Erkek Sevgiliye Mesajlar

Aşağıda, çeşitli kaynaklardan yıllar boyunca toplanan ilham verici ve bilge Erkek Arkadaşa Kızdan Güzel Sözler koleksiyonumuzu bulacaksınız.

Gönderim  315 Görüntüleme Güncelleme 1 yıl önce
Erkek Sevgiliye Mesajlar

Erkek Arkadaşa Kızdan Güzel Sözler

➥ Benim kurduğum tüm hayallerde sadece sen varsın.


➥ Bir duygu var, içimde akan bir nehir gibi. Seni düşünmeden edemiyorum. Seni çok seviyorum aşkım.


➥ Hiç kimse için göz yaşı dökmezken seni özlediğim de ilk göz yaşımı döktüm. Her akıttığım göz yaşı seni ne kadar çok sevdiğimi ansın sana yürek kokulum.


➥ Sesini duymak istiyorum uyumadan önce sabahlara kadar konuşmak, hiç kapatmamak telefonu. Aynı düşlere uyumak sonra ve uyanmak aynı güneşe


➥ Ömrüm ömrün olsun sevgilim hayatında benim olsun. Huzurda ikimizin olsun. Birlikte el ele verip seninle aşk dolu hayat geçirelim biriciğim.


➥ Gözlerim gözlerini görmüş var mı bundan güzel manzara?


➥ Sen yalnızca bana aitsin, annen yalnızca seni benim için doğurmuş. İyi ki doğdun yakışıklı Prensim.


➥ Sokakları bilemem ama benim her yolum sana çıkıyor sevgilim.


➥ Seni seviyorum tek kelime değil 2 kelime


➥ Ellerini ilk tuttuğum kadın olamadın ama benliğimi tamamen verdiğim tek adam oldun sevgilim.


➥ Her ne hâl ise, sen-i düşünmek iyi geliyor bana. .


➥ Elimi eline aldığında ne kadar çok sevildiğimi bir kez daha anlıyorum. Kalbime heycan, kalbimin ritmini değiştiriyorsun aşkım.


➥ Aşk dediğin belki yüreğini hep acıtır. Sanma sana olan hislerim üç-beş günlük. Ben burada her gün seni beklerim. Gel, beni gül yüzünden mahrum etme ne olur. Bu hayat zaten sen yoksan zehrolur. Duy beni duy ne olur, dön bana ne olur.


➥ Beni sokak sokak arama, yüreğindeyim.


➥ Ağladım, mahzunlaştım, sevdim bir şiir yazdım gözlerine. Gözlerin dile geldi dilimde aklım bakışlarının derdinde seni seven kalbimle bir şiir yazdım gözlerine adını andıkça kelimeler yazdım inci misali kelimeye hece dizdim seni görmeyen gözden bezdim bir şiir yazdım gözlerine.


➥ Sana şiir yazmak ne haddime. Varlığın şiir zaten.


➥ Kıskanıyorum. Parmaklarının değdiği kapı kolunu, yastığa değen saçlarını. Bana uzak olan seni, sana yakın olan her şeyi kıskanıyorum.!


➥ Ben en güzel seni özlerken, en güzel seni severken ağlarım. Senden uzak olunca kanar yaralarım. Ben en güzel nefesimi, seni severken alırım ben en mutlu anımı seni severken yaşarım. Ben; seni yaşarken, seni beklerken, seni özlerken, seni severken adam olurum,


➥ Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış. Tutamadıkların benim sana olan sevgimdir.!


➥ Senin yokluğunda ben, kendimi avutmak için kendimi teselli etmek için çok çaba sarfettim ben artık yoruldum ya yoruldum. Sen yanımda dursan benim başımı koyacak omuz olsan en yakınım olsan sevdiğim.


➥ Sonsuza dek benimsin, benim kalacaksın bir ömür boyu mutluluk seninle olsun sevgilim.


➥ Her zaman karşına çıkmıyor doğru insan, ben seni bulduğuma çok sevindim.


➥ Kalbimi durdurabilecek tek bir güç var bu dünyada, o da senin sözlerin sevgilim. O sözler bana can da verebilir, beni bir ömür boyu yalnızlığa da kilitleyebilir. Benim ellerimi tutmak ve hiç bırakmamak ikimiz için de en güzel seçenek olabilir.


➥ Sen bu dünyada başıma gelen en tatlı belasın, sen benim içimsin sen hayatımın anlamı, dünyam, her şeyim. Sen benim için en güzel ve en özel şeysin. Çocukça eğlendiğim, ruh eşim, canım, canımın içi. Sen benimsin. Seni çok seviyorum huzur kokulum.


➥ Bir soğuk rüzgâr gibi esiyorsun gönlümde; kat kat hasretini çekiyorum başıma.


