Erkek Bebek için Tebrikler - Yeni Doğan Erkek Bebek için Mesajlar

Erkek Bebek için Tebrik Mesajı : Bir çocuk aileye muazzam bir neşe getirir. Yeni doğmuş bir erkek bebeğin gelişi, herhangi bir ebeveyn için en mutlu an olarak kabul edilir. Bir erkek çocuğunu ailesine kabul eden herhangi bir çifte en yakınsanız, bebeğin gelişini takdir ederek onları tebrik etmenin tam zamanı. Yeni doğmuş bir bebek için en iyi dileklerinizi, şanslı ebeveynler için bazı içten dileklerle gönderin.

Gönderim  5,764 Görüntüleme Güncelleme 1 yıl önce
Erkek Bebek için Tebrikler - Yeni Doğan Erkek Bebek için Mesajlar

Erkek Bebek Tebrik Mesajı

Allah'ın en güzel armağanı ile ödüllendirildiniz. Bu bebek bugün ve gelecek yıllarda gülüşünüzün nedeni olabilir. Tebrikler!


Bir erkek bebek, ailede her zaman özel bir nimettir. Kesinlikle dünyadaki en şanslı ebeveynlerden birisiniz. Erkek bebek için tebrikler dileklerimle!


Ailenin en yeni erkek bebeği için tüm sevgiyi gönderiyorum. Önümüzdeki günlerde sağlık ve güzel yaşam dilerim. Ve ayrıca tebrikler!


Kalbinizi yeni umutlar ve hayallerle doldurun çünkü bir gün bu küçük prens büyüyecek ve sizin için her şeyi gerçekleştirecek! Yeni beğeniz için tebrikler!


Böylesine meleksi bir bebeği bu dünyaya getirdiğiniz için ikinize de tebrikler. Onun varlığı hayatınıza muazzam bir neşe ve mutluluk getirsin!


Ailenize büyüleyici bir prensin gelişini kutlarken ikinize de çok tebrikler. Hepinize sağlık ve mutluluklar diliyorum!


Bu küçük neşe paketi hayatınıza sevgi, huzur ve neşe getirsin. Hepimiz için bu neşeyi getirdiğiniz için ikinize de içten tebriklerimi sunarım.


Küçük bebeğiniz zaten bir film yıldızından daha yakışıklı. Büyüyüp parlayan bir yıldız olsun. Tebrikler!


En büyük nimet olarak, yakışıklı bir erkek çocuğu aldınız. Babası gibi zeki bir adam olarak büyüyebilir. Tebrikler!


Ebeveynlik sizin için başlamak üzere. İkinizin de oğlunuz için harika bir ebeveyn olacağını biliyorum. Ama şimdi, harika bir erkek çocuğu doğurduğunuz için önce sizi tebrik etmeme izin verin!


Önce Allah'a şükredin çünkü hayatınızı sağlıklı ve yakışıklı bir erkek bebekle ödüllendirdi. İkinize de tebrikler çünkü ikiniz de harika bir iş çıkardınız!


Şu ana kadar yaşadığınız hayat, melek bebeğinle yaşayacağınız hayatla karşılaştırıldığında hiçbir şey değil. Yakında öğreneceksiniz; onsuz hayat olamaz!


Bu neşeli olayın bir ömür boyu sürmesi gerekiyor. Ailenin bu büyüleyici prensi varken, artık sıkıcı bir gün geçirmenize imkan yok!


Hepimiz yakışıklı bebeğinizi kalplerimizin en derin köşesinden tonlarca sevgi ve iyi dileklerle karşılamak için buradayız!


Sevgi ve şefkatle bir hayat hayat dünyaya getirdiniz. Bebeğinizin bu dünyaya getirdiği güzelliği ve masumiyetini hepimiz kutlayalım.


Küçük parmaklarından sevimli burnuna kadar sahip olduğu her şey, Allah'ın doğa için şaşmaz tasarımının bir örneğidir. Bu neşeli an için Allah'a şükredin!


Bu küçük adam, dindar ve aydın bir insan olarak büyüyebilir. Yaşamı yüce lütufla başarı ve şanla dolu olsun!


Bebekken anne babanın neler yaşamak zorunda kaldığını yakında öğreneceksin. Hayat hepimiz için eşit derecede zalimdir!


Ebeveynlik, düzenli olarak çocuk bezi değiştirme kısmı dışında unutulmaz bir yolculuktur. Öyleyse, sürüş için kemerlerinizi bağlayın, çünkü sizin için başlamak üzere!


Bir erkek bebeğin gelişi kesinlikle evliliğinizi güçlendirecek ve sevginizi daha derinleştirecektir. Ama aynı zamanda günlerinizi kısaltacak ve gecelerinizi uzatacaktır!


Bundan sadece birkaç gün sonra, bir bebeği mutlu etmenin bütün bir aileyi mutlu etmekten çok daha zor olduğunu öğreneceksiniz. Bebeğiniz için tebrikler!


Erkek Bebek Alıntıları


"Her yeni doğan bebekte küçük bir güneş doğar." - Irmgard Erath


"Bir erkek bebek, babasındaki adamı ve büyükbabasındaki küçük çocuğu ortaya çıkarmak için özel bir yola sahiptir." - Tanya Masse


“Bebekler, Tanrı'nın elinden üflenen yıldız tozu parçalarıdır. Bir yıldız tuttuğu için doğum sancılarını bilen kadın şanslıdır. " - Larry Barretto


"Yeni bir bebek her şeyin başlangıcı gibidir. Merak, umut, olasılıkların rüyasıdır." -Eda J. Le Shan


"Bebek sahibi olmak, hem kocanıza hem de çocuğunuza yeniden aşık olmak gibidir." - Tina Brown


"Erkek bebeklerin yaramazlıkla dolu bir cebi ve her zaman neşe ve heyecanla dolup taşan bir eyeri vardır." - Bilinmeyen


"Bebekler sihirli bir şekilde hayatımıza sıcaklık, mutluluk ve ışık getiren küçük güneşler gibidir." - Kartini Diapari-Oengider


“Küçük oğlanlar asla yatağa gönderilmemeli. Her zaman bir gün daha yaşlı uyanırlar. " - JM Barrie


"Küçük eller ve küçük ayaklar, küçük dişsiz sırıtışlar o kadar tatlı ki, çok parlak parıldayan küçük gözler, sana sıkıca sarılacak küçük kollar, yeni bir erkek bebeğin olduğunda sevincin dışında her şey küçüktür." - Bilinmeyen


Ah, bebekler! Onlar osuruklarınızı suçlayabileceğiniz sevimli küçük yaratıklardan daha fazlasıdır. " - Tina Fey


Mutlu bir bebeğin parlayan gözleri vardır. Açık yüreklilikle dünyaya yürür ve sihir yayar. " - Sigrid Leo


“İlk bebeğiniz emziği düşürdüğünde, onu sterilize edersiniz. İkinci bebeğiniz emziği düşürdüğünde köpeğe: "Getir!" Diyorsunuz. " - Bruce Lansky


"Yeni yıkandığında ve tüm bariz şekerlemelerden arındığında bile, çocuklar yapışkan olma eğilimindedir." - Fran Lebowitz


Tepkiniz?

3
ÇOK KOMİK
3
SEVDİM
1
SADE
1
VAY CANINA
2
KOMİK
4
KÖTÜ!
1
BERBAT
3
MÜKEMMEL!
3
KIZDIM
0 Yorumlar