Erkek Arkadaşınız veya Kocanız için Öğleden Sonra Mesajları

Sevgilinize veya eşinize romantik öğleden sonra mesajları göndermenin en güzel yolu. İşte erkek arkadaşınıza veya kocanıza sevginizi ifade etmek için özel olarak seçilmiş öğleden sonra mesajları.

Gönderim  9,656 Görüntüleme Güncelleme 7 ay önce
Erkek Arkadaşınız veya Kocanız için Öğleden Sonra Mesajları

Erkek Arkadaşınız İçin Tatlı İyi Öğleden Sonra Mesajları

Senin gibi güneş ışığımı seviyorum. Her sabah yüzüne bakıyorum ve edebi parlıyor. Eminim bu güzel öğleden sonra daha da parlıyorsun. Mutlu öğleden sonra aşkım.


Bu güzel öğleden sonra seninle oturup konuşabilseydim. Her zaman güzel olanı daha güzel yaparsın. Tünaydın canım.


Bu dünyadaki en iyi adamsın. Bu tatlı öğleden sonra, dünyamı güzelleştirdiğini söylemek istiyorum. Tünaydın. Afiyet olsun.


Yapman gereken tonlarca işin varsa, işleri çok iyi yapabileceğini biliyorum. Çünkü sen bir mücevhersin. Tünaydın canım. Umarım harika bir öğleden sonra geçirirsin.


Bu parlayan güneş bana seni hatırlatıyor. Her zaman güneş gibi parlıyorsun. Aşkın beni aydınlatıyor. İyi günler aşkım.


Güzel sabahtan sonra, bu muhteşem öğleden sonra geldi. Kralımı çok özlüyorum. Sana inanılmaz bir öğleden sonra diliyorum kralım. Seni seviyorum.


Bu tembel öğleden sonra sensiz kendimi eksik hissediyorum. Keşke burada benimle olsaydın. Seni seviyorum. İyi günler güneş ışığım.


Bu tatlı ve harika öğleden sonra, sana sevgil dolu kalbimi gönderiyorum. Harika bir öğleden sonra dilerim sana.


Erkek Arkadaşınız için Romantik İyi Öğleden Sonra Mesajları


Bu güzel öğleden sonra kendimi iyi hissediyorum. Ama sana sarılabilirsem en iyisi olabilir. İyi günler canım.


Güneş ışığı saçlarıma dokunuyor. Bu güneş ışığını sana gönderiyorum. Dokunuşumu hissediyorum. İyi günler tatlım.


Okyanusun yanında elele yürüdüğümüzü hayal et. Mavi suyu, mavi gökyüzünü ve temiz havayı hisset. Harika olur du değil mi? Sana böyle iyi bir öğleden sonra diliyorum.


Kalbimin huzuru sensin. Bu sakin öğleden sonra bana sadece seni hatırlatıyor. Seni seviyorum sevgilim. Tünaydın.


Bu güzel öğleden sonra, seni çok sevdiğimi bilmeni istiyorum. Sensiz yaşayamam. Her zaman yanımda olmanı istiyorum. Tünaydın canım.


Gözlerimi kapattığımda masum yüzünü görüyorum. Hayatımı tamamladın. Seni seviyorum. İyi günler aşkım.


Sevdiğin ilahi. Aşkın beni güçlü bir kadın yaptı. Senin gibi bir partnere sahip olduğum için gurur duyuyorum. Sana harika bir öğleden sonra diliyorum.


Aşk hayat gibidir. Yani şimdi benim hayatımsın.  İyi günler dilerim. Öğle yemeğinin tadını çıkar tatlım.


Bu öğleden sonra sıcak ve yorgunsun. Bu mesajı seni serinletmek için gönderdim. Bu yüzden mesajlarımı oku ve sakin ol! Mutlu öğledensonralar.


Sana biraz güneş ışığı gönderdim aşkım. Üzgünüm, sıcak. Ama endişelenme. Akşam yakında gelecek. Tünaydın canım.


Güneşin gökyüzünün ortasında olduğunu biliyorsun çünkü seni görmek istiyor! Mutlu öğledensonralar. Güneşin tadını çıkar ve beni düşün.


Bu mesaj çok yol kat etti biliyor musun? Sana mutlu bir öğleden sonra dilemek için odamı, binamı, yolları, ağaçları ve son olarak telefonunu dolaştı.


Tatlım, sadece bu öğleden sonra güneş çok sıcak olduğu için yakılmayacağını söylemek istiyorum. Bir bardak soğuk çay ile harika bir öğleden sonra iç.


Koyulaşmış cildini seviyorum. Ancak bu, bu öğleden sonra dışarıda kalman gerektiği anlamına gelmez. Sakin ol ve öğleden sonra aşkımın tadını çıkar.


Güneşin neden bu kadar sıcak olduğunu merak ediyorum. Belki de kıskançlıkla yanıyor çünkü bu dünyada yakışıklı bir adam var. İyi günler yakışıklı adamım.


Sana bir bardak soğuk limonata ve çikolatalı dondurma ile mutlu bir öğleden sonra diliyorum. Yarın lütfen bunları satın al. Seni seviyorum.


Tepkiniz?

7
ÇOK KOMİK
2
SEVDİM
3
SADE
4
VAY CANINA
3
KOMİK
2
KÖTÜ!
2
BERBAT
5
MÜKEMMEL!
2
KIZDIM