Erkek arkadaşınız için Uzun Romantik Aşk Mesajları

İlişkiniz ne kadar büyükse, beklentileri de o kadar büyük olur. Büyük aşk, büyük özen ve paylaşım gerektirir. Bu yazıda derlediğimiz erkek arkadaşınız için aşk paragrafları ve romantik uzun mesajlar, tatlı yeteneklerinizdeki bu tür sorumluluklarınızın yerini alabilir. Ayrıca erkek arkadaşınız için bu uzun mesajları erkek arkadaşınız sizden alacağı zaman inanılmaz dokunaklı etkisi çok uzun ulacaktır!

Gönderim  273,830 Görüntüleme Güncelleme 2 yıl önce
Erkek arkadaşınız için Uzun Romantik Aşk Mesajları

Erkek Arkadaşınıza Özel Uzun Romantik Mesajlar

Bazen bu dünyadaki her kızın senin gibi sevecen bir erkek arkadaşı olmasını isterdim. Fakat, çok kıskanırdım. Sonsuza dek tek benimsin ve kimsenin hayatımızda ki sevgiden zevk almasını istemiyorum.


Hayatımda istediğim tek şey senin var oluşun. Her zaman duygularımı ifade etmeyebilirim ama gözlerime bakarsan, sadece senin için sevgi, saygı ve özenle dolu bir okyanus göreceksin!


Mükemmel bir erkek arkadaş bulmak için tüm evreni gezebilseydim, asla senin gibi birini bulamazdım. Sadece hayatımın içine girip onu harika kılmak için Allah tarafından benzersiz bir şekilde yaratılmışsın. Seni çok seviyorum!


Her sabah telefonumdan senden tatlı romantik bir mesaj olacağını bilerek uyanıyorum. Günlerim seninle başlıyor ve seninle bitiyor. Ve aralarında sadece bir şey var. SEVGİ!


Allah beni hayattaki pek çok şeyle test etti ama en güzel test sen oldun. Bana tüm bu yıllar boyunca verdiğin sevgi ve özen, sadece cennetle kıyaslanabilecek bir şeydir. Son nefesime kadar seni seveceğim.


Gökyüzünde bir trilyonlarca yıldız inkar edemediğim için daha parlak parlıyor. Çok kıymetli bir aşk benden sana gelen bir aşk kadar gerçek bir aşk, Melekler kollarımın yakınındayken şarkı söyler. Korkacak hiçbir şeyim yok. Her zaman sadece seninle konuşmak için ne diyeceğimi biliyorum. Ama seni seviyorum canım tüm kalbimle beraber sonsuza dek ve asla senden ayrılmam.


Ben büyüdüğümde, küçük şeyler hakkında tartıştığımız günlere geri bakacağımı biliyorum ve sevgimizin bu şeylerden daha güçlü ve daha büyük olduğunu bilerek mutlu olacağım. Hayatımda olduğun için minnettar olduğumu ve seni ölene kadar seveceğimi bilmelisin. Koşulsuz ve sonu gelmeyen sevgiyle seni seviyorum bebeğim!


Biliyorsun hayatımı tamamen değiştirdin, içte ve dışta. Her şey benim lehime olmadığı zaman kalbime girdin ve her şeyi benim için daha iyi hale getirdin ve koşulsuz olarak kendimi çok fazla pozitiflikle değiştirdim. Kalbimi her zamankinden daha hızlı attırıyorsun. Bana nasıl baktığını seviyorum. Bunlar beni mutlu eder ve tüm faaliyetlerin kalbimi seni sevmek için eritir.


Sana bunu her gün söylüyorum, ama sen içeride ve dışarıda tanıdığım en güzel insansın ve bunu her geçen gün daha net görüyorum. Seninle, hakkımızdaki her şeyi seviyorum. Bana başka hiç kimsenin sahip olmadığı bir şey yapıyorsun, beni çok mutlu ediyorsun, en mutlu olduğum şey kalbime en şaşırtıcı duyguları vermen. Benim için bu kadar iyi olan biriyle hiç karşılaşmadım ve artık birlikte olduğumuza göre gülümsemem asla kaybolmaz, benim için sunduğun küçük şeylere beni hayran bıraktın.


Seni bütün kalbimle tamamen seviyorum. Kalın ve zayıf olarak, birlikte olduk ve bu ilişkinin hayatta kalması için savaştık. Senin için her zaman yanında olacağım. Seni seviyorum bebeğim!


