uğratmaz. Hayat bizi nereye götürürse götürsün hep birlikte olacağız.


Benim hayat tanımım sensin. Benim en tatlı hayallerim, içinde seninle olanlardır. Kalbim sana ait ve ruhum senin için can atıyor!


Aşkım, günlerimin renklerle dolu olması, gecelerimin rüyalarla dolu olması ve hayatımın mutlulukla dolu olmasının sebebi sensin!


Erkek Arkadaşınız için Derin Aşk Mesajları


Sana söz veriyorum, son nefesimi alana kadar seni her zaman seveceğim ve güçlü bir destek olacağım. Hayatımın son gün batımını seninle görmek istiyorum. Beni asla terketme. Seni çok seviyorum.


Dünyayı istemiyorum, gökyüzünü istemiyorum, ayı istemiyorum, sadece seni payımda istiyorum. Seni çok seviyorum aşkım


Ah aşkım, aşk konuşmalarını anlamanı nasıl sağlamalıyım? Bütün gece uyanık kalıyorum ve bu gözler sana boyun eğiyor. Seni ne kadar çok sevdiğimi anlayabiliyor musun?


Selam kalbim, Hüznümün tek sebebi olduğunu ve tüm dünyada beni mutlu edebilen tek kişi olduğunu biliyor musun? Seni seviyorum!


Bazen dünyada kalmamın nedenini bulmaya çalışırım. Öyleyse benim hayatımın tek sebebi olduğunu anla. Seni seviyorum!


Sana hiç talepim yok. Tek talebim “Sensin”. Lütfen ellerimi sonsuza kadar tut ve asla gitmeme izin verme. Hala burada senin için, ilişkimiz için savaşıyorum. Sana çok ihtiyacım var aşkım.


Hayatıma girdiğin günden bu yana, her gün sevinç ve mutlulukla doludur. Hayatımın son gününe kadar seninle olmak istiyorum. Sen benim kalbimsin.


Hayatıma gelmeden önce hiç böyle hissetmiyordum. Seni hissettiğim her an ve gözlerimi kapattığımda en tatlı gülümsemeye sahip sensin.


İyi geceler Bay Yakışıklı! Tatlı bir rüyalar gör ve eğer rüyanda herhangi bir kız aramaya çalışırsan, o zaman orada olup ve kızı öldürürüm. :). Seni seviyorum.


Kalp atışlarım sadece seni istiyor, çünkü senin yüzünden barış var, seninle aşk var. Seni seviyorum adamım. Her zaman benimle ol ve beni kollarında tut.


Tek bir bakışta bana büyü yaptın gibi! Kalbim şimdi senin oldu. Sensiz hiçbir şey düşünemiyorum. Sadece seni çok seviyorum.


Basit iki kelime “Seni seviyorum” seni ne kadar sevdiğimi asla ifade etmeyecek. Aşkım o kadar derin ki seni kendimi sevdiğimden daha çok sevdiğimi hissediyorum.


Birisi bana sorarsa canımı biliyor musun, hayatta neler başardın? Cevabım “Sen benim tek başarımsın” olacak. Seni delice seviyorum.


Başka bir kızla konuşma. Sadece senin için deliriyorum. Etrafındaki hiçbir kıza tahammül edemem. Sen sadece benimsin. Seni seviyorum!


Dün benimdin, Bugün benimsin ve yarın benim olacaksın. Sen sadece benim varlığımsın. Ve seni her gün düşüneceğim. seni seviyorum.


Sen bir rüyasın ve ben uyku, ikimiz de buluştuğumuzda gece tamamlanır. Bunun için her gün dua edeceğim, ikimizin birleşmesi için. Seni çok seviyorum canım


Uzaktaki Erkek Arkadaşınız İçin Aşk Mesajları


Neden anlamıyorsun? Senin için deli olduğumu bilmiyor muydun? Öyleyse, neden bana böyle acı çekiyorsun. Geri gel sevgilim. Seni çok özledim.


Her duamda sana sevgi var, anlar sensiz zor. Geri gel canım ve cennetimi hissettir. Seni delice seviyorum.


Merhaba bayım! Hala bana kızgın mısın? Dinle, sadece seninle savaşma hakkım var ve seni sonsuza kadar sevecek tek kişi benim, lütfen sevgilim sakin ol. Seni çok sevdiğimi unutma.


Canımı biliyor musun? Birbirimiz için yaratılmışız. Sen benim ruh eşimsin. Beni istemesen bile her zaman senin olacağım.


Beni her zaman güvende hissettiriyorsun. Lütfen seni özlemem için asla bir uzaklarda bulunma. Hep benimle ol. Yakışıklım. Seni çok seviyorum.


Kalbime nasıl girdiğini bilmiyorum, ama gitmene asla izin vermeyeceğimi biliyorum. Seni sevmek benim için bir görev ve seni sonsuza dek seveceğim.


Tepkiniz?

123
ÇOK KOMİK
56
SEVDİM
50
SADE
27
VAY CANINA
64
KOMİK
48
KÖTÜ!
58
BERBAT
49
MÜKEMMEL!
34
KIZDIM