➥ Gözlerine baktığımda kalbimin ritmini neye değiştirebilirim ki ben?


➥ Hiç bitmeyecek, hep özlenen şiir gibiydin. Ben sana hissettiklerimi hiç yazamadım. Yazsam. Başkaları okuyacak sana aşık olacak diye korktum.


➥ Senden başkayı görmez oldum. Sensizlik artık çığlık çığlığa. Sensizlik artık diz çökmekte. Militan düşüncelerim hep isyanda. Memleket hasreti gibi hasretim sana.


➥ Belki aramızdaki cümlelerde öznemiz hep gizliydi. Ama yüklemimiz hep belli. “seni deliller gibi seviyorum.”


➥ Yanımda olmasanda, seni her saniye deli gibi özlüyorum yokluğun kötü olsa da seni hayallerimde yaşatıyorum sevgilim hep benim yanımda ol bırakma beni.


➥ Sen benimsin, diğer yarımsın. Sensiz eksik kalırım. Beni hiç yarım bırakma.


➥ Sen,seni seviyorumları hak eden ilk adamsın sevgilim.


➥ Sen lamba ol bende on/off düğmesi on’na basınca ışıklansın aşkımız.


➥ Besmele çekmeden mi seni sevdim de bi türlü doyamıyorum seni sevmeye?


➥ Büyük bir suç işleyip, yüreğine teslim olsam, ömür boyu beni yüreğine mahkum eder misin?


➥ Sevdim seni bir kere başkasını sevemem deli diyorlar bana sebebi ise sensin düşüncelerimde düşümde her zaman aklımdasın seni çok seviyorum vazgeçemem senden sevdiğim.


➥ Sen. Gelmiyeceğini bile bile beklediğim nefesim sin.ömrümsün. Beklemesini sevdiğim.bir tanemsin. Sen. Herşeyimsin benim. Canımmmm sevgilimmmm. Seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli.


➥ Gel dünyayı beraber paylaşalım, denizler senin dalga benim, güneş senin yıldızlar benim, gel yada söyle anlaşalım, hepsi senin olsun sende benim ol.


➥ Sevmek daima beraber olmak değil, sensizken seninle olabilmek?


➥ Geceleri çekilmez oldu sensiz sende benim gibi huzursuz musun? Sensiz bu kalp yaşayamıyor inan sensin sende kalbine benim gibi söz geçiremiyor musun? Bensiz hadi o zaman gel birleşsin yüreklerimiz kalplerimiz vazgeçilmezim.


➥ Yanındayken küçük bir çocuk gibi masum ve çaresizim. Seninle birlikte ilk defa öğrenir gibi dünyayı saf ve temizim. Ellerinde her şekle girecek bir ağaç gibiyim. Sana tüm ömrümü seve seve adamaya hazır bir sevdalıyım sevgilim.


➥ Sen benim deliler gibi aşık olduğum kadınımsın.


➥ Gülüşüyle içimdeki rengarenk çiçekleri açtıran, sarılmasıyla birlikte tüm hüzünlerimi çekip alan, bir bakışıyla çok şey anlatan. Sensin. Sensin tatlım...


➥ Gel gönlümün sultanı, bende yanlızlık yok , gitmek yok sadece sende kalmak var.


➥ Öyle bakma bana allah yarattı demem severim


➥ Çiçek tarlasını hafifçe yalayan rüzgar, bana seni getirir.


➥ Kocaman gökyüzündeki tek mavim, sonsuzum, huzur bulduğum seni çok seviyorum.


➥ Bak bana nasıl karışmışım sana. Sen olmuşum, bak kalbime sevgilim.


➥ Saclarının kokusu, kalbinin güzelliği içime kadar işledi sevgili.


➥ Ellerimi uzatsam ve tutsan beni, tam da kaybolmak üzereyken karanlıkların içinden çıksan ve yakalasan, uzun uzun konuşsak, aşkımı harf harf anlatsam sana,ömrümü adasam uğruna ve yaşlansak birlikte.


➥ Sen benim, öbür yarımdın, ömür yaram oldun be sevdam.


➥ Nereye baksam sen.


➥ Hangi duamın karşılığısın inan bilmiyorum ama seni tanıdığım güne şükürler olsun hayatım.


➥ Seviyorum seni, gerisini boş ver gel benim ol aşkım.


➥ Sen benim ailemsin seninle mutsuzluğa bile varım ben iyi ki sevmişim seni sevgilim.


➥ Seni sevmeye herkesin yüreği yetmez sevgilim, sen bana aitsin, benimsin.


➥ Ah benim neşeli yanım, en güzel yanım. Seni çok seviyorum sevgilim.