Her zaman “Seni seviyorum” dediğimi biliyorum, ama bu yeterli değil. Bu iki kelime senin hakkında nasıl hissettiğimi tarif edemez. Karnımı döndürüyor ve ellerimi sallıyorsun. Seni sevdiğim kadar kimseyi bu kadar sevmedim ve bir daha bu kadar seveceğimi sanmıyorum. Sen istediğim ve ihtiyacım olan her şeysin. Seni çok seviyorum, sen benim her şeyimsin, tüm kalbim ve dünyamsın.


Sadece harika olduğunu söylemek için basit bir şey yapmak ve o gülümesemin ne kadar güzel olduğunu yüzüne söylemek istedim. Herkesin senin, benim için ne anlama geldiğini bilmesini istiyorum. Hayatıma girdiğinden beri gökyüzüne uçuyorum ve henüz inmedim. Hayatımda sana sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu hala bilmiyorum, hayalim gerçekleşiyor… Yine de çok minnettarım. Birlikte olduğumuz bu kısa sürede, çok büyüdük ve geleceğin bizim için neler beklediğini görmek için sabırsızlanıyorum.


Yüzüme bir gülümseme koyan küçük şeyler. Aşk şarkılarına geri dönmemim nedeni sensin. Senin gibi biriyle tanıştığım için çok şanslıyım. Hiçbir kadın daha iyisini isteyemez. Bugün seni seviyorum ve krallık gelene kadar seni seveceğim.


Bebeğim, her zaman rahat etmeyi unutma. Kendini çok fazla strese sokma ve yapabileceğinden daha fazlasını yaparak kendini kaybetme. Yavaş ve sabır her zaman yarışı kazanacaktır. Acele etme ve elinden gelenin en iyisini yap! Kendine iyi bak sevgilim, seni seviyorum .


Seni ne kadar çok sevdiğimin farkında değilsin. Hayatım üzerinde ne kadar olumlu bir etki yarattığının farkında değilsin. Sen şimdiye kadar sahip olduğum en sevimli erkek arkadaşsın. Seninle olduğumdan beri hep gülümsüyorum.


Beni güzel hissettiriyorsun. Bana istediğimden çok daha fazlasını verdiğin için teşekkür ederim. Sahip olduğumuz şey ve sahip olduğumuz her şey için çok minnettarım. Hayatımı paylaşmak istediğim tek kişi sensin. Birbirimizden ayrılırsak nasıl olacağını asla hayal edemem. Bunu düşünmek bile istemiyorum. Tek düşünmek istediğim sensin. Sen hayatımın aşkısın. Seni seviyorum. Seni öleceğim güne kadar seveceğim. Umarım, o gün geldiğinde, seni yanımda olacaksın ve gördüğüm son yüz olacaksın.


Seninle zaman geçirmek şüphesiz ki en büyük şey. Hayatımda yaptığım en eğlenceli şey. Seninleyken bebeğim, hayatımın zamanı var ve zaman uçup gidiyor. Ama ayrı olduğumuzda, her saniye seni tekrar görmeyi beklerken acı içinde geçiriyorum. Seni seviyorum ve seni inanılmaz derecede özlüyorum, seni tekrar görmek için sabırsızlanıyorum!


Hiç kimse seni benim kadar sevmeyecek. Ne yazık ki, bu aşk beni cimri ve bencil yapıyor. İstediğim zaman sana sahip olamıyorsam, zihnimin, bir süpermarkette beş yaşındaki bir velet ağlamasına benzediğinden korkuyorum ve kan kulaklarımdan çıkana ve annen sonunda kabul edip beni satın alana kadar başımı yere vurup senin gibi bir şekeri isteyeceğim. Ama… bu bana sarsıcı hissettiriyor. Eğer benim yoluma sahip olsaydım, asla yanımı terk edemezdin ve bütün gün benimle olurdun ama… o zaman benden sıkılırdın. Yapacağını biliyorum çünkü kendimden bıktım. Varlığımın günlük suçlama deneyimi seni kapıdan dışarı taşıyordu.


Milyonlarca kez söyleyebilirim ve hala yeterli olmayacak: Seni SEVİYORUM. Aşkın inanılmaz. Mükemmel. Bu harika. Daha önce aşkı gördüm, ama böyle değildi. Bu aşk kesinlikle olağanüstü. Ortağım olduğun için teşekkür ederim.


Bebeğim, sen benim ilham kaynağımsın. Hayatım sensiz nasıl olabileceğimi anlayamıyorum. Her şeyi benden uzak tut ve istediğim tek şey sen olacaksın. Senin için sahip olduğum tek şey koşulsuz sevgi. Sen hep ağladığım omuz oldun. Seni sonsuza kadar seveceğim!


Rüya dolu gözlerle uyanmamın sebebi sensin. Sen hayatımda her şeyin yolunda olduğunu bilerek uyumama neden olursun. Ama en önemlisi, her zaman mutlu olmamın sebebi sensin.


Seninle yaşlanmak bu dünyadaki en güzel duygu. Yaşlanacağımız günü dört gözle bekliyorum ve birlikte bu muhteşem anlara tekrar bakacağım. Seni şimdi seviyorum ve o zaman hala seni seveceğim.


Hayatıma girdiğin için üzüntünün ne olduğunu hiç bilmiyorum. Bugün hayatım pozitiflik ve umutlarla dolu. Birisinin hayatım üzerinde böyle bir etkisi olabileceğini hiç düşünmemiştim. Bana verdiğin aşk için şanslıyım.


Seninleyken her şey keyifli görünüyor. Kavurucu güneşi ve kesintisiz yağmuru bile seviyorum. Bulutlar artık beni korkutmuyor. Sana aşık oldum! Tek bildiğim sen istediğim her şeysin! Seni düşündüğünden daha çok seviyorum!


Gülüşün beni bu hayatta mutlu eden şey. Sana baktığımda Allah'a bu kadar güzel bir lütuf için teşekkür ediyorum. Herhangi bir kadının öleceği erkek arkadaş türüsün. Şimdiden sana sahip olduğum için çok şanslıyım!


Kaç kere dövüştüğümüz veya tartıştığımız önemli değil, her zaman barışmak istiyorum. Kimse senin yerini alamadı. Her yönden harikasın ve seninle hiç tanışmazsaydım ne yapacağımı ya da nerede olacağımı asla bilmezdim. Beni kimsenin yapamayacağı gibi anlıyorsun ve seninle her şekilde gerçekten bağlantı kurabiliyorum. Demek istediğim, senin olduğumu ve benim olduğumu söylediğimde. Seni seviyorum ve her zaman senin için savaşacağım.


Bilmeni isterim ki tanıştığımız günden beri sana çok aşık oldum. Hayatıma geldiğin gün kalbimde hissettiğim duyguyu ifade edecek kelimeler yok. Sen hayatımdaki her günü çok özel yapıyorsun. Sen benim hayatımsın, kalbim ve ruhumsun. Sen benim en iyi arkadaşımsın, tek aşkım ve her şeyimsin. Seni bugün dünden daha çok seviyorum ve yarın seni bugün benden daha çok seveceğim ve bu döngü her zaman öldüğüm güne kadar devam edecek ve hala devam edecek.


Bebeğim, sadece birileri benimle flört etmeye çalışırsa, ister şahsen ister kısa mesajla olsun, harika erkek arkadaşımla çok kararlı ve sevgi dolu bir ilişkide olduğumu bilmelerini gururla bildirmek isterdim.


Ben sadece teşekkür etmek için bu zamanı ayırmak istedim. Benim için yaptığın her şey için teşekkürler. Beni sevdiğin ve beni koşulsuz kabul ettiğin ve bana bölünmemiş sevgi ve dikkat sağladığın için teşekkür ederim. Paylaştığımız tüm gülüşler ve geçirdiğimiz harika zamanlar için teşekkür ederim. Sen her zaman zor durumlarda kayam oldun ve bulutlu havalarda güneş ışığımsın. Sen benim herşeyimsin ve seni seviyorum.


Hayatımı gerçekten asla anlamayacağın şekilde değiştirdin. Senle tanışmadığım zamanlarda hayatımda her şey ters gidiyordu. Hayatımdaki her şeyi daha iyi hale getirdin ve hep iyi yaptın. Seni her şeyden çok seviyorum.


Senin gibi bir erkek arkadaş bir mutluluk gibi, sadece aşkımı bir öpücükle mühürlemek istiyorum, sonsuza dek kollarında kalmak istiyorum, senin olmak istiyorum aşkım, mükemmel olduğun gibi kal, aşkım seni her gün daha çok seveceğim bebeğim seni çok seviyorum


Bir zamanlar sıfatlarla rekabet ettim ve kazandım, çünkü sıfatlar bana ne anlama geldiğini açıklayan bir kelime veremedi. Seni kelimelerin tarif edebileceğinden daha çok seviyorum.