➥ Sen özlemin, sen sevginin, sen aşkın adısın. Sen yaşamın, sen zamanın sen dünyanın tadısın. Sen benim için eşi benzeri olmayan hayattaki biricik varlığımsın. Sen ruhumun sahibi, hayatta kalmamın nedeni sen benim her şeyimsin. Aşkımın sevgimin sahibi yüreğimsin.


➥ Yağmur damlam, sonbahar rüzgarım, kuruyan dalım, soru işaretimsin? Gün akşama dönerken hala cevabını veremediğimsin bir gün daha eksilirken tek kelime dahi edemediğimsin, ezberimde olduğun halde anlatamadığımsın. Sorsan da söyleyemeyeceğim yerdesin. İşte tam şurada kalbimdesin


➥ Sensizliği ölüm bile kabul etmiyor.


➥ Tek derdim sen oldun bir tanem. Ellerini tutabileceğim, gözlerine bakabileceğim gün bir an evvel gelsin diye her gece tanrı’ya dua etmekteyim. Sayılı günler geçsin diye beklemekteyim. Senin sevginle her gün yeniden doğmaktayım sevgilim.


➥ Mutluluğum, hayat sevincim. Bu hayatta güzeli güzel yapan senin o tatlı kalbinin benim için atmasıdır. Seni çok seviyorum.


➥ Sanma seni bıraktım gideceksin diye. Gizli gizli arkandayım yine merak etmem nerde bu ne yapıyor diye. Uyurken bile düşlerimdesin yine her an karşılaşırız baksan geriye.


➥ Siyah ve beyaz gibi olsak hani herkesin gözündeki zıt renkler olalım ama muhteşem uyumumuz herkesi büyülesin.


➥ Ben istemem öyle iki günlük sevgili! Yüreğin varsa bir ömür sev beni!


➥ Tenine dokunduğunda,onu içinde hissetmeli canım erkeğim benim.


➥ Gözlerim kan çanağı, uykuya hasretim, bir de sana. Yok başka yaşam kaynağı, tek sen lazımsın bana.


➥ Özledim sesini ne olur konuş. Bir gül açtır zamanların ötesinden. Karanlıklar içindeyim, kapkarayım bugün gel. Gök mavisinden, deniz mavisinden bana bir şarkı söyle.


➥ Gözlerin deniz, kaşların köprü olsa, ben düşerken ipler kopsa, düştüğünü yer dudakların olsa.


➥ Her sabah, hayatta ki iki şey için şükrediyorum. Hayatta olmak ve harika bir kadınla birlikte olmak. İyi ki varsın bebeğim.


➥ Ait olduğum yerdeyim, sendeyim sevgilim.


➥ Solum oldun, ama sakın sonum olma birtanem.


➥ Kar tanem. Tüm yıllarım hep seninle geçsin.


➥ Ve sen sevgilim, gülüşlerime sebep olansın.


➥ Telaşımı hoş gör, ıslandığım ilk yağmurumsun.


➥ Sen sâhra çöllerde bir gül olsan sen kurutmamak için gözyaşlarımla sulardım seni.


➥ Sevgimi hediye ediyorum sana, sende bana bir ömür boyu kalbine hediye eder misin sevgilim.


➥ Yaşamak böyle güzel, hem de seninle. Aşkların en yücesi, senin aşkındır, dinleyince bıkamam, sözün şarkındır, beni sana bağlayan, eşsiz farkındır, yaşamak böyle güzel, hem de seninle.


➥ Seni sen olduğun için seviyorum. Seni değiştirmeden, sana sahiplenmeden. Geçmişinle, geleceğinle, korkularınla, gel-gitlerinle, hayallerinle, hüznünle, coşkunla seni seviyorum. İçinde onlarca kadın yaşar bilirim hepsi bende emanet.


➥ Özlemek mi, sensizlikten ölüyorum sensiz hiçbir şeyin tadı tuzu yok. Beni hayata bağlayan senin sevgindir birtanem.


➥ Gözlerine aşık olduğum saf temiz yüreğine vurulduğum adam. Edepliğine efendiliğine aşık olduğum bakışlarına kurban olduğum iyi ki varsın sevgilim.


➥ Ask seni tanımaksa ben aşkı seninle yaşıyorum demektir. Ve senin adini andığımda içim coşuyorsa demek ki seviyorum seni demektir.


➥ Sen benim gökyüzüne gönderdiğim duamın yeryüzündeki cevabısın!


➥ Öyle uzaktan seyretme adına hayran olduğum yar, buyur gel ömrüm ömrüne ömür olsun.


➥ Sen belki benim ilk aşkım olmadın ama sonsuza kadar son aşkım olarak kalacaksın sevgilim.


Tepkiniz?

0
ÇOK KOMİK
0
SEVDİM
0
SADE
0
VAY CANINA
0
KOMİK
0
KÖTÜ!
0
BERBAT
0
MÜKEMMEL!
0
KIZDIM