Koşulsuz ve bölünmemiş sevgine teşekkür etmek istiyorum. Tüm kahkahalar için ve birlikte geçirdiğimiz tüm güzel zamanlar için teşekkür ederim, hayatımda güneş ışığı oldun. Seni düşünmeyi bırakamam! Sen her şeyimsin ve benim için çok özelsin! Seni seviyorum!


Ah! Seni çok özledim canım sen benim hayatımın güneş ışığısın bebeğim, sen benim dünyamı o kadar parlak yaptın ki, aşkın parlak bir aşk şarkısı gibi parlıyor ve seni çok seviyorum bebeğim, hep sen görmek istiyorum!


Benim dünyamsın. Sana dürüstçe aşık oldum ve bunu söylemekten korkmuyorum. Kalın ve ince geçirdik ve hala güçlüyüz. Sensiz hayatımı senin yanında olmadan hayal bile edemiyorum. Seni çok seviyorum, açıklayamam bile! Sonsuza dek ve sonsuza dek bebeğim.


Sen en şanslı adamsın çünkü ben en şanslı kızım. Sen benim biberimin tuzusun, kolamın asidi. Seni kelimelerin tarif edebileceğinden daha çok seviyorum ve seni asla kaybetmeyi hayal bile edemem. Sen benim herşeyimsin ve her şeysin. Sen yatağa gittiğimde düşündüğüm son şey ve uyandığımda ilk düşündüğüm şeysin. Paha biçilmez ve tanıştığım en şaşırtıcı adamsın. Sen benim en iyi arkadaşımsın, erkek arkadaşımsın ve aşkımsın. Beni böyle hissettirecek kesinlikle KİMSE yokmuş gibi hissediyorum. Seni hayatımdan daha çok seviyorum!


Seni sevmek, hayatı yaşamaya değer kılan tek şeydir. Gün be gün, sana olan sevgim ezici oluyor ve seninle konuşamadığımda kendimi mutsuz hissediyorum. Hayatımda sensiz bir gün güneşsiz bir gün, yemeksiz bir gün veya havasız bir gün gibidir. Beni mutlu etmek için hayatımda sana ihtiyacım var bebeğim. Bana harika hissettiriyorsun. Devam edemediğim zaman bana güç veriyorsun ve buna gerçekten değer veriyorum.


Doğru, diğer çiftleri gördüğümde, kendi kendime “Vay be” diye düşünüyorum, bu dünyadaki en iyi adamla nasıl sonuçlandım! Beni o kadar çok farklı şekilde güldürdün ki, kimse bu kadar bunu yapamaz. Allah'a yemin ederim, başıma gelen en iyi şey sensin ve sadece bunu bilmeni istiyorum. Ne olursa olsun, seni yerden gökyüzüne kadar seveceğim. Tabii ki denizde başka balıklar var, ama her zaman benim Nemo'um olacaksın ve bir gün beni karın olaracak çağırmandan gurur duyacağım! Sevgilerle sevgilim.


Asla bizimki kadar güçlü bir aşk bulamayacağımı düşündüm, ama şimdi birbirimizi bulduk, hayatımın geri kalanını evlenmek istediğim kişiyle geçirmek istediğim kişi olduğunu biliyorum, bebek sahibi olmak istediğim kişi ve yaşlanmak istediğim kişi. Bebeğim, beni tamamladın. Hayatımı bu kadar şaşırtıcı kılıyorsun ve benim için verdiğin mutluluğu sana nasıl geri ödeyeceğimi bilmiyorum ama seni beni sevdiğin kadar sevmekten başka bir şey yapamam. Senin sayende dünya benim için daha iyi bir yer oldu. Seni bir sürü aşkla özlüyorum!


Gerçek aşk, ne kadar derin düştüğün ve ölçülmeye ne kadar düşük olduğuna göre ölçülür, Sadece onu kurtarmak ve sonlandırmak için Ne kadar açılmaya ve güveninizi sunmaya istekli olduğunuza göre belirlenir. Misafirperver, her zaman şaşırtıcı ve her zaman nazik. Asla önyargılı değildir, renk körüdür.


Tepkiniz?

277
ÇOK KOMİK
111
SEVDİM
88
SADE
54
VAY CANINA
134
KOMİK
135
KÖTÜ!
94
BERBAT
120
MÜKEMMEL!
95
KIZDIM